Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.2.2008, 13:21   #141
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
4th Dimension kaže: Pregled poruke
Errr, ono što je z nas relevantno je C&C, a poslednji dio je PRAVLJEN od strane EA. Tj. EA Los Angeles
Mike Verdu je bio Atarijevac. A većina tima su mu pribjezi iz raznih tvrtki.
Osim toga na C&C 3 su napravili odličan posao i ne treba ih podcjenjivati.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 13:24   #142
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

neko je spomenuo da je gledao trailer od RA3 kako bombarderi idu u akciji.koji je link?
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 14:45   #143
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
RED ALERT 3 ce biti za PC, Xbox 360 i PlayStation 3......Jedino mi se ne svidja RA3 logo.
Danas je popularno igre praviti za sve i svasta ali ipak da se igra prvo napravi za PC jer to joj je prirodna platforma a posle da se optimizuje za Xbox i PS3 , necu da ispadne kao Univers at War koji ima ocajnu kameru i zoom ko za slepe ... stvarno bruka strategija u odnosu na bivse Westwood-ase.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 14:50   #144
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
ivan011 kaže: Pregled poruke
ra3 ce biti bas dobar nece biti u klasi starcraft 2 ali ce biti jako dobar i igra koju cemo dugoo pamtiti kao sto smo pamtili generale ,red alert 2 yuri i sada tiberium wars
Nebih bas voleo da ih zapamtim kao Generale,ja generale pamtim kao igru u kojoj je Kina svetska sila,USA naprednija od scrina u TW-u,a GLA kao da je dosao iz vremena Aleksandra Makedonskog,Ma i Generali su cist promasaj jer nikakve povezanosti sa C&C-om nemaju,TW i TS bar nekako mogu da se povezu sa RA,ali Generali.....Pa kada bi bar nekako pokusali da povezu Generale sa TW-om sam bi otisao u Los A. i spalio EA koji se tamo nalazi,najbolje igre i dalje izdaje EA iz Canade,odatle je EA i tamo treba da ostane,ove amere koje su pokupili ce da im upropaste RA3,nista dobro sem TW-a napravili nisu.I samo da u Red Alert 3 bude Yuri,ipak je cipiu zakon,ako nema njega ili Kane-a,ja ima da im posaljem mail gde cu da trazim od njih da.........Nzelim ban,nema veze sta cu im reci
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 15:32   #145
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Генерали ни не требају да буду повезани са C&c, они су направљени да би се зарадило на борби против терора.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 15:41   #146
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Generali nemaju ni nemogu da imaju pricu povezanu sa pravim C&C igrama RA i Tiberium, jer Generals je vise kao propaganda na ratna desavanja u tim godinama (secatese Avganistana)...
A glavna odlika C&C serijala je taj autenticni build sistem gde nemoras da trazis glupog bagera (ih mogli su da stave robota) da bi izgradio bazu, nego lepo kliknes na ikonu koja ti je stalno dostupna, zato mnogo pa i ja smatramo da Generals nije igra koja zasluzuje ipred imena C&C.

I taj build sistem je bolji u TS jer mozes da vidis sve objekte od jednom a ovo sortiranje malo snizava preglednost.

Citat:
Ghost kaže: Pregled poruke
Генерали ни не требају да буду повезани са C&c, они су направљени да би се зарадило на борби против терора.
pretice me
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 15:53   #147
dark mesiah
Član
 
Član od: 11.12.2006.
Lokacija: Heaven and Hell
Poruke: 157
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 126 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku dark mesiah
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
...izdaje EA iz Canade,odatle je EA i tamo treba da ostane,ove amere koje su pokupili ce da im upropaste RA3,nista dobro sem TW-a napravili nisu...i
kako je EA iz Kanade? koliko ja znam EA je osnovan u Redwood city, California
evo sam pogledaj>http://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_arts

Nesvidja mi se sto RA3 prave u istom engine-u kao i TW, u TW-u su cesto bile ravne mape ili sa jednom rekom i mostom ili po koje brdo, ta jednostavnost mape nije dozvoljavala nikakvu taktiku vec samo posaljes gomilu mammoth tenkova i kraj igre, dok je TS i RA2 bio drugaciji po tom pitanju.
dark mesiah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 15:54   #148
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Po meni Generals nezasluzuje da nosi ime C&C,ali izgleda da je ovima iz EA games-a bilo tesko da naprave novi serijal u kom ce Generals biti prva igrica,mozda su shvatili da ako naprave nov serijal morace da nastave sa pravljenjem igara za taj serijal,ljudi bi trazili nastavak jer bi se odnos prema Generals-u promenio,pa su to shvatili,hteo sam reci da su shvatili da ako naprave nov serijal morace da se muce da stalno prave igre za njega i zato su Generals nazvali C&C,samo da Red Alert vrati slavu i da nezabrljaju najnovij NFS i ako tada pocnu ljudi vise da ih postuju verovatno cemo tada i videti bolje igrice od njih,stvarno bi bilo steta da RA3 bude los i o kakvom vi traileru pricate,jedini trailer je onaj krs gde ljudi pricaju o igrici,ceo net sam pretrazio samo taj trailer ima o RA3
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 15:56   #149
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
dark mesiah kaže: Pregled poruke
kako je EA iz Kanade? koliko ja znam EA je osnovan u Redwood city, California
evo sam pogledaj>http://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_arts

Nesvidja mi se sto RA3 prave u istom engine-u kao i TW, u TW-u su cesto bile ravne mape ili sa jednom rekom i mostom ili po koje brdo, ta jednostavnost mape nije dozvoljavala nikakvu taktiku vec samo posaljes gomilu mammoth tenkova i kraj igre, dok je TS i RA2 bio drugaciji po tom pitanju.
Moguce ali su prve igre potekle iz kanade,ko zna sta je u Californiji osnovano,sto se tice odakle su posalji im mail pa ces videti da su njihove prve igre pravljene u Torontu
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 18:02   #150
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Kao sto sam i rekao, Rusi ce biti tesla sila.Imace Tesla tenkove, Tesla brodove, Tesla trupere....a naravno svaki ce imati antenu, i kada se napravi jedna vazna gradjevina bice jos jaci.To ce biti nesto poput tesla colila koji ce im slati struju, mnogo jacu....Jedva ceka da cujem sta ima Irak(deso sila)....Dosta je bilo sa EA-om.Znam da su male sanse da RA3 postane popularan ko RA2 ali ja bih to najvise voleo...Ja sada mogu samo da se nadam.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 18:40   #151
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
wikipedia kaže: Pregled poruke
"World War III begins between the Soviets, the Allies and the Empire and is fought with exotic weaponry such as "Tesla coils, heavily armed War Blimps, teleportation, armored bears, intelligent dolphins, floating island fortresses, and transforming tanks".
-from wikipedia

Poslednja ispravka: Isko (18.2.2008 u 0:11)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 18:58   #152
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Sada sam procitao da onaj koji hoce da proba betu verziju RA3 treba da kupi KW CE, da bi dobijo taj cd-key koji bi iskoristijo kasnije kada bude izasao RA3 Beta...
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 19:47   #153
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Po meni Generals nezasluzuje da nosi ime C&C,ali izgleda da je ovima iz EA games-a bilo tesko da naprave novi serijal u kom ce Generals biti prva igrica,mozda su shvatili da ako naprave nov serijal morace da nastave sa pravljenjem igara za taj serijal,ljudi bi trazili nastavak jer bi se odnos prema Generals-u promenio,pa su to shvatili,hteo sam reci da su shvatili da ako naprave nov serijal morace da se muce da stalno prave igre za njega i zato su Generals nazvali C&C,samo da Red Alert vrati slavu i da nezabrljaju najnovij NFS i ako tada pocnu ljudi vise da ih postuju verovatno cemo tada i videti bolje igrice od njih,stvarno bi bilo steta da RA3 bude los i o kakvom vi traileru pricate,jedini trailer je onaj krs gde ljudi pricaju o igrici,ceo net sam pretrazio samo taj trailer ima o RA3
Ja pre mislim da su ga nazvali C&C Generals jer C&C ima veliku vrednost, a oni mogu da koriste to ime. Ako se zove C&C, više ljudi će je kupiti, iako igra nema veze sa predhodnim delovima.

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
A ni tebi da se ne blesiraš s tvrtkom koja takve jede za doručak. EA je najbolji izbor za financera RA3. Osim toga EA ne pravi igre. On ih financira i izdaje.
Ne bi sad da oni osobno prave igre.
Ko koga jede za doručak? Ništa te nisam shvatio.

I da, u pravu si, ne prave oni igre, ali ih upropaste tako što forsiraju tim da radi kako oni hoće i u koje oni hoće vreme. Smanjuju kreativnost.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
ivan011 (17.2.2008), mmn2911 (17.2.2008)
Stara 17.2.2008, 20:48   #154
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

E sad ajdemo kod neke "prave" gatare , pa da gleda u pasulj i baca kocke na pitanje: Da li ce EA upropastiti Red Alert 3 i da li ce biti zabavan i igriv kao Star Craft 2.

Uzgred ako planiraju da naprave igru kako valja onda to nece biti tako skoro (stajace jos neke vreme TBA), a ako planiraju da ih Star Craft 2 obrise sa polica onda ce izdati RA3 sto brze isto kao sto su izdali TW... ako se secate cim je bilo objavljeno da se pravi TW odmah se znalo vreme izlaska sto je bio pritisak na developere i samim tim je igra dosla sa ULTRA MEGA losim balasnsom ... mislim Mamoth Tank 1v3 protiv Nod Avatar Mecha ... ma daj.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.2.2008, 22:15   #155
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
E sad ajdemo kod neke "prave" gatare , pa da gleda u pasulj i baca kocke na pitanje: Da li ce EA upropastiti Red Alert 3 i da li ce biti zabavan i igriv kao Star Craft 2.

Uzgred ako planiraju da naprave igru kako valja onda to nece biti tako skoro (stajace jos neke vreme TBA), a ako planiraju da ih Star Craft 2 obrise sa polica onda ce izdati RA3 sto brze isto kao sto su izdali TW... ako se secate cim je bilo objavljeno da se pravi TW odmah se znalo vreme izlaska sto je bio pritisak na developere i samim tim je igra dosla sa ULTRA MEGA losim balasnsom ... mislim Mamoth Tank 1v3 protiv Nod Avatar Mecha ... ma daj.
Da ali TW nije ispao lose,a KW ce to samo tako nadoknaditi,EA uvek izdaje ekspanzije za C&C,u KW ce biti epic units,kao i druge nove jedinice,bice nova kampanja,novi filmici,novi glumci,sve novo tako da tek od 24 marta treba poceti suditi o C&C 3,A neznam sta da kazem kada ih svi pozuruju,a brate ovo mi je poslednja nada,ja bih voleo da igrica bude dobra,a ne neka krscina ili bar da mi radi,a ne da ima grafiku kao Crysis ili 2x bolju
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2008, 0:07   #156
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Evo male podsjete na RA2.Mozete ga staviti i na mobilnom
Da ga stavim na mobilan?!?! Daj bre čoveče težak je 5MB
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 4th Dimension na korisnoj poruci:
Isko (18.2.2008)
Stara 18.2.2008, 0:11   #157
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
4th Dimension kaže: Pregled poruke
Da ga stavim na mobilan?!?! Daj bre čoveče težak je 5MB

Eeeee jbg...nisam obracao paznju... Ipak se okrece....

Poslednja ispravka: Isko (18.2.2008 u 1:04)
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2008, 3:55   #158
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Ljudi je'l ko nasao nesto pametno,sem onih screenova
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2008, 13:43   #159
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Ljudi je'l ko nasao nesto pametno,sem onih screenova

Imam ja kao i uvjek. Pazite sada ovo:.
-The Soviets and Allies have airfields.
-There will be Tanya. What is Red Alert without Tanya, the Soviets, the Allies, Tesla everything, and Kirovs...and dogs.
-Red Alert 3 right now is running off of SAGE and the visuals you see are at a minimum on par with C&C 3. We're doing a lot of enhancements to effects, water, lighting, etc that you can't see fully in these screenshots just yet.
-Red Alert 3 has been in development for a while, our focus first and foremost was on building all of our units to a 1.0 stage so we can test multiplayer VERY early, which we can now. We're already balancing.
-Sub-factions, while cool, are not planned right now and not something you should expect for Red Alert 3.
Tanya i pisi...WOOT!
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2008, 21:23   #160
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Da li mozete da mi objasnite one skracenice Q1, Q2, Q3, Q4.....koje kazuju kada ce igra izaci???Ima ih puno, samo ne znam kojesu...I uzgred: Command and Conquer: Red Alert 3
Pre-Release
Ships 11/11/08
$59.99 from:http://www.gamestop.com/product.asp?...ct%5Fid=200450
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
red alert, rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Alert 2 - Yuri's revenge 3dM@niak Strateške igre 115 10.10.2021 18:03
Red Alert Inuyasha Strateške igre 229 11.8.2015 17:08
VIRUS ALERT! (administracija ugrožena, pomagajte!) jonathan Zaštita 26 14.12.2008 19:57
Windows Security Alert (Ma vazi...) gently Zaštita 4 11.1.2008 22:41
Red Alert 2 na Wireless internetu Paki CFC Mrežne igre 0 17.10.2007 14:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com