Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.2.2008, 16:12   #61
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

voleo bih da maknu kubu, imaju losu jedenicu TERORIST...a i kako sam vidio Rusija ce da bude full Tesla force......a voleo bih da stave SFRJ to je sila.....da vas pitam hoce li ponovo Frank Klepacki da sastavlja muziku za RA3???i sta mislite kakva ce pc trebati????
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 17:32   #62
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
OK, nisam video da imaš dve konfiguracije u profilu

A Za engine, jedino mi se svideo u BFME2, u TW je ok, ali je moglo bolje, ali ovo što vidim za RA3 mi stvarno užasno izgleda A da je superiorniji od COH, ne bi rekao, ogromna je razlika, da sad ne pravim skrinove, nadam se da shvataš.

EA je napravila shit od gomile naslova, a TW nije bio toolko dobar. Slažem se da im se loše piše ako upropaste RA3...
Pa ocigledno je da uzasno izgleda , kad nemaju ni 10% modela (a verovatno neznaju ni koje ce jedinice staviti) , ... a i ovo izgleda ko nabrzinu sklempano a sto se tice tenkova (apokalipse, ako je to to) moze da je promene jos bar 10 puta (sto bi trebalo da rade pod hitno )...

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
voleo bih da maknu kubu, imaju losu jedenicu TERORIST...a i kako sam vidio Rusija ce da bude full Tesla force......a voleo bih da stave SFRJ to je sila.....da vas pitam hoce li ponovo Frank Klepacki da sastavlja muziku za RA3???i sta mislite kakva ce pc trebati????
Ne zna se ko pravi muziku za sada, ali posto Frank Klepacki nije hteo ,ili nije EA hteo da odresi kesu dovoljno sto je moguce, nije pravio muziku za TW nego su oni kao proucili njegovo stvaralastvo i napravili nesto slicno (citaj pravili se kreativni).

I sta bi SFRJ imao kao specijalnu jedinicu mladic' i karadzic' u duetu jedan bazuku a drugi kalas i plus su nevidljivi (neshvatite ovo kao politicki komentar).
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 18:02   #63
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke

I sta bi SFRJ imao kao specijalnu jedinicu mladic' i karadzic' u duetu jedan bazuku a drugi kalas i plus su nevidljivi (neshvatite ovo kao politicki komentar).

a i nikad iraq nije imao nista slicno deslolatorima a ni libija demo bomb....a ni rusi tesla ni jedno oruzije....nisam puko za sfrj ali bilo bi lijepo.....sjecate se na ra2 da svaka jedenica je malo zanosila u govoru npr. desolator na iracki, teroridta na kubanski.....pa fino bi bilo i nesto nase...a posto vidim da se razumjes u pravljenju igara sta mislis hoce li barem promjeniti texture ili modele posto mi se ne svidja apokalipsa i tesla troper....a da vam kazem nesto Japan ce imati transformes tenkove...sovjeti armored bears i havy armored cepelin...
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 18:06   #64
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

(thanks Mighty BOB!) In an INTERVIEW with Frank Klepacki on Evo’s PC Gaming Blog (Chris 'Evo' Evans), Frank commented on Red Alert 3.
Chris - Command and Conquer Red Alert 3 has just been announced and I have already seen numerous fans clamouring for you to do the soundtrack, can you comment on this?

Frank - The flood gates opened up on my fan mail right after that announcement.
Regarding RA3, I’ve heard about it just as you have, so I’ve not been contacted. Ultimately EA would have to ask Petroglyph to use me on it, and then it would be up to Petroglyph to allow it. If those things align, you better believe I would score that game, no question!
You can read the full interview HERE. For those of ya new to the Command & Conquer scene, Frank Klepacki IS the music guru behind all of the C&C games that were produced at Westwood Studios.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 18:11   #65
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

nadam se da se moderator ne ljuti zbog ovoga....

Some Red Alert 3 Info
Feb 16, 2008, 17:09 posted by Isko

Hagren sent me some info he garnered from the PCGuru magazine article on Red Alert 3. I highlighted some of the more noteable stuff.

- Every unit has secondary functions. The allied tank for instance is able to concentrate radar beams to be used as a scouting unit.
- Altough not visible on the screens, there's going to be massive damaging in RA3, with weapons carving colossal craters into the ground.
- Most structures are placeable on water for extra cost.
- Ships can only leave shore on sand, so its crucial to defend these areas.
- The article writer claims that the impressive graphics don't shine through the screens. In his opinion, graphics are much better compared to CnC3, and he's especially flabbergasted by the animations.
- The Russians have a submarine called the 'Akula' which isn't simply deadly against ships, but is able to train divers as well.
- The Bullfrog transport ship doesn't have to set shore, its able to 'shoot' out the units it's carrying
- The Japanese Seawing bomber is able to transform into a submarine simply by falling into the water.
- Sea battles will be crucial in this game.
- The Japanese enroll a water-affin tank called 'Tsunami', which is both heavily armoured and powerful, and slower on land than in water.
- The campaign can be co-operatively played with a friend from start to finish. If there's no one to play it with, you can choose between an array of AI allies to fight the war.
- StarCraft2's lead designer worked on RA3 before he went to Blizzard.
- Gameplay will be much slower, an aspect, along with the beta, that the team concluded from TW. The writer confirms this slowdown.
- Enemy soldiers freeze upon Allied dogs barking.
- The Mobile V4 is able to swim as well, but its main draw points is the precise and area-effective attack.
- The Russians submarine, the Stingray Nasad, sports tesla-launchers, and is a rather small, but fast unit.
- The writer praises the smooth animations, explosion effects and water in general again and again, its crazy!
- Live-action FMVs are back mixed with CGI and outdoor scenes!
- The writer holds that RA3 wont be as good as SC2, but damn close, and even better than RA2.
- No Yuri.
- Atmosphere is top notch.
- Expansion pack is already planned.

Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 18:14   #66
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

- No Yuri.
Neeeeeeeeeeeee!?!
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 18:16   #67
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
- No Yuri.
Neeeeeeeeeeeee!?!

japan i transformesi......yesssssssssssssssssss......pa yuku su ubili
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 18:16   #68
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Ih ja razumem , pa za sada mi ove slike izgledaju vise kao neki Generals Mod jer ipak objekti imaju nekako suvise malo poligona a i vegetacija je mnogo gora nego u TW (a i davno sam igrao TW pa nemogu da kazem) ali sa objekte sam siguran... sto se tice samog modela jedinica da je EA kao Blizzard tj. da ima bar nekoliko kvalitetnih grafickih dizajnera (ili ti umetnika) onda bi to odmah izgledalo odlicno, ovako jedino da poslusaju masu tj. da narod kaze (tipa na officijalno forumu) ovo nam se svidja ovo ne i izmenite to temeljno (sto sumnjam da ce se ostvariti)...

A texture ja sam primetio da su suvise Generals like tj. onaj kontrast prelaza iz jedne u drugu boje je suvise ostar , tj. moze i to bolje. A da ostanu ovakve ... mozda na low ako ces se igrati (bice mnogo bolje) , ispasce to dobro ... bar se nadam.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
SFRJ-Forever [CG] (16.2.2008)
Stara 16.2.2008, 19:11   #69
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
nadam se da se moderator ne ljuti zbog ovoga....

Some Red Alert 3 Info
Feb 16, 2008, 17:09 posted by Isko

Hagren sent me some info he garnered from the PCGuru magazine article on Red Alert 3. I highlighted some of the more noteable stuff.

- Every unit has secondary functions. The allied tank for instance is able to concentrate radar beams to be used as a scouting unit.
- Altough not visible on the screens, there's going to be massive damaging in RA3, with weapons carving colossal craters into the ground.
- Most structures are placeable on water for extra cost.
- Ships can only leave shore on sand, so its crucial to defend these areas.
- The article writer claims that the impressive graphics don't shine through the screens. In his opinion, graphics are much better compared to CnC3, and he's especially flabbergasted by the animations.
- The Russians have a submarine called the 'Akula' which isn't simply deadly against ships, but is able to train divers as well.
- The Bullfrog transport ship doesn't have to set shore, its able to 'shoot' out the units it's carrying
- The Japanese Seawing bomber is able to transform into a submarine simply by falling into the water.
- Sea battles will be crucial in this game.
- The Japanese enroll a water-affin tank called 'Tsunami', which is both heavily armoured and powerful, and slower on land than in water.
- The campaign can be co-operatively played with a friend from start to finish. If there's no one to play it with, you can choose between an array of AI allies to fight the war.
- StarCraft2's lead designer worked on RA3 before he went to Blizzard.
- Gameplay will be much slower, an aspect, along with the beta, that the team concluded from TW. The writer confirms this slowdown.
- Enemy soldiers freeze upon Allied dogs barking.
- The Mobile V4 is able to swim as well, but its main draw points is the precise and area-effective attack.
- The Russians submarine, the Stingray Nasad, sports tesla-launchers, and is a rather small, but fast unit.
- The writer praises the smooth animations, explosion effects and water in general again and again, its crazy!
- Live-action FMVs are back mixed with CGI and outdoor scenes!
- The writer holds that RA3 wont be as good as SC2, but damn close, and even better than RA2.
- No Yuri.
- Atmosphere is top notch.
- Expansion pack is already planned.

Sta je ovo ... meni ovo igleda da je igra vecim delom gotova , izgleda da se ceka povoljni datum za pustanje u prodaju i naravno beta testing , nadam se skorom demo-u.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 19:44   #70
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
japan i transformesi......yesssssssssssssssssss......pa yuku su ubili
Ma nisu. Na svakom početku Red Alerta počinje s tim da su Ameri dobili rat.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:09   #71
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Ma nisu. Na svakom početku Red Alerta počinje s tim da su Ameri dobili rat.


ja sam citao da su rusi pobjedili....oni su uzeli time masin,vratili se u proslost, ubili ajnstajna...a yurija su zeznuli.....znas kako da ne pricam.
zao mi je sto ga nema.ali bice opet nesto teleptija a sta ne znam....
a da li ce ovo da bude ekspanzija za CnC3 ili kao nova igra???posto nesto non stop spominju cnc 3 i ra3....
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:10   #72
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Ja se napokon nadam da će spojit sve. Da će na kraju kampanje pasti meteor i označiti kraj Red alerta. Tako ga nikako ne bi mogli uništiti u budućnosti.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:30   #73
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Hajmo da se vratimo realnosti,posto igru pravi "veoma los" EA,a ne westwood vi mislite da ce biti losa????Neznam koliko ja vidim po vasim porukama EA je najgori izdavac igrica koji trenutno postoji,samo da vas podseti da EA nema konkurenciju i da ima vece iskustvo nego 60% izdavaca igrica,Razbija ih sve,ali kod nas u Srbiji to je krs proizvodjac i ako srbi tako kazu to je tako,jeste sutra malo,radi se o lideru sto se tice PC game's i lideru sto se tice grafike,a ako je Red alert 3 najavljen za 2009. godinu znajte da grafika nece biti ovaka,ima da nam zalepe do 2009. godine grafiku da nam komp skici kada ubacimo CD za instalaciju,ovo je neki budjavi test igre u kojoj ima 2-3 jedinice,a kada izadje cela verzija ima da bude bolja grafika nego u TW-u i igricu nece upropastiti,jednostavno nemogu da upropaste igricu koja je vec po svemu sudeci postala hit,a koje to rekao da 8500GT moze da potera svaki C&C,pali babu da ti kuva sprite,na max sejder detaljima mozes samo da gledas eksploziju nuklarke pa da restartujes komp,a i mislim da grafika treba da bude u skladu sa vremenom,a ne neka zardjala grafika koja je starija od vatre,izgleda da kukaju samo oni koji se plase da im nece podrzati na MAX,sta vam smeta da igrate na MIN,izgledace kao stari dobri Red Alert 2,sacekajmo igru pa da sudimo
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:31   #74
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
ja sam citao da su rusi pobjedili....oni su uzeli time masin,vratili se u proslost, ubili ajnstajna...a yurija su zeznuli.....znas kako da ne pricam.
zao mi je sto ga nema.ali bice opet nesto teleptija a sta ne znam....
a da li ce ovo da bude ekspanzija za CnC3 ili kao nova igra???posto nesto non stop spominju cnc 3 i ra3....
C&C Tiberium Wars ili jos poznat kao C&C je druga prica ali slicna strategija ... znaci nema veze sa Red Alertom 3 , za Tiberium Wars sada uskoro izlazi dodatak Kane's Wrath koji bi trebalo da dosta obogati igru i da razresi mnoga pitanje u prici.

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Ja se napokon nadam da će spojit sve. Da će na kraju kampanje pasti meteor i označiti kraj Red alerta. Tako ga nikako ne bi mogli uništiti u budućnosti.
Niposto znas li ti koje bi to zablude napravilo, to bi bilo strasno ... a kako bi onda objasnio razliku u tehnologiji a sta cemo sa Kane-om haaaaaa ?
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:33   #75
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Ja se napokon nadam da će spojit sve. Da će na kraju kampanje pasti meteor i označiti kraj Red alerta. Tako ga nikako ne bi mogli uništiti u budućnosti.

evo sada sam citao na jedan strani forum da ce mozda ipak biti yurija....ali u ekspanziji.....ne znam sat kuvaju iz EA ali videcemo.....kazu da ce sovjeti imati najvise vojske ali to ce biti low teh.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:35   #76
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
C&C Tiberium Wars ili jos poznat kao C&C je druga prica ali slicna strategija ... znaci nema veze sa Red Alertom 3 , za Tiberium Wars sada uskoro izlazi dodatak Kane's Wrath koji bi trebalo da dosta obogati igru i da razresi mnoga pitanje u prici.
Kako nema. Kane je bio Staljinov savjetnik u jedinici. Svi zaboravljate da je Red alert 2 odvija 50 godina, a jedinica 37. To je ipak 80 do prvog tiberijskog rata. A mislim da će se trojka odvijat 70-ih godina 20 stoljeća.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:41   #77
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Hajmo da se vratimo realnosti,posto igru pravi "veoma los" EA,a ne westwood vi mislite da ce biti losa????Neznam koliko ja vidim po vasim porukama EA je najgori izdavac igrica koji trenutno postoji,samo da vas podseti da EA nema konkurenciju i da ima vece iskustvo nego 60% izdavaca igrica,Razbija ih sve,ali kod nas u Srbiji to je krs proizvodjac i ako srbi tako kazu to je tako,jeste sutra malo,radi se o lideru sto se tice PC game's i lideru sto se tice grafike,a ako je Red alert 3 najavljen za 2009. godinu znajte da grafika nece biti ovaka,ima da nam zalepe do 2009. godine grafiku da nam komp skici kada ubacimo CD za instalaciju,ovo je neki budjavi test igre u kojoj ima 2-3 jedinice,a kada izadje cela verzija ima da bude bolja grafika nego u TW-u i igricu nece upropastiti,jednostavno nemogu da upropaste igricu koja je vec po svemu sudeci postala hit,a koje to rekao da 8500GT moze da potera svaki C&C,pali babu da ti kuva sprite,na max sejder detaljima mozes samo da gledas eksploziju nuklarke pa da restartujes komp,a i mislim da grafika treba da bude u skladu sa vremenom,a ne neka zardjala grafika koja je starija od vatre,izgleda da kukaju samo oni koji se plase da im nece podrzati na MAX,sta vam smeta da igrate na MIN,izgledace kao stari dobri Red Alert 2,sacekajmo igru pa da sudimo

nisam ljubitelj Star Crafta ali kada bude izasao SC2 ima da raznese RA3....meni je zao, jer ja stvarno volim RA serijal...ali to je to.pravi ga EA..on je unistio i cnc G i cnc TW....da ne pricam mnogo nadam se da ce biti bolje nego sto mislim.volio bih da me iznenadu.a i ako EA odresi kesu pa plati Franku Klepackiju da napravi ponovo extra muziku.....HELL MARSSSS
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:43   #78
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Bilo bi odlicno da povezu igre,kane je bio i ranije,yuri.....pa mogu nesto da smisle,a verovatno cemo to saznati vec u kane wrath-u,da li ce biti povezanosti
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:48   #79
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Bilo bi odlicno da povezu igre,kane je bio i ranije,yuri.....pa mogu nesto da smisle,a verovatno cemo to saznati vec u kane wrath-u,da li ce biti povezanosti
onaj ko kupi KW i zavrsi misije neka mi javi sta se desava...a zar on nije jos izasao?
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:49   #80
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
nisam ljubitelj Star Crafta ali kada bude izasao SC2 ima da raznese RA3....meni je zao, jer ja stvarno volim RA serijal...ali to je to.pravi ga EA..on je unistio i cnc G i cnc TW....da ne pricam mnogo nadam se da ce biti bolje nego sto mislim.volio bih da me iznenadu.a i ako EA odresi kesu pa plati Franku Klepackiju da napravi ponovo extra muziku.....HELL MARSSSS
TW ima perfektnu muziku,RA2 ima odlicnu mjuzu,a i EA ima kesa,jednostavno ko ce ga znati sta oni misle,a i u celom svetu priznaju EA kao najveceg izdavaca PC game's,samo kod nas ga smatraju losim,ne losim,nego ga jednostavno nevole,RA3 mislim da ce razneti protivnike,i ipak je TW bio medju prva tri,i u skrinfanu i na listi za najbolje igre 2007. godine na nekom sajtu,nemogu da se setim kom,znaci C&C nije upropascen,jednostavno nije nam toliko dobar kao RA2,i meni je zanimljivije klati amere sa Rusima,nego ljude sa vanzemaljcima,ali bolje ista nego nista
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
red alert, rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Alert 2 - Yuri's revenge 3dM@niak Strateške igre 115 10.10.2021 18:03
Red Alert Inuyasha Strateške igre 229 11.8.2015 17:08
VIRUS ALERT! (administracija ugrožena, pomagajte!) jonathan Zaštita 26 14.12.2008 19:57
Windows Security Alert (Ma vazi...) gently Zaštita 4 11.1.2008 22:41
Red Alert 2 na Wireless internetu Paki CFC Mrežne igre 0 17.10.2007 14:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com