Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.4.2011, 15:33   #1161
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

@ civel06

Tvoje pitanje lici na ovo koje je postavljeno pre vise od godinu i cini mi se da niko nije znao odgovor.
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2011, 18:02   #1162
Bojan025
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Lokacija: Sombor
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Skypea korisniku Bojan025
Određen forumom Re: zaboravljeni naslov filma

Citat:
civel06 kaže: Pregled poruke
film je vise puta prikazivan od 1995. pa do 2000. na engleskom je jeziku i radnja je najverovatnije u engleskoj.zanr je drama , a desava se verovatno pocetkom 20. veka.opis radnje filma po secanju: dvojica ili trojica studenata iz grada(mozda london) putuju na letnjem raspustu po nekim selima. jedan ugane clanak na nozi i drugari ga ostavljaju u jednoj kuci dok se ne oporavi.tu se zblizi sa jednom mladom seljankomkoja ce kasnije i da mu rodi sina.obecava joj da ce je odvesti u grad.kasnije kada ona dolazi na ugovoreno mesto u obliznjoj varosi on izbegne susret skrivajuci se zbog prisustva svojih drugara sa koledza. ona se slomljena vraca u selo, rodi bebu i umre od tuge.posle 20.tak godina isti tip dolazi u isto selo sa suprugom i srece mladica koji nosi pusku i ulovljenog zeca i uz opasku jednog starog mestanina koji je zapamtio ceo slucaj , prepoznaje sina i saznaje za smrt zaljubljene devojke
molim vas pomozite ako znate kako se zove ovaj film zeleo bih da ga ponovo odgledam. unapred hvala.
To je film "Letnja Prica" cudi me da to niko ne zna?
http://www.imdb.com/title/tt0096189/
Bojan025 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2011, 19:05   #1163
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
Bojan025 kaže: Pregled poruke
Radi se o jednom ceskom hororu.Emitovan je negde sredinom 80-ih ,mislim da je to bilo: u ono vreme, kad su startovali oni filmski maratoni.
Radnja se odvija na nekakvoj planini,na koju grupa mladica i devojaka dolaze(kao na zimovanje ili tako nesto) smestaju se u nekakvu kolibu,i tu provode vreme.Sve dok ih jednog po jednog, ne pocne napadati vukodlak
Spoiler za nisam siguran:
ali mislim da je taj vukodlak bio neko od njih
A da nisi ti gledao neki iz The Howling serijala koji je bio sinhronizovan na Češki?
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2011, 23:44   #1164
Bojan025
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Lokacija: Sombor
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Skypea korisniku Bojan025
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
A da nisi ti gledao neki iz The Howling serijala koji je bio sinhronizovan na Češki?
Jesam,gledao sam nekoliko "Howlinga" ,ali nijedan nikad nije bio sinhronizovan na drugi jezik.Film koji trazim je,prilicno sam uveren,ceski.Ali opet, nikad covek ne moze biti uveren 100% u nesto sto bese jako davno.
Bojan025 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2011, 10:57   #1165
Bojan025
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Lokacija: Sombor
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Skypea korisniku Bojan025
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Evo ljudi ,nadjoh film
"Vucja Koliba" ili "Vucja Jabina"(tako su ga preveli kod nas)

http://www.imdb.com/title/tt0090271/

Samo mi se cini da se IMDB malo zeznuo.Film je iz 1985

http://www.google.com/search?hl=en&s...f7cabe7d3ce775

Poslednja ispravka: Bojan025 (18.4.2011 u 11:13)
Bojan025 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2011, 0:49   #1166
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Sudeći po ovoj slici 99% da je to taj film čiju sam scenu opisao.

Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2011, 21:05   #1167
Bojan025
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Lokacija: Sombor
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Skypea korisniku Bojan025
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
Kisr kaže: Pregled poruke
Sudeći po ovoj slici 99% da je to taj film čiju sam scenu opisao.

Da,pricamo o istom filmu!
Ovo je screnshot od tog filma http://zaslike.com/files/xayetsvt3onbx34h13r0.jpg
Juce sam pogledao ovaj film(sinhronizovan na ruski)
Ima i scena sa kericem koju si opisao!dakle,misterija je resena.
Bojan025 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2011, 22:43   #1168
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

a jel zna neko koji je ovo film;neki ljudi se ukrcavaju u svemirski brod i lete do nekog zvuka koji su detektovali a na kraju se ispostavi da je taj zvuk pravila ta letelica tojest neka zena valjda u tom delu letelice koji nije bio istrazen valjda,a na kraju ostaju samo neko dvoje u hapsuli cini mi se da se taj zvuk zove na k...a film nesto na foru nocni letaci...ili tako nesto..jel ima neko predstavu koji je ovo film plizzz
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2011, 21:56   #1169
LIGUR
Novi član
 
Član od: 8.12.2010.
Poruke: 19
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Da li mozda neko zna naziv jednog horora iz 70-ih ili 80-ih, mislim da je kod nas preveden kao Nevidljiva sila ili Demonska sila, neka grupa turista je zarobljena u nekoj staroj kući u engleskom stilu, prozori i vrata su "zatarbljeni" nekim rešetkama,ceo film traže izlaz, i na kraju nađu neki tajni prolaz do neke prostorije u kojoj je neki bradonja polu čovek-polu bog-polu đavo odeven u belo, kome su zabili neki zlatan krst u srce i kada su njega tako ubili onda su sa vrata i prozori otključali ???
LIGUR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2011, 22:41   #1170
Milan Maunic
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 86
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 16 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milan Maunic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Milan Maunic
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Hej, i ja sam to gledao kao klinac. Nikd nisam saznao koji je to film, ali se secam nekih detalja; lik uspe nekako da iskoci kroz prozor, ali ga "pojede" betonska staza sto ide oko kuce, ima ona scena kad isto jedan od likova pocne da sece vrata sa cirkularom i opusteno isece sebi ruku...utripovan film. Znaci, imate jos jedan razlog da pomazete...
Milan Maunic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2011, 0:32   #1171
tiho86
Veteran
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: NEO-TOKYO
Poruke: 589
Zahvalnice: 355
Zahvaljeno 225 puta na 136 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku tiho86
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
Bujosh kaže: Pregled poruke
a jel zna neko koji je ovo film;neki ljudi se ukrcavaju u svemirski brod i lete do nekog zvuka koji su detektovali a na kraju se ispostavi da je taj zvuk pravila ta letelica tojest neka zena valjda u tom delu letelice koji nije bio istrazen valjda,a na kraju ostaju samo neko dvoje u hapsuli cini mi se da se taj zvuk zove na k...a film nesto na foru nocni letaci...ili tako nesto..jel ima neko predstavu koji je ovo film plizzz
Da nije
http://www.imdb.com/title/tt0119081/
tiho86 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2011, 8:26   #1172
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

nesto na slicnu foru al nije...hvala tebi.... pa kako god
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2011, 19:42   #1173
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Gledao sam ovaj film kad sam imao 4-5 godina, ali bih sada nakon 10 godina volio da ga ponovo pogledam.
Valjda pripada zanru horora, a u pitanju je film gdje se neki covjek propudi valjda u bolnici, a ono svi mrtvi, krv po hodnicima, a oni lesevi ponekad ustaju i prepadaju tog coeka koji pokusava da pobjegne iz te bolnice/ludnice sta li vec. Na kraju on ipak uspije da pobjegne i tu se film zavrsi.
E sad ako neko moze da pogodi sta je ovo neka mi kaze.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2011, 4:17   #1174
Bojan025
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Lokacija: Sombor
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Bojan025 Slanje poruke preko Skypea korisniku Bojan025
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Ovaj film sam gledao pre jedno 2-3 godine na pinku:
Policajac detektiv, je u nekoj vrsti hladnog odnosa sa svojim bratom(taj je dugo bio odsutan, pa se pojavio posle nekoliko godina)On dobija specijalan zadatak(da prati mafijaskog bosa ili tako nesto) taj njegov stariji brat,misleci da ovaj nece moci sam da obavi to,pridruzuije mu se protiv volje ovoga i rade zajedno kao partneri.Njihov otac je takodje bio policajac,koji je nestao (smatra se mrtvim)pre mnogo godina i osramotio policiju,jer je bio upetljan u nesto sa novcem,drogom i sl.Ova dvojica brace,nose taj ocev zig na sebi.
Spoiler za Na kraju:
Na kraju se ispostavlja da je njihov otac ziv,i da je on bio u planu tog zadatka,koji njegovi sinovi trebali da izvrse,i on se pojavljuje tajno u nekoj kafani gde su i oni bili.I gine tamo na njihovim rukama
Bojan025 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2011, 10:34   #1175
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Gledao sam ovaj film kad sam imao 4-5 godina, ali bih sada nakon 10 godina volio da ga ponovo pogledam.
Valjda pripada zanru horora, a u pitanju je film gdje se neki covjek propudi valjda u bolnici, a ono svi mrtvi, krv po hodnicima, a oni lesevi ponekad ustaju i prepadaju tog coeka koji pokusava da pobjegne iz te bolnice/ludnice sta li vec. Na kraju on ipak uspije da pobjegne i tu se film zavrsi.
E sad ako neko moze da pogodi sta je ovo neka mi kaze.
28 days later
I nije baš da se odmah po bekstvu završi, nego si sigurno mora da ideš da spavaš
Ima tu ihihi radnje.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
Kidja (16.5.2011)
Stara 16.5.2011, 15:16   #1176
DavidovicN.S
Član
 
Član od: 30.9.2007.
Poruke: 203
Zahvalnice: 106
Zahvaljeno 80 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
28 days later
I nije baš da se odmah po bekstvu završi, nego si sigurno mora da ideš da spavaš
Ima tu ihihi radnje.
Mislim da u 28 days later koliko se secam u bolnici nema krvi, tj ceo grad je napusten, uopste nema leseva? Podseca me pocetak na novu seriju "the walking dead", moguce da je odgledao prvu epizodu, pa mu se pomesalo nesto... A na guglu mi izlazi ovo :
1) serija the walking dead 2) Day of the triffids 3) 28 days later, jedino oni pocinju sa likom koji se budi u bolnici.
U svakom slucaju on je nesto pomesao
DavidovicN.S je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2011, 0:14   #1177
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Radnja ovog mog filma se desava u bolnici i samo u bolnici, a na kraju filma bude mrak i ovaj protagonista pobjegne, i sjecam se kao da je juce bilo idu credits-i odma posle te scene.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2011, 22:09   #1178
GagiPappa
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Poruke: 316
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Jedan muzicki film mi je ostao u secanju, gledao sam ga kao klinac dosta puta, sto na kaseti sto na tv.
U pitanju je prica o rok zvezdi u usponu (Fredi se zove cini mi se) i njegovom bendu (The Crusaders ili nesto slicno). Negde na vrhuncu slave pevac i njegov najbolji prijatelj (saksofonista u bendu) slecu autom sa mosta. Prijatelj gine a Fredi se izvlaci ali zbog grize savesti povlaci se u ilegalu i ne javlja se bas nikome. Proglasavaju ga mrtvim, godine prolaze a on i njegov bend odlaze u legendu, ploce se prodaju u milionima primeraka itd...u glavnom na kraju on se pojavljuje na koncertu, opsta histerija i tako to.
Film je skroz ok, muzika takodje. Guglao sam Fredi i Krstasi i slicno ali nista da nadjem. Ako se neko seti nek javi, poz
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2011, 23:32   #1179
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

^ Hehe, skoro si pogodio ime benda i pevaca, ali ipak si tregbao da guglas pojmove koji su ti poznati : movie band car bridge, i meni izašlo na prvoj strani: http://imdb.com/title/tt0085475/
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
GagiPappa (21.5.2011)
Stara 21.5.2011, 23:41   #1180
GagiPappa
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Poruke: 316
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Svaka cast, fala za malo da pogodim, Edi-Fredi sve je to isto
1983. sniman, ko zna kad sam ga ja gledao, nisam ni znao ko je Tom Berenger Pogledajte film, nije remek delo ali je sasvim ok...odo da vidim jel ga ima negde
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
film, ime filma, koji film


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najgori film (bilo koji žanr) koji ste gledali... i zašto Crusader88 Kompjuteri i film 819 25.4.2014 12:03
Kako spojiti film koji se nalazi na 2 dvd-a Jann Video/TV softver 12 23.3.2006 1:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com