Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.1.2017, 13:42   #3561
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom GTA V za PC

Da li je online mapa veća od standardne u singleplayeru, ili su iste?
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2017, 13:53   #3562
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ista mapa je za SP i MP.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
LoneWolf (31.1.2017)
Stara 31.1.2017, 20:55   #3563
Nenad Grujic
Novi član
 
Član od: 12.1.2017.
Lokacija: SM
Poruke: 21
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

I po meni nije moguce da ti banuju nalog, a da nisi prethodno nesto uradio sto nije po njihovim uslovima. Mislim da je najverovatnije ti koji su bacali novac drugim igracima, i da je rockstar ili taj njihov sistem prepoznao, koje na brzinu zaradio ogromnu kolicinu novca.. Ako se tako nesto ponovo desi bilo kome neka odma to potrosi u roku par minuta. Valjda ce ovi iz suporta nesto resiti da se odbanuje, mozda postoji neka caka ko zna..
Nenad Grujic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nenad Grujic na korisnoj poruci:
dekiiv (1.2.2017)
Stara 31.1.2017, 22:19   #3564
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Najgora stvar kad moras da juris nesto, sto si platio a nisi dobio, preko interneta i mailova. Pa nema odgovora, pa kad se sete da odgovore, obicno napisu neku nebulozu, pa im ti odgovoris na tu nebulozu, pa kada ti jednom opet odgovore onda ti traze informacije koje si im dao u prvom mailu...u tim situacijama stradaju periferije na astalu...

Da li je igra steam ili si kupio u prodavnici igru? Pali mi je na pamet da je neko drugi koristio igru, hakovao account..?
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rkoma na korisnoj poruci:
dekiiv (1.2.2017)
Stara 1.2.2017, 0:21   #3565
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ovo vise ne vredi kupovati stvari, samo treba cekati popuste na svake dve nedelje...Kupim u subotu buzzarda (1.75mil, grindovanje oko 10ak sati) IAKO sam znao da u utorak dolaze novi popusti i predosecao sam da ce biti na popustu, iako je bio pre metar dana. I naravno buzzard 25% popusta
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
dekiiv (2.2.2017)
Stara 1.2.2017, 2:31   #3566
dekiiv
Novi član
 
Član od: 29.1.2017.
Poruke: 8
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Rkoma kaže: Pregled poruke
Najgora stvar kad moras da juris nesto, sto si platio a nisi dobio, preko interneta i mailova. Pa nema odgovora, pa kad se sete da odgovore, obicno napisu neku nebulozu, pa im ti odgovoris na tu nebulozu, pa kada ti jednom opet odgovore onda ti traze informacije koje si im dao u prvom mailu...u tim situacijama stradaju periferije na astalu...

Da li je igra steam ili si kupio u prodavnici igru? Pali mi je na pamet da je neko drugi koristio igru, hakovao account..?
Hvala drugari,

da,mislim da je uzimao novac a tek sada vidim po forumima da se zbog toga banuje,s tim sto kad sam ga pitao drugi put kaze da milsi da nije sem sto mu je neki Stiv poklonio garazu...

Sve u svemu mislim da to nije razlog da se gomila acc banuje zbog kamara igraca koji hakuju i cituju...vidim da su oko katolickog bozica gomilu ljudi banovali a da i neznaju sta je kao u mom slucaju...

Pitam se koliko nas uopste procita sve ono kada stikliramo da se slazemo sa pravilima..jedina zamerka sto klinac nije citao po forumima da se ne sme uzimati novac...i ja bih naseo...

Vidim da se na hiljade igraca bune jer je rokstar ubacio senzitivan filter igrom slucaja bas pred praznike banovao gomilu ljudi...slucajno zar ne...?

Srecom klinac je tako naucen da ni on iz revolta ne trazi nov GTA 5, ostaje mi mala nada da ce ta gomila ljudi da soamuje rokstar i da ce da popuste..ni ja ne podrzavam hakove i chitere i tako ucim i klinaca....

Hvala vam u svakom slucaju,ako neko cuje da postoji neka mogucnost da se unbanuje pisite...Velki pozdrav...
dekiiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dekiiv na korisnoj poruci:
Rkoma (2.2.2017)
Stara 1.2.2017, 3:52   #3567
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

^ danasnji newswire post

http://www.rockstargames.com/newswir...hance-to-Trans

Citat:
CRACKING DOWN ON CHEATERS

We’d like to thank players worldwide for continuing to be vigilant in helping us crack down on cheaters and malicious hackers by reporting them through the game’s menu. We remain committed to keeping the game environment as fair as possible for all players and are constantly enhancing our abilities to target and ban cheaters - including RP boosters, players soliciting and actively taking part in modded money lobbies and those using in-game mods to grief other players online.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
dekiiv (2.2.2017)
Stara 2.2.2017, 2:20   #3568
dekiiv
Novi član
 
Član od: 29.1.2017.
Poruke: 8
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ok,shvatio sam u cemu je fazon mada mislim da nije fer banovati igrace zbog drugog pogotovo ako se ne dobije opomena i konkretna poruka da ce iz tog i tog razloga acc biti banovan.

Posle prvog bana trazio sam da mi konkretno daju odgovor sta je u pitanju,dobio sam isti uopsten odgovor gde nista konkretno nije pisalo,siguran sam da imaju log i da mogu sve tacno da provere i precizno daju informacije...

U pitanju je novac,uradili su talas banovanja za katolicki bozic kako bi povecali prodaju kupovinom neve kopije...verovatno da su dobro izracunali da ce da zarade le novac iako je na desetine hiljada acc banovano iz istog razloga...po onome sto sam citao svi su besni,pljuju i psuju i nemaju nameru da kupuju ponovo,naprotiv nacice neki hack ili vec sta i po meni odose pola miliona dolara...

Ne bi me iznenadilo da pocnu da banuju ljude i ako se nadju pored hakera a ne iskoriste nista od para ili vec sta god...a ne reportuju tu osobu.

Posteno, ni ja da je igram ne bih znao za to pravilo a pogotovo moj klinac i masa klinaca koji igraju...

Hvala Nex,veliki pozdrav!
dekiiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2017, 11:55   #3569
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Hmmmm ja sam pokupio milione i milione za ovo vreme što sam proveo u gta i nikad nisam bio banovan.
Doduše nisam kupio svojom voljom već su kreteni bacali po meni.
Pa ako nije kritično lepo reportujem, ako jeste kritično tipa ako pada fontana para po meni momentalno izađem.
Nema tu isčuđavanja...ni čekanja.
Fora je imati meru. Kao i za sve u životu.
Ne verujem da je zbog para dobio tek tako ban, igra je garant modifikovana ili je skidao cheat a neće da prizna.
Normalno da ako pokupiš 2-3+ miliona u roku od 30 sekundi da ćeš popiti masan ban.
Mada sumnjam da je uspeo da nađe tako brzo čitera koji će mu dropovati tek tako pare.
Pogotovo ozbiljnu količinu koja može da dovede do bana. Tom logikom bi automatski dobilo ban 70% igrača (pa i ja) što je smešno.
Jer čiter dropovanjem rizikuje i svoj nalog.
Mene na publicu reportuje dnevno bar nekoliko njih zbog visokog KD ratio i jer besni njubovi misle da čitujem.
Nikad ban nisam dobio, dakle samo teškim kršenjem pravila (čitovanjem/menjanjem igre/gličovanjem/uzimanjem abnormalne količine para itd...) se dobija ban.

Citat:
dekiiv kaže: Pregled poruke
jedina zamerka sto klinac nije citao po forumima da se ne sme uzimati novac...i ja bih naseo...
hmmm neko u stvarnosti da ti baci 2 miliona $ koja naravno nisi zaradio, koja su ukradena i ti bi naseo i dalje da uzmeš ?
Jel znaš da ljudi daju oko 100$ na shark kartice ili kako se već zovu da bi dobili in game money tipa 8 miliona $ jer ih mrzi da igraju ?
Za dva miliona $ u gta treba prilično da se oznojiš dok napraviš i to ako znaš da napraviš.
Ako je uzeo tipa milion $ nema teoretske šanse ni mogućnosti da je banovan zbog toga.
99.999999999999% je igra modifikovana.
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Endless na korisnoj poruci:
dekiiv (2.2.2017)
Stara 2.2.2017, 15:42   #3570
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke

hmmm neko u stvarnosti da ti baci 2 miliona $ koja naravno nisi zaradio, koja su ukradena i ti bi naseo i dalje da uzmeš ?
Jel znaš da ljudi daju oko 100$ na shark kartice ili kako se već zovu da bi dobili in game money tipa 8 miliona $ jer ih mrzi da igraju ?
Za dva miliona $ u gta treba prilično da se oznojiš dok napraviš i to ako znaš da napraviš.
Ako je uzeo tipa milion $ nema teoretske šanse ni mogućnosti da je banovan zbog toga.
99.999999999999% je igra modifikovana.
Po forumima se ljudi kunu u sve živo da su banovani i zbog pokupljenih par vreća modovanih dolara.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DaniloNS na korisnoj poruci:
dekiiv (2.2.2017)
Stara 2.2.2017, 19:57   #3571
dekiiv
Novi član
 
Član od: 29.1.2017.
Poruke: 8
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
Hmmmm ja sam pokupio milione i milione za ovo vreme što sam proveo u gta i nikad nisam bio banovan.
Doduše nisam kupio svojom voljom već su kreteni bacali po meni.
Pa ako nije kritično lepo reportujem, ako jeste kritično tipa ako pada fontana para po meni momentalno izađem.
Nema tu isčuđavanja...ni čekanja.
Fora je imati meru. Kao i za sve u životu.
Ne verujem da je zbog para dobio tek tako ban, igra je garant modifikovana ili je skidao cheat a neće da prizna.
Normalno da ako pokupiš 2-3+ miliona u roku od 30 sekundi da ćeš popiti masan ban.
Mada sumnjam da je uspeo da nađe tako brzo čitera koji će mu dropovati tek tako pare.
Pogotovo ozbiljnu količinu koja može da dovede do bana. Tom logikom bi automatski dobilo ban 70% igrača (pa i ja) što je smešno.
Jer čiter dropovanjem rizikuje i svoj nalog.
Mene na publicu reportuje dnevno bar nekoliko njih zbog visokog KD ratio i jer besni njubovi misle da čitujem.
Nikad ban nisam dobio, dakle samo teškim kršenjem pravila (čitovanjem/menjanjem igre/gličovanjem/uzimanjem abnormalne količine para itd...) se dobija ban.



hmmm neko u stvarnosti da ti baci 2 miliona $ koja naravno nisi zaradio, koja su ukradena i ti bi naseo i dalje da uzmeš ?
Jel znaš da ljudi daju oko 100$ na shark kartice ili kako se već zovu da bi dobili in game money tipa 8 miliona $ jer ih mrzi da igraju ?
Za dva miliona $ u gta treba prilično da se oznojiš dok napraviš i to ako znaš da napraviš.
Ako je uzeo tipa milion $ nema teoretske šanse ni mogućnosti da je banovan zbog toga.
99.999999999999% je igra modifikovana.

Hvala Endless,

mali sigurno nije citova,glicovao,zadnji put je uzimao novac pre sest meseci...e sad sta je menjanje igrice/modifikacija?

jedino sto mi pada na pamet je reinstaliranje windowsa,tri puta sam morao da radim reinstalaciju,gta 5 mi je da drugoj particiji.nije gde je windows...
e sad,koliko se secam prva dva puta sam morao da izbrisem celu igricu i ponovo da je skidam a treci put kada je formatirana samo particija gde je windows i kada smo se prijavljivalai na gta 5 mislim da je prijavljivao neku gresku prilikom updatea ali je nekako pustio da se udje,mali je igrao par sati,izlogovao se i sutradan je stigao mail o suspenziji od 30 dana,proslo je 30 dana nista nismo menjali usao je,igrao par sati izlogaovao se i dobio trajni ban...

Nije mi jasno jer moze da se proveri IP,to nije menjano,samo je na ovom kompjuteru igrao,ne znam da li ovo ima neke veze sa permanet banom...

Pozdrav!
dekiiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2017, 19:58   #3572
Endless
Veteran
 
Član od: 9.10.2010.
Poruke: 529
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 108 puta na 78 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
Po forumima se ljudi kunu u sve živo da su banovani i zbog pokupljenih par vreća modovanih dolara.
To sa par vreća $ mi deluje kao bs, al dobro.
Mogu da se kunu koliko hoće.
Čitera je bilo i biće, i uvek će se neko naći da dropuje keš.
Oduvek su se čiteri periodično banovali. Obično posle update-a.

Citat:
dekiiv kaže: Pregled poruke
Hvala Endless,

mali sigurno nije citova,glicovao,zadnji put je uzimao novac pre sest meseci...e sad sta je menjanje igrice/modifikacija?
Menjani su fajlovi u igri najverovatnije...modovima ili čime već.
Ili je nalog već bio "označen" da i za najmanju glupost bude banovan.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Untitled-1.jpg
Viđeno:	56 puta
Veličina:	79,0 KB
ID:	55399   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Untitled-12.jpg
Viđeno:	58 puta
Veličina:	87,0 KB
ID:	55400  

Poslednja ispravka: Endless (2.2.2017 u 20:08)
Endless je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Endless na korisnoj poruci:
dekiiv (2.2.2017)
Stara 2.2.2017, 20:03   #3573
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.370
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nemaju sa banom veze ni reinstalacija Windowsa i igre, ni IP adresa...

Citat:
dekiiv kaže: Pregled poruke

e sad sta je menjanje igrice/modifikacija?
Modovi menjaju izgled igre, dodaju nešto novo ili prepravljaju postojeće, e sad ako anticheat sistem nađe da je nešto menjano u fajlovima igre (a modovi to rade) - dobiješ ban.

https://www.gta5-mods.com/
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
dekiiv (2.2.2017)
Stara 2.2.2017, 20:55   #3574
dekiiv
Novi član
 
Član od: 29.1.2017.
Poruke: 8
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Endless kaže: Pregled poruke
To sa par vreća $ mi deluje kao bs, al dobro.
Mogu da se kunu koliko hoće.
Čitera je bilo i biće, i uvek će se neko naći da dropuje keš.
Oduvek su se čiteri periodično banovali. Obično posle update-a.



Menjani su fajlovi u igri najverovatnije...modovima ili čime već.
Ili je nalog već bio "označen" da i za najmanju glupost bude banovan.
Ok,ma ne teram ja klinca da se kune,imamo mi ok saradnju i sve mi otvoreno prica...

Kazite mi da li postoji mogucnost da mi Rokstar tacno navede razalog banovanja,verovatno imaju log sta se desavalo i kada...

Poenta svega ovoga je to sto sam trazio da mi konkretno kazu posle prve suspenzije sta je u pitanju bas iz razloga kako bih znao sta je problem i poveo racuna da ne bih ponovio istu gresku i dobio trajni ban...

Na zalost nisu mi nista konkretno odgovorili i acc je banovan a nisam imao prilike da ispravim sta je suprotno njihovim pravilima...


Ako neko ima predlog i ako moze da mi pomogne da sastavimo jedan mail rockstaru gde bih trazio konkretan odgovor,bio bih vam zahvalan...ostalo mi je jos to da probam...

Veli pozdrav!
dekiiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2017, 21:07   #3575
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.370
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Možeš da pobaš da budeš uporan pa ti možda na kraju i navedu konkretno za šta si banovan, mada čisto sumnjam da će hteti da se zezaju sa tim, za njih si samo kolateralna šteta u trebljenju čitera i dobijaš bot odgovor na support ticket.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
dekiiv (2.2.2017)
Stara 2.2.2017, 21:48   #3576
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
dekiiv kaže: Pregled poruke
Ok,ma ne teram ja klinca da se kune,imamo mi ok saradnju i sve mi otvoreno prica...

Kazite mi da li postoji mogucnost da mi Rokstar tacno navede razalog banovanja,verovatno imaju log sta se desavalo i kada...

Poenta svega ovoga je to sto sam trazio da mi konkretno kazu posle prve suspenzije sta je u pitanju bas iz razloga kako bih znao sta je problem i poveo racuna da ne bih ponovio istu gresku i dobio trajni ban...

Na zalost nisu mi nista konkretno odgovorili i acc je banovan a nisam imao prilike da ispravim sta je suprotno njihovim pravilima...


Ako neko ima predlog i ako moze da mi pomogne da sastavimo jedan mail rockstaru gde bih trazio konkretan odgovor,bio bih vam zahvalan...ostalo mi je jos to da probam...

Veli pozdrav!
Mozda ga nisi dovoljno stisno... ono kad ti cale (bivsi) gejmer
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rkoma na korisnoj poruci:
dekiiv (2.2.2017)
Stara 3.2.2017, 0:04   #3577
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Bilo je pre nekih 6 meseci masovnih banova (nevinih ljudi) koje su izazivali raznorazni programi, ponajvise za snimanje gameplaya, moguce da imas neki i da se to vuklo od tad.

To je ispravljeno sad, ali ko ce ga znati, ja se oladio kad sam video da je steam fps counter na listi
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
dekiiv (3.2.2017)
Stara 3.2.2017, 2:27   #3578
dekiiv
Novi član
 
Član od: 29.1.2017.
Poruke: 8
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Bilo je pre nekih 6 meseci masovnih banova (nevinih ljudi) koje su izazivali raznorazni programi, ponajvise za snimanje gameplaya, moguce da imas neki i da se to vuklo od tad.

To je ispravljeno sad, ali ko ce ga znati, ja se oladio kad sam video da je steam fps counter na listi

E pa sad,ko ce to sve da isprati,ima programe za snimanje gameplaya,ko bi se setio i gde da proverava...ok vi ste iskusni igraci pa ste sve u toku,sta ce on klinac da radi...jbga,to mu je skola sada...neka prvo gugla pre nego sto kupi neku igrici pa nek vidi sta je dozvoljeno a sta nije...u moje vreme nije tako bilo...
dekiiv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2017, 13:42   #3579
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.152
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

The Lion King Mod


Umro sam
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
filpan (23.2.2017), ukimafija (2.3.2017)
Stara 23.2.2017, 11:10   #3580
stoj4k
Član
 
Član od: 31.10.2011.
Poruke: 166
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 14 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Drugari jel ima neko da hoce da igramo online zajedno ?
stoj4k je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com