Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.2.2016, 12:40   #801
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ko ceka piratsku verziju ce se naceka.

https://torrentfreak.com/pirate-grou...-sales-160206/
Da se ne lažemo, 3DM je P2P grupa sa vrlo diskutabilnim krekovima. Čak nije ni scena, kao što su RELOADED, SKIDROW i slične.
Tako da, to što oni tvrde da je kraj, ne bih se baš kladio.
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 12:58   #802
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
Stella Rossa kaže: Pregled poruke
Sto me nerviraju ovi matorci sto samo kukaju i pominju stare TR-ove od pre 15 i vise godina.Ovo je novi TR u novom fazonu i kraj.Ako vam se ne svidja nemojte igrati i gotovo.Ono sto ste vi igrali u vase vreme igrali ste,sad je to proslo i nikad se nece vratiti i to je to
Ne znam koliko ti imas godina, ali ti je svakako razmisljanje na nivou jednog deteta. Ako neko voli starije igre ne znaci da je "matorac". Tako ces sutra nekoga ko slusa muziku iz 70-tih i 80-tih nazvati matorcem, a nekoga ko slusa grand i slicne gluposti savremenim i u "novom fazonu".

Uostalom, ako te nerviraju postovi od ljudi koji su igrali pravi TR za razliku od tebe koji igras ovaj trash, nemoj ih ni citati. Nauci se da postujes tudje misljenje ako zelis da neko postuje tvoje. Niko ovde ne kuka vec samo iznosi svoje opservacije na koje ima pravo, kao i ti. A to da li cu ja konkretno nesto da odigram ili ne, sigurno necu pitati tebe, kao ni ti mene.

Sto se tice "pirata" moje licno misljenje je da ne postoji nacin da se iskorene. Mogu privremeno da se onemoguce, ali uvek ce se naci neko resenje, pre ili kasnije. Sto se 3DM-a tice, oni su po meni amateri, mislim da cak nikada nisam odigrao ni jednu igru koju su oni krekovali, jer obicno ne odrade u potpunosti posao kako treba.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 13:12   #803
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Ne znam koliko ti imas godina, ali ti je svakako razmisljanje na nivou jednog deteta. Ako neko voli starije igre ne znaci da je "matorac". Tako ces sutra nekoga ko slusa muziku iz 70-tih i 80-tih nazvati matorcem, a nekoga ko slusa grand i slicne gluposti savremenim i u "novom fazonu".

Uostalom, ako te nerviraju postovi od ljudi koji su igrali pravi TR za razliku od tebe koji igras ovaj trash, nemoj ih ni citati. Nauci se da postujes tudje misljenje ako zelis da neko postuje tvoje. Niko ovde ne kuka vec samo iznosi svoje opservacije na koje ima pravo, kao i ti. A to da li cu ja konkretno nesto da odigram ili ne, sigurno necu pitati tebe, kao ni ti mene.

Sto se tice "pirata" moje licno misljenje je da ne postoji nacin da se iskorene. Mogu privremeno da se onemoguce, ali uvek ce se naci neko resenje, pre ili kasnije. Sto se 3DM-a tice, oni su po meni amateri, mislim da cak nikada nisam odigrao ni jednu igru koju su oni krekovali, jer obicno ne odrade u potpunosti posao kako treba.

Oni mozda i jesu amateri u odnosu na ove elitne grupe, tipa RELOADED, Skidrow, Razor, ali su amateri koji su prvi zaustavili krvarenje pirata. Nijedna grupa sem njih i CPY-a nije razbila/emulirala Denuvo, a oni su to uspeli. Doduse, cesto je bilo nekih problema sa njihovim izdanjima - ali od scene grupa izdanja nije ni bilo. Tako da bih ja ipak rekao da su ti amateri znali dobro sta rade.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
nikola s (8.2.2016)
Stara 8.2.2016, 14:01   #804
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Ne znam koliko ti imas godina, ali ti je svakako razmisljanje na nivou jednog deteta. Ako neko voli starije igre ne znaci da je "matorac". Tako ces sutra nekoga ko slusa muziku iz 70-tih i 80-tih nazvati matorcem, a nekoga ko slusa grand i slicne gluposti savremenim i u "novom fazonu".

Uostalom, ako te nerviraju postovi od ljudi koji su igrali pravi TR za razliku od tebe koji igras ovaj trash, nemoj ih ni citati. Nauci se da postujes tudje misljenje ako zelis da neko postuje tvoje. Niko ovde ne kuka vec samo iznosi svoje opservacije na koje ima pravo, kao i ti. A to da li cu ja konkretno nesto da odigram ili ne, sigurno necu pitati tebe, kao ni ti mene.

Sto se tice "pirata" moje licno misljenje je da ne postoji nacin da se iskorene. Mogu privremeno da se onemoguce, ali uvek ce se naci neko resenje, pre ili kasnije. Sto se 3DM-a tice, oni su po meni amateri, mislim da cak nikada nisam odigrao ni jednu igru koju su oni krekovali, jer obicno ne odrade u potpunosti posao kako treba.
Apelujes na postovanje tudjeg misljenje ali je zato ovaj novi serijal tresh, za decu i za brainless igrace poput Angry Joe-a i ostale....Bas uzajamno postovanje
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:01   #805
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Oni mozda i jesu amateri u odnosu na ove elitne grupe, tipa RELOADED, Skidrow, Razor, ali su amateri koji su prvi zaustavili krvarenje pirata. Nijedna grupa sem njih i CPY-a nije razbila/emulirala Denuvo, a oni su to uspeli. Doduse, cesto je bilo nekih problema sa njihovim izdanjima - ali od scene grupa izdanja nije ni bilo. Tako da bih ja ipak rekao da su ti amateri znali dobro sta rade.
Sve to stoji, ali cemu onda izdanja ako imaju velike probleme, tipa Mad Max? Ako se tako razbija Denuvo, onda bolje da ne izbacuju nista.

CPY je ok.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:13   #806
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Sve to stoji, ali cemu onda izdanja ako imaju velike probleme, tipa Mad Max? Ako se tako razbija Denuvo, onda bolje da ne izbacuju nista.

CPY je ok.
Ti njihovi lekovi su radili za veliki deo piratskih igraca. Ako ti je problem da preskocis kroz par obruca i/ili napravis par kompromisa, onda lepo uzmes original igru. Ja nisam ni pokusao da igram MM i TPP kada sam video da zna biti velikih problema, nego sam odlucio da cekam te 2 igre na nekom popustu - za Mad Max-a sam docekao, a i TPP ce valjda u narednih par meseci moci da se uzme ispod 20e (nije mi problem da cekam jer nisam igrao nijedan deo do sad).

Ako si nestrpljiv, a nemas para, 3DM je radio je*eno dobar posao, uzevsi u obzir da svemocna Scena verovatno nije bila ni blizu bilo kakvom proboju Denuva.

Trivia: Denuvo su osnovali bivsi scene crackeri, tj. bar to kaze vecina ljudi na redditu i cs.rin forumu. Mozda to objasnjava zasto je neprobojan - jednostavno su likovi pokrpili sve rupe koje su i sami koristili za uklanjanje DRM-a.


Nego, on topic. Da li se jos nekom cini da je Lara bila lepsa u proslom delu?
S obzirom da je radnja u Sibiru i da je zakopcana do grla u RotTR, logicno je da je bila "hotter' u prvom delu, ali mi se bas cini da je u licu bila lepsa pre.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	14407-lara-croft-tomb-raider-1920x1080-game-wallpaper.jpg
Viđeno:	66 puta
Veličina:	96,0 KB
ID:	53681   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	rotr.jpg
Viđeno:	61 puta
Veličina:	102,6 KB
ID:	53682  
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:21   #807
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke

Nego, on topic. Da li se jos nekom cini da je Lara bila lepsa u proslom delu?
S obzirom da je radnja u Sibiru i da je zakopcana do grla u RotTR, logicno je da je bila "hotter' u prvom delu, ali mi se bas cini da je u licu bila lepsa pre.
Meni jeste lepsa u prvom delu, ali mi i ova nekako prirasla za srce. Dopadaju mi se i jedna i druga verzija (ona iz Definite Edition mi se recimo uopste ne svidja.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:23   #808
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
ali mi se bas cini da je u licu bila lepsa pre
Baš sam to pomislio prethodnih dana kad sam igrao
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:25   #809
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

@buraz Lara u reboot-u nije ni licila na ovaj render koji si okacio.
Edit: U nekim scenama mozda i jeste, po malo. Ali renderi se uglavnom razlikuju od in-game modela.

Reboot:


ROTTR:

Poslednja ispravka: Emix (8.2.2016 u 14:40)
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:35   #810
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Kažu da je ona u prvoj igri modelovana po Camilli Luddington ali meni ne liče nešto puno, u igri je dosta ljepša. Ili je Camilla samo radila voice acting?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:37   #811
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Dobro, evo onda dva in-game poredjenja:

Dodaj na Laru iz prve igre high-res teksture i naprednije efekte osvetljenja, i tek onda nema konkurencije sa Larom iz drugog dela. Naravno, to je moje licno misljenje.


EDIT: Na tvom prvom screenu se jos bolje uocava izgled iz prvog dela, i kao sto vidis, veoma podseca na onaj render koji sam okacio (doduse to je best case scenario, koji je manje verovatan u gameplayu).
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	in game tr.jpg
Viđeno:	78 puta
Veličina:	85,9 KB
ID:	53684   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	203160_2016-02-08_00001.jpg
Viđeno:	76 puta
Veličina:	96,0 KB
ID:	53685   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	203160_2016-02-08_00003.jpg
Viđeno:	62 puta
Veličina:	93,0 KB
ID:	53686  
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:39   #812
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Meni licno se malo vise svidja ovaj model u ROTTR. Sa tehnicke strane su doveli skoro sve do savrsenstva, u cutscenama izgleda kao CGI. Ali razlike nisu velike, lici dosta na Laru iz reboot-a. Mozda cak i malo vise na onaj model iz PS4/One verzije.

Edit: Lara u reboot-u po malo lici na onu "staru" iz Underworld-a u nekim scenama, jesam li jedini koji ovo misli?
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:41   #813
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Detalj koji se meni sviđao u prethodnom delu je što je Larino odelo sve više propadalo kako ste se bližili kraju (pocepana majca, pocepana nogavica i sl). Mada, tu je imala samo to jedno odelo pa je razumljivo dok u ovom delu redovno menja odeću.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 14:45   #814
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
dok u ovom delu redovno menja odeću
Pa žena
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2016, 15:52   #815
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Kažu da je ona u prvoj igri modelovana po Camilli Luddington ali meni ne liče nešto puno, u igri je dosta ljepša. Ili je Camilla samo radila voice acting?
U drugom delu je vise modelovana po njoj. Camilla nije samo davala glas, radila je i motion capture i za prvi i za drugi.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2016, 13:23   #816
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Uključen mi je Steam Cloud i kad izađem iz igre Steam radi sinhronizaciju, pa sad kad recimo pređem igru i obrišem je ako kasnije kupim Baba Yaga pa skinem ponovo igru i taj DLC da li će on povući savegame pa da mogu odigrati samo Baba Yaga i to sa opremom i skilovima koje imam?

I kako se pokreće Baba Yaga? Da li je to neki tomb negdje na mapi pa moram znati gdje da odem?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2016, 13:42   #817
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

save je bezbedan, jer je i na HDD-u i na cloud-u. verovatno je označen ma mapi ili kao dodatna opcija u meniju
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2016, 15:10   #818
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Jel ovo igra sa najvise originala na forumu?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
buraz (9.2.2016), Mocko (9.2.2016), real022 (9.2.2016)
Stara 9.2.2016, 20:31   #819
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Jel ovo igra sa najvise originala na forumu?
Lara + Denuvo + regionalna cena kljuca = day one original za vecinu koji su zainteresovani za igru.



Sa druge strane, smeo bih sad da ulozim 50e da FC Primal nece imati 5 strana ukupno ispisano nakon izlaska, s obzirom da se 3DM penzionisao, a regionalnih kljuceva nece biti. Kad jos dodas Ubisoft u jednacinu (izvinjavam se FC fanovima, ali preslo mi je u naviku da malo hejtujem Ubi ).
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2016, 0:36   #820
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Rise of the Tomb Raider

Prešao, 30 sati, 76% complete.

Može se nastaviti igrati nakon završetka. Da mi se sjetiti gdje su sve bile pećine i ostalo što nisam mogao otvoriti jer nisam imao eksplozivne strele, grappling hook i slično.

Koliko vidim u igri ima 9 tomb-ova, ja sam bio u 6 pa ću obići i preostala tri.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji Tomb Raider phoenix[illusion] Akcione igre 114 14.3.2021 12:09
Rise of the Tomb Raider Dekip Konzole 435 3.11.2016 15:42
GamersGate DeCoy Online kupovina igara 237 16.12.2014 0:23
Tomb Raider: Downfall zdravkelja Akcione igre 32 8.7.2010 11:32
Novi Tomb Raider sledece godine! F@n@T!c_KV® Akcione igre 14 14.11.2006 0:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com