Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.2.2015, 17:55   #9241
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
gorann kaže: Pregled poruke
Гледао већ, и слажем се, тежак и добар.
Иначе, одгледао још један одличан британски филм )))), односно британско-литвански http://www.imdb.com/title/tt2275946/, Redirected.
Не знам да ли је неко писао већ о њему, не сећам се нешто, а не бих баш сада да претражујем... Одлична-оп*ч*на акција-комедија! )))))) Смеј'о сам се к'о блесав )))))))))))) Од мене деветка, и то јака! И препорука, наравно
Frantic bi bio bolji naziv filmu. Toliko su akcije strpali u svaki minut da ne mogu ni da se setim kako su završili u Litvaniji. Vredi pogledati, preporuka i od mene.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2015, 19:40   #9242
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odlican film o zivotu gimnasticara pod rezimom u Istocnom bloku i njegovim izazovima u Kanadi.Zaista rijetko istrazivana tema i pravo osvjezenje i preporuka za ovaj sport-drama film.

http://www.imdb.com/title/tt0464955/?ref_=ttpl_pl_tt
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	download.jpg
Viđeno:	40 puta
Veličina:	8,7 KB
ID:	51693  
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NOTTINGHAM na korisnoj poruci:
pentraksil (19.2.2015), tiho86 (18.2.2015)
Stara 19.2.2015, 5:48   #9243
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Frantic bi bio bolji naziv filmu. Toliko su akcije strpali u svaki minut da ne mogu ni da se setim kako su završili u Litvaniji. Vredi pogledati, preporuka i od mene.
Pogledah i ja Redirected. Dobra komedija bez puno veze s mozgom, mada sam malo više očekivao (jer sam navikao na više kod ovakvih britanskih filmova). 7/10
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2015, 9:10   #9244
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah Her i moram da priznam da je jako dobar film, mada mi je cudno bilo da vidim lika koji je glumio onog konzula ili sta vec u Gladijatoru u ovako 'mekanoj' ulozi Kraj je malo glup i to najvise zato sto se stice utisak da film nije imao pravilan rasplet, nekako kao da je sve bilo za dzabe, ali do tog trenutka film je vrlo kvalitetan, preporuka od mene za gledanje.
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2015, 0:14   #9245
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kingsman: The Secret Service (2015)

Odlicna i zabavna akcija, ujedno urnebesna i brutalna a opet classy. Mesavina James Bonda i Kick-Ass-a... eto Jedina zamerka sto malo duze traje, 2+h runtime bas i nije neophodan za ovu "pricu" koja je poprilicno standardna i prezvakana. Nevertheless, apsolutna preporuka od mene za jubitelje akcije, pogotovo ako ste uzivali u skorije vreme, recimo, u John Wick-u.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
ezenkiel (24.2.2015)
Stara 20.2.2015, 9:49   #9246
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
preporuka od mene za jubitelje akcije, pogotovo ako ste uzivali u skorije vreme, recimo, u John Wick-u.
John Wick nije akcija, nego neka vrsta SF-a

S druge strane, i meni se čini da je Kingsman super film, jedva čekam da ga odgledam.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2015, 9:56   #9247
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
John Wick nije akcija, nego neka vrsta SF-a

S druge strane, i meni se čini da je Kingsman super film, jedva čekam da ga odgledam.
Ne znam sta da ti kazem onda za Kingsman Videces i sam uostalom.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2015, 14:43   #9248
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Before I Go to Sleep - Tek sad sam potvrdio da je Nikol Kidman u glavnoj ulozi, bas je propala i pored svih estetskih zahvata. Film vredi odgledati zbog twista. Ostalo prilici oceni 6, mlako i za zaborav...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
doophd (28.3.2015)
Stara 23.2.2015, 13:52   #9249
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Skeleton Twins (2014)



Već duže vreme udaljene blizance okuplja bratovljev pokušaj samoubistva. Spor i prilično depresivan film o bratu i sestri koji ne uspevaju da nađu sebe, o njihovom ponovnom okupljanju, prisećanju detinjstva i njihovog odnosa dok su još uvek bili bliski... Meni se nekako svideo, dajem mu 7icu i preporuku.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2015, 7:01   #9250
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

American Sniper (2014) Tipicna američka propaganda 1/10. Cak su se i amerikanci bunili. No ovoga nece nestati. Prije njega je nedvno bio Argo, pa onda The Hurt Locker (kojeg su sami vojnici demantovali) itd itd. Zaista moras imati mentalnih poteškoca da povjerujes njihovo pravdanje izginule djece u ovom ratu tako sto su ta djeca izgubila zivot bacajuci granate na njihova vozila. Moras biti totalno neupucen da povjerujes da dijete od 5-6 godina uzima RPG tezi od njega da raznese americko vozilo. Ista glupa propaganda koja se prikazuje u Fury kako su silovanja djevpjaka u ratovima zapravo romanticni sex sa crvenim ružama. No, oni su ti koji su u tragediji. Njihova omladina strada i neka se zastave viore. "Zlo je ovdje, vidjeli smo ga.." i ako je to zlo iz nekog razloga sa druge strane planete. Oni se bore protiv zla i amerika je ponosna na vaš posao.. bez obzira sto ne znaju ni zasto taj posao postoji, ni zasno se bore, ni zasto mijenjaju svako malo drugog neprijatelja i zasto rat traje vjecno. Ista šuplja kao i za Vietnam i borba, kako bi ih oni slatko i rasistički zvali, borba protiv žutih.

Ako se film operise od realnosti, zaista se radi o jeftinom filmu sa plitkim scenariom koj ise ne trudi ali ni malo osim vec vidjenih klišeja. Nekoliko herojskih momenata i to je to. Film je u rangu onih popodnevnih filmova koji se prikazuju na Halmark kanalu. Oni porodicni niskobudjetni sa no name glumcima. Američki oskarovac je uspio da fejla u svakom pogledu. U ovoj bijednoj prici moram izvojiti Bradley Coopera koji me je kupio ovom ulogom. Odlicno je odradio posao i prenjeo na gledaoca svu tjeskobu, arogantnost i bezosjecajnost. Njemu se nema sta zamjeriti. Pogotovo sirova scena kada mu suborac prilazi u onoj mehaničarskoj radnji.

Interstellar (2014) Huh, kakvo razocarenje. Uspio sam da izbjegnem svaku diskusiju o filmu. Trailer koji sam pogledao davno prije izlaska mi je izlapio tako da apsolutno nisam znao sta da ocekujem. Hajp me nije dotakeo ni malo. Samo sam znao da je naucna fantastika i to je to.

Najvece razocarenje dolazi zbog razloga sto film u prve dvije trecine mnogo obecava. Ne bih da se zamaram koliko su tvrdnje tacne. Svaka Sci-Fi prica ima more nebuloza i u to ne bi ulazio. Gledao sam film kao da je star trek. Koga briga o realnosti putovanja brzine svjetlosti, nestvarnim portalima i glupostima. Ukljuci mastu. Tako i ovdje, oprostena im je svaka teorija. Nisu ni pokusali biti realni.

Ali film na zalost u zadnjem dijelu prelazi u totalnu bajku koja nema ni glavu ni rep. Neke sladunjave emocije koje ne uspjevaju prodati. Nije problem dramaticni dio ali je problem sto su otisli full u bajku gdje se film jednostavno gubi. Odma se zna da nece biti pristojnog kraja i tako je i bilo. U najboljem slucaju film zavrsavaju sa dobrom naznakom da nas ocekuje nastavak.

Spoiler za sadasas:
Da su film srezali prije njegovog upadanja u crnu rupu, da su napravili da je ekspedicija fejlala. Bio bi mnogo bolji. Ja sam iskreno ocekivao druge svjetove, planete, mogli su prodati kroz pricu i par CGI scena, neka ostane na dijalozima, ne moraju prikazati, film bi maštom izvukao ljepotu. Mogao je bit iepski jer je bio na dobrom putu. Nacina na koje su mogli izvuci epski film je stotinu. Ovdje nije bilo granice ni sa kojim pravcem. Sta god da su izmislili, mogli su prodati jer su isli u neocekivano.

No oni idu sa najgorim pristupom koji je jednostavno bezvrijedan. Ako se drze price paralelnih svjetova koji se preplicu, koja korist sto on pomaze svojoj kčerci u prošlosti kada njegova kcerka iz njegovog svijeta ostaje bez oca ? Kada njegovih kcerki u paralelnim svjetovima ima beskonacno ? Njegov trud nema logike. Bori se sa vjetrenjačama. Razumijem instikt ali ako je bio svjestan da se desilo to vec ranije, onda zna da nije uspio nista promjeniti. Da je promjenio pristup, imalo bi logike.. da primjeni drugi nacin da sebe u tom nekom svijetu zaustavi od odlaska. No, on ponavlja iste stvari.


Tesko ga je ocjeniti jer je film sa tehničke strane, fotografije, zvuka, odabira glumaca, glume i atmosfere brigirao. Nema se sta oduzeti ili dodati. Al ije na kraju ispao prosjecni naucno-fantasticni film koji nije poseban nipocemu. 7/10.

End of Watch (2012) Ne bih mnogo trosio rijeci na ovu policijsku dramu koja prati dva partnera na standardnim intervencijama na terenu sa malim tvistom. Suzdržali su se svakih mogucih efekata i nerealnosti pa su film sveli na neki polu-dokumentarni prikaz. Svaka preporuka. OST takodjer, svaka je pjesma bila za deset.

Dark City (1998) Nesto se ne sjecam da sam ga prije gledao. Dopao mi se samo je problem sto je od starta bio predvidiv ali iskljucivo radi filmova koji su snimljeni poslije njega (vjerovatno i inspirisani istim). Bio mi je osvježenje od novijih futuristicnih filmova. Kasnim za ovim filmom skoro dvije decenije pe nema mnogo poente davati m uneku ocjenu. Trebao se gledati kada je izasao i to je to jer se radi o fantaziji, zanru koji svaku put pokusava pomjetiri granice tehničkih mogucnosti.

The Zero Theorem (2013) Smorio me zivog. Dosta nebuloza. Mozda bi bio ok da je drugacije zavrsio. Svidja mi se ideja, kao da je sniman u Brazil (1985) "univerzumu" ali nije neka sreca. Ni u jednom momentu filma ne znas u kojem pravcu film zaista ide niti koja je poenta cijelog procesa koji IMHO iscrpljuje gledaoca. Christoph Waltz je bio odlican. Jedina njegova uloga gdje mi je bio simpatican i ne tako odbojan. Ali je film startao i zavrsio sa mnogo nejasnoca. 4/10

Begin Again (2013)

Film prati propalog producenta i moglo bi se reci, propalu kantautoricu. Odlucuju da snime album na jedan poseban alternativni nacin bez dinara u djepu.

Jedna lagana muzicka drama koju prati romantika u nekom najblazem obliku. Nisam za sladunjave filmove kao sto je ovaj ali mi se mnogo dopao. Ne bih nikada rekao da ovakav lght film moze na mene ostaviti dubok utisak. Ne mogu uprt prstom zasto mi se toliko dojmio jer se ne radi o remek djelu ni u kojem smislu. Mozda sto je svaka uloga u ovom film na svoj nacin pozitivac koji zraci, peteticki receno, dobrotom i ljubavi.

Ne bih da ga ocjenjijem, nije ni bitno. Uspio je u onome sto je htio da bude. Ima ukus onih božičnih filmova koji su tu da poprave raspolozenje bez da budu remek djelo. A ovo je za mene, neko malo toplo remek djelo koje ce mi ostati u lijepom sjecanju (uspjeli su da me rastope a i dalje ne znam zasto.. hehe).
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
goranmax (26.2.2015), gorann (26.2.2015), N3n0 (27.2.2015)
Stara 26.2.2015, 18:53   #9251
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
[B]Interstellar (2014)

Spoiler za sadasas:
... Ako se drze price paralelnih svjetova koji se preplicu, koja korist sto on pomaze svojoj kčerci u prošlosti kada njegova kcerka iz njegovog svijeta ostaje bez oca ? Kada njegovih kcerki u paralelnim svjetovima ima beskonacno ? Njegov trud nema logike. Bori se sa vjetrenjačama. Razumijem instikt ali ako je bio svjestan da se desilo to vec ranije, onda zna da nije uspio nista promjeniti. Da je promjenio pristup, imalo bi logike.. da primjeni drugi nacin da sebe u tom nekom svijetu zaustavi od odlaska. No, on ponavlja iste stvari.
Samo mala ispravka za ovo sto si rekao:
Spoiler za sadasas:
Ne radi se o paralelnim svetovima niti alternativnoj realnosti nego o vremenskom paradoksu, cela radnja filma je zasnovana na ogromnom plot-holu
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2015, 19:11   #9252
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

goranmax

Spoiler za in:
Ne znam da li je baš vremenski paradoks jer je on bio interaktivan sam sa sobom. Postojale su dvije identicne osobe u isto vrijeme sto moze biti samo kontakt izmedju dva paralelna svijeta. To je problem i sa teroijama u filmovima sa povratkom u prošlost.

Ako se dobro sjecam, i sami su rekli da ne mogu vrijeme vratiti u nazad. Samo ubrzati ili usporiti radi njegovg relativiteta.

Ali, sve je to mašta tako da zaista nije ni bitno.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 0:10   #9253
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nisam znao da imamo bolje fizicare od Kip Thorne-a na forumu koji je mozda i najbolji fizicar danasnjice a ujedno je radio na ovom filmu zajedno sa Nolanom.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
aammeerr (1.3.2015), ezenkiel (4.3.2015)
Stara 27.2.2015, 1:27   #9254
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mora da im je on rekao da...
Spoiler za ...:
spejs satl (koji sa Zemlje polece uz pomoc raketa) moze komotno da poleti sam sa planete koja ima vecu gravitaciju od Zemlje... iz vode. Takodje, siguran sam da im je rekao da taj isti spejs satl moze komotno da se obrne oko jbne crne rupe radi ubrzanja. Cista elementarna fizika je i kad odradis slobodan pad u crnu rupu prezivis i teleportujes se u dimenziju X.


Ne znam da li imamo bolje fizicare od Kip Thorne-a, ali zato filozofe imamo na pretek.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
goranmax (27.2.2015)
Stara 27.2.2015, 1:30   #9255
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ima objasnjenja i za to samo treba naci ali ne vredi sa iskusnim fizicarima raspravljati lakse je ispljuvati film. Mogu ti objasniti preko poruka o svemu sto te zanima da ne bi ovde isao u offtopic.

Poslednja ispravka: Kidja (27.2.2015 u 1:39)
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 1:38   #9256
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Siguran sam da ima objasnjenje i za...
Spoiler za ...:
crvotocinu koju su oni sami (iz buducnosti) napravili... dobra logika, i to im je Kip Thorne verovatno opisao kao skroz OK.


Siguran sam da si ti nasao objasnjenje i u onoj sceni kada se Supermen okrece oko Zemlje u kontra smeru i vrati vreme u nazad? Love force fizika verovatno.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
goranmax (27.2.2015)
Stara 27.2.2015, 1:49   #9257
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Trebali su tebe da pitaju ocigledno znas bolje ali evo da ti zagolicam mastu , mozda uzmes neku knjigu u ruke ako te bas zanima.
Za ono tvoje prvo pitanje gore "Escape velocity" guglaj,citaj malo o tome i shvatices.

Ima film naravno greske neke ali ne velike, mozda jedini film koji odprilike nema nijednu "gresku" sto se nauke tice je Odiseja.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 2:22   #9258
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sto se fima i fizike tice..

Spoiler za sdsadas:
..crna rupa nije rupa. Kako se onda moze uopste govoriti koliko je film tacan? Crna rupa je najgori naziv koji se moze koristiti da se nesto pogresno opiše jer je taj naziv više ironican. Crna rupa je tijelo koji ima abnormalnu veliku gravitacionu/magnetnu silu da prvivlaci sve sebi pa cak i svjetlost ne prolazi pored nje a radi se o objektima koji su abnormalne gustoče. Ono banalno objašnjenje, smjestiti gravitacionu silu planete zemlje u jedan kliker, odnosno kompresovati zemlju na tu velicinu i dobijes crnu rupu je najjednostavnije za razumjeti.. jer je na malom prostoru izlozena ogromna sila privlačnosti. Crna rupa je objekat a zovemo je crna rupa jer ne prolazi svetlost pa je tama oko nje ali nije rupa!

No oni u filmu crnu rupu prikazuju kao rupu koja je .. crna. Kazem ja lijepo, bajka.



Na kraju, rekao sam, nisam se zamarao sa tačnošću nekih "činjenica" i to je najmanji problem u filmu.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2015, 2:23   #9259
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nisam bas Kip Thorne nivo, ali fiziku sam polozio (sa 8) i stvarno ne znam sta pokusavas da mi objasnis sa Escape velocity. Nekako, i ne zelim da znam.

Film je ceo jedna ishajpovana greska uz fenomenalne efekte, kombajn buducnost i lazno sletanje na Mesec, zacinjena jeftinom dramom i, naravno, Kip Thorne-om. Alien tampon ima originalniju pricu.

Edit: Sad gledam sta si se izlupetao dole... Pominjes pojmove koje sam ne razumes, tek tad izgledas glupo, a poredjenja sa Kip Thorne-om ti pravis. ...a i ja se grudvam s indijancima...

Poslednja ispravka: toxic (27.2.2015 u 11:22)
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
goranmax (27.2.2015)
Stara 27.2.2015, 2:30   #9260
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Bitno je da znas da je ishajpovana greska a ne znas ni sta je "Escape Velocity", dobio si 8 iz fizike i uporedjujes se sa covekom koji pise knjige na tu temu.
Svaka cast, Alien Tampon je pravi film za tebe.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com