Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.2.2011, 23:30   #81
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Izvini molim te, učenje o izmišljenim poduhvatima malog "Jože" (Tita kad je bio mali) nije ispiranje mozga? Ma kakvi...

A selektovanje "pravog izbora informacija koji je dobar za narod" je bas to, kontrola. Možeš da spinuješ priču kako oćeš, ali čuvanje naroda od zapadnog i drugih stranih uticaja je baš to. Podrvgavanje uticaju njihovog velikog vođe koji jedini zna šta je dobro za narod, a šta se dešava sa druge strane je zabranjena tema.

A ako u stvari ne zna, ode mast u propast.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2011, 23:50   #82
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
A sto se tice velicanja Tita, to je uredu jer velike ljude i treba velicati. Ja to uopste ne vidim kao ispiranje mozga, jer normalnim ljudima nije trebala propaganda da ih uveri u velicinu svojih vodja, oni su to vec znali.
Zbog njega i zbog produkta njegove diktature smo i propali.Ne treba ga veličati, već ga treba vratiti odakle je i došao, a ne držati ga u Srbiji da kojekakvi ludaci i dalje dolaze da mu se poklone u Kući Cveća.

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
A kontrola medija koju ti navodis nije kontrola populacije, vec samo pravi izbor informacija koje su dobre za narod.
Ma 'leba ti, šta mi napriča

I da, u redu je biti nacionalista, bolesno je zastupati tako poremećene stavove.Osvesti se čoveče
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 0:42   #83
max888
Veteran
 
Član od: 20.3.2009.
Lokacija: Хипербореја
Poruke: 775
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 167 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

О српском "поразу" 1389. на Косову најбоље говоре:
- Писмо краља Твртка Трогиру од 1. августа 1389. године, где се без трунке недоумице говори о српској победи. Једно крило српске војске предводио је најбољи Твртков војсковођа, војвода Влатко Вуковић, који се до 1. августа свакако вратио у Босну и свом краљу дао информације из прве руке.

-
Писмо фирентинске општине краљу Твртку, у коме се истиче да су они већ знали за хришћанску победу, "како из приспелих гласова, тако и из писама многих људи". Фирентинци су знали и за погибију турског султана Мурата, коју овако описују:

"Срећно и три пута и четири пута срећно дванаест заклете властеле, која је продревши кроз чете непријатеља и кроз ланцима уокруг везане камиле јуначки продрла до Муратовог шатора. Срећан нада све друге онај који је вођу такве силе мачем храбро убио ударивши га у грло и трбух".

- Француски извор: "У исто време када је настало писмо фирентинске општине, у Паризу је Филип Мезијер забележио да је Мурат поражен од хришћана и да је погинуо заједно са сином у боју", наводи Сима Ћирковић у коментару за издање монографије Стојана Новаковића "Срби и Турци xiv и xv века".


Венецијски извор од 28. јула 1389. године. Тог дана су Венецијанци послали посланика Муратовом иаследнику, не знајући још је ли то Бајазит или Јакуб, саветујући га да му опрезно каже како су се о Боју на Косову разне ствари говориле, којима се ипак веровати не може". Не треба много познавати тадашњу дипломатију, да би се извео поуздан закључак: овако се обраћа пораженом, а не победнику. Победнику би биле упућене честитке, зачињене уобичајеном латинском слаткоречивошћу.

Има још ако желите да чујете.

max888 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 19:11   #84
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Ne, nije uredu biti nacionalista, to je bolest, doduse izleciva (ili bar uklonjiva samim uklanjanjem nacionaliste koji od nje boluje). A ako je progres naroda bolestan stav, onda stvarno nemam reci. Dalje, nismo propali zbog Tita, stavise on nas je i odrzao i zbog toga smo mu vecno zahvalni, vec upravo zbog prodora zapadnog uticaja. Stoga sprecavanje prodora istog nije ispiranje mozga vec jedina moguca politika dostojanstvene zemlje. Ne znam zasto vi to smatrate ispiranjem mozga, meni to lici na sasvim normalno svakodnevno obrazovanje, ali ono sto mi ucimo u skolama jeste ispiranje mozga - kako bi se drugacije moglo okarakterisati ono ogavno gradjansko vaspitanje nego pokusaj da se svima usade u glavu obrasci zapadnjackog nacina zivota (a o verskoj nastavi i da ne govorim- to je vec jasno da je ispiranje mozga glupostima). I da zavrsim pricu, unistenje nacionalista je bitno za opstanak ljudskog roda, jer dokle god ima nacionalista i pohlepnih kapitalista, bice i ratova. A konacni mir bice postignut tek kada poslednji nacionalista bude obesen o sopstvenu zastavu, kada poslednji kapitalista bude zadavljen okovima sopstvene birokratije i kada poslednji vernik bude zarobljen u kavezu sopstvenih verskih poglavara i njihovih laznih ideala!


Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Zbog njega i zbog produkta njegove diktature smo i propali.Ne treba ga veličati, već ga treba vratiti odakle je i došao, a ne držati ga u Srbiji da kojekakvi ludaci i dalje dolaze da mu se poklone u Kući Cveća.
Da njega nije bilo ovu zemlju ne bi bilo steta uzeti ovakao sa svim stanovnicima i baciti na deponiju za propale zemlje (kada bi takvo nesto postojalo).
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 19:38   #85
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Juuu, 'oće da me istrebi Iako je uzaludno raspravljati sa takvim zaluđenikom, moram reći da nije bilo komunizma, Tite i njihovih odvratnih produkata (Sloba i ekipa) ova država ne bi bila ćumez i zemlja trećeg sveta, već bi imali visok standard i teritorijalno bili mnoogoo veći.Ovako, zahvaljujući Joži Zagorcu, verovatno ćemo nestati i kao narod i kao država.I treba, kad vidim kakve lujke i šljam ovo društvo proizvodi.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
max888 (3.2.2011)
Stara 3.2.2011, 21:03   #86
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
I da zavrsim pricu, unistenje nacionalista je bitno za opstanak ljudskog roda, jer dokle god ima nacionalista i pohlepnih kapitalista, bice i ratova. A konacni mir bice postignut tek kada poslednji nacionalista bude obesen o sopstvenu zastavu, kada poslednji kapitalista bude zadavljen okovima sopstvene birokratije i kada poslednji vernik bude zarobljen u kavezu sopstvenih verskih poglavara i njihovih laznih ideala!
Jesi ekstreman čoveče.
Mislim da si svestan da do konačnog mira nikada neće doći, kao ni do iskonskog oblika komunizma. Ljudski faktor je to, glavni problem svakog utopističkog ideala.
Ni ja nisam nacionalista, mislim da je podela na države obična budalaština u ovom dobu itd., ali ne pada mi na pamet da pozivam na vešanje ljudi poput JohnnyNT-a, parola 'live and let live'.
Protiv vernika takođe nemam ništa, ali protiv verskih institucija imam.
O politici ne bih da tupim, pošto mi je muka od večite partizani vs četnici rasprave.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 21:29   #87
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

OverCHAOS, dečko, osvesti se.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
joximovic (5.2.2011), Markonije (4.2.2011)
Stara 3.2.2011, 21:44   #88
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Još da napomenem da nisam nacionalista u negativnom smislu reči, nemam ništa protiv stanovništva koje je druge vere ili nacionalnosti.To je već šovinizam itd.Iako će možda zvučati čudno, takođe imam dosta toga protiv naših verskih institucija.A ta komunistička ili kakva li već utopija koju OverCHAOS u svakoj temi pominje je najobičnija glupost koja je moguća samo u teoriji (i bajkama za malu decu).Umesto što maštaš o takvim glupostima, idealnom sistemu i ostavljaš kojekakve "zapaljive" postove, bolje gledaj kako da preživiš u sadašnjem raspalom sistemu, jer će te u suprotnom isti progutati, dok se osvestiš eto te na dnu.To je to što imam da kažem u ovoj temi, neću nastavljati da k'o kreten odgovaram na besmislice i bulažnjenja (ne znam ni zašto sam počinjao, budala )
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 22:01   #89
max888
Veteran
 
Član od: 20.3.2009.
Lokacija: Хипербореја
Poruke: 775
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 167 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Мани га се кад не зна ни дефиније а камоли разлике између националисте и шовинисте.
Вујаклију у руке и видећеш шта значи национализам - природну љубав према својој земљи, народу, традицији..
Него је сад тренд етикетирања у моди и шаблон да ако волиш једно, друго мораш да мрзиш. Е па зезнули су се, овакви површни закључи могу да прођу на тву али не код образованих и умних људи а таквих је бар на овом форуму пуно.
max888 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku max888 na korisnoj poruci:
JohnnyNT (3.2.2011), joximovic (5.2.2011)
Stara 3.2.2011, 22:40   #90
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

У право тако. Ако не волиш своје не можеш да волиш ни друге.
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 23:02   #91
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Idealan sistem nije glupost i vredi se boriti za njegovo ostvarivanje, svako ko drugacije misli moze da crkne! Onda nacionalizam=nacizam jer je ljubav prema svojoj zemlji i narodu glupost nevidjena. Kao da je bitno gde su ucrtane granice na kojekakvim papircinama i da li je neko Turcin ili Mohikanac i sl. Da, da nije bilo Sloba, ova zemlja ne bi bila cumez, ali se Tito nikako ne sme smatrati odgovornim za dolazak Slobodana Milosevica na vlast. Onda ja uopste nisam pozvao na "vesanje" JohnnyNT-a, vec sam rekao da treba unistiti nacionaliste i sl. jer oni koce progres, ali eto, on se pronasao tu iako kasnije navodi da nije nacionalista. Ali posto vidim da ljudi na ovom forumu uzivaju u ovoj propaloj zemlji i ne zele nista da promene, iskljucujem se iz ove uzaludne diskusije. Bas bih voleo da cujem sta oni misle, kako ova drzava treba da bude uredjena? Sigurno ce reci nesto kao zapadne drzave, ali moraju da znaju jednu stvar a to je da ova zemlja nikada ne moze biti kao te, jer su se one vekovima razvijale da bi bile na mestu gde sad jesu, a mi jedino kroz komunizam mozemo stati na svoje noge.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2011, 23:36   #92
dario_cile
Član
 
Član od: 10.11.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 317
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 34 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dario_cile Slanje poruke preko Skypea korisniku dario_cile
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

fini komentari..mislim nacitao sam se svega,s obzirom da sam '91 god i nisam bas proziivio tu nasu jugoslovensku istorju,a li sam dosta toga cuo kroz tatine,babine,dedine price.....
i sve se vrtilo ovako....
naravno taj jednopartiski sistem koji smo mi tada imali nije bio savrsen ali svaka medalja ima dvije strane....kako dobra-tak losa....jedna strana medalje...da se su slave slavile u tajnosti za razliku od sada kad se "traČi" po 3 dana...
druga je to bila sto smo tad u vrijeme tita bili 4 vojna silu u svijetu (posle amerike, rusije i njemacke),kazu da se moglo spavati po vedrim nebom da je postajala disciplina....druga strana medalje
ja ovo sad prepricavam sto sam cuo,ali vidim da u tome sto sam cuo ima dosta istine...

to sto se tice zapadnih zemalja....slazem se....s obzirom da balkanu vlada moto hajmo sto prije zavrsiti i sfušeriti, mada sto se tice uredjenja drzave...mislim sad na politicki mislim da bi trebali utei dvo partiski sistem, mislim da bi on naama doneo niz prednosti,bilo bi tu i nedostataka ali se ne bi toliko primetili.....
dario_cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 0:09   #93
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
nismo propali zbog Tita, stavise on nas je i odrzao i zbog toga smo mu vecno zahvalni
Gde si Zorane, nisam te prepoznao.
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sun Tzu na korisnoj poruci:
Uros Ducic (7.2.2011)
Stara 4.2.2011, 0:11   #94
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Zbog njega i zbog produkta njegove diktature smo i propali.Ne treba ga veličati, već ga treba vratiti odakle je i došao, a ne držati ga u Srbiji da kojekakvi ludaci i dalje dolaze da mu se poklone u Kući Cveća.
Ne zaboravi da najvjerovatnije zivis (stambena gradnja) putujes (saobracajna) i komuniciras (telefonska infrastruktura) produktima njegove diktature.
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku su27killer na korisnoj poruci:
OverCHAOS (4.2.2011)
Stara 4.2.2011, 1:32   #95
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Pre bih putovao zemljanim putem punim rupa, živeo u kolibi od blata i trske, i dovikivao se sa ljudima "s brda na brdo", ali da je ovaj narod sačuvao svoj duh, nacionalnu svest, i čast (pa i teritorije).Uostalom, da je posle 2.sv. rata došao režim priklonjen zapadu imali bi mnogo, mnoogo više nego što je Joža napravio.Sad imamo puteve koji su propali, stanove koje prosečan građanin ne može da kupi, pokradenu državu koja će u bližoj budućnosti biti svedena na Bg pašaluk.Ali kratkovidim Srbima je važno da se dobro živelo deceniju-dve, je*eš ti to što će naredne generacije živeti u državi u kojoj im svakodnevno po nekoliko stvari govori da beže što dalje odatle.Ali...važno je da je bilo dobro za vreme druga Tita (i da još uvek prikazuju partizanske filmove) ! Pa kad bolje razmislim i treba mu se diviti na neki način, amnestirao je posle rata ustaške zločince, pobio na desetine hiljada Srba za vreme i posle rata (čitave porodice, ne samo vojno sposobne), 35 godina je trovao narod svojom propagandom i "ideologijom" i stvorio leglo ološa na vlasti (koje se očuvalo i za vreme devedesetih), i ko zna šta još, a eto opet ima (podosta) ljudi koji ga poštuji i smatraju za dobročinitelja.Izgleda da su većina srpskog naroda tolike ovce da su i zaslužili sve ono što se desilo.Šteta za one koji nisu "marva"...
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
Eddie (5.2.2011), max888 (5.2.2011)
Stara 4.2.2011, 1:44   #96
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Čekajte čekajte da vam dodje Pjanovic!
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 4:18   #97
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
... Onda nacionalizam=nacizam jer je ljubav prema svojoj zemlji i narodu glupost nevidjena. Kao da je bitno gde su ucrtane granice na kojekakvim papircinama i da li je neko Turcin ili Mohikanac ....
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Markonije na korisnoj poruci:
barjaktar (4.2.2011)
Stara 4.2.2011, 11:13   #98
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Ovaj JohnnyNT se stvarno naslusao kojekakvih neistina o Titu.Ali za jedno je upravu - jos bi isao zemljanim putevima i dovikivao se sa brda na brdo da nije biloTita. I jos me zatrpava nekakvim nacionalistickim glupostima i pricama kao bilo bi nam bolje da je ostao neki rezim naklonjen zapadu. Mislis li ti da je briga zapad za nas? Ako bi ulagali nesto, to bi bilo samo da ojacaju svoju privredu i uticaj. Sto se njih tice mozemo svi da pocrkamo, nece ni pomaknuti prstom. Samo bi se interesovali za nas dokle god mozemo da im sluzimo.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2011, 23:11   #99
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Pre bih putovao zemljanim putem punim rupa, živeo u kolibi od blata i trske, i dovikivao se sa ljudima "s brda na brdo", ali da je ovaj narod sačuvao svoj duh, nacionalnu svest, i čast (pa i teritorije).Uostalom, da je posle 2.sv. rata došao režim priklonjen zapadu imali bi mnogo, mnoogo više nego što je Joža napravio.Sad imamo puteve koji su propali, stanove koje prosečan građanin ne može da kupi, pokradenu državu koja će u bližoj budućnosti biti svedena na Bg pašaluk.Ali kratkovidim Srbima je važno da se dobro živelo deceniju-dve, je*eš ti to što će naredne generacije živeti u državi u kojoj im svakodnevno po nekoliko stvari govori da beže što dalje odatle.Ali...važno je da je bilo dobro za vreme druga Tita (i da još uvek prikazuju partizanske filmove) ! Pa kad bolje razmislim i treba mu se diviti na neki način, amnestirao je posle rata ustaške zločince, pobio na desetine hiljada Srba za vreme i posle rata (čitave porodice, ne samo vojno sposobne), 35 godina je trovao narod svojom propagandom i "ideologijom" i stvorio leglo ološa na vlasti (koje se očuvalo i za vreme devedesetih), i ko zna šta još, a eto opet ima (podosta) ljudi koji ga poštuji i smatraju za dobročinitelja.Izgleda da su većina srpskog naroda tolike ovce da su i zaslužili sve ono što se desilo.Šteta za one koji nisu "marva"...
Pa eto ti zadnjih 10ak godina "naklonjenih zapadu" pa pogledaj sta si dobio od njih...
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku su27killer na korisnoj poruci:
Bascelik (5.2.2011), OverCHAOS (4.2.2011)
Stara 4.2.2011, 23:16   #100
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 1/2011 "Stotinak milijardi"

Ne može se porediti današnja situacija sa onom posle 2 sv. rata.Danas možemo postati just another banana država.Od zapada i tog standarda danas nema ništa zahvaljujući vašem voljenom croatu
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
Pjanovic (14.2.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 1/2011 oluja Sadržaj novog broja SK 172 26.1.2011 18:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com