Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.2.2015, 11:54   #1
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.864
Zahvalnice: 2.928
Zahvaljeno 3.851 puta na 1.161 poruka
Određen forumom 2/2015 "Come Join the Murder"

Ako imate misljenje na temu aktuelne kolumne molimo vas da ga podelite sa ostalim forumasima u ovoj temi.

Citat:
Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.
oluja je offline  
Stara 6.2.2015, 15:43   #2
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Dobro je Kuzma isprozivao MS, malo je preterao - nije mnogo i što je najgore ima tu malo istine

Valja malo za promenu ovako neka kolumna sa "stavom" oko nečeg konkretnog u industriji, pored njegovih kvazi-nadrealnih situacija isteravanja pravde i ispravljanja krivih drina u kontekstu "apokalipse"

Eto od mene pohvala
bokela je offline  
Stara 6.2.2015, 16:05   #3
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Samo sto nema smisla ono ismejavanje desavanja oko masakra u Parizu, pitao bih ga da li bi tako pricao da ga dohvati neko od mnostva likova koje je prozivao i ismejavao u svojoj kolumni i izdegenja negde na ulici, kakvu bi pesmu pevao. Ispao je klasican keenjac, ironicno. A sto se tice MS-a, delim njegovo misljenje, nikad ne treba spustati gard kad su oni u pitanju.
Asmodeus je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Sh0m1 (7.2.2015), shin-bojan (11.2.2015)
Stara 6.2.2015, 17:27   #4
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

E da, totalno si U PRAVU! Ovaj prvi uvod mi je proleteo gde nisam obratio pažnju na citat "Je suis Ch.." - nije mi na keca upalio u glavi "lampicu" da se odnosi na situaciju u Parizu.

Neumesno od Kuzme i preterano što ljude koji su izginuli naziva kretenima! Morate ga malo više kontrolisati tamo u redakciji!? Mada on je sad glavni urednik?
bokela je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Asmodeus (6.2.2015), Atwa013 (6.2.2015), Sh0m1 (7.2.2015), shin-bojan (11.2.2015)
Stara 6.2.2015, 20:01   #5
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Tako nekako. Nisam od onih koji ne razumeju humor i satiru, nisam od onih koji se vređaju kada ih neko potkači čak i neumesnom šalom i ne mogu da prihvatim da nekoga normalnog čak i neprimerena šala može da navede na ubistvo.
Nisu ljudi koji su crtali karikature kreteni, nego su kreteni oni koji su ih pobili i gomile njihovih istomišljenika i simpatizera. Primitivni i zatucani kreteni!
U zemljama gde su ti primitivni na vlasti svakodnevno se čine najgori zločini: otac ubija ćerku od 13 godina jer neće da se uda za nekog izlapelog starca, mentalno obolelu devočicu rulja masakrira jer je neka budala optužila za bogohuljenje, "pravoverne" budale ljude ubijaju jer gledaju prenose fudbalskih utakmica, devojčice jer idu u školu... I ne sećam se da je zbog takvih stvari bilo nekih masovnih protesta. A na nevažne crteže u nekom levom časopisu su strašno osetljivi. Mrš!
Ima raznih problema svuda, nije ni "zapadna civilizacija" savršena, ali kada gledam te ludake, ne javlja mi se čak ni nagoveštaj nekakvih simpatija i razumevanja. To su verovatno jedini ljudi, pored kojekakvih neonacista, zbog kojih ne bih ni trepnuo da sutra svi komplet pomru (da ne bude zabune, ne mislim na sve muslimane, nego na te fanatike).
namcor je offline  
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku namcor na korisnoj poruci:
Al Capone (9.2.2015), Asmodeus (6.2.2015), Atwa013 (7.2.2015), bokela (6.2.2015), Sh0m1 (7.2.2015)
Stara 6.2.2015, 23:31   #6
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Kuzma je definitivno sada preterao i to bez pardona! Smeje se "kretenima" što su "dirali medveda", smeje se svojim kolegama koji su poginuli braneći slobodu govora! Kuzma ih kritikuje time što su "čačkali mečku" a zaboravio je kada je on pre nekoliko meseci prozivao NSA i hajp oko prislušivanja i narušavanja privatnosti, pa je čak i pisao o tome kako će namerno gde stigne da širi lažne informacije o sebi ne bi li izazvao NSA alarm sistem da obrate pažnju na njega kao potencijalnog teroristu koji planira neki bobmaški napad. Sad me baš zanima da su ga priveli - isporučili, zato što je "čačkao mečku" dal bi se tako smejao kao ovim ljudima što su dali život zbog fanatika!

Ovi ljudi su dali život zarad odbrane slobode govora i čačkali su mečku zarad ozbiljnijeg cilja, dok je Kuzma to hteo da radi iz zezancije sa NSA skandalom!
bokela je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Asmodeus (6.2.2015), Atwa013 (7.2.2015), Rainman (6.2.2015), Sh0m1 (7.2.2015)
Stara 7.2.2015, 3:33   #7
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom 2/2015 "Come Join the Murder"

Hmmm, dilema....
Slazem se s obe strane, donekle....
Ne bih nazvao Sarlijevce herojima, ipak mi to deluje kao prejaka rec, kao sto se ne bih pridruzio, da sam novinar, akcijama podrske, jer ne vidim poentu istih...

E sad, sta je meni zasmetalo, neumesno mi je nazivati ljude kretenima posle onoga sto se desilo, a ne slazem se ni sa teorijom, sami su krivi za to, jer meni to lici na ono da kad devojka izadje atraktivno/provokativno obucena u grad pa bude napastvovana, sama je kriva jer se tako obukla....

Dakle, postoji sloboda govora i izrazavanja koju moramo da prihvatimo svidelo se to nama ili ne....

A jos manje bih poistovetio desavanja oko Sarlija sa RTS-om, koji je po meni daleko strasniji primer kolateralne stete, jer ljudi koji su '99-te stradali, zrtve su jednog opsteg ludila, ko se seca, ovde su ljudi primorani da zive "normalno" u toku bombardovanja i odlaze na posao i rade kao da se nista ne desava...
Tako da, u slucaju RTS, kolika je krivica onih stranih idiota, podjednaka je krivica i ovih domacih idiota zbog kojih su nevini ljudi izgubili zivote....
Atwa013 je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
Asmodeus (7.2.2015), namcor (7.2.2015), Sh0m1 (7.2.2015)
Stara 7.2.2015, 4:00   #8
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Hmmm, dilema....
Slazem se s obe strane, donekle....
Ne bih nazvao Sarlijevce herojima, ipak mi to deluje kao prejaka rec, kao sto se ne bih pridruzio, da sam novinar, akcijama podrske, jer ne vidim poentu istih...

E sad, sta je meni zasmetalo, neumesno mi je nazivati ljude kretenima posle onoga sto se desilo, a ne slazem se ni sa teorijom, sami su krivi za to, jer meni to lici na ono da kad devojka izadje atraktivno/provokativno obucena u grad pa bude napastvovana, sama je kriva jer se tako obukla....

Dakle, postoji sloboda govora i izrazavanja koju moramo da prihvatimo svidelo se to nama ili ne....

A jos manje bih poistovetio desavanja oko Sarlija sa RTS-om, koji je po meni daleko strasniji primer kolateralne stete, jer ljudi koji su '99-te stradali, zrtve su jednog opsteg ludila, ko se seca, ovde su ljudi primorani da zive "normalno" u toku bombardovanja i odlaze na posao i rade kao da se nista ne desava...
Tako da, u slucaju RTS, kolika je krivica onih stranih idiota, podjednaka je krivica i ovih domacih idiota zbog kojih su nevini ljudi izgubili zivote....
Potpuno se slazem
Sh0m1 je offline  
Stara 7.2.2015, 14:40   #9
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Nije u pitanju verovanje, nego činjenice.

Drugo, odgovori mi iskreno, da ti ja, čovek od 40 godina, kažem da iskreno verujem u Deda Mraza, šta bi prvo pomislio?
mvasic je offline  
Stara 7.2.2015, 15:49   #10
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Ode tema i suština malo u dnevno-politička dešavanja i upoređivanja. Tormund je spomenuo naše novinare RTSa što su poginuli u bombardovanju i naravno da je to katastrofa. Ali nisam primetio da ih je neko ismevao zbog toga što su dali život, čak i da jeste, jel to znači da i mi treba da "vratimo" istom merom?

Da ne idemo dalje u temu oko islama, vera i poltike jer ćemo baš otići u off-topic, poenta je bila Kuzmovo ismevanja bez pardona u tekstu, što je meni i još nekolicini ovde zasmetalo i imamo pravo da dođemo ovde i da to prokomentarišemo, osudimo i iskritikujemo - ništa više od toga! Nećemo da idemo da bijemo Kuzmu zbog toga.

Šta će da bude sledeće, ismevaće one ljude što su masakrirani i spaljeni od strane Isis-a (ID-a) komentarišući šta su tražili tamo i što su "čačkali mečku"!

Inače, temu za uvod koju je izabrao da bi počeo da piše o skroz desetoj temi nema veze sa vezom, nego se vidi da je namerno ubacio želeći da bude kao nešto cool i duhovit, da bi posle pisao o IT gigantu. Kao što sam već naveo, stav i kritika MSa mu je dobra, ali čim u startu ja nisam provalio o čemu se radi i kakve veze ovaj uvod ima sa glavnom temom kolumne, to valjda nešto govori da je tu ubačeno veštački i isforsirano, bespotrebno. Hoće čovek da bude kontroverzan po svaku cenu, ali to radi na neverovatno neotesan način u ovoj temi!
bokela je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Asmodeus (7.2.2015), Atwa013 (7.2.2015)
Stara 7.2.2015, 18:53   #11
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Citat:
bokela kaže: Pregled poruke
Ode tema i suština malo u dnevno-politička dešavanja i upoređivanja. Tormund je spomenuo naše novinare RTSa što su poginuli u bombardovanju i naravno da je to katastrofa. Ali nisam primetio da ih je neko ismevao zbog toga što su dali život, čak i da jeste, jel to znači da i mi treba da "vratimo" istom merom?

Da ne idemo dalje u temu oko islama, vera i poltike jer ćemo baš otići u off-topic, poenta je bila Kuzmovo ismevanja bez pardona u tekstu, što je meni i još nekolicini ovde zasmetalo i imamo pravo da dođemo ovde i da to prokomentarišemo, osudimo i iskritikujemo - ništa više od toga! Nećemo da idemo da bijemo Kuzmu zbog toga.

Šta će da bude sledeće, ismevaće one ljude što su masakrirani i spaljeni od strane Isis-a (ID-a) komentarišući šta su tražili tamo i što su "čačkali mečku"!

Inače, temu za uvod koju je izabrao da bi počeo da piše o skroz desetoj temi nema veze sa vezom, nego se vidi da je namerno ubacio želeći da bude kao nešto cool i duhovit, da bi posle pisao o IT gigantu. Kao što sam već naveo, stav i kritika MSa mu je dobra, ali čim u startu ja nisam provalio o čemu se radi i kakve veze ovaj uvod ima sa glavnom temom kolumne, to valjda nešto govori da je tu ubačeno veštački i isforsirano, bespotrebno. Hoće čovek da bude kontroverzan po svaku cenu, ali to radi na neverovatno neotesan način u ovoj temi!
Pa mozda bi trebalo neko da mu nalupa par samara, posto je to najefektnija analogija preko koje bi mozda uspeo da ukapira sustinu.
@Tormund: Na jedno besmisleno pitanje odgovoricu ti sa odgovarajucim: "Je l' Putinov pilot koji izbombarduje neko mesto primitivniji od dzihadiste koji resi da se digne u vazduh i obezbedi sebi mesto u raju?"
Zasto imate potrebu da komplikujete elementarne principe o kojima se ovde govori, gledajuci ih kroz licnu politicko/ideolosku prizmu i uplicuci pri tom i mrznju prema zapadu?
Sass Drake navodi jednu fejsbuk stranicu sa sto lajkova kao argument za preovladajuce misljenje...
MVasic je lepo objasnio koliko je zapravo forsiranje pitanja licemerja besmisleno, tako da je dalja diskusija na tu temu svakako suvisna.
Asmodeus je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Atwa013 (7.2.2015), bokela (7.2.2015), Rainman (7.2.2015), Sh0m1 (7.2.2015)
Stara 7.2.2015, 23:17   #12
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Šarli Ebdo je instruisan i izrežiran upravo od strane zapadnjaka. Ubijeni policajac je musliman, ljudi kojima to nije jasno su u debeloj zabludi. Ljudi sa snimka su obučeni profesionalci, ubistva su urađena u maniru dobro utreniranih plaćenika. ISIL/ISIS i sva ta priča su takođe projektovani od strane zapada i povodljivih budala iz islamskog svijeta koje ne shvataju da služe kao marionete. Nevezano za tekst, ova situacija je jasan pokazatelj kako je smrt nekoliko ljudi "tragedija", a smrt nekoliko miliona ljudi "statistika". Otvorena satanizacija islama zbog nekih kretena koji su pobili neke druge kretene koji crtaju karikature Isusa, pape, proroka Muhameda i ostalih vjerskih, političkih ili estradnih ličnosti, samo su doprinjele popularizaciji ovog lista i opštoj panici širom granica EU i svijeta. Globalni rat protiv religije i gomila predrasuda će još dugo biti aktuelne zbog instruiranih degenerika i wannabe-terorista koji se "bore za pravu stvar", ili zbog provokatorskih degenerika koji se perom bore protiv kalašnjikova a ne shvataju da ih je pero do tog istog kalašnjikova dovelo. Sve je to djelo zapadnjaka.
LoneWolf je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
filpan (18.2.2015), Marshall George (8.2.2015)
Stara 8.2.2015, 0:26   #13
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Nije istina
DeCoy je offline  
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Al Capone (9.2.2015), Asmodeus (8.2.2015), Sass Drake (8.2.2015), Sh0m1 (8.2.2015), Wolverine (10.2.2015)
Stara 7.2.2015, 15:55   #14
namcor
Veteran
 
Član od: 14.3.2006.
Poruke: 608
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 398 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

@Sass Drake
Razni verski poglavari, a i mnogi vernici, vrlo često umeju da kritikuju ateiste ili pripadnike drugih religija i njihove stavove. Zbog čega bi sami bili izuzeti od kritike, pa i podsmeha? Razni muslimanski lideri i verski poglavari stalno kritikuju dekadenciju zapada, bukvalno govore kako su ovde sve žene ***** i sl. a sami su mnogo uvredljivi - nemoj, molim te. Svoje decu i žene drže kao roblje, a onda se na zapadu i u UN pozivaju na nekakve slobode. I onda sam ja licemeran, a oni su nekakve žrtve???
I da, ja mislim da su sva ta razna pravila tupava, jer Bog, ako i postoji, sigurno ima pametnija posla nego da se bavi time šta je neki polupismemi mamlaz danas jeo i kako mu je žena obučena. Ne branim nikome da ih se pridržava ako misli da mu je tako bolje, ali ne želim ni da ih taj meni nameće.
namcor je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku namcor na korisnoj poruci:
Al Capone (9.2.2015), Asmodeus (7.2.2015), Atwa013 (7.2.2015), Sh0m1 (7.2.2015)
Stara 8.2.2015, 2:42   #15
Тормунд
Član
 
Član od: 29.5.2013.
Poruke: 436
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 213 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Nije u pitanju verovanje, nego činjenice.

Drugo, odgovori mi iskreno, da ti ja, čovek od 40 godina, kažem da iskreno verujem u Deda Mraza, šta bi prvo pomislio?
Не постоје чињенице које би доказале непостојање богова. Постоји научни теоријски систем идеја на којима се заснива такво веровање, на основу којих се одсуство божанских бића узима за апсолутну истину. У том смислу, нема разлике између вере у Деда Мраза, науку и богове.

Citat:
bokela kaže: Pregled poruke
Ode tema i suština malo u dnevno-politička dešavanja i upoređivanja. Tormund je spomenuo naše novinare RTSa što su poginuli u bombardovanju i naravno da je to katastrofa. Ali nisam primetio da ih je neko ismevao zbog toga što su dali život, čak i da jeste, jel to znači da i mi treba da "vratimo" istom merom?
Наравно да не треба, то и јесте став већине на овој теми. Али исто тако се не сме запоставити шира слика целог догађаја, и њихово исмевање читаве једне цивилизације.

Citat:
namcor kaže: Pregled poruke
@Sass Drake
Razni verski poglavari, a i mnogi vernici, vrlo često umeju da kritikuju ateiste ili pripadnike drugih religija i njihove stavove. Zbog čega bi sami bili izuzeti od kritike, pa i podsmeha? Razni muslimanski lideri i verski poglavari stalno kritikuju dekadenciju zapada, bukvalno govore kako su ovde sve žene ***** i sl. a sami su mnogo uvredljivi - nemoj, molim te. Svoje decu i žene drže kao roblje, a onda se na zapadu i u UN pozivaju na nekakve slobode. I onda sam ja licemeran, a oni su nekakve žrtve???
I da, ja mislim da su sva ta razna pravila tupava, jer Bog, ako i postoji, sigurno ima pametnija posla nego da se bavi time šta je neki polupismemi mamlaz danas jeo i kako mu je žena obučena. Ne branim nikome da ih se pridržava ako misli da mu je tako bolje, ali ne želim ni da ih taj meni nameće.
Супер што си искулирао поруку који је теби била упућена, чиме си прекинуо разговор, а онда у невезаном посту заправо дао увређен и дрчан одговор. Видиш како стајеш у одбрану ругања зато што сматраш како су муслимани "полуписмени мамлази"? Прво помињеш уопштено верске поглаваре, затим се пребацујеш на муслиманске вође, настављаш да судиш о обичајима туђе религије и закључујеш параноично "нека се ОНИ тога придржавају, само нека мени не намећу". Слика и прилика прикривеног расизма.

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
@Tormund: Na jedno besmisleno pitanje odgovoricu ti sa odgovarajucim: "Je l' Putinov pilot koji izbombarduje neko mesto primitivniji od dzihadiste koji resi da se digne u vazduh i obezbedi sebi mesto u raju?"
Опет си заменио тезе и одговорио на нешто што уопште теби није било упућено. Мислиш да си ми доскочио са овим око Путина, а у ствари си лепо илустровао и потврдио оно што сам рекао: нема више и мање примитивних народа и култура.

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Zasto imate potrebu da komplikujete elementarne principe o kojima se ovde govori, gledajuci ih kroz licnu politicko/ideolosku prizmu i uplicuci pri tom i mrznju prema zapadu?
.
Зато што то нису елементарни и универзални принципи. То су само принципи на којима се заснива Запад. Говорећи ово, не подстичемо мржњу, већ одбијамо да прихватимо као вредност вербално насиље уопште, кријући се иза слободе говора. Зато и јесте толико смешно како су сви скочили на реч "кретен", потпуно игноришући други део приче.

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
MVasic je lepo objasnio koliko je zapravo forsiranje pitanja licemerja besmisleno, tako da je dalja diskusija na tu temu svakako suvisna.
Тако је мајсторе, закључио си дискусију, иди стави наочаре и буди кул

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
И ти си исто кул, види овог са клипа како је крезав, смешан и глуп, хајде да му се смејемо сада сви зато што смо паметнији и лепши па у њему видимо симбол "овог затуцаног народа који ће заувек остати у мраку и безумљу теорија завера, и који никада неће прихватити праве вредности". Плус, имамо све зубе
Тормунд je offline  
Stara 8.2.2015, 3:21   #16
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Kao prvo lik nije krezav, a što se tiče "smešan i glup", nisam ti ja kriv što se prepoznaješ na snimku. Kad kažem glup ne mislim na nizak IQ, nego su ti glupi stavovi, kao da si bio u nekom "Otačastvenom pokretu" bio na ispiranju mozga.
DeCoy je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Al Capone (9.2.2015), Asmodeus (8.2.2015), Sh0m1 (8.2.2015)
Stara 8.2.2015, 3:53   #17
Тормунд
Član
 
Član od: 29.5.2013.
Poruke: 436
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 213 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Citat:
decoy kaže: Pregled poruke
kao prvo lik nije krezav, a što se tiče "smešan i glup", nisam ti ja kriv što se prepoznaješ na snimku. Kad kažem glup ne mislim na nizak iq, nego su ti glupi stavovi, kao da si bio u nekom "otačastvenom pokretu" bio na ispiranju mozga.
Само оштро, сасвим у складу са слободом говора, настави да провоцираш и исмеваш људе који имају другачији, глупи, став. Наравно, све то зато што ти имаш паметан. Баш је симпатично када те прогласе чланом неког фашистичког покрета зато што стајеш на страну исламске цивилизације а насупрот расистичког запада.
Тормунд je offline  
Stara 8.2.2015, 4:12   #18
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Ovaj sa video klipa je prosecan Srbin! Naucno je dokazano da nam je IQ toliki koliki je.
todos je offline  
Stara 8.2.2015, 11:31   #19
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Citat:
Тормунд kaže: Pregled poruke
Само оштро, сасвим у складу са слободом говора, настави да провоцираш и исмеваш људе који имају другачији, глупи, став. Наравно, све то зато што ти имаш паметан. Баш је симпатично када те прогласе чланом неког фашистичког покрета зато што стајеш на страну исламске цивилизације а насупрот расистичког запада.
Izvini, ali ti si taj koji bukvalno vreba teme po forumu kako bi ih ispolitizovao svojim nacionalističkim i šovinsitičkim stavovima. Koliko sam samo puta prepravljao tvoje poruke u Test Play-u jer si pokušao temu o nekoj igri ili bundle-u da okreneš na politiku, iako u pravilima foruma izričito piše da je politikanstvo zabranjeno.

A inače stao bi ti na bilo čiju stranu samo da je protiv zapada, što samo dokazuje koliko si zaslepljen ideologijom. Ne ulazim u to da li je ona ispravna ili ne, ali činjenica je da zbog toga ne možeš da realno sagledaš neke stvari.
DeCoy je offline  
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Al Capone (9.2.2015), Asmodeus (8.2.2015), Atwa013 (8.2.2015), bokela (8.2.2015), Sh0m1 (8.2.2015)
Stara 8.2.2015, 12:26   #20
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.537
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: 2/2015 "Come Join the Murder"

Citat:
Тормунд kaže: Pregled poruke
Баш је симпатично када те прогласе чланом неког фашистичког покрета зато што стајеш на страну исламске цивилизације а насупрот расистичког запада.
A?
Sta je, bre, ovo??
Kad je bezazlena prica oko jednog komentara prerasla u raspravu ovakvih razmera?
I je l' ti to nas nazivas rasistima?
Atwa013 je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
Sh0m1 (8.2.2015)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com