Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.5.2011, 23:55   #1181
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Evo i ja da pitam nesto,gledao sam davno film o nekom decku, koji je bas voleo rock muziku i secam se da mu je sestra na pocetku filma dala plocu od simona i garfunkela..onda on odlazi u neki band (nije svirao niti pevao nego je samo bio sa njima) Dalje ne znam sta se dogodilo
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2011, 10:41   #1182
zidan grobar
Veteran
 
Član od: 27.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 504 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Mozda ovaj:
http://www.imdb.com/title/tt0181875/
zidan grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zidan grobar na korisnoj poruci:
Luka Filipovic (22.5.2011)
Stara 29.5.2011, 15:43   #1183
Milan Maunic
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 86
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 16 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milan Maunic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Milan Maunic
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
LIGUR kaže: Pregled poruke
Da li mozda neko zna naziv jednog horora iz 70-ih ili 80-ih, mislim da je kod nas preveden kao Nevidljiva sila ili Demonska sila, neka grupa turista je zarobljena u nekoj staroj kući u engleskom stilu, prozori i vrata su "zatarbljeni" nekim rešetkama,ceo film traže izlaz, i na kraju nađu neki tajni prolaz do neke prostorije u kojoj je neki bradonja polu čovek-polu bog-polu đavo odeven u belo, kome su zabili neki zlatan krst u srce i kada su njega tako ubili onda su sa vrata i prozori otključali ???
Nasao sam ga! film je iz 70-tih, zove se "The evil" , http://www.imdb.com/title/tt0077524/
Milan Maunic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Milan Maunic na korisnoj poruci:
LIGUR (2.6.2011)
Stara 30.5.2011, 19:59   #1184
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Malochas sam naleteo na trailer za stari horor Don't be afraid of the dark (skoro je izashao rimejk, pa zato) i setio sam se jednog drugog horora kojeg sam gledao vishe puta kad sam bio mali i koji me je uzasavao.

Film je slican kao gorenavedeni, samo je ovde u pitanju cini mi se nekakvo staro drvo koje kad su oborili ispod njega su nashli prolaz u pakao ili tako neshto. Izlazi milion malih demona koji napadaju porodicu ili beshe samo klince, i valjda se na kraju spajaju u jednog velikog. Secam se tako nekih flesheva, valjda su klinci bili glavni, i bilo je neshto sa nekom jakom petardom, ne znam, kazem bio sam jako mali.

Ajde pet bambija za onog ko nadje ovaj film!
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2011, 23:15   #1185
amdx2
Član
 
Član od: 23.11.2010.
Poruke: 363
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 69 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Momci skoro sam gledao film koji se zove adjutant(tako je barem pisalo na teletekstu).Glavna uloga je Zan Klod Van Dam,ali stvar je u tome,da kad ukucam na google uopste nema film sa tim nazivom.Ako zna neko pravi naziv,ili kako se pise na engleskom neka pomogne.Nisam gledao ceo film,ali radnja se desava u nekoj bivsoj sovjetskoj republici gde je izbio gradjanski rat i Z.K.V.D.je poslat da spase nekog ambasadora.
amdx2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2011, 23:20   #1186
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Da nije Second in Command
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Luka Filipovic na korisnoj poruci:
amdx2 (1.6.2011)
Stara 1.6.2011, 23:27   #1187
amdx2
Član
 
Član od: 23.11.2010.
Poruke: 363
Zahvalnice: 88
Zahvaljeno 69 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Jaooooo jeste,to je taj.Ali ne razumem zasto je pisalo adjutant?
amdx2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2011, 23:29   #1188
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Kad ovi nasi mentoli ne znaju da prevedu
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2011, 9:18   #1189
LIGUR
Novi član
 
Član od: 8.12.2010.
Poruke: 19
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Hteo bih da saznam,ako je moguce o kojim filmovima je rec:

1.film:rec je o nekoj zeni koja je bas lepa i zgodna plavusa duge kose,ona se zabavlja sa nekim bogatasima. I prebacuje njihov novac na svoj racun!I potom ih ubija!Sve dok ne naleti na jednog bogatasa kog isto otruje na nekom bazenu, ali ima posle toga frku sa njegovom cerkom i njenim deckom. I na kraju ona gine a ova cerka od tog bogatasa uzima taj novac!A film pocinje tako sto ta zena koja ubija,ona vodi ljubav s nekim tipom na njegovoj jahti i on ispija sampanjac i umire!!!!

2.film:Na pocetku filma kao neki ljudi sa antenama pokusavaju da kontrolisu ljude tj.njihove mozgove,I neki crnac pronalazi neku kapu koja je napravljena od bakra a izgleda kao kacket i on se bori protiv ovih sa antenama koji pustaju neke talase i sve ljude usmeravaju da rade ono sto oni hoce!!A ovaj crnac deli te bakarne kape ljudima da se zastite od tih talasa i ti ljudi se posle bore protiv ovih sa antenama koji hoce da kontrolisu sve ljude!!!!!

3.film:neki crnac je diler droge on sav svoj zivot sve sto mu se dogodi prica preko digtafona i to sve snima na diktafonskim kasetama!!I tako prica kako je dilovao drogu kome sve i kako je napadao zene i kako je ubio i svoju zenu sa kojom je imao dete,sve svoje kriminalne aktivnosti ispoveda!!!I na kraju filma ga ubija njegov sin koji i nezna da mu je to otac tek potom saznaje i biva razocaran!!!I neko preslusava te kasete gde je on ispricao svoj zivot i na kraju filma ima jedna scena kako njegov mrtvacki sanduk ulazi u krematorijum i on izgovara recenicu na toj traci:E a sta ce sad da bude to je pitanje???U ovom filmu sve glavne uloge su poverene crncima!!!

Da li mozda neko prepoznaje iz opisa o kojim filmovima je rec????
LIGUR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2011, 21:45   #1190
R.A.B.
Član
 
Član od: 24.1.2008.
Lokacija: Hogwarts castle (Gryffindor common room)
Poruke: 74
Zahvalnice: 159
Zahvaljeno 45 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku R.A.B.
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Ima neka serija. Ne znam koja epizoda.
Uglavnom lik radi nešto u dvorištu, pravi kućicu za psa tačnije, silno testeriše, i odjednom se pojavljuje komšinica, pita ga šta radi, da li može da prestane na 2 sata ima važne klijente, i on joj kaže u redu, ona ode... i samo ga odjednom čuješ "Nije rekla koja 2 sata" i nastavi da testeri.
Ima je dosta na You Tube-u samo nikako ne mogu da se setim imena... pls help!
R.A.B. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2011, 5:15   #1191
rogehpelb
Član
 
Član od: 21.11.2005.
Poruke: 165
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 21 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

E sad mi se vrzma po glavi neki matori horor (pricao mi je drug da ga je gledao). Nesto kao majka i cerka odu u neki grad i tamo neko zlo pa zovu policiju/vojsku ali svi nekako poginu (osim majke i cerke ako se secam). Na kraju neki sedmi lik je u kaficu i kad ga nesto pitaju njemu izladju ruke iz usta.
rogehpelb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2011, 20:04   #1192
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 856
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Nešto sam u cyberpunk raspoloženju, i pade mi na pamet jedan film, lik (mislim da je pandur) uz pomoć nekog uređaja kojim može da vidi ono što neko drugi vidi, biva svedok ubistva ... ne sećam se nešto mnogo u vezi filma
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2011, 20:14   #1193
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Mozda je Strange Days? Taj film je extra. A 'oce li neko da pokusha makar da nadje moj film?
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
zvucnjak (9.6.2011)
Stara 10.6.2011, 1:16   #1194
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
LIGUR kaže: Pregled poruke
2.film:Na pocetku filma kao neki ljudi sa antenama pokusavaju da kontrolisu ljude tj.njihove mozgove,I neki crnac pronalazi neku kapu koja je napravljena od bakra a izgleda kao kacket i on se bori protiv ovih sa antenama koji pustaju neke talase i sve ljude usmeravaju da rade ono sto oni hoce!!A ovaj crnac deli te bakarne kape ljudima da se zastite od tih talasa i ti ljudi se posle bore protiv ovih sa antenama koji hoce da kontrolisu sve ljude!!!!!

3.film:neki crnac je diler droge on sav svoj zivot sve sto mu se dogodi prica preko digtafona i to sve snima na diktafonskim kasetama!!I tako prica kako je dilovao drogu kome sve i kako je napadao zene i kako je ubio i svoju zenu sa kojom je imao dete,sve svoje kriminalne aktivnosti ispoveda!!!I na kraju filma ga ubija njegov sin koji i nezna da mu je to otac tek potom saznaje i biva razocaran!!!I neko preslusava te kasete gde je on ispricao svoj zivot i na kraju filma ima jedna scena kako njegov mrtvacki sanduk ulazi u krematorijum i on izgovara recenicu na toj traci:E a sta ce sad da bude to je pitanje???U ovom filmu sve glavne uloge su poverene crncima!!!

Da li mozda neko prepoznaje iz opisa o kojim filmovima je rec????
Gledao sam ova OBA filma i tražim ih odavno a niko ne zna, gdje god sam pitao - ćorak
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2011, 16:28   #1195
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

zna li neko koji je OVO film :ljudi dospevaju brodom rekao bih na ostrvo ili avionom, i dolaze ljudi sa brodom koji traze zlato na tom ostrvu a koji je kod tih ljudi ali ga oni ne daju valjda zato sto im je kidnapovao jednog clana valjda, i naravno pokusavaju da odu sa tog ostrva, film je nesto na foru serije izgubljeni jel neko zna koji je ovo film ?
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bujosh na korisnoj poruci:
zvjer (13.6.2011)
Stara 13.6.2011, 0:08   #1196
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Kako si opisao film cisto sumnjam da bi ga i reditelj prepoznao.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2011, 0:10   #1197
tiho86
Veteran
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: NEO-TOKYO
Poruke: 589
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 225 puta na 136 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku tiho86
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Lost:The movie
tiho86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2011, 1:30   #1198
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Kako si opisao film cisto sumnjam da bi ga i reditelj prepoznao.
Ne brini, evo prevoda:
Citat:
zna li neko koji je OVO film :ljudi dospevaju brodom rekao bih na ostrvo ili avionom
Postoji ostrvo na koje dolaze ljudi. "Ovo" napisano svim velikim slovima sugeriše da je reč o velikom, akcionom spektaklu. Pošto ima ostrva, a film je akcioni, pretpostavljam da je tu i vulkan čiju erupciju treba sprečiti, a kojeg je aktivirao poludeli naučnik doktor M.

Ne zna se da li ljudi dolaze brodom ili avionom.
Citat:
i dolaze ljudi sa brodom
Ipak brodom.
Citat:
koji traze zlato na tom ostrvu
Ljudi koji dolaze na ostrvo brodom traže zlato...
Citat:
a koji je kod tih ljudi
...koje je zapravo već kod njih.
Citat:
ali ga oni ne daju
Ali oni ne žele da ga daju sami sebi, verovatno jer se plaše da će sve spiskati na Havana Mame i da će pri tom zaboraviti na vulkan.
Citat:
valjda zato sto im je kidnapovao jednog clana valjda
To se ne sme dozvoliti jer je vulkan već "kidnapovao" (čitaj: ugljenjisao) jednog člana ljudi. Treba ga ugasiti što pre!
Citat:
i naravno pokusavaju da odu sa tog ostrva
Međutim, strah od odmazde doktora M je prevelik, te se ljudi odlučuju na bekstvo. To je očito tragična priča i kritički komentar o beskičmenjaštvu savremenog društva opsednutog materijalnim dobrima i Havana Mamama.
Citat:
film je nesto na foru serije izgubljeni
Podseća na Lost - ima ostrva. I vulkana.

Sve u svemu, mislim da se traženi film zove People on the Golden Island of Erupting Volcano: The Revenge of Doctor M.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 31 korisnika se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
A M G (14.6.2011), acaf (13.6.2011), Bokile (14.6.2011), Cofi (13.6.2011), Devilish Soldier (13.6.2011), doctor (23.6.2011), Doomche (13.6.2011), DylaN (13.6.2011), Equilibrium (13.6.2011), gamer4life (13.6.2011), HSVstoned (14.6.2011), jakonicki93 (13.6.2011), JoXa (2.8.2011), LoneWolf (15.6.2011), LoshMeeBre (13.6.2011), Luka Filipovic (13.6.2011), matrix_ninja (14.6.2011), Nash Knight (13.6.2011), Nicklord (14.6.2011), nikola87 (14.6.2011), Nikola95 (13.6.2011), P.A.I.N (19.6.2011), Pandemonium (13.6.2011), Partybreaker (14.6.2011), Red_Devil_89 (13.6.2011), Sh0m1 (14.6.2011), Stefan 5 (20.6.2011), Thaedass (13.6.2011), Toce (16.6.2011), todos (14.6.2011), ~Raf~ (14.6.2011)
Stara 13.6.2011, 18:50   #1199
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Ne brini, evo prevoda:

Postoji ostrvo na koje dolaze ljudi. "Ovo" napisano svim velikim slovima sugeriše da je reč o velikom, akcionom spektaklu. Pošto ima ostrva, a film je akcioni, pretpostavljam da je tu i vulkan čiju erupciju treba sprečiti, a kojeg je aktivirao poludeli naučnik doktor M.

Ne zna se da li ljudi dolaze brodom ili avionom.

Ipak brodom.

Ljudi koji dolaze na ostrvo brodom traže zlato...

...koje je zapravo već kod njih.

Ali oni ne žele da ga daju sami sebi, verovatno jer se plaše da će sve spiskati na Havana Mame i da će pri tom zaboraviti na vulkan.

To se ne sme dozvoliti jer je vulkan već "kidnapovao" (čitaj: ugljenjisao) jednog člana ljudi. Treba ga ugasiti što pre!

Međutim, strah od odmazde doktora M je prevelik, te se ljudi odlučuju na bekstvo. To je očito tragična priča i kritički komentar o beskičmenjaštvu savremenog društva opsednutog materijalnim dobrima i Havana Mamama.

Podseća na Lost - ima ostrva. I vulkana.

Sve u svemu, mislim da se traženi film zove People on the Golden Island of Erupting Volcano: The Revenge of Doctor M.
nekoliko ljudi ostaje zarobljeno na ostrvu zbog pada aviona ili brodoloma rekao sam to jer nisam bio siguran!!!!!, zlato ne verujem da hoce da otmu sami sebi...vec neki DRUGI ljudi dolaze BRODOM na to isto ostrvo da pronadju zlato koje je kod ovih PRVIH ljudi koji su zarobljeni na ostrvu i koji su pronasli TO zlato...I ko je pomenuo vulkan????i to sto si napisao da je VULKAN kidnapovao coveka ??? i nisam bas razumeo....Kidnapovali su ga ljudi koji su dosli da bi ukrali ONO zlato koje su pronasli ONI ljudi koji su zarobljeni na TOM ostrvu, kidnapovali su ga zato da bi im ONI ljudi dali ONO zlato !!!!!!!!i nisi bas morao da ispravljas krive drine dovoljno je da si ti dobro razumeo da mi das odgovor!!!!

Poslednja ispravka: Bujosh (13.6.2011 u 19:39)
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2011, 20:03   #1200
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Oprosti, šalim se malo...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
film, ime filma, koji film


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najgori film (bilo koji žanr) koji ste gledali... i zašto Crusader88 Kompjuteri i film 819 25.4.2014 12:03
Kako spojiti film koji se nalazi na 2 dvd-a Jann Video/TV softver 12 23.3.2006 1:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com