Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.10.2007, 15:57   #1
LukaCcc
Član
 
Član od: 27.8.2007.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom [AAR]Fallout2 - ODABRANI

[AAR]Fallout 2-ODABRANI

Fallout 2 smatram najboljom igrom ikada.Zato sam bas o njoj odabrao da pisem.Nemoj te mi zameriti jer prvi put pisem.
Name-Luka
Age-23
ST-4
PE-4
EN-4
CH-7
IN-7
AG-8
LK-5
Ostalo:
-Small guns
-Repair
-Lockpick
LukaCcc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2007, 15:58   #2
LukaCcc
Član
 
Član od: 27.8.2007.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: [AAR]Fallout2 - ODABRANI

Zovam se Luka.Roditelji su mi umrli davno.Odgaio me je vrac po imenu Drevna.Moje selo je bilo malo ali za mene veoma lepo.Rastao sam uz igru i ucenje raznih vestina.Bio sam zaista snazan.Kada sam napunio 23 godine Drevna me je pozvala I rekla da moram da prodjem test.Morao sam da odem u Hram Iskusenje.Bio sam veoma uplasen tog dana.Cuvar me je otpratio do hrama.Znao sam da nemogu da se vratim nazad.Tu sam stajao nekoliko minuta pripremajuci se da udjem.Usao sam.Mracan hodnik bio je predamnom.Nikada ranije nisam bio na ovakvom mestu.Zamisljao sam kakva sva stvorenja mogu da budu ovde.Ja sam se jedino borio sa stvorenjima iz sume ito samo nekoliko puta.Cvrsto sam stegnuo kople i krenuo napred.Naleteo sam na dva velika mrava.Veoma sam se uplasio i krenuo dva koraka unazad.Jedan mrav je krenuo ka meni.Znoj me je oblivao ali sam skupio snage i udario ga posred glave.Istog casa bio je pokojni.Drugi je krenuo ka meni ali i ona je doziveo istu sudbinu.Nisam mogao verovati da sam ih ubio.Pocelo je da mi se vraca samopouzdanje.Usao sam u sledecu prostoriu u kojoj su imala dva puta.Krenuo sam desnim.Udaljini sam video cup.Sav srecan u nadi da cu pronaci nesto vredno potrcao sam kanjemu neprimetivsi dva skorpiona.Jedan me je uboo u nogu.Porastao mi je adrenalin.Bio sam neverovatno besan.Jednim ubodom sam probio obadva skorpiona.

SLIKA PRE ULASKA U HARAM ISKUSENJA

Poslednja ispravka: LukaCcc (20.10.2007 u 8:04)
LukaCcc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 8:22   #3
LukaCcc
Član
 
Član od: 27.8.2007.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: [AAR]Fallout2 - ODABRANI

U cupu sam nasao prasak sa lecenje.Dalje sam prolazio kroz hodnike i ubioa mrave i skorpione sve do zadnjih vrata.Osetio sam toplotu.Otvorio sam metalna vrata I usao.Unutra je bio jedan covek koji je stajao ispred vrata.Ispred coveka bila je vatra.Covek je bio keupan sirokih ramen i sa veoma razvienim telom.Bio sam veoma iznenadjen.To je bio Cameron.Rekao mi je da je on moj poslednji zadatak u Hramu Iskusenja.Moram da ga pobedim u borbi bez oruzija.Na pitanje dali je to borba na zivot i smrt on je odgovorio da nije.Pristao sam.Jos nisam bio ni spustio oruzije a osetio sam jak udarac u glavu.,,Kakav varalica napao me je na kvarno’’ pomislio sam.Stegao sam pesni ce i krenuo u napad.Nije bio toliko jak koliko sam ocekivao.Dve pesnice u glavu I jedna u stomak su bile dovoljene.Rekao je da sam pobedio i pobegao iz prostorije nevrovatno brzo.Nasmejao sam se i otvorio metalna vrata.Na izlazu iz hrama sam pronasao jednu majucu.Bila je plava i imala je broj 13 na sebi.Bacio sam moje staro prasnjavo odelo i obukao novu majicu.Izasao sam.
LukaCcc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 9:38   #4
LukaCcc
Član
 
Član od: 27.8.2007.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: [AAR]Fallout2 - ODABRANI

Odmah posle izlaska iz hrama srusio sam se na zemlju.Ni sam neznam koliko sam spavao.Bilo mi je glupo sto sam zaspao na sred zemlje.Usao sam u selo.Stao sam ispred satora Drevne.Obrisao sam malo prasine sa moje majice i sa osmelom usao.Bila je ponosna na mene.Pitala me je dali sam spreman.,,Spreman na sta?’’ pomislio sam.Ali sam ipak rekao naravno.Dala mi je plavu plosku na kojoj je pisao broj trinest.Ali i na mojoj novoj majici je pisao broj trinest.Rekla mi je da je to iz svetog sklonista trinest i da ju je doneo Vic.Rekla mi je daje Vic trgovac iz Klamathu.Morao sam pronaci tog Vica i skloniste 13.Dala mi je Pip-Boy 2000.Jeste malo star ustvari malo vise star ipak sam ga uzeo.Zabelezio sam lokaciu grada.U satoru sam pronasao mali mac.Uzeo sam ga posto sam koplje zaboravio u Hramu Iskusenja.Izasao sam iz satora.
LukaCcc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 14:11   #5
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: [AAR]Fallout2 - ODABRANI

Citat:
LukaCcc kaže: Pregled poruke
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rastao sam uz igru i ucenje raznih vestina.Bio sam zaista snazan.
Kako si bio zaista snažan uz Str 4?
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com