Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.2.2008, 23:21   #121
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Ma kakvi,neznanje o cemu ono rece????Da se odkinem od smeha,ko ti je kriv sto po tvome EA nezna da pravi igre,idi pa ih pravi,rado cu ih odigrati i reci ti kako su EA-ove bolje,sto se tice Red Alert 3. Jos nema nekih informacija,sem trejlera u kom samo brmbljaju neka dva cipija,a i ko zna kada ce igra izaci tako da nista se nezna sem da je pravi EA,o Kane wrath se prica vec ihaha,a jos nije izasla,o ovoj smo tek saznali,ima da se nacekamo
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 23:23   #122
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ma kakvi,neznanje o cemu ono rece????Da se odkinem od smeha,ko ti je kriv sto po tvome EA nezna da pravi igre,idi pa ih pravi,rado cu ih odigrati i reci ti kako su EA-ove bolje,sto se tice Red Alert 3. Jos nema nekih informacija,sem trejlera u kom samo brmbljaju neka dva cipija,a i ko zna kada ce igra izaci tako da nista se nezna sem da je pravi EA,o Kane wrath se prica vec ihaha,a jos nije izasla,o ovoj smo tek saznali,ima da se nacekamo
Ma EA je najbolji pa vi šta hoćete.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 23:23   #123
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ma kakvi,neznanje o cemu ono rece????Da se odkinem od smeha,ko ti je kriv sto po tvome EA nezna da pravi igre,idi pa ih pravi,rado cu ih odigrati i reci ti kako su EA-ove bolje,sto se tice Red Alert 3. Jos nema nekih informacija,sem trejlera u kom samo brmbljaju neka dva cipija,a i ko zna kada ce igra izaci tako da nista se nezna sem da je pravi EA,o Kane wrath se prica vec ihaha,a jos nije izasla,o ovoj smo tek saznali,ima da se nacekamo
Primera tvog neznanja ima više, ali ja ću uzeti samo onaj koji mi se najviše svideo, a to je da je Blizard ukrao ideju od EA-a, pure gold...
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
zdravkelja (17.2.2008)
Stara 16.2.2008, 23:27   #124
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Ma EA je najbolji pa vi šta hoćete.
Jel ovo sarkazam?
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 23:27   #125
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Ok, ja sam odigrao dosta C&C naslova, a za ove C%C još nisam čuo...
Kakve sad veze ima kolko si ti igara odigrao sa ovom temom? Što se tiče grafike, možda znam i bolje od tebe jer ja imam hardver koji može da mi pokaže grafiku kako su je stvaraoci igre zamislili
Poenta onoga što ja hoču da kažem je da EA voli da upropasti igre i da je ovaj engine shit, a ako nećeš da odgovoriš argumentovano na ove moje tvrdnje, onda nemoj ni da pišeš.
Ti si meni ovo napisao.
Pod 1. Engine je među najboljim za RTS-ove.
Pod 2. Kad vrijeđam nekoga pazim da ne napravim još veću pogrešku.
Pod 3. Nisi Igrao sve C&C prema tome nemaš pravo da u C&C temi nekoga vrijeđaš.
Pod 4. Nikada nisi čuo za Volkova i Chitzkoija. Heroje Motherlanda.
Citat:
AkulM kaže: Pregled poruke
Jel ovo sarkazam?
Nije već mišljenje običnog gamera fanatika.

Poslednja ispravka: Iilija64 (17.2.2008 u 12:01)
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 23:31   #126
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Moći ću da pojedem mnoga ***** koja mi EA neibježno servira sa njihovim viđenjem RA svijeta, ali postoje samo dvije stvari koje neću otrpjeti.
1. Rusi MORAJU imati Apokalipsu, i Apokalipsa mora jeb** majku, silo*** bližu rodbinu SVEMU što može da se kotrlja po zemlji. Ne želim da vidim nikakve Godzile ili plastične Savezničke igračke pod nazivom 'tenkovi' da ni prismrde mojoj Apokalipsi. Shure, mogu da imaju fancy mogućnosti. Mogu da kuvaju kavu što se mene tiče, ali ako vidim da neki anime ili saveznički krš ima iizbliza debeo oklop ili jak top kao Apokalipsa ima da pošizim. Ima da se vozim u tenku po njihovim kancelarijama sve dok mi gusjenice ne postanu crvene.
Znači Rusi moraju da budu najjači na zemlji, po čistoj vatrenoj moći.
Ovo ističem pošto bi im ovo mjenjanje prošlosti moglo dati izgovor da presele Apocalypse/Overlord/Mamut tenk u Saveznike/Japance. To bi im bilo poslednje svetogrđe.
2. Sovjetska kampanja mora da zadrži svoj visok badassnes faktor iz dvojke. Primjer, misija u Parizu.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku 4th Dimension na korisnoj poruci:
chuck (17.4.2008), Isko (17.2.2008)
Stara 16.2.2008, 23:47   #127
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Ghost kaže: Pregled poruke
Sim City, погледајте на шта личи Societies и све ће бити јасно.
Ovo bas i nije istina posto je EA kupio Maxis da prave najgoru komercijalu na planeti a.k.a as The Sims, on je odlucio da pravljenje SimCity-a poveri Tilted Mill Entertainment koji su bas ne tolko iskusni a i normalno oni su igru totalno screwed up , tj. kao sto i pise u casopisu interesovanje za takvim igrama dosta opada ... mada oni koji igraju takve igre povremeno igraju starije naslove te tematike.

Citat:
4th Dimension kaže: Pregled poruke
Moći ću da pojedem mnoga ***** koja mi EA neibježno servira sa njihovim viđenjem RA svijeta, ali postoje samo dvije stvari koje neću otrpjeti.
1. Rusi MORAJU imati Apokalipsu, i Apokalipsa mora jeb** majku, silo*** bližu rodbinu SVEMU što može da se kotrlja po zemlji. Ne želim da vidim nikakve Godzile ili plastične Savezničke igračke pod nazivom 'tenkovi' da ni prismrde mojoj Apokalipsi. Shure, mogu da imaju fancy mogućnosti. Mogu da kuvaju kavu što se mene tiče, ali ako vidim da neki anime ili saveznički krš ima iizbliza debeo oklop ili jak top kao Apokalipsa ima da pošizim. Ima da se vozim u tenku po njihovim kancelarijama sve dok mi gusjenice ne postanu crvene.
Znači Rusi moraju da budu najjači na zemlji, po čistoj vatrenoj moći.
Ovo ističem pošto bi im ovo mjenjanje prošlosti moglo dati izgovor da presele Apocalypse/Overlord/Mamut tenk u Saveznike/Japance. To bi im bilo poslednje svetogrđe.
2. Sovjetska kampanja mora da zadrži svoj visok badassnes faktor iz dvojke. Primjer, misija u Parizu.
Evo posle jedne ipo strane cistog i spama konacno neki post ... da sam ja Admin ja bi vam zabranio 2 dana da postujete da razmislite da ovo nije tema "EA je kriv sto su igre prosecne" ili ko je koju igru napravio i koja je bolja
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zokocx na korisnoj poruci:
DeCoy (17.2.2008)
Stara 17.2.2008, 0:31   #128
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Mislim da SSSR treba da bude mnogo jaci od USA u igrici,a i glupa je fora sto u Red Alert 2. na samom pocetku yuri nije jednostavno manipulisao predsednikom USA i gotova prica,a mogu da se kladim da ce SSSR biti zesca krscina sa nuklarkom,a USA ce imati bog zna kakvu bombaju koja kada padne,protivnicku bazu pretvara u tvoju ili nesto slicno,ni u jednom C&C-u nije bila potpuna realnost,a da nepricam da u Generalsima su Chini dali sve osobine Rusije,pocevsi od MIG-a zavrsavajuci se na nuklarci,Red Alert 3 nesme da bude takav promasaj kao Generals,a i kakve su ono Tesla jedinice,sta je ono bre pa ako je vec tako gde je bre SFRJ,SSSR koristi Tesla jedinice,China naoruzanje Rusije,USA mjunje koje se setaju po bazi,Rusi yuria koji manipulise ljudima na nemoguc nacin,kada cemo videti malo realnosti u C&C-u,mogli bi da naprave neki sasvim levi naziv za C&C 4 i da bude REALAN,ili bar da neupropaste RA 3,inace ja dustajem od C&C-a,ali ako KW bude dobar onda ima nade
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 1:01   #129
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

KW tesko moze da popravi stvar jer samo uvodjenje tih Aliena te bubeti glupe , totalno su srozale pricu u Tiberiumu ... a sto sam gledao jednice ovako na slikama moram reci da postoje neke gluposti a mozda i nesto ipadne dobro.

Superweapon bi trebalo da posluzi za takticke napada a da jednim udarcem unistis celu neprijateljsku bazu , tj. moze i tako ali da bude ralnije ... a sad sam se pocetio RA2 i Libije, Ion Curtain na one kamione 9 komada brzo rasporedim po bazi i jednu nuklearku samo posaljem i totalno ih sprzi
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 1:02   #130
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Mislim da SSSR treba da bude mnogo jaci od USA u igrici,a i glupa je fora sto u Red Alert 2. na samom pocetku yuri nije jednostavno manipulisao predsednikom USA i gotova prica,a mogu da se kladim da ce SSSR biti zesca krscina sa nuklarkom,a USA ce imati bog zna kakvu bombaju koja kada padne,protivnicku bazu pretvara u tvoju ili nesto slicno,ni u jednom C&C-u nije bila potpuna realnost,a da nepricam da u Generalsima su Chini dali sve osobine Rusije,pocevsi od MIG-a zavrsavajuci se na nuklarci,Red Alert 3 nesme da bude takav promasaj kao Generals,a i kakve su ono Tesla jedinice,sta je ono bre pa ako je vec tako gde je bre SFRJ,SSSR koristi Tesla jedinice,China naoruzanje Rusije,USA mjunje koje se setaju po bazi,Rusi yuria koji manipulise ljudima na nemoguc nacin,kada cemo videti malo realnosti u C&C-u,mogli bi da naprave neki sasvim levi naziv za C&C 4 i da bude REALAN,ili bar da neupropaste RA 3,inace ja dustajem od C&C-a,ali ako KW bude dobar onda ima nade
E ako ga naprave realnim ja ga prvi neći igrati. Ja upravo i igram RA zbog takvih udrenih jedinica.
Kad oću realnost igram Blitzkrieg 1.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku 4th Dimension na korisnoj poruci:
Isko (17.2.2008), zdravkelja (17.2.2008)
Stara 17.2.2008, 1:30   #131
SK fan
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Lokacija: Dream World
Poruke: 321
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 25 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Realnost bi upropastila serial
želeo bih da Japanci imaju najmobilnije jedinice sa mogućnošću transformacije
to bi bilo ipak realno
SK fan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 1:39   #132
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Зове се C&c, не C%c!!!
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 2:36   #133
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

APOC's Word on RA3 Graphics
Feb posted by Isko (originaly by Lion)

APOC, who by the way told me he would also be managing the Red Alert 3 community, weighed in on the recent screenshots for RA3.
Hey guys,

Thanks for the good feedback thus far...just so you know, the screens from Ingromania don't do our graphics justice as those are low-res. In the coming weeks you'll see many more shots, we took about 20 to be released in our first month of announcements and magazine stories. I've been working hard on taking screenshots for this game for the past month. The game has already gone through many upgrades since these screenshots, visual upgrades, etc, so if anything looks low poly or not finished, thats because its not ) You're looking at RA3 1.0...as is normal with development time, in a few months, you'll see some dramatic differences.

We do have snow =) You just haven't seen it yet! But we got it!

Best screens to look at are the high-res ones.

And make sure to check out the PC Gamer story, they have the best of everything right now.

Its a new day Comrades...

Best,
APOC
There ya go...we should see some big improvements with future screenshots.

"EVO SVJEZE INFORMACIJE" ipak ima snijega EA
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Isko na korisnoj poruci:
SirDuck (17.2.2008)
Stara 17.2.2008, 3:08   #134
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Pa neznam,meni se TW bas zbog vanzemaljaca i svidja,mislim netreba realnost u C&C,nego da naprave drugi serijal koji ce biti realan,kao recimo NFS je do skoro bio Arkada,a za lomljazu smo imali burnout,to sam mislio da urade i sa strategijama,a inace zanimljivo je meni igrati sa vanzemaljcima nije lose,ali brate da li je iko video da u nasem vremenu prze laseri sa neba,za nas laseri a kod njih se to zove Particle Cannon,stvarno nema nikakvog smisla
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 11:24   #135
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Pa neznam,meni se TW bas zbog vanzemaljaca i svidja,mislim netreba realnost u C&C,nego da naprave drugi serijal koji ce biti realan,kao recimo NFS je do skoro bio Arkada,a za lomljazu smo imali burnout,to sam mislio da urade i sa strategijama,a inace zanimljivo je meni igrati sa vanzemaljcima nije lose,ali brate da li je iko video da u nasem vremenu prze laseri sa neba,za nas laseri a kod njih se to zove Particle Cannon,stvarno nema nikakvog smisla
Ma slobodno oni mogu da uzmu još 10 Particle cannona. Neće im pomoći kada im se Apokalipsa/Overlord ušeta u bazu. A gdje si ti sinko vidio ONOLIKI tenk i još to sa dvije cijevi. I još ga koriste kao MBT. Gdje si ti sinko vidio Iron Curtain zbog koga su jedinice neranjive. O Desolatorima da nepričam.

Ima dosta drugih strategija koje su ciljale na više manje realnost (Act of War je po meni najbliži realnosti DOK zadržava C&C feel), tako da je tržište već pretrpano. A i za super realne igr se treba pomučiti. Za njih treba čak razmišljati, a opet većina neće htjet to igreti. Ništa od toga EA ne želi.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 11:58   #136
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke

"EVO SVJEZE INFORMACIJE" ipak ima snijega EA
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
Dobre vesti, nema šta. Jedva čekam prave screenove.

Citat:
Ghost kaže: Pregled poruke
Зове се C&c, не C%c!!!
Ne, ne ide to njemu u glavu...
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 12:04   #137
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Ne, ne ide to njemu u glavu...
A ni tebi da se ne blesiraš s tvrtkom koja takve jede za doručak. EA je najbolji izbor za financera RA3. Osim toga EA ne pravi igre. On ih financira i izdaje.
Ne bi sad da oni osobno prave igre.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 12:28   #138
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
A ni tebi da se ne blesiraš s tvrtkom koja takve jede za doručak. EA je najbolji izbor za financera RA3. Osim toga EA ne pravi igre. On ih financira i izdaje.
Ne bi sad da oni osobno prave igre.
Errr, ono što je z nas relevantno je C&C, a poslednji dio je PRAVLJEN od strane EA. Tj. EA Los Angeles
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 12:33   #139
ivan011
Član
 
Član od: 20.1.2006.
Poruke: 116
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

ra3 ce biti bas dobar nece biti u klasi starcraft 2 ali ce biti jako dobar i igra koju cemo dugoo pamtiti kao sto smo pamtili generale ,red alert 2 yuri i sada tiberium wars
ivan011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 13:16   #140
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

RED ALERT 3 ce biti za PC, Xbox 360 i PlayStation 3......Jedino mi se ne svidja RA3 logo.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
red alert, rts


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Alert 2 - Yuri's revenge 3dM@niak Strateške igre 115 10.10.2021 18:03
Red Alert Inuyasha Strateške igre 229 11.8.2015 17:08
VIRUS ALERT! (administracija ugrožena, pomagajte!) jonathan Zaštita 26 14.12.2008 19:57
Windows Security Alert (Ma vazi...) gently Zaštita 4 11.1.2008 22:41
Red Alert 2 na Wireless internetu Paki CFC Mrežne igre 0 17.10.2007 14:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com