Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Grafički softver i radovi Programi za pregled slika, programi za obradu vektorskih i rasterskih slika, programi za projektovanje, modelovanje i rendering, konvertori; takođe i primeri fotografija i radova

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.5.2007, 11:33   #1
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.621
Zahvalnice: 2.235
Zahvaljeno 666 puta na 460 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Question Photoshop CS3 lejeri

Posto sam skoro uzeo da se bakcem sa CS3-ojkom vec me nerviraju neke stvari ali pretpostavljam da je to stvar navike. Konkretno mislim na ove prozorcice sa alatima, historijem itd. koji se onako lepe za krajeve ekrana i formiraju nekakav panel. U svakom slucaju moje pitanje se odnosi na lejere tj. da li postoji mogucnost da se kao ranije (koristio sam Photoshop 8 do sada), lejeri spajaju samo putem misa, tj. da se stikliraju oni checkboxovi pored lejera, pa da se na merge linked oni spoje u jedan. Sada, koliko vidim, moraju da se sa ctrl + klik oznace lejeri koji ce biti spojeni (umesto stikliranja tih boxova) , sto meni i nije bas sjajno resenje.
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Photoshop radovi PeTkO 2D radovi 1054 22.10.2021 18:58
Adobe Premiere Pro, Photoshop zombi Grafički softver i radovi 8 23.1.2008 0:37
Tutorijali bobi 3D radovi 8 27.10.2007 22:52
Besplatni Photoshop filteri (freeware) oluja Grafički softver i radovi 3 9.2.2007 15:16
Adobe Photoshop CS bounty hunter :) nightshift Grafički softver i radovi 10 30.12.2005 0:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com