Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.11.2022, 21:56   #1
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.394
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom The Game Awards 2022

Danas su izašle nominacije a sama dodela će biti održana 8 decembra.

https://thegameawards.com/nominees

Ukratko sve se vrti oko toga da li će pobediti Elden Ring ili God of War Ragnarok pored ove dve igre u trci za najbolju igru su još i A Plague Tale - Requiem, Horizon Forbidden West, Stray (zamislite da na kraju kao iznenadjenje pobedi cica maca) i Xenoblade Chronicles 3. Scorn je uspeo da se izbori za jednu nominaciju Best Art Direction.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2022, 22:05   #2
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Nisam igrao nijednu osim Elden Ring, ni njega nisam zavrsio, pa ipak smatram da Elden Ring treba da osvoji, a 99% i hoce...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2022, 22:06   #3
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Bože me sačuvaj kad su cinematic button smasheri vrhunac gejminga.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
Akumu (19.11.2022), Andross (15.11.2022), filpan (19.11.2022), Malik Tintilinic (15.11.2022), malo blesav (15.11.2022), player1 (19.11.2022), Vlajk@ (8.12.2022)
Stara 14.11.2022, 22:42   #4
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Bože me sačuvaj kad su cinematic button smasheri vrhunac gejminga.
Tačno govoriš kao neko ko nije igrao pomenute igre
Čak bih rekao da je GoW Ragnarok možda previše gamey za moj ukus, dosta tih elemenata su mogli i da izbace za svedenije iskustvo.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2022, 7:34   #5
Dušan Vićić
Član
 
Član od: 25.10.2020.
Lokacija: Orasje, Varvarin
Poruke: 161
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Citat:
code master kaže: Pregled poruke
Danas su izašle nominacije a sama dodela će biti održana 8 decembra.

https://thegameawards.com/nominees

Ukratko sve se vrti oko toga da li će pobediti Elden Ring ili God of War Ragnarok pored ove dve igre u trci za najbolju igru su još i A Plague Tale - Requiem, Horizon Forbidden West, Stray (zamislite da na kraju kao iznenadjenje pobedi cica maca) i Xenoblade Chronicles 3. Scorn je uspeo da se izbori za jednu nominaciju Best Art Direction.
Ejjj, ukrade mi temu, taman sam hteo da napišem ponovo, ali ajd sad
Iskreno, ili Elden Ring ili. GoW:R osvajaju GOTY. Nema druge.
Puno sreće za Scorn da osvoji nagradu na Game Awards!
Odvojiću poseban post za sve nagrade i šta ja mislim ko će da pobedi u kojoj kategoriji.
Dušan Vićić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2022, 8:41   #6
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.240
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

U ovoj konkurenciji, glasao bih za Stray.
Nema mog favorita Ghostwire: Tokyo, a drugog Total War Warhammer III samo jedna nominacija
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2022, 22:57   #7
Dušan Vićić
Član
 
Član od: 25.10.2020.
Lokacija: Orasje, Varvarin
Poruke: 161
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Citat:
Dušan Vićić kaže: Pregled poruke
Ejjj, ukrade mi temu, taman sam hteo da napišem ponovo, ali ajd sad
Iskreno, ili Elden Ring ili. GoW:R osvajaju GOTY. Nema druge.
Puno sreće za Scorn da osvoji nagradu na Game Awards!
Odvojiću poseban post za sve nagrade i šta ja mislim ko će da pobedi u kojoj kategoriji.
Znači, rekao sam svoje, evo i sada sam dao glasove za svaku od nominovanih igara. Za svaku kategoriju ću objasniti zašto sam dao glas toj igri.

Pa da počnem!!!




Game Of The Year - Elden Ring - Iako je GOW:R imao svoje adute, Elden Ring je imao veći hajp i sami izgled te igre mi se svideo, i mnogo je ličila na Dark Souls. Igra je ispunila sva očekivanja gejming igrača, iako je bilo pomalo kontroverze (ali ne na TLOU2 nivou).

Best Game Direction - Stray - Ova igra je došla "outta nowhere" i pobrala je srca gejmera svih uzrasta. Oni koji nisu odigrali, ili niti su pogledali na YT nešto oko ove igre, preporučujem da to urade.

Best Narrative - GOW:R - Odličan sequel GOW iz 2018.g. i ima veoma dobru priču. Drugo mesto po mom mišljenju bi dobio Horizon.

Best Art Direction - Scorn - Kako da ne dam glas našoj igri, koja ima više sreće nego Indiana Džons da se nadje na Game Awardsu. Neki su kritikovali priču, ali su svi davali pohvale samom izgledu igre. Bilo bi lepo da Scorn uzme iz ove kategorije pobedu, ali ima kao druge kandidate GOTY nominovane igre, tako da svim članovima Kepler i EBB-a želim svu sreću da pobede.

Best Score and Music - Elden Ring - Ovo sam izabrao nasumično, jer nisam nijedan soundtrack slušao od nominovanih igara.

Best Audio Design - Gran Turismo 7 - Stari vuk GT je još u punoj faz iako je imo problema na launchu zbog "always online", ali je kvalitet i dalje prisutan, posebno zvučni efekti.

Best Performance - GOW:R - BOY.

Games for Impact - Citizen Sleeper - Glasao nasumično, sva "woke" s***a na sve strane... eeee, dokle je društvo otišlo...

Best Ongoing - Final Fantasy XIV - Nisam hteo Fortnite da glasam zbog ponosa, tako da sam izabrao FF, zbog toga što, iako mi se taj žanr igara ne sviđa, imaju kvalitet koji se jednostavno ne gubi s igre na igru.

Best Indie - Stray - Iako sam glasao za Stray, ne smem da ne napomenem Tunic, koji me je šokirao što nije nominovan za Art, pošto je toliko dobra ko Stray i možda bude daj underdog indie koji će možda osvojiti neku kategoriju.

Best Mobile Game - Apex Legends Mobile - Sve ostale igre nemaju mnogo kvaliteta i već su viđene, jedino možda Marvel Snap, ali je malo kopija na Heartstone.

Best Community Support - No Man's Sky - Ajd da mu dam glas, šokirao me pre neku godinu što je osvojio ovu kategoriju!

Innovation in Accessibility - Return to Monkey Island - Svideo mi se opis za igru meseca na SK, pa sam rešio da dam glas za tu igru. Hvala SK!

Best AR/VR - Among Us VR - Ne verujem da je ove godine nešto bilo interesantno na VR temi, pa sam dao glas Mongasu.

Best Action Game - TMMT: Shredder's Revenge - Nisam gledao CODMW2 kampanju, planiram da pogledam za raspust, ali sam iznenanjen time da je jedna igra na retro temu s' Nindža Kornjače upošte nominovana. Tako da glasah za TMMT, što da ne?

Best Action/Adventure - GOW:R - Objasnio sam već, ima slične stvari i sa GOW iz 2018.

Best Role Playing - Elden Ring - Cosplay u ovoj igri je na nivou visokog kvaliteta, i nemojte pomisliti da ću da glasam za neke Anime igre.

Best Fighting - Sifu - Ova igra jeste OK, ali je hand to hand borba izvanredna.

Best Family - Lego Star Wars - Veoma teška odluka, mogu reći. Svi kandindati mogu osvojiti nagradu, u to sam uveren. Ali sam dao glas za SW, zbog toga što volim Star Wars i Epizode I - VII

Best Sim/Strategy - Total War: Warhammer III - Strategija, hvala Bogu, nije još izumro žanr, a bogami ni Total War: Warhammer serijal

Best Sports - Gran Turismo 7 - Već sam objasnio sve najbitnije detalje za Audio deo.

Best Multiplayer - Overwatch 2 - U suštini, ista je igra, samo u novom ruhu, i kada se pogleda sve sem veoma ****nog launcha, igra je veoma dobra. I konačno je besplatna. Ipak se nadam da će ili Splatoon 3 ili MultiverSus(SSB klon) osvojiti nagradu.

Content Creator of the Year - Ludwig - Glasao sam samo zato što sam ga čuo, iako je trebao posthumno nagradu dobiti Tehnoblade, jer je imao legendaran status u Minecraftu i u communitiju.

Best Debut Indie - Tunic - Druga odlična Indie igra u 2022.godini. Nemam reči sem da mora zaslužiti nagradu, u bilo kakvoj kategoriji, barem jednu.

Best Adaptation - Arcane - Nema pogovora. Skoro sve 10 na IMDB i 100 na Rotten Tomatoes. Bilo da su to plaćeni kritičari ili publika i fanovi. Svi se slažu da je ovo odrađeno "kako valja i dolikuje".

Most Anticipated Game - Hogwarts Legacy - Fan sam Hari Potera, neću da lažem, ali iako sam glasao za Hogwarts Legacy, sve su šanse da će kategoriju osvojiti Legend of Zelda.

Best Esports Game - CSGO - Kanter mi je u krvi....

Best Esports Athlete - S1mple - Pre svega, dobar igrač, svi ga poštuju i pre ove proklete krize. Ušao je u legendu u Majoru 2015.g. sa onom AWP noscope igrom, a pobediće zbog politike.

Best Esports Team - FaZe Clan - Ako NiKolu odvedu....

Best Esports Coach - BZKA - Random iskreno.

Best Esports Event - EVO 2022

Eto, ja sam glasao, i voleo bi da pročitam Vaša mišljenja o nominovanim igrama.
Vidimo se 8.decembra!!!
Dušan Vićić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dušan Vićić na korisnoj poruci:
Telepatic (20.11.2022), Vladimirus86 (19.11.2022)
Stara 19.11.2022, 3:40   #8
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Najbolja igre godine nije lansirana ove godine.A i nema najbolje igre samo najboljih nekoliko.

Dobre su igre u konkurenciji ,poklopilo se da su popularne ocekivane main stream igre koje imaju publiku unapred i ispunile ocekivanja pa su normalne igre ispale normalno dobro.Ne znam za Horizon II on je kao nesto slabije docekan kod publike.

Plague Tale je krava koja je dala mnogo mleka a onda prosula sve . Ipak bi bilo pametno da su tocili u vise kofa( pa svako nek pije iz koje zeli a na YT moze da vidi uslove kako se dolazi do odredjene kofe) jer igra vristi neskald izmedju (kako bi uciteljica moja rekla ) radnje i zakljucka , ne na nivou rupa i nelogicnosti nego sama metafizika karaktera da kazem kratko i neprecizno . Tako snazan utisak imam takav i sta cu . Neko ce videti drugacije ali ne kvari igru ich.
Ipak igra je odlicna , prodje vise dana a opet zastanem i razmislim o necemu iz igre ili inspirisan igrom. Gemplej ugodan izgled lep.

Elden Ring je bolji DS jer je grafika i efekti ocekivano napreduju i sad je ta dam orginalan spin na klasik igre , otvoreni svet Dobro nije tako orginalno ali vrhunski uradjeno sa mnogo truda i po kojim kvadratnim metrom viska . Za opsesivno pokrivanje svega u reonu moze da treba mnogo vremena i cas posla nabijes 200 sati a nisi preso igru jer si bas utuvio da ubijes tri one dzinovkse skorpije odjednom a niti ide niti mora.
Al kako moze da bude losa igra u koju spucas 200+ sati na jedan prelaz pa makar te i malo smori pri kraju.
Elden Ring ne treba odugovlaciti jer nece da se potrosi pre kraja , ima ga dovoljno.

Stray je izuzetak ove godine kao sto je Plague Tale bio kad je prvi deo izasao. neocekivano dobra igra u svakom smislu. Malo drugacija od ostalih popularnih naslova. Nijedna reklama ne moze da proda losu igru gde je macor protagonista. Tako opustajuci osecaj igrati Stray . Jedina mana sto nije ipak duzi i sa nastavkom tamo gde je stao. Kao da je igra nekoliko poglavlja prvog dela jedne celine. Kraj nije kraj , tek otvara dalje a to ce biti nadam se Stray 2 gde ce biti ili-ili . Ili ce uci u legende ili okliznuti ,osrednjost mu nije sudjenja jer su ocekivanja velika.

Poslednja ispravka: Koreli A. (19.11.2022 u 3:51)
Koreli A. je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
Dušan Vićić (19.11.2022)
Stara 19.11.2022, 11:55   #9
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Elden ring pati od dosta toga, ako igra godine podrazumeva skoro savršeno iskustvo, onda ER ne zaslužuje to. Ajd od tehničkih problema jer je FromSoft nesposoban da reši neke osnovne stvari (stuttering pre svega, a onda da ne pričam o njihovom fijasku sa serverima za stare souls igre).

Od svih u ponudi, God of War Ragnarok jedino vrišti taj kvalitet. Nijedan jedini bug nisam iskusio igrajući day 1. Ima nekih manjkavosti, nešto od toga može lako da se reši patchevima, ali je kao celokupan paket jedna fenomenalna igra.
Sjajan voice-acting, gospodin Bear odradio sulud posao sa muzikom i dobro remiksovao stare trake (kad god čujem u pozadini vokale iz Memories of Mother, naježim se j*beno).
Borba mi i dalje ne leži toliko ali su izvukli maksimum iz tog sistema, unapredili su sve aspekte iz prethodnika. One klasične SONY blokbasterske scene ovde prosto sijaju, dosta emotivnog naboja u svakoj sceni i interakciji likova. Grafički malo nazaduje u odnosu na potencijal, jer ebiga, ps4 koji je ograničava, ali i dalje svet je predivno realizovan, ne sećam se kad sam imao ovako kompletnu sliku nordijske mitologije sa svim realmovima u nekom parčetu vizuelne fikcije.

Dosta igara koje sam iščekivao ove godine (Hellblade 2, Silksong, Hogwarts Legacy) nisu izašle tkd ebiga. Čini mi se da gejming postaje kao dejting, i to ne na dobar način
Samo blue balls i večita odlaganja zadovoljstva xD
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Dušan Vićić (20.11.2022)
Stara 19.11.2022, 12:46   #10
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Sto se mene tice, nikad losija godina za igre, jedino sto valja tu je Elden ring (koji rastura) i donekle Dying light 2. Ocekivao sam vise od DL2, i dobio dobru igru na kraju, ne odlicnu kao sto sam se nadao.
Vise sam se iznenadio manjim igrama, nego ovim sa vecim budzetom.
Ove godine nijedan pravi cRPG nije izasao majku ti (prosle smo imali drugi deo Pathfindera i ATOM Trudograd).
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2022, 13:05   #11
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Od cRPG'ova izasao je Expeditions Rome (po meni odlicna igra, od naslova iz ove cRPG renesanse stavio bih je odmah iza Pillars of Eternity i DOS2). Zar nije i King Arthur: Knight's Tale izasao ove godine?
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
filpan (20.11.2022), Koreli A. (19.11.2022)
Stara 19.11.2022, 14:49   #12
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Da, zaboravih na Rome. King Arthur je odlicna igra (i stvarno ne znam kako zaboravih na nju) i meni je u top 3 ove godine, ali bih nju ipak smestio u takticku strategiju, kao sto je i XCOM. Ne bih je edtiketirao kao cisti RPG.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2022, 0:07   #13
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 696
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Da da Expedition Rome je odlican. Kad se brinem da li ce igra da ima ispravan zakljucak zasto mora da se ukine vec mrtva demokratija i nastupi cezarizam
Bez zezanja odlicna igra . Sad su uveli jos jednu klasu .Kako bi voleo story DLC makar jednu mapu.
Jedino onaj strategijski deo je gotovo nemoguce izgubiti pa sve i da oces ali to je vise da se stekne osecaj da se vodi legija. Ako u sledecoj igri taj deo usavrse bice to stvarno nesto posebno . Oni ( studio) su mnogo napredovali od igre do igre , bukvalno koracima od sedam milja .
Artur je sasvim solidna igra .

P.S Kad se uzme sve u obzir ,i portovi starijih naslova i novi kao i to da nije ni gotovo sa izlascima sasvim solidna godina za PC . Samo Judgment i Lost Judgment koji su bili u najavi da nikad ne dodju na PC su veliki plus za mene . Sad Tactics Ogre Reborn i Pentiment su za mene dva velika iznenadjenja koja igram trenutno i premasile su za sad ocekivanja a videcemo .

Poslednja ispravka: Koreli A. (20.11.2022 u 0:45)
Koreli A. je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2022, 16:15   #14
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Airship Syndicate ce na ovom TGA zvanicno najaviti taj action mmo na kojem rade u saradnji sa Digital Extremes-om a koji su tizovali pre par meseci. Jesam fan njihovog do sadasnjeg rada ( Nightwar, Darksiders Genesis i Ruined King) ali ce biti zanimljivo videti kako ce se snaci u mmo vodama.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2022, 7:35   #15
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom The Game Awards 2022

https://t.co/o8NL7fYTw3

505 i Epic tizuju najavu novog projekta za TGA
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2022, 16:20   #16
Dušan Vićić
Član
 
Član od: 25.10.2020.
Lokacija: Orasje, Varvarin
Poruke: 161
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Vešeras u 1:30 po nasem vremenu počeće The Game Awards 2022.
Za razliku od prošlih puteva, ja neću biti u mogućnosti da gledam uživo,(imam pismeni,odgovaranje i test za sutra, jbg) tako da ću pogledati što ranije mogu, a da ne naletim na YT ko je pobedio.
Uostalom, očekujte slasne najave novih igara!!!
Dušan Vićić je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2022, 17:19   #17
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Zar je bitno ko će da "pobedi"?
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2022, 0:08   #18
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 996
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Starog Kojimu očekujemo sigurno. Još ako uleti neki trejler za Alan Wake 2...
ogisha je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2022, 0:29   #19
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Ovo se samo gleda zbog nekih najava i trejlera, ko ce da dobije nagradu je nebitno skroz.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2022, 4:24   #20
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: The Game Awards 2022

Hades II
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
Dušan Vićić (9.12.2022)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
EA Origin star-duster Online kupovina igara 1202 4.3.2023 15:35
Watch Dogs dex3108 Akcione igre 1815 8.11.2017 23:22
A Game of Thrones: Genesis Romantic otpaTci 4 20.5.2011 20:55
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Call of Duty Real-Time Card Game (kartaška igra sa tematikom drugog svetskog rata) Liquid Nitrogen Brbljaonica 9 7.6.2008 12:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com