Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.7.2022, 18:11   #201
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Bloodborne

Ty za preporuke.
Ja sam mislio prvo Demon Souls da igram
Nego, reče mi drugar da mu je došlo sa PS5 na disku baš to. Jel to neki remaster i kakav je? Mislim, ne mora baš da bude matoro, nije problem naravno al ako ovo vredi da zaplenim na neko vreme.
Mada je meni Bloodborne sad ušao u onu evergreen grupu što su mi uvek pod rukom i dan danas ih igram, tipa HOMM3, Freelancer, KotOR oba, MK3...
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2022, 19:01   #202
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Demon Souls novi je samo za PS5.Igrati sada neku originalnu verziju ne znam koliko je pametno... Po meni mozda je najbolje da odigras DSIII sada.Ako ti se FS formula svidela, morao bi i Sekiro da odigras.Drugaciji jeste ali taman toliko da se vidi kako izgleda kada se izmeni originalna formula na dobar nacin.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
NaraYan (9.7.2022)
Stara 9.7.2022, 11:17   #203
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Bloodborne

Razmišljam da uzmem PS+ premium da ga probam na mesec dana, video sam da se nudi Sekiro između ostalog u onom game katalogu. I dosta je veliki izbor. Ima li to uopšte smisla s obzirom da mogu igrati samo dok traj sub... Imate li iskustva sa ovim?
E sad, ja nisam gledao ništa na YT (samo Elden Ring pomalo al njega ovih dana ne može ni da zaobiđeš), mislim što se tiče gameplaya i to. Podsvesno sam znao da ću da se uhvatim sa soulsima u nekom trenutku izgleda. Zato mi je uvek bilo bolje da pitam, naročito ovde. Da imam vremena kao nekad stvarno bih krenuo lepo od početka redom.
Samo ne znam koliki će problem biti što sam prvo baš BB igrao, kontam d aje DS malo sporiji a ja sam se oduvek ložio na stvari tipa DMC i GoW kontam da je Sekiro brži generalno od DS. Možda mi legne, dok ne probam neću znati zasigurno.

Ali Bloodborne... kao da su ga za mene lično pravili, i način priče i ceo svet i dizajn i borba i leveling i sve. Jedino što mi se dešavalo npr da mi nije bilo prirodno je kad menjam iteme na dole refleksno se ubodem - pokušam da vratim na gore prethodni item

A ajde sad da iskoristim priliku jes da nije tema za ovde možda ali jel igrao ko one Nioh igre? Kakvi su oni, ne deluje loše ovako na letimičan pogled.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2022, 12:45   #204
xCanEx
Član
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: tu negde
Poruke: 74
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 35 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Nisam siguran da ima Sekiro...proveri
xCanEx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2022, 13:02   #205
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Sekiro je dosta drugaciji u odnosu na bilo sta drugo od FS-a.Tarnished (Elden Ring) jeste dosta pokretniji u odnosu na DS i BB ali su u Sekiru prilicno izmenili formulu u smislu kretanja i borbe.Akcenat je, kao ni u jednoj drugoj njihovoj igri, na pravovremenom pariju.Protivnike mozes da ubijas na nacin na koji si to radio u BB ali jednostavno nema smisla i dugo traje.Kada se tehnika savlada rezultat je epski.Sa Sekirom su otisli i u visinu i u dubinu.BB ima odlicnu foru sa kombinacijom oruzja, ali Sekiro ima predobre kombinacije sa prostetikom koje umeju itekako da olaksaju posao ili da u potpunosti promene pristup resavanju problema.Sekiro po meni ima i dosta "konkretniju", licnu, pricu u odnosu na bilo koju drugu njihovu igru.Sekiro je zato meni njihova najbolja igra a moguce i najbolja igra moje igracke karijere.

Nioh je sto se mene tice najbolja Soulslike igra.Jos je vise akciono orijentisan od Sekira.Drugacije je koncipiran.Ima pricu, ali ne u kontinuitetu, vec se kreces po mapi, dobijas misije i odlazis u velike hub-ove koje cistis od pocetka do kraja gde te cekaju bosevi.Ima i tu nekih varijanti kao Chalice u BB.Iskreno nema puno razlike izmedju prvog i drugog dela, osim sto je drugi dosta lepsi.Svakako preporuka od mene i za Nioh, ako nista drugo bar da probas pa da vidis da li ti se svidja...

Poslednja ispravka: m1aden (9.7.2022 u 13:11) Razlog: Nioh
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
NaraYan (11.7.2022)
Stara 9.7.2022, 15:04   #206
Gadoguz
Veteran
 
Član od: 8.9.2006.
Lokacija: South Park
Poruke: 1.172
Zahvalnice: 421
Zahvaljeno 117 puta na 111 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Bloodborne sam probao "igrati" prije dvije godine i nije išlo, ne bih ni da se sijećam Prije 10tak dana Elden Ring ista priča, izgleda da souls igre nisu za mene. Imam Nioh na Epicu stoji već duže u biblioteci, a pošto sam sa Witcherom pri kraju, razmišljam da probam igrati, al' sam čuo da je teži čak i od Dark Souls serijala?
Gadoguz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2022, 15:20   #207
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Dobrodosao u klub. Meni je isto iskustvo bilo za Dark Souls 1 (pre 6 godina skoro, isto mi je kliknulo posle 3. instalacije), prva koju sam odigrao. Eto, jos su mi jedino ostali Bloodborne i Demon's souls da igram jer ih nema na racunaru, ali ih cekam kao ozeb'o sunce. A Elden Ring me isto ceka, pripremam se za dugacku avanturu.
Nezaboravan je prvi osecaj kada se prvi put odigra neka njihova igra. Meni je odmah DS usao u top 10 igara koje sam ikad odigrao, a eto tebi je Bloodborne.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2022, 15:43   #208
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
Gadoguz kaže: Pregled poruke
Bloodborne sam probao "igrati" prije dvije godine i nije išlo, ne bih ni da se sijećam Prije 10tak dana Elden Ring ista priča, izgleda da souls igre nisu za mene. Imam Nioh na Epicu stoji već duže u biblioteci, a pošto sam sa Witcherom pri kraju, razmišljam da probam igrati, al' sam čuo da je teži čak i od Dark Souls serijala?
Ni u jednoj FS igri, osim u ER, ni u jednom trenutku, nemas osecaj da si OP, bar sto se mog iskustva tice. Krv i znoj od pocetka do kraja. U Niohu nije bas tako. Da je tezak, tezak je, ali ni sa jednim bosem se nisam mucio koliko sam znao da se mucim sa pojedinim bosevima u FS igrama...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2022, 7:56   #209
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
xCanEx kaže: Pregled poruke
Nisam siguran da ima Sekiro...proveri
Nema

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Sekiro je dosta drugaciji u odnosu na bilo sta drugo od FS-a.Tarnished (Elden Ring) jeste dosta pokretniji u odnosu na DS i BB ali su u Sekiru prilicno izmenili formulu u smislu kretanja i borbe.Akcenat je, kao ni u jednoj drugoj njihovoj igri, na pravovremenom pariju.Protivnike mozes da ubijas na nacin na koji si to radio u BB ali jednostavno nema smisla i dugo traje.Kada se tehnika savlada rezultat je epski.Sa Sekirom su otisli i u visinu i u dubinu.BB ima odlicnu foru sa kombinacijom oruzja, ali Sekiro ima predobre kombinacije sa prostetikom koje umeju itekako da olaksaju posao ili da u potpunosti promene pristup resavanju problema.Sekiro po meni ima i dosta "konkretniju", licnu, pricu u odnosu na bilo koju drugu njihovu igru.Sekiro je zato meni njihova najbolja igra a moguce i najbolja igra moje igracke karijere.

Nioh je sto se mene tice najbolja Soulslike igra.Jos je vise akciono orijentisan od Sekira.Drugacije je koncipiran.Ima pricu, ali ne u kontinuitetu, vec se kreces po mapi, dobijas misije i odlazis u velike hub-ove koje cistis od pocetka do kraja gde te cekaju bosevi.Ima i tu nekih varijanti kao Chalice u BB.Iskreno nema puno razlike izmedju prvog i drugog dela, osim sto je drugi dosta lepsi.Svakako preporuka od mene i za Nioh, ako nista drugo bar da probas pa da vidis da li ti se svidja...
...ali ima Nioh, instalirao sam i krenuo. Deluje mi za sada prenatrpano svim i svačim. Ali elegancija BB... još sam pod utiskom svega toga pa verovatno mi zato tako i deluje. Kombat je ok ali mi je još BB u prstima i taj ritam, ovde je brže sve videćemo, možda bacim kasnije pogled na neki video ali bih za sada da ga igram normalno. Ima svašta. 738668 itema u sekundi mi je iritantno malo.

Nego dal je moguće da nema DS na PS store? Samo ED sam našao... il sam ćorav
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2022, 11:17   #210
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Trebalo bi da ima DS:Remastered i DS3 definitivno.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2022, 15:36   #211
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Bloodborne

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke



738668 itema u sekundi mi je iritantno malo.
I prvi i drugi deo se definitivno guse u lootu, to stoji.Ako ga budes malo duze igrao, kada upoznas svoj inventar i nacin na koji funckionises i ti i okolina, bacices eventualno pogled na loot tamo gde bude imalo smisla da se uopste nesto probere i nastavices dalje...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2022, 3:35   #212
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Bloodborne

Ma da već je lakše. Prilično se razlikuje od BB ali je odlična.
Nekad sam voleo ovako svašta, ali imao sam i više vremena saću ponovo da krenem taman sam malo skontao šra bi hteo i krećem lagano stvarno.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bloodborne, dark souls, from software, playstation, ps4

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com