Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.3.2012, 23:08   #3421
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Ja ipak vise volim da pravim kombo uz pomoc kolega iz tima...konkretno u ME3, ako se igra sa Vanguard Shepikom(kao sto sam ja igrao) Javik i Liara cine igru dosta lakom...pull(Shepika) + singularity(Liara) + slam(Javik) je master kombo za sve protivnike bez armor-a Jako korisna stvar je i heavy melee( bioticki mnogo mocnije izgleda od bednog soldier omni tool-a ) i nova ( konkretno za ciscenje buljuka Huskova koji se nakupe u rangu beonjaca )...

EDIT: ko nije primetio u jednom trenutku igre svi kompanjoni 'olaksaju dusu' i ispricaju nesto sto ih kopka Shepiki...posle tog dijaloga njihova specijalna moc moze da se izabere umesto neke default Shepikine u Medical Bay-u na onim kao operacionim stolovima ispred ulaza u ex-AI Core...
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 0:31   #3422
megatronserbia
Član
 
Član od: 5.2.2011.
Poruke: 71
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Cool Re: Mass Effect 3

Solidna igra, neprospavane noci. ME 1 i 2 za 20% bolji od treceg dela jer je trojka pocela da smara negde na polovini. Kraj suvise glup i nedorecen zavrsnom scenom spustanja Normady. Ocekujem i 4 deo jer ipak serijal je zlatna koka. Konacna ocena 80, jer je bilo i svetlijih trenutaka u serijalu.
megatronserbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 0:57   #3423
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Mene baš zanima koliko je ovdje ljudi kupilo igru pa da zdušno pljuju zbog utrošenoga novca?
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 0:59   #3424
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Veme je novac. A vreme je itekako utroseno na igranje (i zaljenje po forumima ).
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
bokela (22.3.2012), Shonkas (22.3.2012)
Stara 22.3.2012, 1:05   #3425
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
Mene baš zanima koliko je ovdje ljudi kupilo igru pa da zdušno pljuju zbog utrošenoga novca?
Triput meri, jednom seci, ili u ovom slučaju odigraj ISO "demo" pa se onda maši za džep.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 1:13   #3426
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Triput meri, jednom seci, ili u ovom slučaju odigraj ISO "demo" pa se onda maši za džep.
Ja se mašim čim bude neka normalna cijena(znači 50$ i svi DLCovi, do tada ne dajem ni centa) sa izrazitim zadovoljstvom.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 2:43   #3427
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

BioWare je postao heroj gaming industrije, svi fanovi na broju, malo onih koji negoduju zbog odluke da se kraj produzi. Ja licno mislim da je ovo sve teorija zavere, da ce u aprilu ili maju iz fioke izvaditi USB flash sa "pravim" krajem i pustiti ga u javnost.

Inace za ovu igru ne vredi dati vise od 1500 kinti, ja sam toliko platio ME2 koji mi se daleko vise svideo. I pocetak i kraj dvojke su epski i dvojka je, mada mi je zao sto moram to da priznam jer je degradirala u RPG elementima u odnosu na kec, najbolja igra u serijalu. Kec je mozda za nijansu ispod dvojke.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 4:06   #3428
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Mass Effect 3

RPG je obrnuto proporcionalan sa godinom izdanja ME.
No, i ja sam se uhvatio igranja od početka, mislim da je red da se sve to natenane lepo obrne.

Druga stvar, u prvom delu i može da se potroši lagano 55+ sati na igranje jer je mnogo bogatija u svakom smislu od nastavaka. Više priče, kvalitetnija atmosfera, vožnja po raznoraznim satelitim ai planetama + famozni liftovi

Dvojka je totalno uprošćena zato mi se manje i svidela od keca, a trojka je kao neki hibrid prvog i drugog.

Nego, što se tiče komboa...
I ja sam u svim delovima primarno igrao sa adeptom. U prvom ti komboi nisu imali nikakvog smisla a i cooldown je preterano ogroman bio, borba se zasnivala na poštolju i barijeri uglavnom jer najviše dva puta može da se ispali jedan biotik u toku borbe. U ovim potonjima mi je omiljeno da ih dignem u vazduh pa sa throw ih popenjem na obližnju zgradu
U 2 i 3 je bar što se adepta tiče igra dinamičnija i fluidnija, samim tim i bolja.
Nego, kad završim ceo serijal imaću potpunu sliku celine.

A ni početak ni završetak trojke mi nije smanjio utisak jerbo nisam ništa konkretno ni očekivao ali mi je smanjio utisak (znatno) nedostatak priče i dijalogiziranja. Samim tim, ME3 je tek za malu nijansu (pleonazam?!) veći rpg od Skyrim-a.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 5:23   #3429
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Evo nekoliko konstruktivnih predloga šta bi to BioWare mogao da ispravi, kada je već raspoložen da sluša...

1. Redo Dragon Age 2
Spoiler za to-do!:
All of it.

2. Bring Back Every Crew Member Who Has Died In The Mass Effect Trilogy
Death is sad and gamers don’t like sad things! Except for Kaiden. F-- that guy.

3. Create Explicit Sex Scenes in Mass Effect
Fox News kept insisting it was there, so BioWare needs to oblige our creepy fantasies. We won't be satisfied until we see Garrus' cricket genitals.
Spoiler za Garus - nag...:

4. Turn The Old Republic From An MMO Into A Single-Player RPG
Nobody likes talking to other players, unless they're mobilizing support for a ridiculous petition.

5. Where's HK-47?
Spoiler za za HK-47!:
In the (horrible) ending of Mass Effect 3...
Spoiler za stvarno je spoiler!:
the Illusive man needs to pull off his face, revealing that he was the fan-favorite KotOR droid all along.
Spoiler za ne ozbiljno je VELIKI spojler!:

6. KotOR Needs To Shock Us Each Time
Spoiler za Revana - ne čitajte ako niste prešli KOTOR:
Everyone knows about the whole Revan thing by now. Couldn't BioWare add a twist-generating engine, so players are surprised whenever they play it again?

7. Have male and female Shepard meet
We've been waiting for this climactic event for three games, and BioWare managed to mess it up. How these two heroes have managed to avoid each other is one of the biggest plot holes in the history of everything.
Spoiler za pravu romansu...:

8. New, Better DLC Strategy
All Mass Effect DLC should be released on day one, should be free, and should be distributed on the game disc.

9. Create New Dragon Age: Origins Party Members
Wardog was the only member of the team who players didn't want to smother in camp. BioWare should--nay, must--revisit the party and replace each one with a different breed of canine.
Spoiler za who let the dogs out!?:

10. Casey Hudson Would Look Better As A Blonde
Spoiler za promeniće vašu percepciju kompletnog doživljaja BioWare-a:
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Pandemonium (22.3.2012), Skenderevo (22.3.2012)
Stara 22.3.2012, 9:55   #3430
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Bioware je i zvanicno potvrdio da ce doraditi kraj u formi DLC-a.

http://pc.ign.com/articles/122/1221275p1.html
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 10:13   #3431
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

^Autor kaze jedno, novinar drugo, a igraci ocekuju da ce biti trece.


Citat:
"Building on their research, Exec Producer Casey Hudson and the team are hard at work on a number of game content initiatives that will help answer the questions, providing more clarity for those seeking further closure to their journey," Muzyka continued. "You'll hear more on this in April. We're working hard to maintain the right balance between the artistic integrity of the original story while addressing the fan feedback we've received. This is in addition to our existing plan to continue providing new Mass Effect content and new full games, so rest assured that your journey in the Mass Effect universe can, and will, continue."
U tekstu ama bas nigde ne pise da ce biti novih krajeva.
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 10:19   #3432
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

I sad ce gejmeri da pohrle da plate 10 dolara/evra za produzetak kraja i biti zadovoljni zato sto su "pobedili".

E, stvarno sramota! Ali, dok je ovaca, bice i sisanja.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 10:25   #3433
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Inace, ima jedna stvar sto sam primetio.

A to je u Codexu pise da Reaperima treba oko 1 dan da predju 30 svetlosnih godina, u FTL-u, sto je oko duplo brze od tehnologije ostalih rasa.

Za godinu dana, neke druga rasa moze da predje 15*365, iliti oko 5.500 svetloshih godina.

Dijameter galaksije je oko 100.000 svetlosnih godiona. Tako da treba nekih 20 godina, da se predje sa jednog kraja na drugi.

Zasto ovo pricam:
Spoiler za u vezi kraja:
Gledam kakva je mogucnost da se neke od rasa vrate kuci, posle unistenja mass releya.
Mislim da cu Krogani tu najsrecniji jel su najdugovecniji, i relativno blizu o odnosu na Zemlju. Turiani su isto medju blizima (ali nisu mnogo dugovecni). Quariani su sa druge strane, prlicno daleko (ne zove se klaster bez razloga Far Rim), ali imaju najbolje brodove za duga putovanja. Asari su takodje daleko, ali veoma dugo zive.
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 11:39   #3434
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Da ali kod konvencionalnih FTL motora je potrebno povremeno zaustavljanje i praznjenje (discharge ) u niskoj orbiti gasnog dzina(ili planete sa secificnom atmosferom)...pitanje je kako bi mogli da isplaniraju povratak kada moraju stalno da traze pogodna mesta za praznjenje motora... + postoji i problem sa hemijskim gorivom koje se koristi prilikom sublight voznje, tj njegovim nedostatkom. Skoro sve stanice sa gorivom su unistili Reaperi, a ne zna se da li ima nekih citavih...zanimljivo je da kroz 2 igre, Suncev sistem za koji se u kodeksu kaze da ima gasne dzinove sa kojih se super skuplja helium-3 hemijsko gorivo, nema benzinske stanice There is not so much visitors to the Sol system
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 12:04   #3435
Mean_Machine
Veteran
 
Član od: 21.1.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.037
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 49 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Mislim da je najmanji problem ta prica o povratku. To i nije neki plot hole. Bilo je biti ili ne biti. Sad sto su osudjeni na dugo putovanje je manji problem nego da su izgubili bitku sa Reperima.

Poslednja ispravka: Mean_Machine (22.3.2012 u 14:15)
Mean_Machine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 14:44   #3436
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
I sad ce gejmeri da pohrle da plate 10 dolara/evra za produzetak kraja i biti zadovoljni zato sto su "pobedili".

E, stvarno sramota! Ali, dok je ovaca, bice i sisanja.
Ma sta ima da se placa. Kraj je odlican. Bas me briga za vupe u lore, za vizije i revizije, to sto sam odigrao smisleno mi se zavrsilo, izabrao sam opciju kojom sam najzadovoljniji i hebe mi se za posledice. Za koji mesec, kad prodju ovi razni enhanced editioni drugih rpg igara odradicu opet ceo serijal i ako izbace jos neki dodatni sadrzaj za ME i to cu odigrati. Ali, budu li menjali kraj, budu li ista menjali na trojci u smislu price, apsolutno za svagda cu raskrstiti sa Bioware-om.
Sve zamerke koje se upucuju ME3 mogu se uputiti i prakticno svakoj drugoj igri (svi moji izbori su uticali na kraj Witchera? How yes no! A opet mu to nista ne oduzima), a retko koja je postigla (bar sto se odredjenih momenata tice) ono sto i ME, posebno kad se gleda u celini.
Da su mogli bolje, mogli su. Ali za malo koju igru se moze reci 'ne, nije moglo bolje'. Ako ih 10k postova na 2k veb stranica ubedi da treba svoju kreaciju da menjaju na ne znam kakav nacin (valjda da izvedu statisticki prosek zahteva), onda me apsolutno ne zanima da igram bilo sta sto bi takvi ljudi (behaving as the wind behaves) napravili
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andyui na korisnoj poruci:
sidewinder989 (22.3.2012)
Stara 22.3.2012, 14:45   #3437
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
^Autor kaze jedno, novinar drugo, a igraci ocekuju da ce biti trece.




U tekstu ama bas nigde ne pise da ce biti novih krajeva.


Jesi li ti pismen covece...? Napisao sam da ce DORADITI kraj, a ne uraditi nov.
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 14:58   #3438
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Andyui kaže: Pregled poruke
Kraj je odlican. Bas me briga za vupe u lore, za vizije i revizije, to sto sam odigrao smisleno mi se zavrsilo, izabrao sam opciju kojom sam najzadovoljniji i hebe mi se za posledice.
Odlican je kraj igre sa rupama u lore-u jer se smisleno zavrsio tako sto si ti zadovoljan opcijom za cije ti se posledice hebe


Molim te prestani da pises postove, mentalno ce ljudi oboleti kad ih procitaju.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 15:26   #3439
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Andyui svaka cast, jbt na sta je spalo sve ovo kad ti treba hrabrosti da bi napisao negde da ti se svidja neka igra.

edit : i da.. i za mene ce Bioware biti mrtav ako promene svoj rad.. To je po meni najnizi oblik postojanja, kakav gledamo svakog dana u okruzenju i u medijima, koji se menjaju kako vetar dune, tj. da zadovolje vecinu.. Svestan sam da smo manjina mi kojima se sve u vezi ME3 svidja, koji smatramo ovo fenomenalnim zavrstetkom jedne ovakve avanture , ali ne pogadja me,cak mi i imponuje, jer i Justin Bieber muziku slusa vecina i mnoge druge stvari
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 15:36   #3440
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Alex kaže: Pregled poruke
Jesi li ti pismen covece...? Napisao sam da ce DORADITI kraj, a ne uraditi nov.


Ali ono sto sam rekao stoji. Naslov, izjava i komentar na vest su sve razlicite stvari.

Naslov govori o novom kraju, citat o davanju "closure-a", a komentar je o "doradi zavrsetka".
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, multiplayer, rpg, srbija

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com