Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.4.2015, 13:42   #1281
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: GTA V za PC

Za mene je ova igra - vise od igre! Neka vrsta licnog testa, jer ako me i ova bude smarala kao 99% njih.... i ako osetim da sebe 'teram' igrati - idem u gejmersku penziju (TEKMA ili DVE dnevno FIFA 15 ne racunam) Da sve bude u fulu, sacuvao sam 60GB SSD prostora za instalaciju :P

Poslednja ispravka: Shonkas (9.4.2015 u 14:16)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
BiTrAtE (9.4.2015), BrutaLiS (9.4.2015), Rockstar (9.4.2015)
Stara 9.4.2015, 15:01   #1282
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pa smorićete i ova kad je budeš obrnuo par puta, ma koliko bila dobra kampanja istu priču ne možeš žvakati u nedogled, onlajn GTA nije ništa specijalno i više je tu kozmetike radi. Rokstar nema nijednu franšizu koja opstaje u multipleju na duže staze, ako hoćeš igru koja te nikad neće smoriti igaraj neku mobu, DOT-a, LOL, to je inače i budućnost igara, veliki AAA naslovi polako izumiru.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku rendzer25 na korisnoj poruci:
BrutaLiS (9.4.2015)
Stara 9.4.2015, 15:05   #1283
BiTrAtE
Član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 399
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 54 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Za mene je ova igra - vise od igre! Neka vrsta licnog testa, jer ako me i ova bude smarala kao 99% njih.... i ako osetim da sebe 'teram' igrati - idem u gejmersku penziju (TEKMA ili DVE dnevno FIFA 15 ne racunam) Da sve bude u fulu, sacuvao sam 60GB SSD prostora za instalaciju :P
Potpis za ovo, isto kazem Jedino sto me do sada nije smorilo je Fifa po par utakmica dnevno i donekle nba 2k15.

Ajde neko ko je pratio razvoj da kaze nesto vise o MP u GTA? To najvise cekam.
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BiTrAtE na korisnoj poruci:
Shonkas (9.4.2015)
Stara 9.4.2015, 15:21   #1284
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Pa smorićete i ova kad je budeš obrnuo par puta, ma koliko bila dobra kampanja istu priču ne možeš žvakati u nedogled
Kad kazem SMORITI, mislim na prvi prelazak 60+ minuta igranja... A da nesto igram ponovo, pa to nisam uradio ima...20dina
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 15:41   #1285
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
shonkas kaže: Pregled poruke
za mene je ova igra - vise od igre! Neka vrsta licnog testa, jer ako me i ova bude smarala kao 99% njih.... I ako osetim da sebe 'teram' igrati - idem u gejmersku penziju (tekma ili dve dnevno fifa 15 ne racunam) da sve bude u fulu, sacuvao sam 60gb ssd prostora za instalaciju
Није, него ћеш играти старе игре на свом новом хардверу, и оне који си играо некада и оне до којих ниси ни стигао

Иначе, активираћу се током првих дана играња овог чуда, надам се да ће људи бити искрени, да ли заиста играју кампању, урањају у дубине душе ове "игре", или се само возе унаоколо и бију људе - све људе које ја знам да играју ГТА играју игру баш тако. Неки ни не говоре енглески како треба. Буквално праве себи угођај "српског криминалца Кнелета" и лече ко зна шта.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
doctor (10.4.2015), Shonkas (9.4.2015)
Stara 9.4.2015, 15:42   #1286
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Question Re: GTA V za PC

Nije valja GTA Online toliko los? Nije valjda da cu morati da instaliram BF3 ponovo il da kupim neki COD...
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.4.2015, 16:19   #1287
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Ne znam meni je GTA online na PS3 bio ok kad igras sa drugarima,ali sam je prilicno dosadno,sasvim kao da si u SP.
Pogotov jer je imalo 16 ljudi,ne znam kako je sad kad ima 32 covjeka ali smatram da je masu bolje,jer imaju i ove online heists sto nije lose.Ali sam ja vise ocekivao,pogotovo da bude vise integrirano u sam free roam a ne ovako da moras u lobby i sve.To mi je veliki minus,opet izgubis osjecaj da je to GTA online,vec samo neki TDM ili tako...Ne znam GTA Online ima samo to da mozes da se zezas sa prijateljima.
Misije postanu posle 15+ sati veoma dosadne jer su repetitivne.Mozda jedino nisu trke gdje ih ima milion custom koje ljudi voze,ali to ko voli jedino...
Ja sam dosta vise ocekivao
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku JAZO na korisnoj poruci:
bokela (11.4.2015), Isko (10.4.2015)
Stara 9.4.2015, 16:27   #1288
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Nije valja GTA Online toliko los? Nije valjda da cu morati da instaliram BF3 ponovo il da kupim neki COD...
Meni je Online dosadio (PS3) posle par dana. Jedino sto sam kasnije igrao su trke...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
goranmax (9.4.2015), Isko (10.4.2015)
Stara 9.4.2015, 21:13   #1289
bobi98
Veteran
 
Član od: 4.4.2008.
Lokacija: Srbobran-Novi Sad
Poruke: 813
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 143 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Online si igrao sa drustvom ili ovako sam?

Koju god multiplayer igricu igram sa drustvom bude zanimljivo i na duze staze, a tek ce sa ovoliko mogucnosti biti mnogo zabave i istrazivanja.
bobi98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 0:08   #1290
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Ne znam meni je GTA online na PS3 bio ok kad igras sa drugarima,ali sam je prilicno dosadno,sasvim kao da si u SP.
Pogotov jer je imalo 16 ljudi,ne znam kako je sad kad ima 32 covjeka ali smatram da je masu bolje,jer imaju i ove online heists sto nije lose.Ali sam ja vise ocekivao,pogotovo da bude vise integrirano u sam free roam a ne ovako da moras u lobby i sve.To mi je veliki minus,opet izgubis osjecaj da je to GTA online,vec samo neki TDM ili tako...Ne znam GTA Online ima samo to da mozes da se zezas sa prijateljima.
Misije postanu posle 15+ sati veoma dosadne jer su repetitivne.Mozda jedino nisu trke gdje ih ima milion custom koje ljudi voze,ali to ko voli jedino...
Ja sam dosta vise ocekivao
Nije valjda da ima odredjen broj igraca na mapi? Ja sam mislio da je nesto slicno WD, da mogu ja nekom upast u sred misije da mu smetam, il meni neko... Mislio sam da je grad prepun igraca i totalna ludnica, kad ono ima ogranicen broj igraca...
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 1:13   #1291
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Nije valjda da ima odredjen broj igraca na mapi? Ja sam mislio da je nesto slicno WD, da mogu ja nekom upast u sred misije da mu smetam, il meni neko... Mislio sam da je grad prepun igraca i totalna ludnica, kad ono ima ogranicen broj igraca...
technology just isn't there yet
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 1:14   #1292
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom GTA V za PC

Igrao sam GTA V kod brata na PS3 i svidjelo mi se dosta toga, ali imam par komentara: igrali smo na Full HD Sony Bravia tv-u, a potom na HD ready LG-u, razlika u kvalitetu grafike je neuporediva. Izbor oružja je donekle prepisan iz San Andreasa, dodat je tommygun, gatling gun, firework launcher (poput bazuke ali ispaljuje pirotehniku i zadaje znatno manja oštećenja), ima nekoliko vrsta snajpera, pištolja, smg i jurišnih pušaka a od ostatka tu su nož, vintage bajonet, boca i kanister benzina. Tuning auta je prilično minimalistički, detekcija oštećenja na autima slična onoj u GTA IV, dodavanje stvari na oružju je novina (boje, prigušivač, baterija, scope i sl.) ali na mene nije ostavila neki poseban utisak. Novac u igri se relativno brzo "naspamuje" pa je lako pokupovati kuće, kina (bioskope), garaže i biznise, nakon čega ima dosta sporednih misija, ali slabo me "drže" i kad smo je prešli brat i ja, imali smo onaj nezgodno glupi osjećaj "šta sad". Ne znam da li će izbaciti neku ekspanziju, ali ovo što sam vidio nije ništa pretjerano spektakularno niti vrijedno ovolikog hajpa, taman da se sutra pojavi na PC-ju ili da se ne pojavi nikada.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
goranmax (10.4.2015)
Stara 10.4.2015, 2:20   #1293
UpTrack
Član
 
Član od: 27.5.2014.
Poruke: 32
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 11 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Ne znam da li će izbaciti neku ekspanziju, ali ovo što sam vidio nije ništa pretjerano spektakularno niti vrijedno ovolikog hajpa, taman da se sutra pojavi na PC-ju ili da se ne pojavi nikada.
LoneWolf u odnosu na šta?
GTA na tržištu video igara postoji uz razne druge igre, ovoga ili onoga žanra i koncepcije. Kada se za igru kaže da nije spektakularna, i nije vredna ovolikog hajpa, ja bi hteo da čujem u odnosu na šta nije spektakularna? U odnosu na koji gaming proizvod ona nije spektakularna?
Sve te igre postoje u zajedničkom odnosu, i kao takve treba da se gledaju. Stavimo li GTA (5) u odnos sa drugim postojećim gaming naslovima, mislim da reč "spektakularno" poprima prilično realan i opravdan naziv.
UpTrack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku UpTrack na korisnoj poruci:
Game fever (10.4.2015), Rainman (10.4.2015), Red Marquis (10.4.2015)
Stara 10.4.2015, 2:56   #1294
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Nekom kome GTA nije spektakularan slobodno moze da ide u igracku penziju, tesko ce naci nesto sto moze da se nosi sa ovom igrom, cak i ovi namazani next gen naslovi mogu samo da se poklone ovom parcetu softvera od pre dve godine jer sa GTA moze samo da se takmici sledeci nastavak, ili RDR. Uglavnom za koji dan dobijamo pravi biser od igre i ova godina moze biti jako uspesna za PC gejming, sve mi se cini da PC postaje vodeca platforma, Blodborne is next.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 3:16   #1295
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Nije valjda da ima odredjen broj igraca na mapi? Ja sam mislio da je nesto slicno WD, da mogu ja nekom upast u sred misije da mu smetam, il meni neko... Mislio sam da je grad prepun igraca i totalna ludnica, kad ono ima ogranicen broj igraca...
pa naravno,i to ps3 jedva radi sa 16 igraca.
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 8:42   #1296
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom GTA V za PC

Citat:
UpTrack kaže: Pregled poruke
LoneWolf u odnosu na šta? Kada se za igru kaže da nije spektakularna, i nije vredna ovolikog hajpa, ja bi hteo da čujem u odnosu na šta nije spektakularna? U odnosu na koji gaming proizvod ona nije spektakularna?

U odnosu na četvorku ili recimo na Sleeping Dogs radnjom smješten u Kinu - nema nešto mnogo novina niti posebnosti koje se ne prepliću u dve navedene igre: ok, možeš da igraš tri priče sa tri različita lika, imaš open world koji je veličinom mape zaista dostojan divljenja, ali kad kažem da nije ništa spektakularno mislim da su ponudili dosta toga što ti se svidi trenutno i nema dužu upotrebnu vrijednost. Dobro bi bilo da možeš igrati i kao policajac, taksista, vatrogasac, vozač autobusa, hitne pomoći ili da su vratili "rasturanje" droge i krađu stvari po kućama kako je bila implementirana u San Andreasu, pa to sve malo poboljšali. Ne hejtujem ništa, samo kažem da je moglo bolje i da nisam lako impresioniran poput ovih tinejdžera sa foruma kojima je release date GTA V za PC postao backup termin za krsnu slavu.

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Nekom kome GTA nije spektakularan slobodno moze da ide u igracku penziju, tesko ce naci nesto sto moze da se nosi sa ovom igrom

Kolika je penzija?😀 ne tražim ja ništa što bi se "nosilo" ili poredilo sa ovom igrom, ja o svom iskustvu govorim nakon što sam je odigrao i prešao. Kao i većina ovakvih igara, moći će da se moduje do besvjesti ali replay value je dostojan svega 5-10 misija u igri.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
goranmax (10.4.2015)
Stara 10.4.2015, 9:12   #1297
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: GTA V za PC

^^^U ovoj temi tesko da mozes reci o GTA V nesto sto nije u rangu sa "spektakularno, maestralno, najbolja ikada" itd

Delim tvoje misljenje, s tim sto moram reci da meni petica izgleda dosta bolje od cetvorke. Cetvorka me je smorila svojim misijama a petica mi nekako izgleda zanimljivije (videcemo kada odigram). Ali slazem se da se sve svodi na isto, nista sto vec nismo videli (nisam igrao naravno ali cisto sumnjam da ima toliko novina ipak je to GTA formula).
Kao sto sam i rekao vise puta, smatram da su GTA odlicne igre, vredne postovanja, prepune impresivnih detalja (mislim da su ovde neprevazidjeni, gradovi su prepuni detalja), ali u srzi nista toliko da bi se nazvala najboljim serijalom ikada, definicijom video igara, neibruseni biser, neprevazidjeno, iscekivanje kao da Mesija silazi na zemlju. Moje misljenje naravno, kao sto je vase misljenje da je ovo biser next gen-a (samo stanje Next gen-a je smesno). Komentar rendzera o penzionisanju je LOL

Poslednja ispravka: pentraksil (10.4.2015 u 9:20)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
filpan (10.4.2015), LoneWolf (10.4.2015), Morandi (10.4.2015), sale94 (10.4.2015)
Stara 10.4.2015, 9:51   #1298
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: GTA V za PC

Gta moze da bude spektakularan kolko god hoces a i jeste kao serijal, naprosto ima nesto, u svemu tome jer ti dozvoljava da se opustis van svih limita i granica nekih i postavljanja zidova vestackih(skoro sve ostale OW igre imaju bar malo ili vise zidova)

I da se sprdas ili budes ozbiljan kako ti se cefne i kad ti se cefne to sam vec pisao negde.

I zato ga ja veoma cenim i volim
(San Andreas mi je na vecnoj listi omiljenih i ostace dok sam ziv verovatno).

Al ne treba ga porediti kao serijal, ni sa cim do iskljucivo Open World igrama u zanru.

Jer ako bi ja sad krenuo da unizavam, i nalazim nepostojece mane ostalim igrama koje su mi super zabavne i odlicne zbog raznoraznih razloga..

Dodjem i kazem sve je to super al nije GTA nije OW, i tacka i zato je ispod istog i second or third tier shit.

Onda ne da bih otisao u tu *gaming penziju*, nego bih se zapitao kako je doslo do ovog kako sam postao tako iskljuciv,*slep*,nerazuman,neuvidjavan kako sam izgubio moc da razdvajam i cenim razlicite vrednosti . (to nema veze sa tim koliki si fan)

Da ne bude da govorim samo o Gta, evo drugar dodje i kaze mi sale CK2 mi je igra ne decenije nego Veka i to je to bolja je od svega CK2 je LIFE fazon.

Ja mu kazem sve je to lepo ali ne mozes da jednu igru ili serijal pored tolko zanrova zacementiras na tron, liste su vec sasvim druga stvar .

Uvek ce nesto biti bolje u necemu, pa ne mozes bas da izdvojis nesto all time best to je glupost isto je i sa svim drugim formama muzikom, filmovima/serijama/anime/stripovi/knjige i td.

Jer da nije tako za svaki Tps nakon Max Payne 1, bih uzeo i lepo rekao meh shit nije Max Payne dzaba sve Max is THE BEST EVER cao zdravo punto nema argumenata nema niceg.

Ako vam samo jedna igra vraca zar, onda ste odavno ili mrtvi igracki(figurativno) ili ste barem izgubili empatiju, ljubav, strpljenje i razumevanje za druge igre .

Poslednja ispravka: sale94 (10.4.2015 u 10:06)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2015, 10:41   #1299
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

GTAV mi je u isto vreme najbolji i najmonotoniji GTA ikad. Najbolji s tehnicke strane i ogromnog prostora, ali najbrze sam ga se zasitio i najmanje palio da igram ponovo nakon prelaska. Fali jos sporednih aktivnosti, bar restorani, klubovi. GTA IV TBoGT mi je mnooogo duze drzao paznju, jer sem voznje imas gde stati i svratiti, bez obzira sto je u pitanju samo pice/hrana, bar je nesto tu da razbije monotoniju.
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku BrutaLiS na korisnoj poruci:
bokela (11.4.2015), goranmax (10.4.2015), LoneWolf (10.4.2015)
Stara 10.4.2015, 11:21   #1300
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
UpTrack kaže: Pregled poruke
LoneWolf u odnosu na šta?
GTA na tržištu video igara postoji uz razne druge igre, ovoga ili onoga žanra i koncepcije. Kada se za igru kaže da nije spektakularna, i nije vredna ovolikog hajpa, ja bi hteo da čujem u odnosu na šta nije spektakularna? U odnosu na koji gaming proizvod ona nije spektakularna?
Sve te igre postoje u zajedničkom odnosu, i kao takve treba da se gledaju. Stavimo li GTA (5) u odnos sa drugim postojećim gaming naslovima, mislim da reč "spektakularno" poprima prilično realan i opravdan naziv.
Mislim da zeli da kaze u odnosu na ocekivanja od jednog GTA naslova, npr. u odnosu na IV-ku. Potpuno delim njegov stav.
Ja sam kupio i PS3 zbog V-ce (ko da ceka PC verziju) ali igra je nekako ..., ne znam kako da opisem, meni prazna, spiskao sam hiljade sati na sve prethodne GTA naslove ali V-cu cu verovatno na PC-ju da odigram reda radi, da se divim grafici i detaljnoj mapi nista drugo me ne vuce nazad. Naravno kao i svaki GTA ima svoje momente ali su oni nekako u drugom planu. Jednostavno mi fali taj "connection" osecaj.

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
GTAV mi je u isto vreme najbolji i najmonotoniji GTA ikad. Najbolji s tehnicke strane i ogromnog prostora, ali najbrze sam ga se zasitio i najmanje palio da igram ponovo nakon prelaska. Fali jos sporednih aktivnosti, bar restorani, klubovi. GTA IV TBoGT mi je mnooogo duze drzao paznju, jer sem voznje imas gde stati i svratiti, bez obzira sto je u pitanju samo pice/hrana, bar je nesto tu da razbije monotoniju.
Ili si mogao da ides na bowling sa Romanom u IV.
Za****li su stvar sa fokusiranjem na Online, po meni potpuno nepotreban i fokusiran previse na deathmatch aktivnosti.

Poslednja ispravka: goranmax (10.4.2015 u 11:32)
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku goranmax na korisnoj poruci:
LoneWolf (10.4.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com