Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.12.2014, 19:26   #8841
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Last Days on Mars (2013)



SF koji počinje zrelo, sa dozom realnosti, tenzije i čuvanja stvari za kasnije kakvu obično viđamo kod dobrih klasika žanra. Međutim, kada radnja jednom krene da se odmotava, sve se izdešava prilično linearno, dosadnjikavo i bez dobre ideje. Prava šteta i propuštena prilika. Na kraju je tu negde oko 5/10.

Poslednja ispravka: Aibo (17.12.2014 u 11:03)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
filpan (19.12.2014)
Stara 16.12.2014, 22:11   #8842
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Murder of a Cat (2014), http://www.imdb.com/title/tt2481554/



When someone murders his beloved cat, Clinton, an adult child, demands justice. Taking it upon himself to solve the case, he teams up with an unlikely ally, Greta, and the two set out to find the culprit lurking in their small suburban town. But as Clinton searches for the truth, he begins to uncover a conspiracy that goes far deeper than he anticipated.

Heh, kul, malo "pomeren" film Sviđa mi se.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Miki1987 (19.12.2014)
Stara 17.12.2014, 0:57   #8843
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Posto sam zagrizao u Korejsku noviju kinematografiju pogledah malo drugaciji film od obicnog klisea osveta,mnogo nasilja sa stilom kojim obiluju njihovi filmovi.Rijec je o drami trileru i ocajnickom pokusaju majke da dokaze nevinost sina.Malo sporiji koreanac ali jako dobar i vrijedan gledanja.
Mother(Madeo) 2009.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Mother_film_poster.jpg
Viđeno:	39 puta
Veličina:	92,0 KB
ID:	51157  
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2014, 15:59   #8844
N3n0
Član
 
Član od: 26.9.2009.
Poruke: 268
Zahvalnice: 223
Zahvaljeno 64 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Od korejskih filmova nedavno sam pogledao Il-dae-il. Početak mi je obećavao dosta, ali sam nakon otkrivanja plota ostao malo razočaran. Uglavnom je to kritika moderne Koreje kroz priču o grupi osvetnika koji love režimske ljude odgovorne za ubistvo devojčice.
Ipak u pitanju je ok film kultnog korejskog reditelja Ki-duk Kima poznatog po odličnoj Pijeti iz 2012.
Vredi pogledati, ocena 6.
N3n0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2014, 1:13   #8845
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Equalizer. Denzel ide naokolo i ubija clanove ruske mafije. Prilicno dosadno i predvidivo, cudi me da je Denzel pristao na tako bljutav rezimski scenarijo, verovatno je cek bio podebeo. Ocene na IMDB-u su totalno izgubile kredibilitet, ovo ne zasluzuje ni 4 a kamoli 7.4.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Flamel na korisnoj poruci:
nenad_kvrgic (24.1.2015)
Stara 18.12.2014, 9:43   #8846
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Equalizer (2014) - jedan od boljih akcionih filmova koje sam ikada gledao. Sviđa mi se kako fino ide kombinacija laganih delova i onih akcionih.

Dobar film!
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2014, 10:03   #8847
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Šta se dešava kad Denzel postane Stiven Sigal?Dobijete The Equalizer što nije nužno loše već i zabavno gledati kako mu niko ništa ne može kad je overpowered.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2014, 13:36   #8848
Dzungla
Član
 
Član od: 20.2.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 120
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 30 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kad smo kod denzela, od ovog filma, bez razmišljanja odgledam svaki u kome igra! A isti je, pored ostalog, zanimljiv i zbog
Spoiler za negativac:

ulloge negativca, jer sam mislio da taj glumanc ne ume da bude ozbiljan (treći kamen od sunca ...)
Dzungla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2014, 14:33   #8849
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Trinity killer sjajan glumac
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2014, 15:38   #8850
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.469
Zahvalnice: 1.095
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Dzungla kaže: Pregled poruke
Kad smo kod denzela, od ovog filma, bez razmišljanja odgledam svaki u kome igra! A isti je, pored ostalog, zanimljiv i zbog
Spoiler za negativac:

ulloge negativca, jer sam mislio da taj glumanc ne ume da bude ozbiljan (treći kamen od sunca ...)
Očigledno je da nisi gledao film "Footloose" iz 1984.godine koji preporučujem za gledanje zbog odlične glume, muzike i zbog toga što je postavio standardne mnogim sličnim filmovima. Koliko je legendaran govori i to što sam glumac u seriji (koje si stavio u spoiler) pominje svoju ulogu u Footloose. Dakle, opšta kultura je u pitanju.
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2014, 16:40   #8851
Dzungla
Član
 
Član od: 20.2.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 120
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 30 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pedjosav kaže: Pregled poruke
Očigledno je da nisi gledao film "Footloose" iz 1984.godine koji preporučujem za gledanje zbog odlične glume, muzike i zbog toga što je postavio standardne mnogim sličnim filmovima. Koliko je legendaran govori i to što sam glumac u seriji (koje si stavio u spoiler) pominje svoju ulogu u Footloose. Dakle, opšta kultura je u pitanju.
Izvini, ali opštu kulturu nije korektno pominjati u određenim kontekstima. No, ne zameram, ali moram napomenuti da filmove F-tipa (Flashdance i Footlose) mi nikada nije padalo na pamet da odgledam, tačnije dok se nisu, a i kada su se pojavili na TV-u, bejkona sam iskulirao, a ovaj drugi nisam gledao zbog priče sigurno. Jednostavno, nisu mi bili "na talasnoj dužini", jer sam bio previše klinja.

Šta više, ni Grease,Streets of fire i slične nisam nikada odgledao do kraja, i nije me sramota!

Srećom, samo malo kasnije filmovi tipa Trashin su bili po mom ukusu i drago mi je zbog toga!

Da se nadovežem, do dana današnjeg nisam odgledao ni jedan "mjuzikl" bez Freda Astera i ekipe, a ove današenje "step sokiće", ne hvala!

"De gustibus" ... ne opšta kultura.

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
^ Trinity killer sjajan glumac
Dexter je bio mnogo kasnije ali svakako!
Dzungla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2014, 10:49   #8852
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Flamel kaže: Pregled poruke
The Equalizer. Denzel ide naokolo i ubija članove ruske mafije. Prilično dosadno i predvidivo, čudi me da je Denzel pristao na tako bljutav rezimski scenarijo, verovatno je ček bio podebeo. Ocene na IMDB-u su totalno izgubile kredibilitet, ovo ne zaslužuje ni 4 a kamoli 7.4.
Potpuno se slažem sa tobom. Pomalo iritira da je njegova prošlost skroz mutna (bio je agent, Ok, ali za koju agenciju, šta mu je sa ženom...). A briga za običnu prostitutku, da je film još malo potrajao, dovela bi do pada Kremlja. Plitko, do zla Boga.
...verovatno je ček bio podebeo...
Ima više prostitutki u filmu izgleda.

Poslednja ispravka: Suad Novic (21.12.2014 u 14:25)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
nenad_kvrgic (24.1.2015)
Stara 20.12.2014, 23:37   #8853
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Molim da napišete neke argumente za ili protiv filma koji ste gledali, inače ova tema nema puno smisla... postovi tipa "Ništa gluplje u životu nisam vidio" biće brisani. Hvala.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Doomche (21.12.2014), Kidja (21.12.2014), rellik (21.12.2014), uros@3D (20.12.2014)
Stara 21.12.2014, 14:49   #8854
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nightcrawler


Film koji sam imao vec dugo jaku zelju da pogledam zbog Jake Gyllenhaal koji me je odusevio u jednom od najboljih filmova prosle godine ''Prisoners"

Radnja filma prati Loa(Jaka G) ambicioznog ali besposlenog mladica koji pocinje snimati nesrece,pucnjavu,ubistva da bi prodao video snimke lokalnoj TV stanici.Ubrzo
otkrivamo da je Lou u stvari psihopata koji je spreman uraditi mnogo toga da bi dosao do ''savrsenog snimka''.


Glavna zvezda je ovde Jake Gyllenhaal koji je ukrao ceo film,like je zaista Nightcrawler ili za mene Nightcreper,lesinar koji se hrani ljudskom nesrecom.Lik koga glumi je ekstremno antipatican i uznemirujuci ali ipak navijate za njega.Njegov pomocnik je smuseni Indijac koga Lou brutalno iskoristava ali on je nemocan da mu se suprostavi.
Najbolji deo mi je kada Lou kaze svome uplasenom i zbunjemom pomocniku :Sta ako je moj problem ne sto ja ne razumem ljude,nego ih jednostavno ne volim?

U sporednoj ulozi se pojavljuje Rene Russo kao direktorka nocnog programa koja kupuje snimke od Jaka.Izmedju njih se javja bizarna hemija koja se zasniva na sopstvenim interesima i zeljom za profitom bez obzira koja je cena za to.
Inace Rene Russo je ovo prvi film posle duze pause a muz joj je rezisier ovog filma koji mu je ujedno i prvenac.

Film prati odlicna muzika,a generalno ceo film me podseca na film Drive,zbog slicne tematike,nocnih scena,i specificnog stila snimanja.

8/10
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
bela lampa (22.12.2014), N3n0 (3.1.2015), pedjosav (21.12.2014)
Stara 22.12.2014, 3:43   #8855
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Equalizer (2014) Ako je nekada neko pogledao na youtubeu akcione scene iz bollywooda, onda zna o kakvom se filmu radi. Ovo je prevazišlo holivudsko pretjerivanje. Koja uvreda za gledaoce. JEdino sto bih izdvojio standardno dobru glumu Denzela dok je Marton Csokas bio odlican. Tokom gledanja me podsjećao na Kevin Spaceya. 2/10.

Spoiler za EQ:
Ona scena kada mu "izbuši" potoljak bi zapravo trebala da izgleda ovako:

https://www.youtube.com/watch?v=AUi4BOpNnvo#t=51

Transcendence (2014) Poceo je dobro, svidjela mi se ideja a onda su krenuli max out sa pretjerivanjima. Pogotovo zadnja scena. Prkosi samoj ideji cijelog scenarija. 5/10

Stretch (2014) Vjerovatno jedan od najglupljih filmova koje sam pogledao. U filmu nije problem pretjerivanje, zabava i preuvelicavanje vec sto film nigdje ne ide. Nema poente niti završne riječi. Zaobici u širokom luku. 1/10.

Gone Girl (2014) U hoolivudu se nerjetko desava da se tokom stvaranja filma zovnu ljudi (mogu biti drugi režiseri), budu upoznati sa jednim dijelom cijelog scenarija, a zatim se od njih trazi da odrade završnicu filma. Ne znam kako se oni precizno zovu ali u biti rade finalizaciju scenarija dok je vecina filma vec snimljeno. Ako nadjem nesto detaljnije o tome jer holivud ne voli o tome puno pricati, postavit cu.

Mislim da se to ovome filmu desilo. Dobro je krenuo, zanimljiv je a onda ga preokrenuše u nesto sasvim drugo sto filmu u opste nije bio. Od tada je film pun rupa i besmislica. Steta, mogao je biti odlican. 5/10.

Spoiler za Gone Girl:

Prekid flowa filma se tacno vidi kada ona izgubi novac. Bez ikakve logike zove bivšeg, umjesto da mu trazi nesto para, ona njega zakolje. Krvava se vraca svome muzu i bizarno je otpustaju iz bolnice dok na sebi i dalje ima natopjenu krv. Njene šuplje price se lako mogu provaliti no film se nije ni sekunde zadrzao na tom dijelu policijskog posla. A onda film pocinje propadati dalje sa nekim uslovljavanjem kako ona zeli sacuvati brak, da je trudna i da je ona postala ono sto je on ocekivao od nje. Film se sav pogubio. Mozda bi cak imao više smisla da su ga prekunuli na onom dijelu kada izlazi krvava iz auta i grli njega. Moglu su zavrsiti pricu da joj on vjeruje i to je to.

Film traje cudnih dva sata i 20min, bas se vidi da su dodavali i oduzimali.


The Frozen Ground (2013) Nesto normalno nakon ovih epskih gluposti. Tipicni film iz devedesetih. Vec vidjeno ali nemam nekih zamjerki. Solidan film. Snimljen po stvarnim dogadjajima. Cusack je bio odlican. 7/10
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
Asmodeus (22.12.2014), caine (22.12.2014), ezenkiel (22.12.2014), goranmax (23.12.2014)
Stara 22.12.2014, 12:24   #8856
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

U pravu si za Gone Girl. Doduše, jeste da mi se film baš dopao, a mislim da mi se od Afleka aspolutno ništa nije svidjelo poslije Dogme i Chasing Amy (Chasing Amy?!?!?! Slučajnost?!? ), ali, definitivno stoji da je sve nekako zbrzano od "ostajanja bez para." I poprilično me iznervirala ona priča na kraju, tipa "... jeste da joj priča ima puno rupa, ali nećemo da istražujemo ko zna zašto." Kao da planiraju drugi dio filma.
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2014, 14:53   #8857
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
U pravu si za Gone Girl. Doduše, jeste da mi se film baš dopao, a mislim da mi se od Afleka aspolutno ništa nije svidjelo poslije Dogme i Chasing Amy (Chasing Amy?!?!?! Slučajnost?!? ), ali, definitivno stoji da je sve nekako zbrzano od "ostajanja bez para." I poprilično me iznervirala ona priča na kraju, tipa "... jeste da joj priča ima puno rupa, ali nećemo da istražujemo ko zna zašto." Kao da planiraju drugi dio filma.
Ja se uopste ne slazem sa ovim...mislim da je to upravo bila citava ideja filma da se kroz jedno ostvarenje provuce vise "tema". Nema bas nekih rupa u filmu o kojima toliko pricate,ili ja stvarno nisam primetio jer sam uzivao. Film mi je zaista odlicno legao i ja bih ga toplo preporucio. Cak mi je i Ben Aflek bio OK u filmu, a Rosamund odlicno odradila svoj posao. Meni su sati proleteli. Naravno to ne znaci da svima mora da se svidi film, ali znam da se meni bas dopao. Preporuka.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2014, 22:00   #8858
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Knjigu nisam čitao, ali je film po njoj. Uz neko odstupanje. Cool je kraj filma, a rupe u istrazi i puštanju policije. To je mnogo uverljivije nego da istraže kako treba. Tako da to što je neuverljivo, je baš realno.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2014, 5:14   #8859
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Dark Magician

Spoiler za Gone Girl (2014):


Sama njezina teorija otmice je previse glupa. Njeno silovanje se moglo brzo provaliti i provalili bi same njezine tvrnje kako je maltretirao i vezao.

Simulirala je silovanje na kamerama dok se na tim istim kamerama kao ne vidi njezino ponanšanje predhodnih dana s njim, njezin dolazak i ugodni provod u toj kući.

Htjela mu se osvetiti da bi na kraju filma rekla: ubila sam za tebe, ko jos to moze reci.

Kako je ona ubila za njega ? Zasto bi ona ista radila za njega ? On sa njenim dubiozama nema nikakve veze osim sto je nije cijenio dok ona govori da je sve to zrtvovala za brak. Jednostavno nema logike kada ona zna da je on svjestanj njezinih provokacija. Kome onda servira fake situaciju ako oboje znaju sta je istina ?

..i jos nekoliko stvari koje se jednostavno ne poklapaju. Vrlo je lako skontati da on nema veze sa onim stvarima iz šupe. Na vecini njih nema ni jednog njegovog otiska dok ipak, njemu se terete.

I nakon svega, zar nije bilo logicno da ona ode od njega sa razlogom jer je varao a ne da mu radja dijete i da ga tjera da im brak uspije.. sto je fail i za nju i za njega ? Htjela je da ode od njega tako sto ce se ubiti a njega stpati u zatvo, a poslije kada su to svi saznali, ona na silu ostaje.

Sve su te stvari jednostavno neuvjerljivo prevazidjene.

Dumb and Dumber To (2014) Koji dan prije nego sto cu ga večeras gledati, kaze mi prijatelj da mu je dobar ali da je upitno za koga se snimao.. za fanove prvog dijela starog 20 godina, ili za današnju omladinu.

Moram se sloziti sa ovim jer ne gledam današnje komedije. Užasavam se od njih. Tu i tamo pokušam ali se zavrsava na prekidu prije polovice filma. Prije se bacim na materijal Carlina, Hicks, Brian Regana itd. Obzirom da mi se D&D 2 mnogo svidio, biti ce ipak da je snimljen za stare fanove.

Nije za desetku, ali je bio mnogo zabavan. Jeff Daniels je genije.. onakva uloga u "the newsroom" i onda se pretvori u onakvu budalu. Pravi je glumac dok je to za Carrey vec standard.

Tesko ga je ocjeniti jer sam subjektivan. Volim oba glumca, vrsta humora m ise svidja. Neke su stvari predvidive ali su znali i da iznenade. U biti moja preporuka ali je ipak rijec o humoru.. nekiga pogodi a nekoga ne. Po menu je oživljavanje uspjelo.

Jedna nešto veca rupa u filmu koja ne kvari dozivljaj ali ipak:

Spoiler za DD2:
Zasto je djevojka glupa i ima isto ponašanje ako nije kčerka ni jednog od njih dvojice ? Ne znam da li mi je taj dio proletio ili su se oni zeznuli.

Poslednja ispravka: jonathan (24.12.2014 u 5:27)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
zvjer (26.12.2014)
Stara 24.12.2014, 9:39   #8860
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pepi, Luci, Bom and Other Girls Like Mom (1980)
Pepi, Luci, Bom y otras chicas del montón (original title)



Totalno isčašen film o nekoliko žena, jednom policajcu itd. Ton filma je tragikomičan, dešavanja uvek ima i nije mi bilo dosadno gledajući ga. I kad pogledam ovakav film smešten na granicu 70-ih i 80-ih, sve one priče kako su ljudi, a pogotovo mladi, sve više razvratni i nemoralni padaju u vodu. Između 6 i 7.

Liberal Arts (2012)



Drama/komedija koju je napisao i režirao "Ted" iz How I met your mother. On je naravno i glavni glumac i tumači 35-ogodišnjeg lika koji dolazi na oproštajni govor svog omiljenog profesora, sa setom se seća studentskih dana, upoznaje određene ljude... Znam da se stalno ponavljam kada film opisujem kao tipično sundance-ovski, ali ne mogu da smislim bolji način da jednako brzo sumiram većinu njegovih osobina. OK radnja, ok likovi, ok filmić. 7-ica

Poslednja ispravka: Aibo (24.12.2014 u 9:54)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Miki1987 (25.12.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com