Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.9.2013, 17:56   #12541
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ahaha, ja sam bio oficir u jednom multinacionalnom gildu (engleski je "official"), starom par generacija, najgore je bio kad neko pocne da rejdzuje na svom native jeziku koji niko ne zna...

Ili kad udju novi clanovi, provere dal' mogu da opustose GV, vide da ne mogu i izadju odma, pa onda svi pocnu ono: "nooooooooooooooooooooooo, he was my best friend..."...
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2013, 18:13   #12542
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Dešava se svuda ali više u našim gildovima.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2013, 20:19   #12543
Kambas
Novi član
 
Član od: 9.5.2009.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ajde ne filozofirajte vise nego zasucite rukave i dodjite da se zezamo zajedno....jebes strance Ili ako nemate love za prebacivanje main chara,napravite bar alta nekog
Kambas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2013, 20:33   #12544
RexGrammer
Starosedelac
 
Član od: 18.7.2012.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1.258
Zahvalnice: 105
Zahvaljeno 238 puta na 210 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

A sta to tacno izdvaja Vas gild od svih ostalih? Koja mi je motivacija da se prebacim sa nekog drugog realm-a, i napustim guild, zarad vaseg? Bez generalizovanih odgovora molim.
RexGrammer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2013, 20:34   #12545
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ako i kad budem opet uplatio napraviću alta tu, možda i prebacim nekog heroja.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.9.2013, 23:12   #12546
Kambas
Novi član
 
Član od: 9.5.2009.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa pre svega,velika vecina balkanskih guildova nisu PvE heroic orijentisani vec rade samo normal raidove,dungeone,scenarije....akcenat je na druzenju i zezanju.... A kod nas je veoma bitan progres + naravno dobra atmosfera sto je idealno za sve nase igrace koji zele da ruse heroic bosove... a to ne mogu da nadju u vecini trenutno aktivnih balkanskih guildova iz jednostavnog razloga - veoma je tesko okupiti ekipu iskljucivo nasih ljudi koji su to u stanju ( mi kao nacija imamo veoma veliki broj skilovanih igraca,ali su maxom rastrikani po stranim guildovima i nemaju nameru da igraju sa nasima jer su razocarani balkanskih guildovima....Ako mogu zajedno svedjani,finci danci....pa valjda mozemo i mi....a par pokusaja iz proslosti koji su se lose zavrsili ne znaci da je osnivanje,odrzavanje i napredovanje balkanskog guilda nemoguce...samo treba povratiti veru u nase igrace )
U ovom trenutku samo jedan cisto balkanski guild je bolji po progresu od nas....
Znaci ono sto mi nudimo je : raidanje na nasem jeziku uz druzenje i dobru zabavu i obaranje heroic boseva u raidovima...( svima onima koji su se stranci ogadili a moraju da ih trpe zarad progresa ovo bi trebalo da bude vise nego dovoljno )
Naravno,dobrodosli su i oni koji zele samo PvP,farming ili pak casual raiding.....

Poslednja ispravka: Kambas (6.9.2013 u 23:22)
Kambas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2013, 5:02   #12547
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

Pozdravi mi Cviju, Koleta i Najta
Steta sto se Psihijatrija raspala na Sha of Fear HC...
3 dana do patcha btw, jel zna neko dal' ce Ra'den immortal biti moguce uzeti i u 5.4?
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2013, 12:42   #12548
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Mislim da više ne bih levelovao ni jednog chara novog u wowu... jednostavno, predugo traje. Sa svojim načinom igranja bi mi trebalo jedno dva meseca da dingam na 90, pogotovu što je suvi bzobrazluk što ne može da se leti po pandariji do 90lvl, osim ako to nisu promenili za proteklih 6+ meseci otkad nisam igrao wow...
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2013, 12:52   #12549
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Mislim da više ne bih levelovao ni jednog chara novog u wowu... jednostavno, predugo traje. Sa svojim načinom igranja bi mi trebalo jedno dva meseca da dingam na 90, pogotovu što je suvi bzobrazluk što ne može da se leti po pandariji do 90lvl, osim ako to nisu promenili za proteklih 6+ meseci otkad nisam igrao wow...
Predugo traje ??? Levelisanje nikada brze u WoW-u, samo ides RDF i za cas. Ja sam za pet dana triala potpuno neobaveznim igranjem od po jedva 2 sata stigao do 50 sa Monkom.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2013, 13:12   #12550
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ne samo sto levelovanje traje kratko, vec sve ide preko LFG-a i dungeon questova. Tj. levelujete se u odgovarajucoj zoni dok cekate da vam se pojavi LFG invite. Retko se desi da zavrsim celu zonu jer sam vec dobrih 3 levela preko level-a te zone (heirlooms...). Levelovanje u TBC zonama je jos brze, ima puno dungeon-a sa puno questova, a i ima puno questova koji daju mnogo exp-a.
WotLK, blah, prodje za cas. Pandaria mi je bila interesantna samo u pocetku, tj. ona zona gde se borim protiv alijanse.

Dakle ne samo sto levelovanje kratko traje, vec je i zaglupljeno jer akcenat vise nije na istrazivanju sveta. Questovi su postali linearni. Pre Cataclysm questovi su bili rastrkani svud po zoni, pa sam mogao da idem cas ovamo, cas onamo.
Evo samo detalja: Kljuc za Scholomance (ili kljuc za BRD - Blackrock Depths).

Quest vas salje u UnGoro Crater da nakupite neke rude, zatim da odete do Strenglethorn vale da nadjete gobilna u dzungli koji zna da napravi kalup za kljuc, pa ste morali da mu platite 20 gold-a, sto je nekad bilo dosta (makar meni ) itd.

Voleo sam da idem u BRD jer sam imao kljuc i znao sam tacno gde da idem, dok je drugima to bila nepoznanica, a i svidjala mi se instanca. Onaj deo gde treba upaliti vatru kod dva braizers a smara vas milion onih dwarfova. E sad, taj deo je totalno nerfovan, odnosno nasi likovi su mnogo jaci nego nekad. Taj deo je bio problematican za grupu koja nije znala sta radi, mnogo puta sa poginuo tu bezveze, jer se odvoji neko iz grupe, zaostane, ja potrcim da healujem, i onda 3 pack-a na grupu ---> death.

edit: pre bih rekao da je leveolovanje krajnje dosadno, stoga dugo traje.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2013, 13:25   #12551
Kambas
Novi član
 
Član od: 9.5.2009.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ajmo onda,svi krenite da lvl na Kazzak serveru horde side,i to je to!
The more - the marrier!
Kambas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2013, 16:04   #12552
Zmaychek86
Član
 
Član od: 21.8.2012.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 37
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku Zmaychek86
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RexGrammer kaže: Pregled poruke
Nije da reklamiram ali u radnji na E ima akcija Blizzard artikala: Battlechest v3.0 600din, pande 2000

Moze ima radnje na PM pretty please
Zmaychek86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2013, 17:53   #12553
Mare88
Član
 
Član od: 13.8.2011.
Poruke: 298
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 80 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Zmaychek86 kaže: Pregled poruke
Moze ima radnje na PM pretty please
I GameS i Computerland imaju tu akciju...
Mare88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2013, 21:00   #12554
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

e lepo je sto imaju akciju, ali sta neko ko vec ima 1 account moze da radi sa jos jednim?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2013, 22:29   #12555
Zmaychek86
Član
 
Član od: 21.8.2012.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 37
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku Zmaychek86
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mare88 kaže: Pregled poruke
I GameS i Computerland imaju tu akciju...

ComputerLand nema vise na lageru samo Catu, a narucio sam u Game-s treba prekosutra da mi stigne posto zakasnih danas sa uplatom pa nisu stigli da mi posalju imao sam srece da mi je legao novac tako da sam kompletnu igru sa svim expanzijama uzeo za 3197 dinara i dobio besplatnu dostavu a na Blizz sajtu sa svim promocijama je min 46 evra komplet. Hvala vam ko pomenu akciju ima pivo od mene kad se sretnemo
Zmaychek86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2013, 16:08   #12556
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke

edit: pre bih rekao da je leveolovanje krajnje dosadno, stoga dugo traje.
Možda je i to, al ja stvarno nemam vremena više toliko kao nekada. Često su mi i tih dva sata, sat ili 10 minuta nedostupni. Poslednji put sam lvlovao preko zime, trebalo mi je stvarno dosta vremena. U suštini ga nakrcam začas do sedamdesetice i imam nekoliko chara tako započetih pa nedovršenok između 60 i 75. lvla. Sad jedino neki sor ili da prebacim starog maina negde inače leveling nije ni opcija, plus to što je velika većinas stvari već ekstremno poznata pa dodatno pridaje na dosadi.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2013, 18:16   #12557
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ja sam warlocka dobio vec level80, preko novog SoR-a, pa sam ga izlevelovao do 85. DeathKnight-a sam izlevelovao do lvl83, a igrao sam ga kao level80 da bih uzeo Herald of the Titans. Shaman level52, Warrior level42. Jedino je paladin level90, i uopste nemam nameru da ikada nabavim novog "main" char-a. Sa paladinom sam igrao od kraja TBC-a pa sve do sada.

smor je levelovanje, skoro sam video review nekog lika koji je cuo za WoW i hteo da vidi sta je to tako famozno. Lik je ocigledno u FPS zanru ili slicno. Napravio je Night Elf-a, usao u WoW, uzeo quest, nije znao gde da ide, ubio bodljikavo prase, rekao da je igra shit, i alt+f4. Bas sam se nasmejao.


Mada ovo je fora. Ako sad levelujes char-a od levela1, ti si u Cataclysm vremenu, ne vidis ni jednog jedinog raid bossa i slusas o Deathwingu svakih 10 minuta. Onda odes u Outland, slusas o Illidanu i Kael'thasu svakih 10 minuta, onda ne vidis ni jednog od njih. Odes u Northrend, zadrzis se tamo taman toliko da si zagrebao povrsinu svake price. Lich King - Lich King - Lich King. Okeeej, ajmo sad ponovo cataclysm, ako si nov verovatno ne koknes ni Deathwing-a. Pravac Pandaria.

Ja mislim da ne bih imao pojma zasto sam se levelovao...

A ni sad mi nije jasno kako DeathKnight koji je level58 kad napusti Ebon Hold, ide u Outland, ponovo se vraca u vreme itd. Boljke igre koja je stara 8 godina.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2013, 21:11   #12558
NikolaSRK
Novi član
 
Član od: 16.8.2013.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Sta nam 5.4.0,izmedju ostalog,donosi? Jos vise cekanja za RBG.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	WoWScrnShot_091213_205137.jpg
Viđeno:	45 puta
Veličina:	98,7 KB
ID:	47201  
NikolaSRK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2013, 22:03   #12559
Serbandsteel
Član
 
Član od: 11.2.2013.
Poruke: 72
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
NikolaSRK kaže: Pregled poruke
Sta nam 5.4.0,izmedju ostalog,donosi? Jos vise cekanja za RBG.
druze ti si 85 lvl ****** tu nemas mnogo ljudi koji igraju na altovima da bi imao skoro instant poziv,da si na 90lvl ne cekas duze od 2 min(i to je mnogo)
Serbandsteel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2013, 22:18   #12560
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Iskreno mrzi me da guglam a i ne zuri mi se da saznam odgovor.
Koji je sledeci korak sto se tice legendary i sta se dobija na kraju?
Uplatio bi mozda samo zbog toga...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com