Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.3.2012, 15:38   #3441
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
sidewinder989 kaže: Pregled poruke
Andyui svaka cast, jbt na sta je spalo sve ovo kad ti treba hrabrosti da bi napisao negde da ti se svidja neka igra.

edit : i da.. i za mene ce Bioware biti mrtav ako promene svoj rad.. To je po meni najnizi oblik postojanja, kakav gledamo svakog dana u okruzenju i u medijima, koji se menjaju kako vetar dune, tj. da zadovolje vecinu.. Svestan sam da smo manjina mi kojima se sve u vezi ME3 svidja, koji smatramo ovo fenomenalnim zavrstetkom jedne ovakve avanture , ali ne pogadja me,cak mi i imponuje, jer i Justin Bieber muziku slusa vecina i mnoge druge stvari

E smarate vise fanbojevi, niko vas ne krivi sto vam se kraj svidja nego su vam razlozi i objasnjenja zbog cega vam se svidja tupavi. "Kraj je odlican, ne zanima me sta se desilo jer je odlican?" A ovo poredjenje sa Dzastinom Biberom.....

pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Asmodeus (22.3.2012)
Stara 22.3.2012, 15:40   #3442
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Osecam da su ljudi poceli namerno da trolluju (cuj namerno, ko da moze slucajno), samo da bi kontrirali.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 15:42   #3443
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

hahahh..upravo to..
kome se svidja ME3..fanboj ,mentalno oboleo, biodrone itd...
zasto da navodim razlog kad cete svakako naci 1000 rupa i ubediti sebe kako ste u pravu svi skupa? Poredjenje je odlicno moze samo da ti bude krivo sto ne razumes kraj, zato sto je vrhunac umetnosti koji ti i tebi slicni razumeju - princ se bori sa djavolom da bi spasao princezu, kao i fanovima justin bibera sto ne razumeju neku bolju muziku..
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 15:47   #3444
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Kada svi ti što pljuju kupe neka onda krenu govoriti. 3 godine se Shepard bori sa potpunim uništenjem galaksije, a onda pobijedi. Umjesto da budu sretni što su izvukli živote i što je dobar dio galaksije preživio oni bi htjeli da Shepard pobije sve što se kreće, umre pucajući ili provede zadnje dane kao starac na zemlji igrajući se sa unucima. Odrastite, ME je gorak i treba da bude još gorči. Neizbježna borba sa silom većom od tebe u svakom segmentu, pirova pobjeda, to je sve što je za mene bio Shepard i ME. Ne sviđa vam se igra, sve u redu, svatko ima svoj ukus, ali onda idite igrati nešto laganije, tipa COD i pustite mozak na pašu.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Juraj na korisnoj poruci:
sidewinder989 (22.3.2012)
Stara 22.3.2012, 15:54   #3445
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
sidewinder989 kaže: Pregled poruke
hahahh..upravo to..
kome se svidja ME3..fanboj ,mentalno oboleo, biodrone itd...
zasto da navodim razlog kad cete svakako naci 1000 rupa i ubediti sebe kako ste u pravu svi skupa? Poredjenje je odlicno moze samo da ti bude krivo sto ne razumes kraj, zato sto je vrhunac umetnosti koji ti i tebi slicni razumeju - princ se bori sa djavolom da bi spasao princezu, kao i fanovima justin bibera sto ne razumeju neku bolju muziku..
Licno, voleo bih da cujem razloge, u prilog kraja. Al ozbiljno. U suprotnom bi stvarno mislio da samo kontriras.

Naravno, stavi sve u spoilere, nisu jos svi presli igru.


EDIT:
Naravno, stavi sve u spoilere, nisu jos svi presli igru.

Evo mojih licnih, glavnih zamerki:
Spoiler za kraj:
Cinjenica da sam pomirio Gethe i Quariane "puj pike" ne vazi. Moram da pobijem Gethove i EDI da bi unistio Ripere, ili pak da izmesam sve rase medjusobno, da bi dobio mir. Na kraju sam morao da izaberem kontrolu, jel jedino tako svi ostaju ono sto jesu.

Takodje i fali neka vrsta "closeure-a". Sta planira da radi vecina likova, sada kada su im planovi propali, posto su nasukani na Zemlji? Sto je najveca fora, da taj elemenat, o unistenju releja nije ubacen u kraj, clousure za njih ne bi bio ni potreban. Rastajanje pred glavnu bitku (koje je u igri), je sasvim dovoljno (inace sjajno uradjeno).

Kad smo kod "closeure-a", sta bi sa stanovnicima Citadele? Jel su svi pobijeni, ili su neki uspeli da pobegnu, kada su Riperi preuzeli Citadelu (sto bi sa npr. Bejlijem?).

I naravno, sta bi sa Shepardom, ako izabere kontrolu? Ok, imam kontrolu, da li bi samo otisao u darkspace, i pustio galaksiju da se razvija na miru (ovo bi moj Shepard zeleo), ili bih bio "Mirovnjak", ili pak pro-Human supporter (kao I-Man). Ovde je igra ostavila previse lufta za "sta bi bilo kad bi bilo".


P.S.
Nemam nista protih "herojskog zrtvovanja" Sheparda.

Poslednja ispravka: player1 (22.3.2012 u 16:17)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 15:56   #3446
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ali ono sto sam rekao stoji. Naslov, izjava i komentar na vest su sve razlicite stvari.

Naslov govori o novom kraju, citat o davanju "closure-a", a komentar je o "doradi zavrsetka".
Dobro, neka bude po tvome.
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 16:07   #3447
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
Kada svi ti što pljuju kupe neka onda krenu govoriti. 3 godine se Shepard bori sa potpunim uništenjem galaksije, a onda pobijedi. Umjesto da budu sretni što su izvukli živote i što je dobar dio galaksije preživio oni bi htjeli da Shepard pobije sve što se kreće, umre pucajući ili provede zadnje dane kao starac na zemlji igrajući se sa unucima. Odrastite, ME je gorak i treba da bude još gorči. Neizbježna borba sa silom većom od tebe u svakom segmentu, pirova pobjeda, to je sve što je za mene bio Shepard i ME. Ne sviđa vam se igra, sve u redu, svatko ima svoj ukus, ali onda idite igrati nešto laganije, tipa COD i pustite mozak na pašu.
Hahahahahhahahahaha nesto laganije...Prijatelju si igrao ti ME 1? Ako ME 3 gde nemas apsolutno nikakav izbor tokom price za razmisljanje, sta je onda ME 1, Baldur's Gate, Torment, Witcher i ostali....NUKLEARNA FIZIKA. I za tvoju informaciju Shepika nije nikog spasio,
Spoiler za kraj:
jer je cela galaksija osudjena na propast bez releja, a samom eksplozijom releja unisteno je 90% stanovnistva galaksije jer je eksplozija releja jacina supernove, nista od tehnologije vise ne radi tako da je prezivljavanje onih 10% dovedeno u pitanje. I Separd nije umro, eto koliko znate o igri koju dizete u nebesa.
i to je sasvim OK, nama smetaju rupetine po celoj igri od Kerbera i pa do kraja gde nista pod milim Bogom nije objasnjeno. Hahahha smesni ste. Niko ovde nije rekao da je igra uzas ili losa, vec da su prethodni delovi mnogo bolji, ali vi ste tolike trolcine i fanbojevi da ne umete ni da citate.

Fanbojevi i trolovi ste ne sto vam se igra dopada, vec zato sto navodite neverovatno tupave argumente i objasnjenja a ni sami ne znate sta se desilo na kraju (poput onoga ne zanima me sta se desilo na kraju, kraj je odlican ) i sto uopste ne citate postove ljudi koji nisu zadovoljni. Da sam igru kupio kao prethodne, pa to bi bilo jos vece nezadovoljstvo jer sam dao pare da bih na kraju video razlicite boje eksplozije i u stvari uvideo da apsolutno nijedna od odluka koje sam doneo u prethodna dva dela nema nikakav uticaj na kraj pa ni na tok same igre (osim kozmetike). A mi ne koristimo mozak hahahahahah .

I gospodo fanbojevi koristite spojlere jer nisu svi igrali i presli igru.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Asmodeus (22.3.2012), bacacar (22.3.2012), bokela (23.3.2012), dragomix (22.3.2012), NaraYan (22.3.2012), Skenderevo (22.3.2012)
Stara 22.3.2012, 16:20   #3448
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Jes, zakazali su na priči, akcija je odlična, generalna atmosfera odlična ali što se tiče trojke imam onaj utisak - moglo je to uz malo truda mnogo bolje. No, pri kraju sam keca i tek sad vidim koliko je on bogatiji, kompleksniji, RPGiji, jednostavno lepši.
Ako gledam to sve kao celinu, ne mogu nikako da kažem da je loš ME. Odličan je, no, kapitalističke dlc imperijalističke tendencije će izgldea opet naružiti umetnost.

Ali opet, setting je fenomenalan i potencijal za uživaljavanje u priču veliki. Ali, taj potencijal opada sa Me2 i još više sa ME3. Ovaj potonji je bleda senka onog RPGa iz prve igre.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku NaraYan na korisnoj poruci:
bokela (23.3.2012), pentraksil (22.3.2012), Skenderevo (22.3.2012)
Stara 22.3.2012, 16:22   #3449
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Releji:
Spoiler za kraj:
Sta je veci kannon? DLC ili sam igra? U krajnjoj liniji, ni tip eksplozije nije isti.

Ipak, uz sve receno postoji surova realnost, da releja vise nema, i da je vecina sistema "van klastera" izolovana od ostalih.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 16:22   #3450
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Što volim kada me nasmijaju ovako ljudi sa upitnom inteligencijom.

1. Bioware je sam potvrdio više puta da niti jedan sustav u kome je Relay dignut u zrak i da je to sasvim druga vrsta ''eksplozije''.

2. Baldurs gate, kraj je jednak ma kakav ti bio tokom igre. Ubiti ćeš zadnjega bosa, i dobiti epilog. Witcher isto. MA2 isto. Tormen, kraj je uvijek isti ma bio CE ili CG.Svima su krajevi mlaki. ME3 tokom igre ti nudi da ubiješ pola starih prijatelja, likvidiraš Wrexa, ubiješ Tali/Legion, Osudiš Krogane na propast, Rahni... Kraj je takav kakav jest jer se boriš protiv sile koja je doslovno božanska za tebe i sve vas.

3.Nisi kupio igru, nisi uložio novčića i pljuješ. Ja ne moram više reći o tome, a što se tiče kako je Normandy završila tamo, ja nisam vidio svoje suborce u posljednjeme jurišu kada sam popio vrući metal u glavu, već kasnije, sa time koliko sam ja to vremena proveo u Citadeli kada već tvrdiš da mozak koristiš? A kome se ne sviđaju spojeleri neka ne čita.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 16:24   #3451
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Releji:
Spoiler za kraj:
Sta je veci kannon? DLC ili sam igra? U krajnjoj liniji, ni tip eksplozije nije isti.

Ipak, uz sve receno postoji surova realnost, da releja vise nema, i da je vecina sistema "van klastera" izolovana od ostalih.
Spoiler za kraj:
20 godina ti treba da konvencionalnim FTLom prijeđeš galaksiju sa jednoga kraja na drugi, nikakva tragedija. I Bioware je sam rekao da tip nije isti eksplozija i da niti jedan sustav nije uništen.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 16:24   #3452
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

^E vidis, nista nemam protiv ovakvih komentara. Sve su to, ovaki ili onavki argumenti.

I meni se svidjaju razni izbori tokom ME3 (ukljucujuci one navedene), samo se bojim da su neki obesmisljeni sa ponudjenim krajevima igre.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 16:27   #3453
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
^E vidis, nista nemam protiv ovakvih komentara. Sve su to, ovaki ili onavki argumenti.

I meni se svidjaju razni izbori tokom ME3 (ukljucujuci one navedene), samo se bojim da su neki obesmisljeni sa ponudjenim krajevima igre.
Objasni mi kraj Tormenta onda? Ili kraj BG2? Nije Bioware Troika da ti lijepim artworkom pokaže epilog.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 16:29   #3454
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Niko ovde nije rekao da je igra uzas ili losa
Ovo jednostavno nije tacno, toliko je bilo pljuvanja na prethodnim stranama i ti se sada pojavljujes sa ovakvom izjavom koja je cista budalastina ako se uzme u obzir sta je sve napisano.

Ako su ljudi kojima se svidela igra fanbojevi kako si ih optuzio, sta si onda ti?Licemerni trol koji ni na koji nacin nije ostecen posto nije potrosio novac na igru, ali je ipak veoma nezadovoljan i napada ljude koji ne dele njegovo misljenje?

Poslednja ispravka: vlacke (22.3.2012 u 16:37)
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vlacke na korisnoj poruci:
iMa_NeKo_PljUgU (22.3.2012), Vulee (22.3.2012)
Stara 22.3.2012, 16:43   #3455
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

To što neko nije platio igru pa nije oštećen apsolutno nije validan argument da diskredituješ tog sagovornika. Ovde pričamo o firmi koja sve više otaljava svoje proizvode sa kreativne strane, tako da je proba pre kupovine vrlo opravdana.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
NaraYan (22.3.2012), pentraksil (22.3.2012), Skenderevo (22.3.2012)
Stara 22.3.2012, 16:45   #3456
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
To što neko nije platio igru pa nije oštećen apsolutno nije validan argument da diskredituješ tog sagovornika. Ovde pričamo o firmi koja sve više otaljava svoje proizvode sa kreativne strane, tako da je proba pre kupovine vrlo opravdana.
Zato postoji demo kada se već serucka i govori kako je netko nezadovoljan, a ne odigra sve besplatno
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 16:48   #3457
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.086
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Demo je jedno 5x gori od pune igre, da sam samo na osnovu njega formirao mišljenje, ne bi mi palo na pamet da uzmem igru ni za 2 evra

Ovako ću je eventualno kupiti ako se nekad pojavi na Steamu i bude za 5 evra, kao ME2 svojevremeno

Slobodno možete prestati da spinujete i relativizujete sve živo
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 17:06   #3458
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Demo je jedno 5x gori od pune igre, da sam samo na osnovu njega formirao mišljenje, ne bi mi palo na pamet da uzmem igru ni za 2 evra

Ovako ću je eventualno kupiti ako se nekad pojavi na Steamu i bude za 5 evra, kao ME2 svojevremeno

Slobodno možete prestati da spinujete i relativizujete sve živo
Nije to revativiziranje i spin. Po igri najviše seruckaju oni koji je nikada ne kupe(ili je kupe kada bude 80% za 2 godine na popusti kada je već prošao voz). Bioware DLCovima ispravi kritike, kome se to ne sviđa ne mora ni igrati.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 17:13   #3459
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Juraj kaže: Pregled poruke
Objasni mi kraj Tormenta onda? Ili kraj BG2? Nije Bioware Troika da ti lijepim artworkom pokaže epilog.
Ali te igre ne ostavljaju mnogo otvorenih pitanja.

ME3 ide ovako: Prvo odgovori na mnoga pitanja, pa onda na samom kraju ili ih obesmisli ili pravi nova. Tako nesto u svakom slucaju dovodi do razocarenja, zar ne?
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2012, 17:17   #3460
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ali te igre ne ostavljaju mnogo otvorenih pitanja.

ME3 ide ovako: Prvo odgovori na mnoga pitanja, pa onda na samom kraju ili ih obesmisli ili pravi nova. Tako nesto u svakom slucaju dovodi do razocarenja, zar ne?
Ne baš jer sam od dvojke i razgovora sa Legijom sumnjao na ovo, samo što sam pretpostavljao da bude u stilu Freespace 2 kraj. Ovaj mi je još bolje legao od onoga što sam očekivao, iako sam se nadao da se ne dadnu odgovori što su i tko oni. Samo da ih se uništi ili umre od njihove ''ruke''. Jedina nova pitanja su kako je Normandy završila gdje je završila i koliko je bio Shepard na Citadely, no to riješi sve DLC.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, multiplayer, rpg, srbija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com