Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2010, 17:51   #121
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.850 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
real022 kaže: Pregled poruke
Ma ja ne znam ko je ovde lud...pa za 700 dinara imam programa da se pokidam od gledanja, a onda neko pita "kakvu bi ste emisiju voleli na RTS-u, da vam se isplati 500 dinara koje MORAŠ da plaćaš"...hvala, neću ni jednu..
Ajde da pokusam jos jednom, za ne bi voleli da RTS sam producira program (koji nije komercijalan) a vredan je gledanja? Zar tako nesto ne bi trebalo da bude neka vrsta obaveze drzavne televizije kojoj se placa pretplata? Najbolji primer za to bi bio BBC dokumentarni program. BBC takodje prima novac od pretplate ali za uzvrat proizvodi ono sto komercijalne televizije ne zele, kvalitetan dokumentarni program...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
Flavio (11.12.2010), JohnnyNT (11.12.2010), todos (12.12.2010)
Stara 11.12.2010, 17:52   #122
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
kvalitetan dokumentarni program...
Sad dal emisija o kompjuterima, pogotovo o igrama, bas spada u dokumentarni klasicni program ?
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 18:54   #123
Flavio
Starosedelac
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: 012
Poruke: 2.195
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 357 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Flavio Slanje poruke preko Skypea korisniku Flavio
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Nespada ali bi i mogla,ako vec gledamo tako.
Što,jel ne bi mogao da se uradi neki dokumentarni serijal gde bi se recimo napravio pregled i prikaz nekadašnjih domaćih IT proizvoda?
Da @Voja uradi recimo video recenziju Galaksije npr ?
Onda recimo Commodor i Amiga,takođe materijal za dokumentarac ...
Malo sam banalizovao,ali moglo bi i tako.

Na kraju krajeva,mislim da na RTSu hronično nedostaje više naučno obrazovnog sadržaja,ne samo iz IT faha.

Što se tiče drugog dela priče tj. pretplate,nemojte biti u zabludi.
Ne uzima RTS i ne određuje RTS to jer i nije iznad svih i nije iznad države tako da ... razmislite sami,da ja ne bih dobio kartu za put u banana sektor .

Mislim da RTS treba da postoji kao državna institucija ali bi to trebalo drugačije organizovati tj finansirati jer,ovo trenutno je čista otimačina pod paravanom RTSa.Sa moje tačke gledišta jednog prosečnog građanina,pitanje je šta se stvarno i dešava sa svim tim novcem prikupljenim od tzv. TV pretplate .
Flavio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Flavio na korisnoj poruci:
real022 (12.12.2010)
Stara 11.12.2010, 19:59   #124
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Jes, u pravu si za Rode.
Al brate, totalno si nefer, nasao si RTS da poredis sa BBC-jem, TV kompanijom koja ima najveci budzet od svih evropskih televizija.

Al i pored toga, imaju i oni svoje sapunice, secam se nekada "Eastenders" (tako nekako) i slicno, gomila serija tipa "Selo gori...".

A ja pritom ne mislim da je serija Selo gori uopste losa, cak sta vise.
Daleko je kvalitetnija od Pavicevih serija (Bolji zivot
, Srecni ljudi, Bela ladja, Porodicno blago, i sva ostala sra.nja) sa debilnim dijalozima tipa gde dvojici sagovornika po pravilu treba 5min da se razumeju sta su hteli da kazu, i po pravilu jedan prica metaforicki, dok drugi po pravilu se pravi kao da je pao sa duda, pa nikad ne kapira poentu metafore.
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 20:06   #125
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

^Totalno validan argument. Baš si ga profi spustio.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Nikola16789 (21.12.2010), Pjanovic (11.12.2010), zdravkelja (14.12.2010)
Stara 11.12.2010, 20:30   #126
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Vec sam napisao za Bolji zivot, da je pocetak kraja. Sama serija i nije toliko losa, al od Pavica je.
I mojne mi budete sentimentalni , sve sto je u proslosti to je lepo, kaze nas mozak , al nije tako.

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
^Totalno validan argument. Baš si ga profi spustio.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 21:00   #127
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
znam ja da biste vi voleli jos jednu verziju sk i na malim ekranima ali to nije tema o kojoj pricamo... mene zanima sta vi mislite da bi trebalo da bude na rts-u da bi vredeo placanja pretplate... Bolje o tome da pricamo nego da ponavljamo, u nedogled, njihove nedostatke...
Па, емисија о рачунарима. Са вама или без вас.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 21:15   #128
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Trebo je da ispljuje "politiku" prije nego RTS jer su govorili da je igranje isto sto i drogiranje i alkoholizam.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 21:30   #129
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Nisu govorili da je isto, vec da je u pitanju zavisnost.
I tu ima istine . Nije zavisnost na istom nivou, a imenica jeste zajednicka.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 21:59   #130
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Kad se već priča o tome, setih se ovog pisma čitaoca i odgovora na isto.
Citat:
"Ljudi od struke"
Gedam sa strane šta se dešava, gutao sam ali više ne mogu. Ja sam kompjuterski slabo pismen: imam 50 godina i PC mi služi za pisanje i slanje ponuda u vezi s poslom, Internet(takodje u vezi s poslom) i nešto malo kojekakvih igrica, sasvim bezazlenih i kratkih. Pregledam časopise koje sin kupuje u vezi sa PC-jem (SK i BUG). Povod za javljanje su video igre. Vidim šta sin i deca mog brata igraju i čitam u navedenim časopisima šta kažu pojedini likovi koji se smatraju dovoljno školovanim i kompetentnim (?) da nam tumače neke stvari.Tu mislim na uvaženog Miodraga "sweznajućeg" Kuzmanovića i tipa iz BUG-a, kakolisezvaše, nosi vazda maramu na glavi...E, navedena gospoda se upeniše da nas uvere da su PC igrice sasvim bezazlena i bezopasna stvar i da višesatno igranje, pri čemu ubijate (što vatrenim, što hladnim oružjem) sve što stignete oko sebe, ne ostavlja nikakve posledice na psihu i duševno zdravlje mladih konzumenata. Bez želje da osporavam njihovo mišljenje, u oči pada nekoliko stvari: navedena gospoda nemaju potrebno školsko obrazovanje, analize zahtevaju stručna i dugotrajna ispitivanja i, možda najvažnije, navedena gospoda (i naravno njima slični) žive baš od video igrica. Pa da li su oni podobni da daju bilo kakav sud o tome? Stručni ljudi su se izjasnili po pitanju nasilja na TV-u: jeste štetno i nije dobro što ga ima. Pitam se zašto igranje nasilnih igrica nije štetno, tim pre što je dete aktivni učesnik u svemu tome, za razliku od TV-a. I još jedna stvar mi pada u oči kod gospodina Kuzmanovića, u tekstu "cenzura je bolest" stalno ističe u prvi plan cenzuru iz doba totalitarnog socboljševizma, kao da cenzure nije bilo u, recimo, fašističkoj Nemačkoj. I na kraju, još jedna stvar, vezano za pomenuti tekst: "da imam dete" i "imam dete" su dve različite stvari. Inače, ostali tekstovi gospodina "interesantnog" Kuzmanovića su mi veoma privlačni i prvo što pročitam u SK je upravo njegova strana. Dakle, ostavimo ljudima od struke da daju svoju ocenu.
Fiorino
email
Citat:
"Upijaj to što lik priča, on je ipak čovek od struke, a oni su nepogrešivi."
"Madona je izuzetna umetnica i poseduje nevidjenu sposobnost transformacije."
"Gledao sam film, ali mi je knjiga ipak bolja."
"Muzika? Ja od muzike slušam sve!"
"Volim sve, ali baš sve sto vole mladi."
Šta je zajedničko ovim rečenicama? Baljezgarenje? Ili efekat užasavanja koji izazivaju kod svakog razumnog čoveka? Kako, In Gods name, neki klinički psiholog može da zaista zna (i da li) igre utiču na mlade ukoliko nije 100% u tome? Ukoliko je recimo iznenada odlučio da za potrebe seminarskog ili sličnog rada "sazna" sve implikacije interaktivne zabave, kako njegovo posredno iskustvo može da se poredi s nekim ko igra čitav život, ima dovoljno mozga da evaluira svoj i tudji život kroz prizmu ovog dominantnog hobija/profesije? Da li njegove knjiške definicije "empirijsko istraživanje na slučajnom uzorku" i slično mogu da se porede sa znanjem nekoga ko je analizi pojave posvetio 1000x više vremena (i stigao da završi fakultet društvene orijentacije i postane "stručno LOL lice")? Igre mogu da budu štetne kao i svaka (svaka!) aktivnost, i to isključivo zavisi od psihofizičkih dispozicija osobe koja ih igra. Srčani bolesnik koji bi se bavio džogingom ili pilotiranjem učinio bi (sebi i drugima) podjednako lošu uslugu kao i agresivni, hospitalizovani debil/psihopata kome bi bolničar dao da igra hitmena i ostavio mu ključeve od komode sa napunjenim revolverom. Razlike nema, osim u potrošaču sadržaja.
Što se tiče paralele izmedju cenzure u fašizmu i socijalizmu, drugu sam neposredno osetio, dok o prvoj znam preko posrednih izvora. Zato komentarisah drugu, a ne prvu.
Oh, zaboravio sam da se osvrnem na tezu nekoga ko se bavi odredjenom delatnošću i nalazi za shodno (drznik) da komentariše njene efekte i uticaj. Da li biste to isto rekli i lekaru kada bi vam preporučio da dete bolesno od gripa lečite antibioticima a ne pijavicama?"Šta on priča, on je lekar, on duva u svoju tikvu! "Ženo, daj gliste, očas ćemo isterati zle duhove iz malog".
SK 9/2007
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 22:15   #131
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
^Totalno validan argument. Baš si ga profi spustio.
Nisam ga spustio, niti mi je to bila namera, ali porediti "Bolji život", koji je po svemu (gluma, scenario, fotografija) jedno 3 miliona svetlosnih godina ispred gore pomenute jednostavno nema smisla. I kakve veze ima što je Pavićeva? Jel to automatski znači da nije dobra?
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 22:23   #132
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Pavic = serije sa glupavim i nikad-zavrsavajucim dijalozima .
Kazem da toga u Boljem zivotu nije toliko bilo, ali je sa tom serijom kvalitet domacih porodicnih serija strmoglavo poceo da pada.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2010, 23:01   #133
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Pavic = serije sa glupavim i nikad-zavrsavajucim dijalozima .
+ nema zayebancija kao što ih ima u Selo gori...
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 4:01   #134
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
johnnynt kaže: Pregled poruke
na internetu si mogao da čuješ za zemljotres posle par minuta+tačnu lokaciju+besplatno :d
Аха, па најбоље да препустимо радио-аматерима да извештавају о свему, а Виасат да нас подучава о квази-науци...
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 22:24   #135
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Pavic = serije sa glupavim i nikad-zavrsavajucim dijalozima .
Kazem da toga u Boljem zivotu nije toliko bilo, ali je sa tom serijom kvalitet domacih porodicnih serija strmoglavo poceo da pada.
domace serije o cemu se vi raspravljate
Jos ces reci da ti se zaista, iskreno svidja Baba gori a selo hadokenuje? Da ti je nakaradni srpski i juznjacki dijalekat muzika za usi? Da volis kada su serije pravljene na istom kalupu (melodrama i lagana komedija sa nepovezanim likovima i smandrljanjem price u poslednje tri epizode)?
Dok su jos i pustali serije tipa CSI (mada zilion puta repriziran), Scrubs i slicne onda je jos i bilo podnosljivo ponekad prebaciti na RTS, sada su samo jedna od mnogih domacih televizija kojima svako sa malo klikera u glavi moze samo da se smeje.

Udari mi kontru slobodno, kao sto i ostalima radis, ja cu se i dalje slagati sa Kuzmom po pitanju ove kolumne i ignorisacu RTS.
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 22:39   #136
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
3LANCER kaže: Pregled poruke
domace serije o cemu se vi raspravljate
Jos ces reci da ti se zaista, iskreno svidja Baba gori a selo hadokenuje? Da ti je nakaradni srpski i juznjacki dijalekat muzika za usi? Da volis kada su serije pravljene na istom kalupu (melodrama i lagana komedija sa nepovezanim likovima i smandrljanjem price u poslednje tri epizode)?
Dok su jos i pustali serije tipa CSI (mada zilion puta repriziran), Scrubs i slicne onda je jos i bilo podnosljivo ponekad prebaciti na RTS, sada su samo jedna od mnogih domacih televizija kojima svako sa malo klikera u glavi moze samo da se smeje.

Udari mi kontru slobodno, kao sto i ostalima radis, ja cu se i dalje slagati sa Kuzmom po pitanju ove kolumne i ignorisacu RTS.
Pa slijepce, sta ima ja kome da udaram kontru, ti si upravo mene citirao i natrljo mi nos, bez ikakvih argumenata.

CSI, to ti je dobra serija , e decko decko, not-another-cop-criminal-agency-qrac-palac serija.
Ako te zanima taj tip serija, pogledaj Homicide Life On The Street.

Da se vratimo na domace serije, bilo ih je par dobrih, u koje spada i Selo gori, tu je i Ranjeni orao i jos nekoliko.
U Selo gori mi se veoma dopala Mandina gluma, Radasin je haos od glumca, to stoji, al ostale uloge su na dosta visokom nivou. Druga stvar je sto je to ipak porodicna serija, ne mozes ocekivati celokupan projekat na nivou neke Sekspirove drame.

I ono sto smi se jos svidja je tematika, a to je selo predstavljeno na pravi nacin. Ko se gadi sela i misli za sebe da je decko moz misliti sa asfalta, taj nek ide da obija kioske po Zemunu, taj nije ni ciljana grupa ove serije.

I nisam ja odusevljen Radasinovom serijom, samo konstatujem da je medju boljim domacim serijama i pravo osvezenje nakon ispiranja mozga Pavicevim serijama.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
cope05 (14.12.2010), Covenant (13.12.2010), Krilce (12.12.2010)
Stara 12.12.2010, 22:40   #137
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Krive su im igre, a pustaju Rambo 4 i njegovo modernizovano kosenje suma mitraljezom, licemeri...

Kuzmi skidam kapu *Krilce skida kapu*
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 22:42   #138
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Ček ček, 'oćeš da kažeš da su psiholozi, pedagozi i ostali ljudi sa zvanjem, diplomom i iskustvom - neobrazovani?
Mislim da si htio reći NEUPUĆENI (na polju igara, igračke industrije i ostalih modernih vidova zabave) pa se malo zaletio i nazvao ih NEOBRAZOVANIMA, ili...?
NEupućeni su i psihologija sociologija i ostala sra.nja su uzaludne nauke. Priznajem od tih naučnih disciplina jedino psihijatriju,ostalo sve može u more da ide.
PS vidim da ne da Voja da se udara po "Politici" i njenim novinama. (izbrisan mi je post )
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 22:56   #139
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

@3LANCER
Po pitanju domaćih serija se slažem sa tobom."Selo i Baba" je serija koja je tako "razvučena" i napunjena nebitnim detaljima, da bi trajala 10-ak epizoda da se radnja odvija normalnim tempom.Da ne pominjem idealizovanje sela i načina života, koje daje potpuno netačnu i šarenu sliku.Možda bi tako trebalo da bude, ali jednostavno nije tako.I još ona Bajićeva beskrajna filozofiranja, napiši knjigu čoveče...Posle par epizoda mi se smučilo.Ranjeni orao-kakav roman, takva serija...
Što se ovih serija poput Bolji život i Srećni ljudi, gledao sam ih dok sam bio klinac, gledao sam i kasnije neke od mnogobrojnih repriza...Nikad mi nisu bile dovoljno interesantne.Dosadna radnja, lokacije, gomila mudros*era sa besmislenim dijalozima i prepirkama koje traju čitavu večnost, sporo sporo sporo, sledećeg vikenda se seti šta su radili pre 7 dana (ako se dobro sećam prikazivane su premijerno u tom vremenskom razmaku)...Možda je takav koncept tih "porodičnih serija", ali se meni lično sve to nikako ne dopada, i ja definitivno ne bih mogao to da uvrstim među prenosti jav(d)nog servisa.

EDIT: Post sam pisao dok još uvek nisam video Pjanovićev, tako da totalno suprotna mišljenja o selu nisu pokušaj započinjanja rasprave (il' ne daj Bože flejmovanja), već potpuna slučajnost
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2010, 23:19   #140
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
EDIT: Post sam pisao dok još uvek nisam video Pjanovićev, tako da totalno suprotna mišljenja o selu nisu pokušaj započinjanja rasprave (il' ne daj Bože flejmovanja), već potpuna slučajnost
Kasno ti je sad, sace osetis seljacki gnev pjanovica .

Serija je pre svega humoristicna uz dobru dozu realnosti, a nije realisticna uz primese humora. Velika razlika .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
Krilce (12.12.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HTC servis? Dyca Aparati i oprema 15 19.2.2011 21:24
Koji novi servis na Internetu biste vi želeli? Branislav Gavric Brbljaonica 12 17.11.2009 22:33
Servis Minolta fotoaparata chris Foto i audio/video 0 3.9.2009 22:33
Servis PS2 lose iskustvo u Beosoftu pop1 Konzole 9 19.4.2007 1:49
Dobar servis racunara absonic Kvarovi 12 10.1.2007 1:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com