Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Play, Net Play itd.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.1.2010, 23:21   #1
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Exclamation Novi autori

Najgore je sto dolaze ovi neobrazovani balavci u SK pa ga truju glupostima.
Stara garnitura svaka cast!
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
Packy (17.1.2010)
Stara 17.1.2010, 23:53   #2
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Najgore je sto dolaze ovi neobrazovani balavci u SK pa ga truju glupostima.
Stara garnitura svaka cast!
Smem li da pitam na koga se ovo odnosilo?
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 10:34   #3
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Exclamation Novi autori

'Ajde sad, završi započeto. Mene takođe živo interesuje ko su ti neobrazovani balavci koji SK truju glupostima.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 10:55   #4
VLAAAD
Član
 
Član od: 4.1.2010.
Poruke: 77
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Pa da nema nas novih koji se interesuju za takve stvari Sk bi mozda i bankrotiro.Zar nismo mi novi i mladi buducnost koja tek treba da nauci.Mozda neko od novih posle bude taj ko ce pretstavljati "vece staraca" SK-a.
VLAAAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 13:06   #5
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji


VLAAAD
ne mislim na citaoce nego na autore textova u SK-u...
A sto se tice balavaca,eno dovoljno vam je da otvorite test play i procitate imena autora.Ja sam se previse oslobodio sa davanjem prava da ovo pisem ali... necu da prozivam balavce nek se sami pronadju.Stara garnitura svaka cast...ostalo je tuga komentarisat.
Ko sto jedan autor nagrdi COJ BIB i dade mu ocjenu koju ne zasluzuje (zasluzuje vecu) i ispisa tako da bi neko ko nije igru tu fantasticnu igru pomislio da je to krs ljudi moji
Evo i reakcije citalaca
Citat:
Onaj Popovic ocigledno ne vari fps-ove kad je ocenio ovako igru. Vestern osecaj+, dvoboji+, prica+++, dijalozi brace+, mozes da vodis vise likova+, grafika+, optimizovanost igre+!
Po meni igra zasluzuje nesto izmedju 85 i 90 i titulu igre meseca bez razmisljanja!
Citat:
73.
73?
73!
Recenzent je u tekstu nahvalio igru,njenu grafiku,ambijent,zvuk,mehaniku igre,timski rad,tehnicku stranu igre i njen engine,glasovnu glumu,''prenosenje duha divljeg zapada'',''skoro filmske sekvence''.....i da ne nabrajam.
A ne valja mu:
-Linearnost(A koji FPS nema linearnost?CoD,Crysis,MoH...?)
-''Izbor u dijalozima''(Ovo je FPS,a ne RPG.)
-Sporedni zadaci,skromna svota novca koja samo sluzi za kupovinu oruzja(Tacno,ali to oruzje je 100 puta bolje od onog koje pokupis od neprijatelja,preciznije...i ima primeraka koje nemozes naci nigde nego kod trgovca.Kao na primer Volcano pistolj,koji je fantastican,izuzetno ubojan,i vise nego odlican u borbi u zgradama i na kracim distancama.)
-''Neobicna odluka da se sa ekrana ukloni sve sto se da ukloniti''(Apsolutno pozdravljam,a to koriste i mnoge druge igre)
-Nema mape(Meni to odgovara,sa radarom bi znao gde se ko od neprijatelja nalazi)

Kao da je igru recenzirao gledajuci screenshot-ove,a ne igrajuci igru.
Marko Popovicu,sedi,JEDAN.
Ovakvih ispada iam masu da ih sad ne iznosim
Velika je mogucnost da cu zbog ovoga biti vjecno ucutkan

Poslednja ispravka: White Ripper (18.1.2010 u 13:15)
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
OverCHAOS (25.9.2010)
Stara 18.1.2010, 14:44   #6
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Prvo, čoveka ne poznajem da bih znao koliko ima godina, ali ne verujem da si ti nešto mnogo stariji od njega da bi mogao sebi da dozvoliš da ga zoveš balavcem. Nećeš dobiti ban zato što si izneo svoje (loše) mišljenje o radu nekog saradnika, ako ga izneseš kulturno i civilizovano, što se valjda podrazumeva. Zato sam te i pitao da navedeš tačno ko to "truje" SK, jer mislim da je fer prema ljudima koji za njega pišu.

Drugo, mogu i ja da kažem "ovi što pišu hardver nemaju veze sa životom" (recimo) i šta bilo ko ovde ima od te izjave? Ne piše hardver jedan čovek, kao ni Test Play. Osim ako si bukvalno mislio na sve "novije" saradnike.

Treće, Svet Kompjutera je frikin' časopis. To nije sveta urna, sveta krava, sveta jarebica, sveta Petka. Običan časopis. Ko razume, shvatiće.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
shrafko (3.8.2010)
Stara 18.1.2010, 18:54   #7
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Gledaj,sami forumasi su mu iskazali isto sto sam i ja rekao,s tim sto sam ja do kraja bio iskren i iznio grubo svoje misljenje.Nisu oni doslovno "balavci" nego sam time samo htio da kazem kako svojim textovima truju SK!
Zar je ljepse ako covjek kaze da ne govori/s/mo/te istinu ili kaze fino ljudski lazes?Lazov ispada/s/mo/te u svakom slucaju.
Spoiler za x:
Nemoj samo pomisliti da se na tebe odnosi.

Ovo su samo primjeri trovanaj SK-a.Ima tih primjera jos i ti autori upravo borave na forumu samo necu da prozivam jer ce mi uzet za zlo i time me kaznjavat da bi me "nagrdili"
Naravno da SK nije sveta krava ali zar nije steta da ovakav extra dobar casopis truju ljudi koji grijese padezne oblike i siguran sam da nemaju VSS
Dajte ljudi moji....
Maladict nemoj bas ovako licno shvatati ovu raspravku
Kao starijeg clana foruma ja Vas postujem i ne bih eto da se slobodno izrazim zamjeram Vama ili bilo kom drugom radi glupih raspravki.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
OverCHAOS (25.9.2010)
Stara 18.1.2010, 19:06   #8
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
neobrazovani balavci
Reče dete koje još ni srednju školu nije završilo. Obzirom da čak i portir u zgradi u Cetinjskoj ima završenu srednju, teško da si ti kompetentan da komentarišeš stručnu spremu bilo koga zaposlenog u SK.
Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
svojim textovima truju SK!
Nema potrebe da se ponašaš kao emo, izvoli, reci uredniku "Ti ne znaš da radiš svoj posao, unajmio si ove neobrazovane balavce da nam truju časopis". Možda ga otpuste i unajme tebe. GTFO

I prestani, 'leba ti, da komentarišeš tuđu pismenost...

P.S.: Da li ćeš ikada shvatiti da nisi centar sveta i da ja ne sedim na ovom forumu da bih tebe "nagrdio" (a dovoljno se sam "nagrđuješ" ovakvim postovima)?
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Ketchua na korisnoj poruci:
Auror (21.1.2010), Doolio (11.7.2011), r0nIn (28.9.2010), shrafko (3.8.2010)
Stara 18.1.2010, 19:15   #9
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Pojma ti nemas Samo da si ti meni zivi zdrav

@maladict
Spoiler za x:
pocelo je prepoznavanje
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 19:27   #10
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Zašto li uopšte pokušavam?

No dobro, jednog dana ćeš izvući glavu iz gu*ice, pa ćeš videti da si se ponašao kao derište.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ketchua na korisnoj poruci:
Auror (21.1.2010), Doolio (11.7.2011)
Stara 18.1.2010, 21:02   #11
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Kada ce ljudi nauciti da ne veruju ocenama?

Ja to uopste ne gledam! Koliko mi se puta desilo da mi se igra meseca, koja je dobila 90+ uopste ne svidi. GTA IV je dobio 99 pa ceo forum zna moje misljenje o doticnoj igri koliki je smor!
Bitno je da je covek opisao igru. Bitno je da si shvatio sustinu. Ocena je nebitna.
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku --ComputerBoy-- na korisnoj poruci:
Eddy (25.1.2010), JzmA (4.1.2013)
Stara 18.1.2010, 21:24   #12
VLAAAD
Član
 
Član od: 4.1.2010.
Poruke: 77
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Ja se izvinjavam al sam mislio da si mislio na citaoce.Mislim da nije na nama da ocenjujem druge.Ja imam 15god. i moguce da neki misle da sam"bot" ili "balavac" al ja samo zelim da na ovom forumu nesto naucim i ako mogu da pomognem drugom.Ako negde pogresim tu su moderatori i druge osobe koje znaju da me isprave ako sam pogresno (npr.)ocenio igricu.Casopis mi je veoma simpatican i ima zanimljivih tema i tekstova.Uostalom ja sam poceo da citam ovaj cassopis tek pre 2meseca.
VLAAAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 21:52   #13
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Da se "ubacim".
U pravu je donekle White Ripper, oseti se razlika u iskustvu i "specijalizaciji" mladjih saradnika pri, na primer, opisu igara ili odredjene vrste hardvera. Neki od "neiskusnijih" vrse recenzije ili povrsno, ili onako kako ne bi trebalo, ili sa nekim (u nedostatku bolje reci) predrasudama... Predrasude su ucestalije greske prilikom recenzija.
Na to bi trebalo da se obrati vise paznje.

Just my two cents.

P.S. Zato ja nikada ne verujem nijednom mediju bezrezervno, sve dok ne procitam recenzije sa slicnim utiscima i/ili zakljuccima na vise mesta

EDIT: Ketchua, nisam hteo da zapocnem raspravu, ali eto Equilibrium je zapoceo, previse si prepotentan i nadmen. Toliko od mene, necu da zalazim u detalje.

EDIT2: (odoh u detalje)
Citat:
Obzirom da čak i portir u zgradi u Cetinjskoj ima završenu srednju, teško da si ti kompetentan da komentarišeš stručnu spremu bilo koga zaposlenog u SK.
Taj portir mozda u zivotu nije seo za racunar, sta mislis o tome? Po meni, godine obavezno donose iskustva ali ne i znanja, osim ako covek sam nesto ne nauci.

Tako da mogu da se kladim da vecina nas sa ovog foruma koji jos nismo zavrsili srednju skolu (jadni mi) zna daleko vise od tog portira.

Ja bih samo da te zamolim da se malo spustis na zemlju. Sta znam, mozda samo delujes prepotentan, a ako je tako (u nedostatku izraza) onda pocni da delujes drugacije, onaj post je bio prilicno uvredljiv. ("GTFO"?, "Izvadi glavu iz gu*ice"?)

Poslednja ispravka: doctor (18.1.2010 u 23:39)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
White Ripper (18.1.2010)
Stara 18.1.2010, 22:54   #14
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
Reče dete koje još ni srednju školu nije završilo. Obzirom da čak i portir u zgradi u Cetinjskoj ima završenu srednju, teško da si ti kompetentan da komentarišeš stručnu spremu bilo koga zaposlenog u SK.

Nema potrebe da se ponašaš kao emo, izvoli, reci uredniku "Ti ne znaš da radiš svoj posao, unajmio si ove neobrazovane balavce da nam truju časopis". Možda ga otpuste i unajme tebe. GTFO

I prestani, 'leba ti, da komentarišeš tuđu pismenost...

P.S.: Da li ćeš ikada shvatiti da nisi centar sveta i da ja ne sedim na ovom forumu da bih tebe "nagrdio" (a dovoljno se sam "nagrđuješ" ovakvim postovima)?
Prvo da se razumemo nemam zamerke na autore tekstova, pogotovo ne na "balavce", uvek je lepo da dodje nova krv u magazin, neki od ovih starijih vec zna da nervira (znate ko je...)

Ali ovo sto si ti rekao je u najmanju ruku prepotentno, ako ne i bezobrazno, stvarno izvini morao sam da reagujem. Sta ti mislis da si Bogom dat, ako sto (verovatno vise, lupio sam) ljudi kao White Ripper, koga si ti sad uzeo da spustas, posalje kulturan dopis uredniku pun negativnog o tebi da ces ti i dalje pisati tekstove (ne samo ti, bilo ko) sta ti mislis da su citaoci tu zbog tebe, ne ti si tu zbog njih, a musterija je uvek u pravu, ja licno nikad u zivotu nisam nista kupio ako je prodavac bio drcan i nije iskazivao preko potrebno postovanje.

Ja stvarno neznam sta ti ocekujes, da neko treba biti doktor nauka da moze da komentarise bilo ciji rad, sta ja sad trebam da budem bolji fudbaler od Ronaldinja da bih smeo da kazem da je nesto pogresio.

Ovo sam odreagovao zato sto ti ovo nije prvi put da napadnes nekog ko iznese negativnu kritiku. Ne znam sto se uopste mesas, urednik je tu, moze on da kaze zasto je nekog zaposlio i sta je razlog tim greskama, tekstovima ili cemu vec. Ovako si samo napravio gore.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
doctor (18.1.2010), Radiant (18.1.2010), Uros12 (14.2.2010), White Ripper (18.1.2010)
Stara 18.1.2010, 23:03   #15
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Ono sto volim kod foruma jeste sto svako moze da uzme ulogu koju zeli, doduse ogranicen je svojim iskustvom... Na primer, da ne vidite moj username, po mom stilu pisanja siguran sam da bih vas zavarao da ja zapravo nemam 15 godina (ne, ne ne idem u filolosku gimnaziju ) Mislim da je na forumu kao sto je ovaj sasvim suvisno bilo koga nazivati klincem kome glava ili praziluk viri od pozadi... Svako ima pravo na svoje misljenje i samo od formulacije istog zavisi kako ce ono biti primljeno.

Uz duzno postovanje Ketchua, nemoj misliti da zato sto si ,,Saradnik sveta kompjutera`` mozes na ovom forumu drugima spustati vrednost. Odgovor treba da bude formulisan na osnovu iskazanog misljenja, a ne na osnovu osobe koja ga je iskazala...

Back to topic:
Ja iskreno nisam primetio ikakvo ,,trovanje`` od strane ,,balavaca``, iako nekad ocene mogu biti u potpunosti nerealne jer se radi na subjektivnom misljenju, a trebalo bi na objektivnom... Ovo sam primetio vise puta kako citajuci SK, tako i druge casopise (npr. generalna favorizacija WoW-a samo zato sto je urednik rubrike zavisan od istog, i sve ukljucujuci FPS se poredi sa WoW-om)
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 23:28   #16
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Ajd redom

Ekvi: Ja nikoga ne spuštam. Ja samo odgovaram na vređanje vređanjem (iako ne bih trebao, ali eto, imam kratak fitilj). Za slučaj da nisi primetio, cela rasprava je započeta Ripperovim postom koji kaže:
Citat:
Najgore je sto dolaze ovi neobrazovani balavci u SK pa ga truju glupostima.
Naravno, nema potrebe da se osećam prozvanim, jerbo nit sam neobrazovan, nit sam balav. Ali sledeći post kaže:
Citat:
Ovo su samo primjeri trovanaj SK-a.Ima tih primjera jos i ti autori upravo borave na forumu samo necu da prozivam jer ce mi uzet za zlo i time me kaznjavat da bi me "nagrdili"
Shvatio bi da je ovo upućeno meni, da si imao uvid u prepisku Rippera i mene od pre par meseci. Onda ti kažeš:
Citat:
nije prvi put da napadnes nekog ko iznese negativnu kritiku
Nije, pošto ja nikad nisam napao nekoga ko je izneo kritiku. Napao sam svakog ko me je vređao (a kad ti neko kaže da si "neobrazovani balavac koji truje", to je uvreda, zar ne?). Sećaš li se poslednjeg koji mi je skočio zavrat? Ni on nije kritikovao, nego me je optužio da uzimam pare ni za šta. Rekao sam već jednom, i ponoviću, kritika je više nego dobrodošla, jer bez nje nema ni napretka. Ali vređanje neću da tolerišem. Da je jednostavno rekao da ja nisam podoban da pišem za SK, ne bih se ni javljao.

Klima: Zavarao bi nas do prve ovakve poruke. Svaka čast na pismenosti (još "naša" slova da počneš da koristiš). Ali, odaje te način razmišljanja. No nebitno, i za tebe važi isto što i za Ekvija.

EDIT: Doctor: Fino si to uočio. Jesam prepotentan i nadmen. Jel zabranjeno? I vređao sam. U samoodbrani. Evo, ako ćete da prestanete sa tim "običan smrtnik" forama, skidam avatar. Ljudi, jednaki smo ovde. Zato i ne dozvoljavam da me neko zove neobrazovanim balavcem.

White: Brate... Ajde, udovolji mi onda, i reci koga si prozvao? Ko je taj "autor koji je prisutan na forumu, ali nećeš da ga spominješ da te ne bi nagrdio"? Daj molim te... Msm, u redu, kontam da si možda shvatio da si lupio, ujeo se za jezik i to, pa sad nećeš da priznaš. Ali ti i ja znamo na koga se odnosilo. A sedam kaznenih poena svedoči o pirateriji, ne o tvom mišljenju da je nešto glupo.

I da se razumemo, i ja sam forumaš. Nemam ja ovde nikakvu protekciju. Ja se samo pridržavam pravilnika, ne? Ponavljam, svi znate kome možete da se žalite, i po pitanju mog pisanja (Nenad Vasović, urednik rubrike Test Play), i po pitanju mog ponašanja na forumu (Chivan, VojaM).

Poslednja ispravka: Ketchua (18.1.2010 u 23:53) Razlog: moar!!!
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 23:39   #17
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Ketchua
Niko te prozvao nije i ne znam zasto imas tendenciju da se prepoznajes u mojim postovima. Sve ja mislim na tebe i o trbi mastam Doktor ti je bas fino dijagnostifikovoonasas se nadmeno!Govoris da ja zelim da budem u centru paznje-nije tacno ti si upravo taj.Forum ne postoji zbog tebe nego zbog nas forumasa.
Ne napadas ti samo mene nego i ostale forumase ako ti nije nesto po volji.Ja ne smijem da kazem da je nesto glupo da me ti ne bi uzeo na zub...
O ovome fino svjedoci SEDAM kaznenih poena koje si mi ni krivu ni duznu dodjelio ali hvala bogu tu su bili vrxovni moderatori pa su ih ponistili
Zao mi je sto ne uspjevate da me razumijete (naglasavam) u "pojedinim segmentima"...
Ja sam inace ne obracam paznju na uvredljive postove:taj ko mi ih je uputio je pokazao svoju inteligenciju i sto je najbitnije (NE)ZRELOST
Novinar kao novinar treba da primi i pohvalu i kritiku i kao covjek koji drzi do sebe da ne reaguje na gluposti,ali neko to jednostavno ne umije...
E zbog toga sve propada
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 23:45   #18
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Citat:
taj ko mi ih je uputio je pokazao svoju inteligenciju i sto je najbitnije (NE)ZRELOST
White ne preteruj

Ovde vidim da mislis na spomenute uvrede, ali to se ne dotice inteligencije toliko koliko kulture ali Boga mi i kraktog fitilja. Secam se da je i meni lupio jednu kaznu valjda zbog neke rasprave, ali rece covek da ima kratak fitilj, pa eto i da mu oprostis. Ipak je on obican smrtnik (mislim ovde, na forumu) ali mu prepotentost ne dozvoljava da to prizna sam sebi.

Sto se tice zrelosti, ne brini Ketchua odrasces.
Ako nista drugo bar imas srednju skolu
Citat:
Novinar kao novinar treba da primi i pohvalu i kritiku i kao covjek koji drzi do sebe da ne reaguje na gluposti,ali neko to jednostavno ne umije...
Upravo si svoju kritiku nazvao glupom
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
White Ripper (18.1.2010)
Stara 18.1.2010, 23:49   #19
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Mene kazne uospte ali uopste ne doticu niti me uznemiravaju,ali cisto iz principa ne dozvoljavam da me neko "torturise" iz cista mira...
A sto se tice ketchue,neka prca sira i kajmaka da ojaca
E zbilja da ne bix popio dva-tri kaznena poena da dodam
doktore,ne pretjerujem nego jednostavno slobodoumno govorim
@klima94
PA dobro primjetices vremenom trovanje poisonom
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2010, 23:50   #20
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Re: Najtiražniji mesečnik u Srbiji

Nacin razmisljanja je po meni pravilan i zamolio bih te da ne krenes da pricas o tome kako se to menja sa godinama i iskustvom... Imam svoje stavove kojih se drzim i neko bi to mogao nazvati detinjastim ili da zivim u zabludi da je svet ,,bajkovito imanje u Bagdadu``(citat iz filma), ali takodje verujem da mi stvaramo svet i svako od nas je odgovoran za ono malo parce sveta koje ima, i ako je odlucan da ga deli sa drugima (casopis) onda treba da se potrudi da to delo bude sto objektivnije i sto verodostojnije ako je u pitanju kritika kakvu ima SK.
Sto se tice koriscenja nasih slova stvarno nemam zivaca da mi svako drugo z bude y...
klima94@guild.GW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku klima94@guild.GW na korisnoj poruci:
VLAAAD (19.1.2010), White Ripper (18.1.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji novi servis na Internetu biste vi želeli? Branislav Gavric Brbljaonica 12 17.11.2009 22:33
Windows mi ne prepoznaje novi hard disk Win32 Kvarovi 14 25.8.2009 22:28
Prebacivanje particije "C" na novi hard disk MI66 Nosači podataka 5 15.5.2009 14:32
Travian srpski server (početak s1) B@NE Mrežne igre 107 8.2.2009 20:24
Novi Proc ManojlaNS ŠDK - Osnovne komponente 7 27.8.2008 10:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com