Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.5.2016, 8:10   #61
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Kad se malo razmisli, eto nacina da za 350e prodaju konzolu u rangu PS4K. Izbacis HDD, ubacis dosta jeftiniju Flash memoriju, naravno manje iste, i umesto glomaznog optickog uredjaja, koji opet zbog nedostatka zelje da se koristi br mora da koristi posebnu optiku, motore i ostala cuda, dodas samo pinove za ucitavanje ketridza. Bez problema konzola jeftinija za 50e.
Slažem se, samo sumnjam da će Nintendo ići na cenu konzole od 350e, ali realno mogu izbaciti konzolu koja je malo jača nego PS4 za 250-300e, pošto izbacivanje HDD-a i optike povlači i manje troškove i za neke druge stvari (slabije napajanje, manje ventilatore i hlađenje, manje materijala i plastike zbog manje konzole, manje pakovanje, manje shiping cene...), znači 50e je minimum koji se može uštedi čak i kad se ubaci flash memorija od oko 120GB.

Lično mislim da će NX imati cenu od 300e i jačinu sličnu kao PS4 plus naravno neki gimick ili novi koncept.
Što se jačine hardvera tiče, moguće da će neke stvari biti jače nego kod PS4, recimo CPU kao što ima informacija da će biti 20-30% jači, ali sumnjam da će Nintendo ići na jači GPU i memoriju pošto realno nema potrebe za jačim nego što ima PS4, takav hardver je sasvim dovoljan za 1080p/30fps 3rd party igre i za 1080p/60fps 1st party igre i 4k media podršku (ne igre).

Poslednja ispravka: vetar. (10.5.2016 u 8:21)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2016, 10:32   #62
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Neke Nintendo igre bi mogle i do 4K sa takvim hardverom.

Suska se da je AMD, da bi prodavao novu pascal i zen arhitekturu, pristao na nizu cenu cipova da bi se bas pascal i zen nasli u NX-u. Steta sto mora da se ceka jos par meseci da se ova misterija razmrsi.

Poslednja ispravka: dragomix (10.5.2016 u 11:11) Razlog: Nije Wii U, nego NX :D
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2016, 10:36   #63
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Neke Nintendo igre bi mogle i do 4K sa takvim hardverom.

Suska se da je AMD, da bi prodavao novu pascal i zen arhitekturu, pristao na nizu cenu cipova da bi se bas pascal i zen nasli u Wii U-u. Steta sto mora da se ceka jos par meseci da se ova misterija razmrsi.
Možda neke 2D igre ali opet teško pošto za 2D igre Nintendo ide na zaključanih 60-fpsa.

Još nekoliko meseci i defintivno ćemo imati više NX informacija, do tada imamo da se divimo Zeldi i igramo Wii U igre.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2016, 14:08   #64
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

EA will develop games for Nintendo NX 'if it makes sense'
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2016, 8:49   #65
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Disney Infinity canceled: The entertainment company pulls out of console-game publishing
http://venturebeat.com/2016/05/10/th...console-games/

Nintendo bi mogao dobro da profitira od ovoga, u svojoj Amiibo liniji igračaka ima i likova koji nisu Nintendovi, tako da postoje šanse da će Nintendo ubaciti i Disney likove u svoju Amiibo liniju, a to znači i Disney related igre.
Zamsilite da Nintendo odradi 2D ili 3D platformu u Disney svetu sa Mikijem, Pajom, Šiljom...

Definitivno će biti nekih Nintendo-Disney projekata.


Već je bila ranije ova glasina
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1069682

Plus što Nintendo već ima ili izbacuje ovo
http://disneymagicalworld.nintendo.com/
http://www.nintendo.com/games/detail...rt-academy-3ds

Poslednja ispravka: vetar. (11.5.2016 u 8:57)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2016, 9:24   #66
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Problem je to sto iako Amiibo donosi novac i njihova prodaja je u padu.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2016, 9:32   #67
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Problem je to sto iako Amiibo donosi novac i njihova prodaja je u padu.
Jesi li ti siguran u to!?



vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2016, 10:23   #68
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Vecina tih figurica zavrsi na Ebay-u. Nintendo i dalje ima veliki problem sa preprodavcima koji kupuju te figurice na veliko. Mozda sam se pogresno izrazio Nintendo ima problem sa dolaskom tih figurica do korisnika koji ih koriste. u svakom slucaju Nintendo jos nije nasao nacin da iskoristi Amiibo figurice na najbolji nacin.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2016, 10:41   #69
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Nintendo je imao velikih problema sa isporukom i dostupnošću tih figurica na početku, sada je situacija i dostupnost mnogo bolja, problem je što je Nintendo izbacivao određene serije u talasima pa nekih figurica uopšte nema više u prodaji.
Naravno i što se toga situacija će biti mnogo bolja.

Tačno da još nisu našli način da na najbolji način iskoriste Amiibo, ali uprkos tome Amibo figurice su im i sada bitan deo prihoda i donose dobru zaradu.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
Stranger2 (16.5.2016)
Stara 11.5.2016, 11:06   #70
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Problem je sto software prodaje figurice I obratno. Trenutno dosta ljudi kupije figurice cisto da ih stave na policu. To nije lose jer Nintendo i dalje zaradjuje ali sa vremenom ce doci do zasicenja i prodaja ce opasti ako nema software-a koji ce "uposliti" the figurice. Amiibo ima veliki potencijal na Nintendu je da ga iskoristi.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2016, 12:15   #71
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Mislim da je upravo i prednost to što gomila ljudi kupuju Amiibo figurice radi figurice, znači imaš neke ljude koji kupuju Amiibo zbog nekih dodataka koje donose a imaš čak i ljude koji ni nemaju Nintendo hardware ali ih kupuju zbog kolekcije, ima gomila ljudi po netu koji bukvalno kupuju svaki novi Amiibo koji izađe.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2016, 6:39   #72
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Ako je ovo istina samo cu reci: "Good luck Nintendo you will need it".

https://arcadegirl64.wordpress.com/2...3/so-about-nx/
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2016, 8:50   #73
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

To ne mora ništa da znači, ako je Nintendo konzola slabija od PS4 ne znači da će se lošije prodati nego da je jača nego PS4.
Wii je bio mnogo slabiji nego PS3/Xbox360 pa se prodao bolje, ovo je u stvari prva generacija u poslednjih par da se najača konzola najbolje prodaje.

Ono što je po meni bitno je samo da NX ne bude slabiji nego XB1 (znači da bude negde između XB1 i PS4) zbog 3rd party portova.

Ako je ovo tačno izgleda da Nintendo definitivno ide na $249-299 cenu, naravno još uvek ne znamo ni koje to "novi koncept" o kom je Nintendo pričao.



Evo i glasine o handheldu
SemiAccurate: Nintendo NX handheld to use Nvidia Tegra-based SoC
http://semiaccurate.com/2016/05/12/g...-nintendos-nx/
  • Though Nvidia downplayed console margins, their pride was hurt by the loss in console contracts. All the talk about "focusing on Shield" was a cover for the fact that MS and Sony had soured on them and would not enter negotiations.
  • Nvidia team was told to get a console win or "go home." Enter Nintendo, who apparently made off very well in this deal. This to the point that SemiAccurate questions whether this is a "win" at all for Nvidia.
  • SA has heard that Nvidia are promising software, support, and the whole shebang at a very low cost. According to one source, Nvidia may even be taking a loss on this deal.
  • Not mentioned which generation of Tegra or process node will be used or when the handheld is scheduled for release.
  • No mention of the home console, but we can speculate what that might be and who might provide the chipset for that one.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2016, 12:46   #74
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Pa kako onda znaju koliko je jak kad ne moze prosto da se uporedi jedno sa drugim?

I kako mozes da kazes sta nije, pa onda da je moderan dizajn sa najnovijim cipovima, a da opet ti cipovi nisu najnovija arhitektura od AMD-a i Nvidije?

Kontradiktornosti samo takve u par recenica. Ako nije x86, sta je? Opet power PC? ARM? Ako je ARM, onda je to na neku ruku bolje nego x86, po principu da ARM procesori dosta efikasnije obavljaju neke funkcije od x86, a te funkcije su bitne za konzolu. Za GPU nista nije receno, samo da nije 2x jaca od PS4, sto je negde i logicno.

I na kraju, kad pogleda covek neke Wii U igre i sta je Nintendo uradio sa procesorom ciji je dizajn u poredjenju sa modernim ARM procesorima svetlosnim godinama daleko i GPU-om koji je sve samo ne moderan cak i kad je konzola izlazila, necu se brinuti za Nintendove igre. Ovo samo komplikuje 3rd party support i nista drugo, i to ne komplikuje mnogo jer ako je konzola jaca od Xbone-a, onda ce sigurno moci da dobija portove igara bez problema.

U principu, nesme da se ponovi scenario Wii<Xbox360 i Wii U<PS4, sve sto bi u principu bilo NX~<=PS4 je sasvim prihvatljivo.

I jos jedna misao, pogledajte Uncharted 4... Nije sve u jacini hardvera, ima nesto i u zatvorenosti arhitekture i umecu developera. UC4 izgleda bolje od bilo cega slicnog na PC-u, jedina mana sto nije 60fps-a.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2016, 13:54   #75
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Kao što je je i navedeno:

"The chips are industry leading because they are very modern chips, but having modern chips doesn’t necessarily mean Nintendo is aiming to create the most powerful hardware on the market."


Nintendo će sigurno koristiti custom dizajn tih novih čipova, tako da jačina može biti veoma različita iako su u pitanju novi čipovi.

Ako nije x86 onda je skoro sigurno ARM ili mnogo manje šanse su da je Tegra, PPC nije sigurno. Sa te strane je teže uporediti jačinu CPU-a sa trenutnim konzolama (bio je info da je NX CPU jači 20-30% nego PS4 CPU), ali se sigurno može podvući sa paralela sa GPU-om i RAM-om, ja recimo čisto sumnjam da će Nintendo ići na 176 GB/s GDDR5 i GPU od skoro 2TF kao što ima PS4.
Recimo 8-core ARM A72 mnogo manje troši struje a pri tom je osetno jači nego PS4/XB1 x86 CPU Jaguar, GPU po sirovoj snazi može biti negde 1-1.5TF ali će biti moderniji pa će sa njim moći da izvuče više nego sa nekim isto od 1-1.5TF GPU-om ali od pre 4 godine, RAM će verovatno biti DDR4. Na kraju se može dobiti na papiru konzola koja je negde između ili XB1 i PS4 ali bez bottlenecka i sa modernijim čipovima što što će joj omogućiti da izvlači više snage nego što se na papiru vidi, znači prilično sposobna, pristupačna ($250-300) i efikasna konzola.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2016, 14:26   #76
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Ako je kojim slucajem istina da je Nintendo zamenio AMD sa nVidiom, onda mozemo ocekivati sasvim drugacije rezultate sa cipovima koji su na papiru iste ili slicne snage. Moguce da se radi o necemu potpuno novom, tj. da ce se u konzoli naci neki mobilni nVidijin procesor koji do sad nismo videli.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2016, 14:54   #77
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Sumnjam da bi uzeli Nvidiu za kućnu konzolu kad su sve ostale konzole AMD (ne treba zaboraviti da imaju GC, Wii i Wii U AMD custome GPU), za handheld su dosta veće šanse.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2016, 21:12   #78
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Insajder koji je možda i prvi dao informacije o PS4 Neo konzoli je napisao sledeće o NX konzoli (vezano za one informacije koje je Emily Rogers napisala):

"To add context to my previous post (I was asked via PM) without going into too much detail any game that runs on the XB1 or PS4 should run on the NX with little to no issue. What developers choose to or not to port to the console will more than likely depend on consumer support for the thing."


Takođe Emily Rogers je rekla da kada je pisala o NX hardveru nije pisala o real time performansama već o sirovoj snazi hardvera.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2016, 13:06   #79
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

NINTENDO PRESIDENT: NX IS NOT THE SUCCESSOR "TO THE WII U NOR TO THE 3DS"

-"It's a new way of playing games, which I think will have a larger impact than the Wii U, but I don't feel it's a pure replacement for the Wii U."
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2016, 19:08   #80
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Vrlo prosto, Nintendo nema vise nikakav brend recognition. Secam se kad sam ja bio klinac, kad sam prvi put u nekom casopisu video Nintendo 64, svi, ama svi klinci sa kojima sam se druzio su znali sta je Nintendo, sta je Super Mario, sta da ocekuje od nove Nintendo konzole. Pre neki dan mi sestri bio rodjendan, razlika u godinama je znacajna pa su dosli neki klinci na proslavu. Meni naravno puna soba svega i svacega, klinci uleteli i tipa WOW imas Xbox, WOW imas PlayStation, sta ti je ovo pokazujuci prstom na Wii U. Aj nisam ocekivao da znaju sta je Wii U, ja im objasnim, oni face . Ja im kazem znate za Wii, pokazem im Wii, kontrolere, Wii je bio ogromna konzola, prodata u 100 miliona primeraka, oni me bledo gledaju. Ja im kazem znate za Super Marija, oni naravno, to ona igra sto se igra na kompu, lik koji skakuce... Sta ocu reci, SVI znaju sta je PlayStation, malo manje ljudi prepoznaje Xbox brend ali ga prepoznaju,
Citat:
Opet nisi u pravu, ja kad sam bio klinac svi su znali samo za Segu i Sony, retko ko je znao za Nintendo.
Baš sam to hteo da kažem čim sam pročitao. Kod nas je na svakom ćošku bila igraonica sa Sega-ma i čak su se obično i zvale "sega klubovi" tako da nije nikakvo čudo da se ovde malo zna za nintendo. A posle Sega Mega i SNES-a je došao Playstation sa jeftinim piratskim igrama:
Citat:
I dolazi na scenu neka ružna, kockasta, siva kutija, vrlo glupog imena - Playstation, od onih što prave televizore. Već pogađaš, moja iduća konzola je bila Playstation.
Ja sam Playstation odmah isprobao ali mi je pixelizovana grafika jednostavno bila suviše odvratna. I zbog toga se nikad nisam ni navikao na playstation. Samo tri igre za playstation sam igrao i bile su mi bile ekstra zabavne a to su Harry Poter (na moje veliko iznenađenje posle toga sam gledao film i bio je neverovatno loš u poredjenju sa tom igrom) i Eagle One: Harrier Attack i Ace Combat jer obožavam (arkadne) simulacije letenja.

Inače ukoliko ne pamtite ta vremena, PlayStation je kod nas bio predodređen za uspeh i oduvao sve druge konzole zbog jeftinih piratskih igara i zbog toga svi kod nas znaju za playstation. I bilo koja druga hipotetička konzola bi u Srbiji u to vreme bila popularna da je jedina imala gomilu piratskih igara, a sve ostale bi isto ostale nepoznate.

Dakle famozni brand recognition sege i playstationa u srbiji se svodi na dva lažna uspeha: Sega klubove (gde su milion ljudi igrali igru koju je Sega prodala samo jednom) i piratske playstation igre (za koje sony nije video ni dolara).

Citat:
Mada, mnogi ljudi nisu svesni, ali Xbone i dalje sadrzi neke region lock elemente.
Ja ne znam šta se ljudi toliko plaše tog region locka. igre se svakako moraju lokalizovati u nekim zemljama jer kupci ne znaju strane jezike ili čak pismo. Ne misle valjda da poručuju igre poštom sa drugih kontinenata pa da prodju jeftinije?!
Kad ljudi govore o region free igrama zapravo uvek misle na igre na engleskom jeziku a one su zapravo već samim tim lokalizovane i regionalizovane što su na tom određenom jeziku.
Posebno sad je priča besmislena kad se većina igara kupuje na internetu i samo downloaduje.

Region lock koliko god da je ozlogglašen nema uticaja na glavne kupce koji u shoping centru zgrabe kutiju sa konzolom i nekoliko igara. To je tema samo za ove koji po internetu grebu za koju polovnu igru jeftinije. A takvi čine samo mali procenat prodaje.

Citat:
Pouka - sve se da preokrenuti i niko ne caruje večno. Da je brend recognition jedino bitan, Nintendo nikada ne bi pao, niti bi se Sony uzdigao, niti bi Sony imao prekid vladavine prošle generacije...
Citat:
Potpuno se slažem, brend ne igra veliku ulogu sve se svodi na trenutni proizvod, koliko je dobar i privlačan.
Citat:
nema nikakvog kredita sve se svodi na to da li kupac misli da trenutni proizvod vredi određenu svotu novca, a ne kakav je bio prethodni ili kakav će biti naredni proizvod.
Baš tako. U holivudu postoji izreka: "onoliko si dobar koliko je dobar tvoj poslednji film". To sve govori. I nintendo je bio otpisan i pre pojave Wii-a pa su ga odjednom kupovali ne samo oni koji nisu čuli za nintendo nego i oni koji nisu igrali igre uošte.

Pouka 2 - Ljudi imaju kratko pamćenje. Na zapadu se sve gleda kratkoročno senzacionalistički, rast akcija u zadnja 24h, prodaja u prva tri dana, 1000 novih radnih mesta (a pre toga otpušteno 3000) itd...

Citat:
slozio bih se sa tobom u svetu u kom iPhone nije najprodavaniji telefon na smartphone trzistu, ali posto jeste i kao takav dokazuje da je ljudima brend bitniji od bilo cega drugog
iPhone brend je stvar prestiža, on izmedju ostalog služi i za "šepurenje". Nije baš u istom košu sa konzolama koje su sad sve više počele da se takmiče u jeftinoći.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Stranger2 na korisnoj poruci:
CTOJAH (16.5.2016), filpan (17.5.2016), GraveDigger (17.5.2016), vetar. (17.5.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games) vetar. Konzole 118 26.6.2017 18:38
Kvm switch digitus dc-oc-12 mica1709 Ostale komponente 3 22.8.2011 0:42
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com