Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.12.2014, 0:50   #1
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Syndicate



Sledeće godine se selimo iz Pariza u London:

Citat:
Next year's Assassin's Creed game will take place in London during the 19th century, Kotaku has learned. Farewell, Napoleon; hello, Jack the Ripper?2

This new entry in Ubisoft's annual open-world action series, slated for release in the fall of 2015, will take us through the dirty back alleys and rattling stagecoaches of London during the Victorian era, a historical period that fans have wanted to see in an Assassin's Creed game for quite some time now. This new Assassin's Creed game is called or code-named Victory—like Victorian!—and it will be out next year for PS4, Xbox One, and PC, according to a person familiar with the game.

Victory is something of a shift for the series in a few ways. For one, this is the first Assassin's Creed game helmed by Ubisoft's Quebec studio, as opposed to their primary Montreal office, which has led development on the biggest Assassin's Creed releases since the first game in 2007. Earlier this year, the Ubisoft Blog teased that Quebec would be heading up a future game in their annualized series, but they didn't say much more about it. This is that game.

Of course, just about every major Ubisoft game is developed by teams of hundreds that work across all of their studios across the world, from Canada to China. But it's significant to see an Assassin's Creed game led by a new team. Ubisoft Quebec also developed downloadable content for Assassin's Creed III (The Tyranny of King Washington) and Assassin's Creed IV (Freedom Cry).

We also hear that this will be the only main Assassin's Creed next fall—unless something changes, we won't see two separate entries like we did this year with Unity and Rogue, according to a person familiar with goings-on at the company. Next year, Assassin's Creed is sticking to current-gen platforms and seemingly leaving the Xbox 360 and PS3 behind
Spoiler za SS-ovi:




Ostatak vesti i detalja.

Valjda će uspeti da omoguće igranje barem u filmskom 24fps užitku.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
Љуша (3.12.2014), Sh0m1 (3.12.2014), Skenderevo (3.12.2014)
Stara 3.12.2014, 1:02   #2
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

I tako.... Assassin's Creed 10
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 1:16   #3
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Ima li kraja? Nema.
Jednom sam se nosio idejom da sednem i odigram sve AC igre na PC-iju.
Odustao sam od te zamisli.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 1:48   #4
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

You've got to be kidding me!!
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 2:12   #5
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Iznenadjenje decenije! Ovo niko nije mogao predvideti...
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 2:57   #6
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

I opet ce se preorderovat i kupovati i kukati. Nisu unity zavrsili a napravili novu. Ako se ovo bude kupovalo na hajp i PR, doslovno, dok je ovaca..
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
Al Capone (3.12.2014), Leonida (3.12.2014), Sh0m1 (3.12.2014)
Stara 3.12.2014, 10:31   #7
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Preorderujte na vreme da bi obezbedili eksluzivnih 24fps cinematic experience. Ponuda je ogranicena!!!

PS. Stvarno treba biti ovca na kub pa da se na ovo bace pare... Pogotovo posle AC3, Unity i WD fijaska...
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 10:59   #8
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Citat:
We also hear that this will be the only main Assassin's Creed next fall
Dobro je ja se zabrinuo da ce stvarno da preskoce godinu potpuno.




Poslednja ispravka: sale94 (3.12.2014 u 11:56)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 11:44   #9
Srdjan Novitovic
Veteran
 
Član od: 30.10.2007.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 708
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 92 puta na 59 poruka
Određen forumom Одг: Assassin's Creed Victory

Assassins Creed franšiza je postala voz koji se zaleteo i koji ne hebe 5% da li je neko na pruzi ili ne dok se jedan dan ne bude sunovratio u svoju propast pod sopstvenom težinom. Šteta, samo kad se setim koliko sam bio zaludjen za AC1, nešto potpuno novo i sveže, koncept i priča koju sam mogao samo da sanjam se pojavio pred mojim očima i to kao igra, izneverovao sam, kupio sam nove komponente samo za ovu igru. A tek kad se pojavio AC2, mojoj sreći nije bilo kraja, zatim Brotherhood, a onda je posle njega krenuo sunovrat u prazninu. Revelations je bio, bukvalno c/p Brotherhooda samo u Istambulu(Carigradu) i njega sam jedva završio, samo da bih završio pricu o legendarnom Eciju. A onda nakon toga sam video trejler za AC3 i jedva čekao da izadje, mislio sam da ce na neki način da osveže serijal, novi endzin, novi protagonista, i na kraju (iako nešto baš ne volim) Americki kontinent i ratovi na njemu. O kako sam se samo zahebao: prvo- neoptimizovano, drugo-dosadno, parkur jako slabo odradjen, naravno kad u to vreme nije bilo ukupno sto zgrada u Bostonu itd, da bi se po njima mogao raditi iole pristojan parkur. I tako, predjoh i trojku, čisto kako bih završio Desmondovu priču, za koju sam mislio da će se nastaviti i u narednim delovima( potpuni idiotluk što su izbacili ozbiljnijeg karaktera iz Present day-a, još ne mogu da prezalim). I onda ide Black Flag koji mi nije legao zbog plovidbe brodovima, nekako mi ne ide to nikako, aka smara me, igru sam prekinuo na pola, ali ću se naterati da je predjem sigurno, čisto zbog priče. I na kraju Unity, kao neoptimizovano g*ovno koje mi se zapravo svidelo, zato što se po meni vraća korenima i Evropskim metropolama, ali to ništa ne vredi kad ne mogu na low da.igram ko čovek sa mojom konfom, uzeo gtx 970, pa cu da je namontiram ovih dana da vidim kako će sa njom raditi mada nisam čuo lepe priče. I na samom kraju dolazimo do ovog Victorija za koji ne znam šta da mislim. Mislim ok, ajde da su ispečovali Unity do kraja, da radi na osrednjim mašinama kako treba pa onda nek najavljuju novi neoptimizovani šit, ali neeee. Ovamo se izvinjavaju, obećavaju kako svaki peč popravlja situaciju po malo(što nikako nije istina), nutkaju ljude besplatnim DLC-jevima i besplatnim igrama kako bi im zamazali oči i na kraju baaam, ni pet ni šest, novi AC već sledeće godine. Iskreno se nadam, iako sam veliki fan AC-a, da će se franšiza ili ugasiti ili će Ubisoftu već jednom doći iz d.. u vugla
Srdjan Novitovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Srdjan Novitovic na korisnoj poruci:
sale94 (3.12.2014), Vladimirus86 (3.12.2014)
Stara 3.12.2014, 12:22   #10
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

@Srdjan N

Daj udari neki enter, leba ti, otpadoše mi oči...
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 12:48   #11
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Isprva mi se svidelo sve to istorija, arhitektura itd. Ali kratko je to trajalo a onda nastupa monotonija.
Nekad davno rekose da ce biti trilogija ili tako nesto. Pa reko da sacekam da se otkrije sta se tu zapravo desava. Spominje se apokalipsa nekakva civilizacija pre ljudi itd.
A onda videh da kraja nigde nema pa sam digo ruke.
Jos mi je smetalo sto treba da pomazem Turcima da ubijaju zle templarske Grke. Generalno me smara to izvrtanje istorije i ta pricica o templarima (koji i nisu templari) i assasinima. A tek odlazak u 'muricu aaaaah ne ...
I to kako magicna masina otkriva secanja tvojih predaka mi nikad nije pilo vodu.
Cak mislim da bi bilo bolje da su potpuno izbacili sc-fi deo i ostavili sve u proslosti.


Ono sto mi je sad beskrajno zanimljivo je kako su uspeli da 8 puta prave jednu te istu igru. I da zadnja ispadne onakav krs ? Mislim na bagove, frame rate itd. Kukanje korisnika mada ce verovatno da preorderuju i sledecu. I taj fenomen je zanimljiv.
Kao sto rekoh zabava nula sedmi, osmi put koji li vec jedna te ista igra. Ajde pirati donose neko osvezenje. Ali ja bih pre neki novi sid meires pirates ili nesto trece nego da me opet dave templarima, animusom itd.
Prica dakle ono sto bi meni bilo najbitnije kroz prozor jer mora da se ima mesta za nastavke.

Koliko sve ovo moze da traje ?
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 13:18   #12
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Samo da jos jednom rascistimo igra nije najavljena. Kotaku je dosao u posjed Target Footage video klipa i objavio sta su vidjeli.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 14:19   #13
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Sad je standardno da se kreće u najavu sa ,,leaked footage''.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 14:23   #14
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Da se ne lazemo, Ubi je posredstvom Kotaku-a brze bolje pustio buvu o novom AC-u, da bi se sto pre zabasurila i zaboravila katastrofa zvana Unity.

Normalno da nece da najave novu igru tri nedelje posle izlaska najnovije igre, ali ovo im dobro dodje da se sada o ovome prica.

Lepo su to smislili, videcemo da li ce upaliti.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Fabriek na korisnoj poruci:
Al Capone (3.12.2014), Atwa013 (3.12.2014), Feferedon (3.12.2014), Leonida (3.12.2014)
Stara 3.12.2014, 14:30   #15
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Re: Assassin's Creed Victory

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Da se ne lazemo, Ubi je posredstvom Kotaku-a brze bolje pustio buvu o novom AC-u, da bi se sto pre zabasurila i zaboravila katastrofa zvana Unity.

Normalno da nece da najave novu igru tri nedelje posle izlaska najnovije igre, ali ovo im dobro dodje da se sada o ovome prica.

Lepo su to smislili, videcemo da li ce upaliti.
Ja, vala, ovo necu zaboraviti...
Jos kad sam saznao da moram ponovo da krenem Unity od pocetka, jer izgleda, drugog leka nema....majke im ga sasave i bezobrazne.....
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 16:08   #16
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Well meni je ovaj setting vrlo privlacan (Dzek Trbosek i tako to )...naravno da je ova buva pustena cisto da bi gaming svet zaboravio na debakl zvani Unity...nadam se da ce bar ovog puta ZAPRAVO izdati zavrsenu igru...a ne broken smece kao sto je ispao nesrcni Unity.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 16:09   #17
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Ubisoft potvrdio AC: Victory:

Citat:
Following the leak of Assassin's Creed: Victory details today, Ubisoft has released a statement acknowledging the video is genuine.

- “It is always unfortunate when internal assets, not intended for public consumption, are leaked,” the publisher told PC Gamer.

- “And, while we certainly welcome anticipation for all of our upcoming titles, we’re disappointed for our fans, and our development team, that this conceptual asset is now public.”

So yes, it’s real, and yes, it’s being developed by Ubisoft Quebec for full release.

- “The team in our Quebec studio has been hard at work on the particular game in question for the past few years, and we’re excited to officially unveil what the studio has been working on at a later date,” Ubisoft continued.

- “In the meantime, our number one priority is enhancing the experience of Assassin’s Creed Unity for players.”
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 18:41   #18
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Pa naravno da ce ici ovako. Ideja AC je fantasticna ali su je uprskali sa onim "Vanzermaljcima i nekim tamo laznim bozanstvima". Umjesto da se prica vodi ka nekom od tih starih organizacija pa da ubace jos a tako bi mogli lako i MP dobar da naprave oni su se zamrsili oko sitnica i naravno AC:Nvidije. Ako ovako nastave polako ce doci do AC: Star Wars i AC: Beograd na Vodi.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2014, 18:49   #19
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

AC meets Dishonored
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Atwa013 (3.12.2014)
Stara 3.12.2014, 19:00   #20
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Victory

Da li ce nas spasiti muka i implementirati DirectX 12? Verovatno se dzabe nadam..
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
assassins creed, victory

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed III GATTUSO88 Akcione igre 2108 26.11.2020 22:49
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's creed problem razorvh95 otpaTci 0 3.6.2013 15:01
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com