Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.8.2012, 13:49   #1
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Kung Fu Strike The Warriors Rise

Mnogo nas se seca, zlatnog vremena 2d beat um up pc tabacina iz treceg lica. Nazalost ceo taj zanr borilackih igara, je postao vremenom totalno zapostavljen, i gotovo je zamro, sto se tice pc-a izuzev street fightera 4 ,arcade edition i td. E sada nam iz relativno nepoznatog razvojnog tima iz kine, qook soft (osnovan 2010) dolazi prava old school beat um up tabacina iz treceg lica,pod nazivom Kung Fu Strike - The Warriors Rise(u razvoju je bila jos od 2007 pod pocetnim nazivom HurricaneX). Prica je manje vise vec vidjena,nas glavni lik general Loh je ratnik koji je krenuo u osvetu, da pronadje odgovornog za smrt svog oca,dok se u medjuvremenu vodi rat izmedju dve zaracene strane, koje prete da drevnu kinu podele na dva dela.Da li Loh ce on uspeti da nadje ubicu svog oca,moze li da sacuva domovinu od raspada,i da li ce otkriti sta je Zen soba praznine ne znam ni ja igrajte pa vidite. Ja sam trenutno na 7 levelu a igra je dosta teska jos na samom pocetku, a na kasnijim levelima je teska do koske, ja igram na normal tezini. (a ima easy normal hard)
E sad o gameplayu sta da kazem, osim da je fantastican pravi osecaj onih starih tabacina al zaista, pokreti, vrste napadam sloboda kretanja sve je na nivou, kontrole su krajnje jednostavne sastoje, se od slova J za razne vrste napada,za razbijanje bloka protivnika,i sl,zatim space dugme je za blok,i L dugme je za Aktiviranje chi specialnog napada, j+k za combo pokrete. Grafika je fenomenalna u klasicnom stilu ko street fighter i igra uopste nije zahtevna, i veoma je fluidna i brza. Postoje osim single playera i multiplayer i co op mod, za dva igraca sto je zaista sjajno. Takodje postoje i razne vrste achievementa,item za customize, okljucavanje novih pokreta, i na kraju pomenucu online leaderboard. Za sve one koji vole klasicne arcade tabacine, moja apsolutna preporuka za ovu igru davno se nisam ovako lepo iznenadio, svaka cast autorima ko ce da napravi ekstra tabacinu nego kinez.
Citat:
Recommended system requirements:

√ Operating system: Windows XP / Vista / 7

√ Processor: Intel Pentium 4 2 GHz

√ Memory: 1 GB

√ Hard drive: 3 GB

√ Audio device: compatible with DirectX 9.0

√ Video: 128 MB RAM (NVIDIA 6200 /...
"
Kung Fu Strike The Warrior's Rise Gameplay PC

Poslednja ispravka: sale94 (16.8.2012 u 20:06)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
Boondock Saint (18.8.2012)
Stara 17.8.2012, 15:11   #2
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Extra je igra, ali je ipak gamepad za nju.
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 21:02   #3
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

ovo bas izgleda kul. Mada malo si se lose izjasnio, imas tabacina i vs tabacine. Prve su ti igre u stilu, Final Fighta, Punishera, Mustafe i Streets of Ragea, a druge su 1 na 1 borbe poput, Street Fightera, King of Fightersa, Tekkena i MKa(a njih imas tuce na pc-ju:Guilty Gear, Blazblue, Melty Blood, Akatzuki Blitzkampf, KOF13, SF4, SFxT, Ougon Musou Kyoku Cross,BigBang Beat i sl.)
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 22:16   #4
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Citat:
Boondock Saint kaže: Pregled poruke
ovo bas izgleda kul. Mada malo si se lose izjasnio, imas tabacina i vs tabacine. Prve su ti igre u stilu, Final Fighta, Punishera, Mustafe i Streets of Ragea, a druge su 1 na 1 borbe poput, Street Fightera, King of Fightersa, Tekkena i MKa(a njih imas tuce na pc-ju:Guilty Gear, Blazblue, Melty Blood, Akatzuki Blitzkampf, KOF13, SF4, SFxT, Ougon Musou Kyoku Cross,BigBang Beat i sl.)
Da znam da se malo nisam dobro izrazio, al u ovom slucaju Kung Fu Strike The Warriors Rise bi se onda se svrstao u prvu kategoriju, klasicnih beat um up igara.Inace od tih sto si spomenuo, igrao sam maltene sve, od Guilty Gear,BigBang Beat,Street of rage, street fighter serial,King of fighters,tekken,mortal combat serial,punisher old version,final fight,dodao bih i fatal fury serial,i cadilac vs dinosaurs sa mame32 emulatora, sta da kazem volim fight zanr pogotovo one ranije arkadne, sa sege nintenda i sl. A cinjenica je da je na pc-u fight zanr, i njegovi podzanrovi kao beat um up zamrli zadnjih godina,i ova igra je, po meni pravo osvezenje.

Poslednja ispravka: sale94 (17.8.2012 u 22:27)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 22:44   #5
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Kul nisam znao da je jos neko igrao Fatal Fury osim mene.Slazem se. Evo sad je nabavljam.Malo je igara sa kung fu tematikom uopste. Sta da radim kad odgledam dobar Hongkoski film
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2012, 20:52   #6
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Ok, probao igru, stigao do onog starog Lotus Mastera, , i sad cu malo da odmorim. Vala ostarelo se, secam se kad sam mogao da igram Punishera na automatima na vasaru dok me ne isteraju jer ne kupujem zetone....I kasnije Fighting Force na soniju sa drugarima....Sad vec bole palcevi od gamepad-a.
Inace igra je apsolutno super @sale94 imas moju zahvalnost kao jedan kung-fu ratnik drugome sto si skrenuo paznju na ovu igru. Mada mozda je bolje da si postovao ovo u "male igre" ili cak "stare igre" tamo bi naso vise ljudi koji bi se zainteresovali za ovu igru. Ovako sumnjam da ce dosta ljudi igrati ovaj biser. A najbolje od svega- ima coop!
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2012, 20:59   #7
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Citat:
Boondock Saint kaže: Pregled poruke
Ok, probao igru, stigao do onog starog Lotus Mastera, , i sad cu malo da odmorim. Vala ostarelo se, secam se kad sam mogao da igram Punishera na automatima na vasaru dok me ne isteraju jer ne kupujem zetone....I kasnije Fighting Force na soniju sa drugarima....Sad vec bole palcevi od gamepad-a.
Inace igra je apsolutno super @sale94 imas moju zahvalnost kao jedan kung-fu ratnik drugome sto si skrenuo paznju na ovu igru. Mada mozda je bolje da si postovao ovo u "male igre" ili cak "stare igre" tamo bi naso vise ljudi koji bi se zainteresovali za ovu igru. Ovako sumnjam da ce dosta ljudi igrati ovaj biser. A najbolje od svega- ima coop!
Hvala ratnice respect . Ma igra je genijalna mislim da je ovo najveca underground igra ove godine,inace ja igram na tastaturi na normal tezini i stigao sam do 14 levela, brate mili ne znas sta te ceka cak 5 bosova onih ogromnih na jednom levelu, (postoje nacini da se 2 il 3 smaknu cak i pre nego sto ozive iz kamenih statua al treba biti brz). Igra je teska do srzi, jedna od najtezih koje sam igrao ikada. I da neka je zasad ovde u dubini duse verujem da ce ljudi prepoznati kvalitet,da ne bude da samo street fighter ima temu .

Poslednja ispravka: sale94 (18.8.2012 u 21:15)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2012, 2:58   #8
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.681
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Igra li ovo neko? 1,99 je na Steamu sad... A deluje mi kao zanimljiv materijal za co-op... pa razmišljam da uzmem jedno 4-5 komada

EDIT:
Op, tek sad vidim, "local co-op"? Nije valjda da nema nikakvu vrstu online multiplayera?

Poslednja ispravka: zvucnjak (22.11.2012 u 3:05)
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2012, 11:22   #9
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
Igra li ovo neko? 1,99 je na Steamu sad... A deluje mi kao zanimljiv materijal za co-op... pa razmišljam da uzmem jedno 4-5 komada

EDIT:
Op, tek sad vidim, "local co-op"? Nije valjda da nema nikakvu vrstu online multiplayera?
Ma igra nazalost nema kolko sam video pravi multiplayer, ima samo taj za dva igraca na istom kompu, i to se otkljucava tek kad se predje cela igra ja sam se jedino zato razocarao kad sam je presao inace je genijalna igra. Mozda bi kad bi se neko zainteresovao mogao da napravi mp patch, il slican mod al tesko nema igra podrsku.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2012, 11:51   #10
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Dolazila je u okviru nekog od onih paketa za dolar pre koji mesec, zato je tako puno ljudi ima
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2012, 14:11   #11
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Dolazila je u okviru nekog od onih paketa za dolar pre koji mesec, zato je tako puno ljudi ima
Ma ja sam je slucajno otkrio kada sam trazio jednu drugu igru.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2012, 22:01   #12
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.681
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom

Jos nesto, da li ovo zahteva konekciju ili moze da se igra i u offline modu?
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2012, 22:23   #13
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Kung Fu Strike The Warriors Rise

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
Jos nesto, da li ovo zahteva konekciju ili moze da se igra i u offline modu?
Ne treba konekcija, igra je single player totalno ne poseduje online mod uopste. Mada moze da se igra u dvoje na jednom kompu.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Air Strike: Modern Air Combat (jalada Air Strike Afganistan) (Besplatna) Stranger2 Simulacije vožnje 0 15.4.2011 18:47
Warriors Orochi 2 Meho Krljic Konzole 0 6.10.2008 22:54
Rise of Nations: Rise of Legends u LAN-u m4PoWeR Mrežne igre 0 5.9.2008 17:53
Rise of Nations VS. Rise of Legends huligan Strateške igre 12 6.1.2007 23:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com