Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.12.2015, 0:17   #10121
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Izvinjavam se, u pravu si, ne razmišljam dobro zadnjih dana (imam temperaturu).
Ma OK, desava se Da je Star Wars bio u pitanju bilo bi belaja


Inace, da predlozim da odgledate "Sicario"



Odlican triler, i odlicna gluma od strane citave postave. Uzivao sam od pocetka do kraja...nazalost, dosta neprimecen od strane ostatka sveta (ili se bar meni tako cini).
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2015, 21:44   #10122
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Joe Dirt (2001)
http://www.imdb.com/title/tt0245686/



Joe Dirt 2: Beautiful Loser (2015)
http://www.imdb.com/title/tt4126340/



Komedija. Ima li mesta u ovom mačo svetu za neuglednog, ali izuzetno senzibilnog Džo Dirta? Nećete se baš ubiti od smeha, ali ipak zanimljivi, neobični filmovi. Nije baš jasno čemu ovolika distanca između njih. Morate pogledati oba dela.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2015, 23:07   #10123
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ma OK, desava se Da je Star Wars bio u pitanju bilo bi belaja


Inace, da predlozim da odgledate "Sicario"



Odlican triler, i odlicna gluma od strane citave postave. Uzivao sam od pocetka do kraja...nazalost, dosta neprimecen od strane ostatka sveta (ili se bar meni tako cini).
Film ima previsoku ocenu,film je dosadan koliko i sama ocena,on je vise drama zanr,pre trilera,jedva sam izdrzao sat vremena da odgledam ovaj bezidejni film,presporo se sve odvija u ovom filimu,ko voli tako,onda je svakako film za njega,ko voli brzu radnju treba da ga izbegne...
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2015, 23:39   #10124
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pa, ovo nije akcija. Što se mene tice, jedan od najboljih filmova u zadnjih par godina. Ne mogu da nađem nikakvu zamerku.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2015, 23:53   #10125
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^Osim lika koji je poveren Blunt-ovoj. Samo se nešto zagleda, puši, kao da je odvedena sa ulice gde se inače bavila prodajom ljubičica i karanfila...
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2015, 1:20   #10126
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spoiler za Екиман:
Citat:
ekiman kaže: Pregled poruke
zalis se o teoriji zavere,politici a zatim sam stavis klipove o teoriji zavere
Теорија завере је реч која је небулозна, јер тако нешто не постоји, већ или једно или друго, а ако обе склопиш у целину добијаш пропагандну реч коју су Јевреји пустили у медије и провлачили је тако да асоцира на глупоћу и лаж, а заправо је свака "теорија" "завере" ИСТИНА, мада глупим људима то не могу објаснити макар им нпр. цртао мапу Ротшилдовог трезора, а верујем да ти ипак знаш о чему ја пишем.
А у вези клипа, да, страшан сам, истрошио сам мини проценат једног реда у једној поруци на једној страни на једној теми, а не разглабао, као ви овде, на пар страна у пар тема што радите о неким глупостима и при томе спамујете...штета што ја нисам модератор, чистије би било.
Citat:
ekiman kaže: Pregled poruke
takodje opste je poznat tvoj stav o americkoj propagandi u svakom mogucem filmu a pre svega americkom.:d
Ја се гнушам пропаганде (наше, стране, а пре свих амер. и енглеске) и увек се (иронично) насмејем када неко почне да ми прича уживо или када почну вести или када када неко почне да пише о неком слободама и и сличном, а све знам унапред о чему је реч као што је нпр. једна од највећих глупости у задњих пар година, колиција САД-а против ИД односно неуспелог експеримента, а заправо је...комедија...Било би добро да могу да пишем више о ономе што знам на одговарајућој теми, али је нисам приметио.
Citat:
SportsGamer kaže: Pregled poruke
Film ima previsoku ocenu,film je dosadan koliko i sama ocena,on je vise drama zanr,pre trilera,jedva sam izdrzao sat vremena da odgledam ovaj bezidejni film,presporo se sve odvija u ovom filimu,ko voli tako,onda je svakako film za njega,ko voli brzu radnju treba da ga izbegne...
Ако не најпрецењенији филм ове године, онда један од. Али ваљда људи превише готиве Бенисиа и Блантову, па уз то надовежемо сцене драме и хистерисања и мудровања, bad ass погледе, па као "види врхунски квалитет, ово је врхунски филм, 1 од најбољих"...Не би ме чудило да се јаве дежурни спасиоци напумпаних филмова и ооо свемоћни врхунски критичари...

The Intern
Филм који прираста срцу топлином (а води се као комедија, што није баш скроз тачно), приказујући испреплетане људске односе и сву ту атмосферу која се одвија на нивоу куће и посла, где се на сасвим једноставан начин приказује како све што је и компликовано може бити просто. Де Ниро, брат, Бог отац, жива легенда, нека нам поживи још 100 год, овде ми је пробудио неке мисли о томе где иде свет данас и заправо, цео његов перформанс осликава изумрло каваљерство, елеганцију и класу старе школе понашања од отварања врата девојци на колима преко давања марамице када затреба и наравно, права реч у право време. Просто...филм вас веже за породицу, топлину и нежност, за само лепе ствари, а ако и нешто крене по злу...биће боље. Ен Хетуеј и Де Ниро глуме изврсно. Филм као да је трајао 5 минута. Много сам очекивао овај филм и својом презентацијом је одувао многе друге напумпане филмове, а сличну одушевљеност сам осетио и са изврсном драмом Far from the Madding Crowd. Заиста...удубите се у филм и видите сву ту лепоту.

Писао бих много дуже о о томе колико овај филм прија и нараво, илуструје чињеницу да су године само број и да се, када је човек у могућности, може све, а да одбијање посвећивања нечему је изговор за лењост.
Оцена 9/10.

The Martian

По главним глумцима ми је деловало као да је неки облик спин офа Нолановог Interstellar, али наравно, овај је бољи, макар мени. Ово је потпуно неочекивано изненађење, позитивно у сваком смислу, посебно глума Дејмона, али када погледате поставу, а филмофил сте, можете набројати бар 1 филм по глумцу. Свиђа ми се илустрација дозе реалности живота на Марсу, суровост услова, непретеривање у стварима где то обично бива, доза фантастично умереног хумора (алузија на Господара прстенова у присуству Шон Бина је феномен ) и наравно, напетост присутна како се ближимо крају. Целокупна атмосфера је изузетна и после катастрофе са Prometheus, Ридли Скот се вратио у седло са новим хит филмом и што је још занимљивије – опет научном фант. Ово ће, верујем, сви гледати и наравно уживати, јер је филм заиста врхунски. Мане малтене и нема, али можда није било потребе за оним цео свет (брате, заиста?) те чека, сви те волимо фазону, АЛИ ок, филм ипак има границу.
Оцена 9/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2015, 10:35   #10127
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Bridge of Spies (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3682448/



Čovek mora da se zapita šta je nateralo Spilberga da snimi ovaj film. Nešto novo teško da je mogao da predoči. Dva momenta su ključna po meni u filmu:
Govor Džejmsa Donovana pred apelacionim sudom o suštini Amerike, sa čim se apsolutno slažem, i osećaj olakšanja, optimizma, na kraju filma kad se nazire da je dijalog moguć, i da čovečanstvo neće nestati u nuklearnoj kataklizmi. Dakle, film ima neskrivenu političku dimenziju. Ostaje nam samo da se nadamo da i Spilberg nije agent, i da je onda sve to propaganda.
Spoiler za Pamćenje:
Kažu, "Moli se Bogu, al' barut nek' ti je uvek suv", a tu je i ona "Koga zmija jednom ujede..."; Sećam se šta je Spilberg pričao o Srbiji u jeku NATO kampanje, i za mene je on kao čovek mrtav. Nije uopšte sagledao suštinu Srpske tragedije na Kosovu.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Bridge of Spies (2015) DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8.zip (50,0 KB, 8 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (25.12.2015 u 10:56)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2015, 10:46   #10128
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.469
Zahvalnice: 1.095
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Joe Dirt (2001)
http://www.imdb.com/title/tt0245686/



Joe Dirt 2: Beautiful Loser (2015)
http://www.imdb.com/title/tt4126340/



Komedija. Ima li mesta u ovom mačo svetu za neuglednog, ali izuzetno senzibilnog Džo Dirta? Nećete se baš ubiti od smeha, ali ipak zanimljivi, neobični filmovi. Nije baš jasno čemu ovolika distanca između njih. Morate pogledati oba dela.
Meni je prvi film bio odličan a drugi sam gledao pre neki dan ali ne do kraja, mnogo je lošiji.
Ili sam ja istančao (ne)ukus...
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2015, 13:29   #10129
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Spoiler za Екиман:
Теорија завере је реч која је небулозна, јер тако нешто не постоји, већ или једно или друго, а ако обе склопиш у целину добијаш пропагандну реч коју су Јевреји пустили у медије и провлачили је тако да асоцира на глупоћу и лаж, а заправо је свака "теорија" "завере" ИСТИНА, мада глупим људима то не могу објаснити макар им нпр. цртао мапу Ротшилдовог трезора, а верујем да ти ипак знаш о чему ја пишем.
А у вези клипа, да, страшан сам, истрошио сам мини проценат једног реда у једној поруци на једној страни на једној теми, а не разглабао, као ви овде, на пар страна у пар тема што радите о неким глупостима и при томе спамујете...штета што ја нисам модератор, чистије би било.Ја се гнушам пропаганде (наше, стране, а пре свих амер. и енглеске) и увек се (иронично) насмејем када неко почне да ми прича уживо или када почну вести или када када неко почне да пише о неком слободама и и сличном, а све знам унапред о чему је реч као што је нпр. једна од највећих глупости у задњих пар година, колиција САД-а против ИД односно неуспелог експеримента, а заправо је...комедија...Било би добро да могу да пишем више о ономе што знам на одговарајућој теми, али је нисам приметио.
Ако не најпрецењенији филм ове године, онда један од. Али ваљда људи превише готиве Бенисиа и Блантову, па уз то надовежемо сцене драме и хистерисања и мудровања, bad ass погледе, па као "види врхунски квалитет, ово је врхунски филм, 1 од најбољих"...Не би ме чудило да се јаве дежурни спасиоци напумпаних филмова и ооо свемоћни врхунски критичари...
Ooppaaa, za nekog ko još gleda crtaće, gadan čiča rasteš, da ti kažem... Ništa ti ne deluju te tvoje pozitivne "vrh" romantične komedije, morao bi još toga da izvrtiš. Recimo ovaj:

Veronica wishes to die
.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2015, 17:31   #10130
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

In the Heart of the Sea (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1390411/



Čovek se (m)uči dok je živ. Ko bi rekao da su dešavanja u filmu inspiracija za roman Mobi Dik.

Poslednja ispravka: Suad Novic (25.12.2015 u 18:28)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2015, 21:36   #10131
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sicario

Po mom skromnom mišljenju blago precijenjen film, previše se uzda na šok efekat života u Meksiku koji je pomalo prežvakan, a i ti šok momenti su mogli da budu bolji. Glumačka ekipa izvanredna (Bluntova pogotovo), ali ne vade siromašan scenario iz gabule.
Spoiler za Scene koje su me dojmile i dižu ocjenu filma:

1.Zastoj u saobraćaju pri izlasku iz Juareza. Savršeno prikazuje šta ekipa treniranih ratnih veterane prave od gomile srčanih gangstera. Čorbu.
2.Trenutak kada Toro pobije Jefeovu užu porodicu. Brutalno i u sekundi, to slabo pamtim u Holivudskim filmovima.

7/10





The Hateful Eight

Pripremite grickalice, odvojite 3 sata, pogasite svjetla i odgledajte film godine. Poželjno u društvu, što se ja kajem što nisam uradio. Uradiću jbg. Nemam šta više da pričam.
10/10
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku JzmA na korisnoj poruci:
ColdBoot (26.12.2015), malo blesav (26.12.2015)
Stara 27.12.2015, 3:34   #10132
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

THE REVENANT


Epska biografska drama/western u reziji meksickog rezisera Alejandro González Iñárritu.
Glavne uloge Leonardo DiCaprio i Tom Hardy.

Film u svoj svojoj vizualnoj raskosi prati dogadjaje izvidnika Hugh Glass(Leonardno D.) koji predvodi grupu trapera koze,koji pokusavaju da zarade boreci se protiv Indijanaca i surove divljine.Glass biva napadnut od strane grizlija i biva napusten od strane svojih ''prijatelja'' krece u epsku pustolovinu prezivljavanja vodjen osvetom i pukim nagonom za prezivljavanje.
Tom Hardy glumi glavnog antragonistu Fitzgeralda,bivseg zatvorenika sa bolnom proslocu koji je zasluzan za napustanja Glass-a ostavljajuci ga na milost Indijancima i divljini.
Film je takodje pun sanjivih/simbolicnih scena Glassa gde se javjaju njegova zena i sin,koji ga tereju da ide napred.

Film je vizualno nesto najlepse sto sam video u protekloj godini,sa neverovatnom kamerom i scenama okrutne divljine severozapadnih bespuca Amerike.Cesto sam se zapitao kako su ovo snimili.
Muzika je isto perfektna,samo mi je zao sto nije vise zastupljena.
Mane filma po meni:
Likovi nisu bas dovoljno razradjeni(osim dva glavna lika) a i njihovi motivi nisu bas najjasniji uzimajuci u obzir da film traje 2.5h...

Zavrsnica filma je po meni maestralno uradjena,ostavljajuci gorak ukus u ustima.

I za kraj pitanje da li Leonarno zasluzuje Oskara za ovu ulugu?
Odgovor je da i ne.Ovo nije njegov najbolji film i najbolja uloga ali je definitivno fizicki najteza.Hardy je po meni isto bio odlican glumeci sebicnog trapera,koji zeli da pocne ispocetka.

ps.
Kada uporedim ovaj film sa SW(prvenstveno sa tehnicke stane) koji je bio najiscekivanji film godine vizualno veoma jak sa filmom Revenant (i ako im tematika nije ista),Revenant izlazi kao apsolutni sampion.
Zao mi je sto sam ovo morao reci kao fan SW ali ovaj film mi deluje kao preko potrebno olaksanje i vracanje vere u poljujanu filmsku magiju.

8/10
Obavezno gledanje.

Poslednja ispravka: Ekiman (27.12.2015 u 9:09)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
Miki1987 (5.1.2016)
Stara 27.12.2015, 13:54   #10133
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Glumačka ekipa izvanredna (Bluntova pogotovo)
Mozda najgora uloga godine.

Inace i film zestoko precenjen. Traje ko godina
Spoiler za spoiler:
a nikad nista da se desi.


Da ne bude off, pogledao sam

Maidentrip

Vjerovatno je vecina pre par godina citala o devojcici koja je sa 14 godina oducila sama da brodom obidje svet. Ovaj film prati to njeno putovanje. U 80ak minuta je lepo sve upakovano. Recimo 7/10

Spoiler za Pocetak - kraj:
Moram priznati da mi je na pocetku bila jako simpaticna, da bi na kraju bilo KAKVA KUCKA JE*OTE!!!
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2015, 14:15   #10134
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Darwin Awards (2006), http://www.imdb.com/title/tt0428446/



To investigate bizarre insurance claims that transpired in either accidents, death or both, a former cop and an insurance investigator travel throughout the country to look at the cases up close.

Solidno, ali moglo je to puno bolje.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2015, 14:34   #10135
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Pa, ovo nije akcija. Što se mene tice, jedan od najboljih filmova u zadnjih par godina. Ne mogu da nađem nikakvu zamerku.
Sto se mene tice nije ni blizu. Gluma slaba, radnja nikakva, ovakvih filmova u najbolju ruku prosjecnih ima puno. Nista posebno se ne izdvaja kvalitetom
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2015, 21:19   #10136
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II




The Hateful Eight

Najnoviji film Tarantina.
Najzabavniji film ove godine.Film traje 2h46min ali je toliko bio zabavan da sam gledao koliko je ostalo do kraja ne zeleci da se film zavrsi.

Prica prati lovca na glave(Kurt Russel) koji sa svojom ''nagradom'' zavrsi u kafani bogu iza tregera zbog mecave i mora da prezivi dva dana sa kompletnim strancima.
Film je prepun Tarantinovskim dijalozima,humorom,rasnom diskriminacijom i brutalnim scenama nasilja.All you ever wanted.
Takodje tu je i Ennio Morricone i tema iz filma The Thing(gde isto glumi K.R) koja se iz nekog razloga nikad nije nasla u SF klasiku ali zato je ovde odlicna u dve scene,posebno na kraju.
Film se svideo i mom caletu oldtimeru koji je odrasto na spageti westernima,kaze najbolji film koji je skoro gledao!

Ko voli Vestern,misteriju,Tarantina ovo se ne propusta.

9/10

Muzika iz filma
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2015, 22:29   #10137
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hm, ja sam nekako razočaran ovim Tarantinovim filmom, mislim odlično počinje, upoznavanje sa likovima je odlično, gluma je odlična, muzika isto ali od druge polovine mi film postaje slabiji, naročito priča, nisam se emocionalno vezao ni za jednog lika pa da kažem da navijam za nekog.
Od mene 7/10.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2015, 22:44   #10138
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Svi likovi u filmu su hejteri i treba da se mrze Kao sto sam naziv kaze.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2015, 23:15   #10139
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Martian - Sve vreme sam imao onaj osecaj vec vidjenog, ali nije mi smetalo i na kraju mislim da je dobro sto sam ga odgledao. Neizbezna je komparacija, Interstellar mi je ipak bolji film, epskiji da kazem
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2015, 2:01   #10140
Pinstripe
Veteran
 
Član od: 17.3.2009.
Poruke: 1.049
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 182 puta na 175 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^I meni je proslogodisnji interstellar bolji a marsovca sam danas odgledao
Pinstripe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com