Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.12.2016, 14:27   #11001
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Hollars (2016)
http://www.imdb.com/title/tt3714720/



Dirljiv film. Smrt je sastavni deo života, no život teče dalje, i može biti olakšan svetlim primerom pokojnika, sećanje na njega je i obaveza da se prevaziđu trenutni životni problemi.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The.Hollars.2016.HDRip.XViD-ETRG.zip (26,0 KB, 5 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2016, 18:40   #11002
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Posle dužeg vremena podsetio sam se čuvenog filma The Lion King i takodje sam pogledao i dva direct to dvd nastavka po prvi put i evo mojih mišljena.

The Lion King (1994)
http://www.imdb.com/title/tt0110357/?ref_=nv_sr_1



Sve što mogu da kažem za ovo remek delo a to je da je ovo epski Dizni film, ako do sada niste ikada pogledali ovaj film učinite to sada. Film nije savršen ima i on po koju manu ali su to samo manje sitnice koje nikako ne utiču na ceo film, animacija , glasovna gluma, nezaboravni likovi, pesme sve je na svom mestu.

Ocena 9/10

The Lion King II: Simba's Pride (1998)
http://www.imdb.com/title/tt0120131/?ref_=nv_sr_2



Svakako nepotreban i suvišan nastavak priče, šta bi bilo kad bi bilo. Ovog puta priča prati Simbinu kćer Kijaru a tu su naravno novi problemi, negativci i ostalo. Sam nastavak ne može ni po čemu da se poredi sa sjajnim originalom, animacija, muzika pa i sama priča nisu na zadovoljavajućem nivou što je i očekivano od samog direct to video nastavka, ako postoji barem jedna pozitivna stvar koju bi izneo a to je da je većina glumaca iz prvog dela se vratila da pozajme svoje glasove popularnim likovima, u spojleru ću izneti jedan detalj koji mi bode oči a svakako bitan jer je ovo kako je i naglašeno nastavak priče. U suštini ako rešite da gledate film on može da se odgleda do kraja jer uspeva da drži pažnju ali u poredjenu sa legendarnim kecom nije ni do kolena.

Spoiler za Spojler za rupu:
U drugom delu upoznajemo novog negativca Ziru a tu su i Kovu i njegova braća i sestre koju su autsajderi i deo Skarove porodice, čekajte Skar ima ženu i potomke? kako to da ih nije pominjao u originalu? Skar je u originalu prikazan kao samac koji je željan trona i koji se uglavnom vucarao i družio sa hijenama kako bi skovao pakleni plan i ovde sad u nastavku vidimo drugačiju sliku. Kad je Skar u prvom delu nakratko postao kralj kako nije pozvao svoju porodicu i autsajdere da mu se pridruže jednostavno sve nema nikakve logike


Ocena 5/10

The Lion King 1½ (2004)
http://www.imdb.com/title/tt0318403/?ref_=tt_rec_tt



Poznat i kao The Lion King 3 - Hakuna Matata u nekim zemljama, takodje film bi komotno mogao da nosi i naslov Timon i Pumba The Movie, ali kao što kaže originalni naslov ovaj treći i ujedno poslednji nastavak je povezan sa prvim delom i ispričan iz perspektive komičnog dua kako njih dvojca upadaju u čuvene kadrove i scene vidjene u originalu i sve je propraćeno komičnim situacijama i probijanjem četvrtog zida. Što se tiče celokupnog utiska uživao sam u ovom filmu više u odnosu na predhodni drugi deo i skoro da bi mu dao prodju i veću ocenu, samo da su scene i preplitanje sa originalnim filmom dobro povezane, ovako pojedine scene ne deluju ubedljivo jer samom gledaocu ne daju verodostojnost.

Ocena 6/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2016, 22:59   #11003
nenad_kvrgic
Član
 
Član od: 1.1.2012.
Lokacija: Borča
Poruke: 59
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Slazem se, prijatno sam iznenadjen filmom
Rekoh dugo nisam gledao temu pa svratih da vidim preporuke i par puta prodjem i vidim poster "train to busan" i preskočim misleći da se radi o bolivudu dok nisam pročitao u ovom komentaru da je zombi film rekoh ajde da pogledam trejler i vidim da se radi o J.Koreji (mnogo njihovih kvalitetnih filmova sam odgledao) tako da zamalo da promašim ovaj dragulj. Tako da se zapitam koliko li sam dobrih filmova propustio zbog slike postera ili naslova filma koji mi je delovao bezveze
nenad_kvrgic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2016, 11:15   #11004
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sugar Mountain (2016)
http://www.imdb.com/title/tt3553378/



Mislim da scenario, ako nije plagijat, podseća na Kafkinu kratku priču, "Opklada" ako se ne varam, i na koju sam svojevremeno nabasao u X-100 romanu, o momku koji sklapa opkladu sa bogatim bankarem da će provesti 15 (ne sećam se tačno koliko) godina zatvoren u njegovoj biblioteci, za veliku nagradu ako izdrži. Izdržao je, ali je bankar bankrotirao, no on mu kaže: "Nisi mi dužan ništa. Tvoja biblioteka mi je dala nešto neprocenjivo". (Pročitao je sve knjige u njoj i obogatio se, duhovno).
P.S.
Prva verzija titla.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Sugar Mountain (2016) WEB-DL.x264-FGT.zip (33,0 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (21.12.2016 u 13:00)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
pedjosav (21.12.2016)
Stara 21.12.2016, 18:55   #11005
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Rouge One



Сви они који су се силно разочарали прошле године, ове године ће се обрадовати. Филм је урађен више него поштено а квалитету нарочито доприноси далеко искуснија глумачка постава и филму није једини циљ да се допадне свакоме, чак и оном који никада није гледао Star Wars. Има повремено и комерцијале, али глобално сам презадовољан, већ из трејлера ми је деловао знатно квалитетније од оног Абрамсовог смећа и нисам се преварио.
Spoiler za лично мишљење:
Ако бих нешто променио, направио бих га још трагичнијим, да утисак буде снажнији са обзиром да смо ове ликове видели сада и никада више (јер одмах након њега почиње New Hope). Елем, поштено урађен посао.

Poslednja ispravka: Rockstar (22.12.2016 u 2:03)
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
nameless1 (21.12.2016), pedjosav (23.12.2016), pentraksil (21.12.2016), Skenderevo (22.12.2016)
Stara 21.12.2016, 21:34   #11006
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Deepwater Horizon



Film o katastrofalnom izlivanju nafte u Meksicki zaliv, pre svega o desavanjima na platformi, pre i tokom katastrofe.
Vrlo dobar film, bez preterane patetike i scena koje izazivaju prevrtanje ociju (kao sto je to slucaj sa The Finest Hours, manje-vise slicna tematika). Odlicni glumci, kamera i rezija takodje vrhunski, ni jedan trenutak filma ne izaziva dosadu, drzi paznju od pocetka do kraja. Moja preporuka.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2016, 22:37   #11007
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I AM A HERO (2016)

Sasvim solidan japanski zombie flick, koji po fakoru zabave ne zaostaje mnogo za 'Train to Busan'.. s' tim sto su na kraju zestoko u***li motku. I pored razocaravajuceg kraja, vredi da se pogleda.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2016, 23:26   #11008
zerohn
Član
 
Član od: 1.5.2010.
Poruke: 175
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
rockstar kaže: Pregled poruke

Сви они који су се силно разочарали прошле године, ове године ће се обрадовати. Филм је урађен више него поштено а квалитету нарочито доприноси далеко искуснија глумачка постава и филму није једини циљ да се допадне свакоме, чак и оном који никада није гледао star wars. Има повремено и комерцијале, али глобално сам презадовољан, већ из трејлера ми је деловао знатно квалитетније од оног Абрамсовог смећа и нисам се преварио. Ако бих нешто променио, направио бих га још трагичнијим, да утисак буде снажнији са обзиром да смо ове ликове видели сада и никада више (јер одмах након њега почиње new hope). Елем, поштено урађен посао.
Филм ми се заиста свидео. Добра прича, разрађени ликови. Мада би имало мјеста да се направи нека ЕЕ варијанта. Али и да је филм тотално њесра само сцена са Дарт Вејдером би му дала прелазну оцијену. Да не спојлујем, ко је гледао филм зна на коју сцену мислим. Нешто најбоље што сам видио на платну...
zerohn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2016, 1:36   #11009
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Au Romantic, nisi bas morao da spojlerises. Jeste da smo svi ocekivali sta bi moglo da se desi, ali nisi morao bas toliko ocigledan da budes.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2016, 2:04   #11010
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
au romantic, nisi bas morao da spojlerises. Jeste da smo svi ocekivali sta bi moglo da se desi, ali nisi morao bas toliko ocigledan da budes.
Није Романтик, он је од мене видео да се пише ћирилицом Поправио сам али ако је то спојлер е онда..
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
pentraksil (22.12.2016)
Stara 22.12.2016, 3:15   #11011
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Није Романтик, он је од мене видео да се пише ћирилицом Поправио сам али ако је то спојлер е онда..
Greska, uvek mesam vas dvojicu

Izvinjavam se Romantiku Pa nije neki spojler ali nismo morali bas da budemo sigurni
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2016, 22:52   #11012
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Није Романтик, он је од мене видео да се пише ћирилицом Поправио сам али ако је то спојлер е онда..
МОЛИМ?! Од тебе видео? Рокстар, то не само што је лаж (не знам одакле ти то, јер моји разлози почетка писања ћирилице су потпуно невезани за овај форум и интернет уопште, већ је ствар приватне природе), него је и неки облик увреде. Ја се брате надам да си се шалио, али ако ниси, замолио бих те да ми се извиниш због тога што си написао, јер и ја бих тако урадио.

А када сам већ непланирано почео да пишем овде, поставићу и старију листу одгледаних филмова...

The Hobbit: An Unexpected Journey
Продужена верзија чини овај филм бар дупло бољим од бископске верзије, коју сам такође много хвалио, али сада је похвала заиста заслужена и филм заиста има епске моменте. Ово је епска авантура, са много добрих момената и најбољи је први сат, јер има изванредан увод у причу и предстојећу авантуру. Ништа без Гандалфа, која год дружина да је у питању. Филм има све фантастично и не досађује ни секунда, мада бих као минусе могао навести беспотребно певање у пар сцена, беспотребност Радагаста и можда скраћење сцене код гоблина на пола. Без даљег описа, уживао сам.
Оцена 8/10.

The Hobbit: The Desolation of Smaug
Мрачнији наставак, посебно у задњих сат и по. Од почетка па до краја иде све мрачније и генерално је овај наставак бољи од 1. дела, а продужена верзија даје много више него биоскопска. Овде је доста борбе, акције и трчања, а мање авантуре него у 1. делу што је у неку руку и боље.
Оцена 8,5/10.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Spoiler za Предугачак опис - нема спојлера:
Завршетак фантастичне трилогије, а овај, последњи филм је можда и најбољи, усудио бих се да напишем да је раме уз раме и са задњим филмом Господара прстенова, не само по градњи приче, већ и по карактерима, акцији, божанственом приказу битке, по свему. А оне армије...невероватно. Мислим да је хобит победник обе трилогије. Порука овог филма може бити и по питању новца, шта он заправо чини људима, како их квари, то се доста потенцира. Патуљци су приказани као веома снажна и жилава створења. Крај ове трилогије је јако добар увод у трилогију Господара прстенова и то видимо у крајњим сценама са сваким од ликова како се то надограђује. Наравно, гледао сам продужену верзију која ми је пружила скоро 3 сата уживања и адреналина, а она вилењакиња је божанствена, мени лепша од Аруен. Ето, Питер Џексон је оживео и Хобита, мада сам негде прочитао да су га продуценти притискали да пожури са филмовима и све припреми у само пар година, што делује као немогућа мисија, али је очигледно успео у великој мери. Очекујем свакако и остале приче једног дана на велико платно, са посебним фокусом на Силмарилион, као и неки самосталан филм о неком од ликова (нпр. Леголас или Гандалф).

Оцена 9/10.

Final Fantasy: The Spirits Within
Занимљив филм са добром причом и карактерима, а посебно невероватно добром анимацијом узевши у обзир да је филм урађен 2001. године.
Оцена 6,5/10.

Final Fantasy VII: Advent Children
Једва издржао нешто дуже од пола сата, али нисам дао шансу за даље. Није била лоша прича, али су ми реализација и оне акционе сцене биле глупе...посебно одређени ликови.
Оцена 3,5/10.

Kingsglaive: Final Fantasy XV
Исто независан од претходна 2, али далеко бољи. CGI је најјачи адут као и пристојна радња, одлично презентовани ликови, борбе, али и гласовна глума. Оно што ме овде на неки начин иритира је чињеница да када погледате на почетку, помислили бисте да је епска фантазија, а са друге стране, технологија неког напредног века. У вези технологије је на неки начин и објашњено, али ако си нпр. у 21. веку, онда нема разлога за шлемом, сем естетике или традиције...У сваком случају, квалитетан филм са фасцинантним ефектима и веома гледљив.
Оцена 8/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
N3n0 (7.1.2017)
Stara 22.12.2016, 23:11   #11013
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Романтик буквалиста, наравно да сам се шалио. У свакој шали пола истине - на овом Форуму сам почео са ћирлицом пре тебе
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2016, 3:42   #11014
tiho86
Veteran
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: NEO-TOKYO
Poruke: 589
Zahvalnice: 355
Zahvaljeno 225 puta na 136 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku tiho86
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
I AM A HERO (2016)

Sasvim solidan japanski zombie flick, koji po fakoru zabave ne zaostaje mnogo za 'Train to Busan'.. s' tim sto su na kraju zestoko u***li motku. I pored razocaravajuceg kraja, vredi da se pogleda.
Bolje procitaj mangu,mislim na I Am a Hero
tiho86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tiho86 na korisnoj poruci:
nenad_kvrgic (23.12.2016)
Stara 23.12.2016, 12:36   #11015
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Ima li ovaj film direktne veze sa ostalim SW filmovima? Pitam, jer nisam gledao ove nove SW, a "Crveni Jedan" (Rouge One ) mi se gleda. Da li je bolje da ipak prvo odgledam sve prethodnike?
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2016, 13:27   #11016
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ovo ti je preduvod u epizodu IV - New Hope, iz sedamdesetih. Ako misliš na epizode I,II,III i VII slobodno ih preskoči i odgledaj ovaj. Ne propuštaš ništa sa aspekta priče.

Inače, moj savet za gledanje SW filmova bi bio da ih gledaš redom kako su snimljeni.
Dakle: IV(1977), V(1980), VI(1983) pa I(1999), II(2003), III(2005) pa VII(2015) i na kraju Odmetnik-1(2016).

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (23.12.2016 u 13:37)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
Bakster (23.12.2016), ZoNi (23.12.2016)
Stara 23.12.2016, 15:09   #11017
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Moja preporuka je ipak da odgleda sve ako ima vremena. I to kako su snimljeni. Moze i bez ali mislim da nije to to. Pobuna, Imperija i ostalo.....malo gubi na snazi.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2016, 20:44   #11018
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
I to kako su snimljeni.
Da, verovatno ću to i uraditi. A redosled "kako su snimljeni" jedini je logičan.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2016, 0:55   #11019
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja bih prvo gledao prequel, da ono bolje ostane za kraj
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zdravkelja na korisnoj poruci:
nenad_kvrgic (1.1.2017)
Stara 24.12.2016, 1:06   #11020
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Romantic
Po meni je Hobit progresivno tonuo i tonuo i na pola 3. filma sam razmisljao da izadjem iz bioskopa. Prvi deo je generalno dobar i zabavan film, 2. deo su srozali oni burici, ali ga je izvadio Smaug. I onda 3. deo... Prvo onaj comic relief u vidu onog lika sa jednom obrvom skroz nepotreban. Od ljubavnog zapleta izmedju patuljka i vilenjakinje mi je pripalo muka, zato sam i ostao u bioskopu samo da bih video nekog od njih dvoje kako umire. Ona scena kada vilenjaci preskacu patuljke tokom bitke
Spoiler za samo za nerdove:
"Legolase, idi na sever, nadji Dunedaina koga zovu Strajder". Iako je na severu ledena pustos, a Imladris je zapadno od Ereborna. Iako Aragorn u tom trenutku ima 10-ak godina i nece dobiti taj nadimak bar jos nekoliko decenija. Mislim, generalno ne volim kada neko cepidlaci, ali ovo samo pokazuje sa kojom je kur*oboljom snimljen film i mislim da je Piteru Dzeksonu dokur*ilo da se bakce sa svime nakon prvog dela Hobita.


Doduse, skinuo sam neku krpljenu verziju sva 3 filma koja traje 4 sata i iz koje je izbaceno sve ovo gore,ali je jos nisam pogledao. Moze tu da se napravi jedan dobar film kada se izbaci 3-4 sata gluposti
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com