Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.11.2008, 17:02   #61
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Kamera je Gears of war - RE4 fazon. Nije napucavanje svega sto stignes, jer nema bas toliko neprijatelja. Zapravo je jako umereno. Ne bih je uopste klasifikovao kao horor, jer jedino ces da se uplasis kada neka kreatura izleti na prepad, jer atmosfera i nije bas u tom "skeri" fazonu.
Takodje postoje RPG elementi, tipa budzenje oruzja, budzenje oklopa itd. Sam gejmplej je ono najbolje po meni, jer je jednostavno zabavno ubijanje svih tih karakondzula.

Najbolje da odgledas na jutjubu neki gameplay video, pa prosudi sam da li ces da odigras, mada ti ja preporucujem
Ja sam reshio da cu uzeti narodnu verziju,samo je pitanje kada i treba da napravim dobar raspored igranja.Na osnovu opisu Sk-a,gledanje video-klipova i vashih komentara sam zakljuchio da je uzmem.Hvala
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2008, 17:57   #62
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
Mr.Deeds kaže: Pregled poruke
Cekajte o cemu se radi u igri ajde zainteresujte me posto me sam naziv ne privlaci...
Ako nisi gledao mini anime [odgledaj ako te interesuje odlican je] Ti sa jos par ljudi dolazis na napusteni brod Ishimuru da vidis zasto su sve komunikacije prekinute. TI si Issak neki space inzinjer, i cim sletite na brod, shit hit the fan Cela posada spasilaca je pobijena, ostajes sam... I sada ides po brodu i osposobljavas vitalne delove broda da bi pobegli... U najkracu ruku bez spoilera

@Packy

Odluka ! Pa samo stavis preko dve-tri noci, kad zavrsi isprobas, ako ti se svidja igras je i evuntalno kupis original, ako ne, uninstal :P
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dr Zoidberg na korisnoj poruci:
dzonihsv (2.11.2008), Mr.Deeds (2.11.2008)
Stara 2.11.2008, 19:09   #63
Nenad86
Banned
 
Član od: 1.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Dead Space

Zavrsio sam ovu neverovtnu igricu. Slazem se da je ovo nesto najbolje u poslednje vreme od EA, ako izuzmemo Crysis. Kraj je tako lud. Prepao sam se.
Nenad86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2008, 21:25   #64
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Ajde ubaci spoiler koliko chaptera ima

Inače, ja sam malopre završio 6ti ili peti
Spoiler za šta se u njemu događa:
onaj kada zamrznem onog neuništivog i krenem da spasavam crnju


EDIT: @ Zoidberg - nije anime. Ono je, sasvim očigledno, crtać iliti "običan" animirani film. Ne znam samo zašto ga ljudi nazivaju animeom? Takođe, meni je shit. Strip sam pročitao (koji je, IMO bolji za razumevanje radnje, jer ćete o samoj Ishimuri dosta saznati iz audio-video logova).
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2008, 23:39   #65
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: Dead Space

Znaci samo rokanje, moram nabaviti, nije na odmet odigrati....
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2008, 23:48   #66
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
Sol-Badguy kaže: Pregled poruke
Ono je, sasvim očigledno, crtać iliti "običan" animirani film.
Anime je skracenica od animiranog filma, i ujedno "pravac" tj stil japanskih animiranih filmova :P Posto se oni uglavnom bakcu sa time :P [80' 90']
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2008, 0:24   #67
ktulu
Član
 
Član od: 29.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 482
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 123 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

@Dr Zoidberg, reč "anime" u 90% slučajeva označava japansku animiranu umetnost (i od nekog već vremena korejsku) ali se moraš složiti da ta reč za sobom povlači i druge stvari kao što su žanrovi, teme, određen visok kvalitet produkcije (a toga u Downfall-u uveliko fali) i mnoštvo drugih stvari koje samo japanski animei imaju.
Znam da postoji određeni trend da se svi animirani filmovi nazivaju animeima, ali to jednostavno nije pravilno. Da sam japanac i živim u Japanu, mogao bih da kažem da je Downfall anime, ali opet ne bih baš potrefio.
E sad, to što ameri uglavnom koriste korejsku radnu snagu tj. animatore (kao i za Downfall, check the credits), to je druga stvar.

Anyway, previše offtopic-a. Odigrao još malo igru najzad, prešao chapter 3. Najzad sam igrao k'o čovek posle rešavanja užasnog buga sa zvučnom karticom i lagom u igri. Nije loša, zabavna, malo kamera ume da dezorijentiše (valjda i namerno). Cool mi je bio momenat sa onim pipkom .
ktulu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2008, 1:28   #68
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Dead Space

Igra je super skroz...Tek sam poceo cetvrto poglavlje i utisak je za sada mnogo dobar! Sto pomenu ktulu za sada je najjace ono sa pipkom u 3 poglavlju . Nije bas strasna al nema veze (da, igram nocu, sa slusalicama ). Ovakve igre (doom 3, quake 4 itd) obicno zabatalim posle pola sata,ali ova se bas razlikuje od njih ,upgrade oruzja ,telekineza ,stasis sto bas doprinose igrivosti...Kamera me je u pocetku nervirala,al kad sam se navikao sad je do *aja...

Cisto me interesuje ,koliko ono odelo ima levela? Za sad imam level 3
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2008, 13:35   #69
Nenad86
Banned
 
Član od: 1.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Dead Space

Ja sam zavrsio sa 4 levelom, mada nemogu da se satim dali ima 5.
Nenad86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2008, 13:41   #70
ktulu
Član
 
Član od: 29.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 482
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 123 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Imaš u RIG-u, četvrta opcija (mislim da je DATA), poređani video, audio i text logovi po chapterima. Znači ima 12 chaptera .
EDIT: lol, sorry, nabrzaka pročitao pitanje. U vezi odela, ima ih valjda 6, zadnji je Military Suit.
ktulu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ktulu na korisnoj poruci:
GordoN (3.11.2008)
Stara 4.11.2008, 23:39   #71
gorgilije
Starosedelac
 
Član od: 13.2.2008.
Poruke: 2.645
Zahvalnice: 965
Zahvaljeno 1.026 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Eh,da je FPS...
gorgilije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2008, 0:14   #72
acinic
Član
 
Član od: 8.7.2007.
Lokacija: Paraćin
Poruke: 362
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Talking Re: Dead Space

Citat:
gorgilije kaže: Pregled poruke
Eh,da je FPS...

Ja iskljucivo igram FPS ali ako je igra dobra Nebitno je dali je FPS ili TPS Uzmimo za primer Suffering "Ties that Bind" Igra je u trecem licu pa joj to nije smetalo da postane legendarna horor igra
Priložene slike
 
acinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2008, 12:14   #73
madhatterYU
Veteran
 
Član od: 18.12.2005.
Lokacija: Krusevac - Nis
Poruke: 631
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
acinic kaže: Pregled poruke
Ja iskljucivo igram FPS ali ako je igra dobra Nebitno je dali je FPS ili TPS Uzmimo za primer Suffering "Ties that Bind" Igra je u trecem licu pa joj to nije smetalo da postane legendarna horor igra
o cemu se spamuje ovde?

Interesuje me da li je igra stabilna, posto sam video kod druga da je 2put-a iskocio plavi ekran (zivota), mada on ima neki snj (nesto sto zvuci pre kao sok nego) ram (1gb). Da li je neko imao slicnih problema?
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2008, 12:40   #74
shimec
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Lokacija: Stara Pazova
Poruke: 498
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 122 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Dead Space opis


shimec je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2008, 20:58   #75
gorgilije
Starosedelac
 
Član od: 13.2.2008.
Poruke: 2.645
Zahvalnice: 965
Zahvaljeno 1.026 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

E,a o kakvom vi to crtacu govorite?Ja igram igru vec uveliko ali nikakvog crtaca nema
gorgilije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2008, 21:03   #76
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Dead Space

Pa ima animirani film Dead Space: Downfall, pojavio se cini mi se pre igre..Ja ga jos nisam gledao ,cekam prvo da zavrsim igru
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2008, 21:04   #77
Andza
Novi član
 
Član od: 9.4.2007.
Poruke: 22
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Presao sam igru,mogu vam reci da me je prijatno iznanadila,sasvim dobar horor,kakav odavno nisam igrao. Ovo je po meni jedan od boljih naslova
Andza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2008, 19:56   #78
D.A.R.
Novi član
 
Član od: 6.11.2008.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Pozdrav svima! E ovako, svi koji imaju problem sa ovom igrom oko neprepoznavanja gamepad-a ili zakucavanjem iste na desktop dok je gamepad prikljucen za racunar neka skinu sa ovog linka http://www.tocaedit.com/forum/dload....le&file_id=111 dll fajl koji ce resiti problem.
Fajl se ubacuje u u "Windows" folder i zamenjuje originalni "xinput1_3.dll" (naravno beckup-ovati prvo originalni "xinput1_3.dll" ).
U sustini dll fajl simulira xbox 360 gamepad, tj. "tera" igre koje su portovane sa "kutije" da misle da je na PC prikacen 360 gamepad...
Inace sto se tice same igre, izgleda da ima konflikt sa svim ostalim gamepad-ovima osim 360-jevog, pa zato i dolazi do izbacivanja na desktop...
D.A.R. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2008, 14:21   #79
Sol-Badguy
Veteran
 
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Prešao sam sinoć igru, i moram reći da je daleko od horora (da, UVEK sam igrao sa pogašenim svetlom i bez ikakvog izvora svetlosti sem onog koji monitor šalje..i par lampica na pojačalu ^^). Da, zabavna je, ali nije prosto nešto preterano strašna. Hell, jedina prava "boo" scena je na samom kraju igre. Sve u svemu, izuzetno fina igra. Meni je na mediumu trebalo 9:18 minuta da pređem, RIG maxed out, Plasma Cutter dmg maxed out i još ponešto, Line Cutter (tako beše onaj sa 3 sečiva odjednom?) sa par upgradeova, suit lvl 5 (pošto se military suit otključava tek po prelasku igre). Možda i počnem opet, čisto da vidim kako badass izgledam u Military Suitu , a možda i napišem amaterski review. U svakom slučaju, meni je igra prijala. Nešto kao downgradeovani RE4 u svemiru

A, da, zadnji boss i nije nešto interesantan. Previše je lak i dosadan.
Sol-Badguy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2008, 1:43   #80
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dead Space

Citat:
Sol-Badguy kaže: Pregled poruke
Prešao sam sinoć igru, i moram reći da je daleko od horora (da, UVEK sam igrao sa pogašenim svetlom i bez ikakvog izvora svetlosti sem onog koji monitor šalje..i par lampica na pojačalu ^^). Da, zabavna je, ali nije prosto nešto preterano strašna. Hell, jedina prava "boo" scena je na samom kraju igre. Sve u svemu, izuzetno fina igra. Meni je na mediumu trebalo 9:18 minuta da pređem, RIG maxed out, Plasma Cutter dmg maxed out i još ponešto, Line Cutter (tako beše onaj sa 3 sečiva odjednom?) sa par upgradeova, suit lvl 5 (pošto se military suit otključava tek po prelasku igre). Možda i počnem opet, čisto da vidim kako badass izgledam u Military Suitu , a možda i napišem amaterski review. U svakom slučaju, meni je igra prijala. Nešto kao downgradeovani RE4 u svemiru

A, da, zadnji boss i nije nešto interesantan. Previše je lak i dosadan.
E onda si ti za kasapina ili da radis u mrtvacnici
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dead space

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Space Slike Dr Zoidberg Brbljaonica 169 8.11.2009 16:47
Dead Reefs Shlaymara Avanturističke igre 19 3.11.2008 16:53
Space Siege DeCoy Role-Play 9 1.9.2008 22:19
Space Impact Kappa Base dodgeme Igre za mobilne telefone 1 25.3.2008 11:26
Unpartitioned space problem fingerprint Slobodni softver 17 6.8.2007 13:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com