Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.3.2016, 4:44   #10341
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Film je takodje poznat i po ovome:

Citat:
In 1991 during the filming for 'Point Break' Keanu Reeves (whose role involved playing rookie FBI agent 'Johnny Utah') was surfing with co-stars when a small child was dragged under the waves and began to struggle to stay above surface. As his co-stars rushed to help, Reeves held out an arm infront of them, stopping them and was reported saying by Lori Petty (who played the character Tyler Endicott in the film) "The waves have claimed her, let her fight for her own life". The crew, dumbfounded, proceeded to watch her struggle until her body disappeared beneath the waves, lifeless. He was later spotted outside the child's house, making drowning gestures and thanking the family for their child's sacrifice to the great ocean.
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku acaf na korisnoj poruci:
caine (22.3.2016), Ekiman (23.3.2016)
Stara 22.3.2016, 5:02   #10342
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Morao sam ovo da proverim, ali naravno da je laz. Da je neko drugi, pa i ajde, ali Kijanu.. Takodje karijera bi mu bila gotova tog trenutka.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2016, 5:58   #10343
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Internet put gluposti. Nista cudno...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2016, 11:20   #10344
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Film je takodje poznat i po ovome:
I Elvis je jos ziv.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2016, 17:39   #10345
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Iznenadili bi se iz cega sve moze da vas izvuce slava i moc. Prica je istinita, mom drugu je teca bio Patrik Svejzi i on je potvrdio. Elem, bar ima odlican smisao za humor:

Citat:
On the set of Constantine, Reeves was brought in front of a mock tribunal, forcing him to apologise for a prank played on a fellow cast member Rachel Weisz. Reportedly, Reeves entered Weisz's trailer during a shoot with 4 freshly picked carrots he bought from a near-by farmer's market, and hid the veg in various locations in the dressing room, leaving a sign on the door claiming "There are 5 carrots hidden in this room". Weisz, who was know to suffer both from OCD and Lachanophobia (an irrational fear of vegetables), was rushed to hospital when she collapsed outside her trailer just before an expensive action scene where she was supposed to be rigged to fall through a 40 ft pane of glass and into a swimming pool.
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2016, 18:27   #10346
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
iznenadili bi se iz cega sve moze da vas izvuce slava i moc. Prica je istinita, mom drugu je teca bio patrik svejzi i on je potvrdio. Elem, bar ima odlican smisao za humor:
Дај бре човече, не засмејавај Форум овде

-линк-
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 12:33   #10347
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hmm izgleda da je Batman vs Superman shit,naravno IMDB je pun fejk revijua gde daju 10-9.Iskreno ne znam zasto nisam iznenadjen,Na Rotten T je ocena 36%.
Jos jedna propustena sansa DC univerzuma nazalost ocekujem isto sa Suicide Squad.
Kao fanboy mogu reci samo ovo:
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 12:49   #10348
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Trejler već je izgledao komično loš, imao sam nepriliku da ga pogledam bar tri puta u bioskopu.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 16:57   #10349
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

a realno, sta vise i da izmisle? iscedili su superhoreje do iznemoglosti, gube smisao. danas jedan spasava grad, sutra drugi planetu, prekosutra treci galaksiju... pa se udruzuju, pa ratuju izmedju sebe... sile se opravdanja i obrazlozenja... vise ih maltene i ne gledam.
voleo bih da se ti enormni budzeti ulazu u nesto originalno, pa makar i ispalo sf s****. ali, kapiram da ih boli uvce da rizikuju.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 17:21   #10350
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Recenzijama nista ne verujem dok sam ne odgledam.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 17:46   #10351
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Acaf, јел знаш да су филмови Последња екскурзија рађени по истинитим догађајима? (добро ајде, није да нема истине о судбини, јер је сигурно не мож' избећи ).

Е сада, што се тиче BvS: Dawn od Justice, јбт ко још слуша професионалне критике???!!! Слушајте шта заљубљеници суперхер. универзума кажу односно њихове оцене, мада ни то не треба прихватати превише озбиљно, јер када провалим да скоро нико није гледао Снајдеров Watchmen, дође ми да ударим главом од зид, а 1 је од најбољих суперхер. филмова које сам гледао - мрачан, бруталан, визуелно савршен испреплетан са савршеном причом што само Зек Снајдер уме и може. Али већина је тај филм тешко сварила због тог dark mode-а и свега мрачног, а он је слично направио и са 300, као и са Sucker Punch и оцене су им свуда више него добре, али професионални критичари га једноставно не готиве...да...али хеј важно је да готиве Џ. Џ. Абрамаса, лика који је од Стар Трека направио CGI clash. То је просто, када критике почну да хвале некога, то иде у бесвест, иако нема смисла.

Ако је Снајдер применио dark mode и у BvS: Dawn od Justice, мени је то одлично. Ако и поред свега филм заиста није довољно добар (искључиво по мишљењу гледалаца - фанова), нема везе, онда је то до Warner Bros. Уосталом, можда је и Marvel утицао на неке критике, не би ме чудило, јер је познато какви су по том питању.

Мада када видим колико високе оцене имају неки од најпрецењенијих филмова икада (Frozen, It Follows, WALL-E, Brave, Одисеја, Sicario, Guardians of the Galaxy, The Intouchables, Ant-Man, Avengers: Age of Ultron, Iron Man 3, Boyhood и листа иде и иде), онда се додатно не обазирем на њих. Као што је написао Пентраксил:
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Recenzijama nista ne verujem dok sam ne odgledam.
Управо тако.
Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Hmm izgleda da je Batman vs Superman shit,naravno IMDB je pun fejk revijua gde daju 10-9.Iskreno ne znam zasto nisam iznenadjen,Na Rotten T je ocena 36%.
Jos jedna propustena sansa DC univerzuma nazalost ocekujem isto sa Suicide Squad. Kao fanboy mogu reci samo ovo:
Ма да бре сигурно...јеси ти то одгледао или нЕси? Када одгледаш, као фанбој и оцени. Боли те уво шта критике кажу, посебно оцене на Rotten Tomatoes, на њих сам алергичан (http://www.rottentomatoes.com/m/sharknado_2013/ LOOOL).

Poslednja ispravka: Romantic (23.3.2016 u 17:57)
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
filpan (23.3.2016), mmarko (23.3.2016)
Stara 23.3.2016, 18:05   #10352
tiho86
Veteran
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: NEO-TOKYO
Poruke: 588
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 224 puta na 135 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku tiho86
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Acaf, јел знаш да су филмови Последња екскурзија рађени по истинитим догађајима? (добро ајде, није да нема истине о судбини, јер је сигурно не мож' избећи ).

Е сада, што се тиче BvS: Dawn od Justice, јбт ко још слуша професионалне критике???!!! Слушајте шта заљубљеници суперхер. универзума кажу односно њихове оцене, мада ни то не треба прихватати превише озбиљно, јер када провалим да скоро нико није гледао Снајдеров Watchmen, дође ми да ударим главом од зид, а 1 је од најбољих суперхер. филмова које сам гледао - мрачан, бруталан, визуелно савршен испреплетан са савршеном причом што само Зек Снајдер уме и може. Али већина је тај филм тешко сварила због тог dark mode-а и свега мрачног, а он је слично направио и са 300, као и са Sucker Punch и оцене су им свуда више него добре, али професионални критичари га једноставно не готиве...да...али хеј важно је да готиве Џ. Џ. Абрамаса, лика који је од Стар Трека направио CGI clash. То је просто, када критике почну да хвале некога, то иде у бесвест, иако нема смисла.

Ако је Снајдер применио dark mode и у BvS: Dawn od Justice, мени је то одлично. Ако и поред свега филм заиста није довољно добар (искључиво по мишљењу гледалаца - фанова), нема везе, онда је то до Warner Bros. Уосталом, можда је и Marvel утицао на неке критике, не би ме чудило, јер је познато какви су по том питању.

Мада када видим колико високе оцене имају неки од најпрецењенијих филмова икада (Frozen, It Follows, WALL-E, Brave, Одисеја, Sicario, Guardians of the Galaxy, The Intouchables, Ant-Man, Avengers: Age of Ultron, Boyhood и листа иде и иде), онда се додатно не обазирем на њих. Као што је написао Пентраксил: Управо тако.Ма да бре сигурно...јеси ти то одгледао или нЕси? Када одгледаш, као фанбој и оцени. Боли те уво шта критике кажу, посебно оцене на Rotten Tomatoes, на њих сам алергичан.
Ja nisam nesto ljubitelj superheroja.Volim bartonove Betmene i to je to.Obozavam stripove,ali nekih drugih zanrova.Mene je Watchmen prijatno iznenadio,odlican film..nekako je lepo ispricana prica.Akcione scene dozirane,muzika odlicna.Sto se tice BVS meni je najveca zamerka fotografija,ja zaista ne znam ko potencira onavku fotografiju(znam da je bila i u MOS,znaci snyder) neku muljavu zuckastu Npr ona je legla u 300 ali ovde mi nikako ne stoji.Zaista mi ubija izgled filma(kazem naravno na osnovu trailera)kao da time maskiraju dobar deo cgi

tiho86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 19:28   #10353
Schwabsteiger
Član
 
Član od: 19.1.2011.
Lokacija: Pancevo (Raccoon) City
Poruke: 342
Zahvalnice: 155
Zahvaljeno 115 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
...мрачан, бруталан, визуелно савршен испреплетан са савршеном причом што само Зек Снајдер уме и може.
Mala ispravka samo, nije Snajder radio na scenariju i prici za Watchmen, vec David Hayter (lik koji je poznat i po tome sto Snake-u daje glas u MGS igrama).

Poslednja ispravka: Schwabsteiger (23.3.2016 u 19:28) Razlog: typo
Schwabsteiger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 20:19   #10354
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Snajder uglavnom briljira kod prenosa source materijala na veliko platno (300, Watchmen), medjutim ukoliko ne copy-paste-uje pricu iz pomenutog materijala onda tu vec nastanu problemi.

BvS jeste baziran na cuvenom TDKR, ali konkretna prica u filmu nema veze sa tim. Koliko sam video po review-ima najvece zamerke su na tome sto se film oseca zbrzano i prica nedorecena (iako traje 2 i po sata!) jer pokusavaju da urade u jednom filmu ono sto je Marvel radio u pet. S druge strane, najvece hvale su na racun Affleck-ovog Batmana.

Kakogod, nemojte da vas lose recenzije odvrate od filma, ovo je must watch za fanove zanra. Sto se mene tice dovoljno je da bude na nivou Man Of Steel, ja cu biti zadovoljan. A eto taj film ima 56% na rotten-u jer ljudi smatraju da je Supermen ono sto su videli u filmu iz '78, j*bes 75 godina evolucije lika kroz stripove.

Da ne laprdam mnogo, imam rezervaciju za petak, pa cu tad izneti utiske.

Cuvajte se spojlera
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 21:02   #10355
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Acaf, јел знаш да су филмови Последња екскурзија рађени по истинитим догађајима? (добро ајде, није да нема истине о судбини, јер је сигурно не мож' избећи ).

Слушајте шта заљубљеници суперхер. универзума кажу односно њихове оцене, мада ни то не треба прихватати превише озбиљно, јер када провалим да скоро нико није гледао Снајдеров Watchmen, дође ми да ударим главом од зид, а 1 је од најбољих суперхер. филмова које сам гледао - мрачан, бруталан, визуелно савршен испреплетан са савршеном причом што само Зек Снајдер уме и може. Али већина је тај филм тешко сварила због тог dark mode-а и свега мрачног, а он је слично направио и са 300, као и са Sucker Punch и оцене су им свуда више него добре.
Za Poslednju Ekskurziju ne znam, ali znam da su Martian i Europa Report radjeni po istinitim dogadjajima.

Watchmen je prilicno dobar film, 300 isto, dok je Sucker Punch trejler koji traje 2 sata, tako da mracna i gritty atmosfera ≠ dobar film


Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Kakogod, nemojte da vas lose recenzije odvrate od filma, ovo je must watch za fanove zanra. Sto se mene tice dovoljno je da bude na nivou Man Of Steel, ja cu biti zadovoljan.
Treba naci nekog kriticara ciji se ukus podudara sa tvojom malenkosti. Ako mi neki random imbecil kriticar kaze da je film kurton, pogledam njegove ostale recenzije i na osnovu toga mu bacim misljenje u kantu ili ne. Na primer, ja se slazem 99% sa ona dva ludaka iz Red Letter Media i iako nisam gledao Man of Steel, verujem njima da je obican capeshit koji nije vredan gledanja. Tebi se svidja MoS, imas drugaciji ukus i verovatno bi za RLM rekao da su nemaci pojma
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 21:43   #10356
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ni meni se MoS nije nesto preterano dopao. OK film, ali mi na kraju nije ostavio bas najbolji utisak.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 22:00   #10357
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Schwabsteiger, ишао сам ка томе да режирао, али добро, хвала.
Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Koliko sam video po review-ima najvece zamerke su na tome sto se film oseca zbrzano i prica nedorecena (iako traje 2 i po sata!) jer pokusavaju da urade u jednom filmu ono sto je Marvel radio u pet.
Ууу, ја оно што сам читао је да је филм и то од оних ликова који су окорели фанови (у смислу да спавају крај биоскопа чекајући ред) одрао колико је добар и да су критике "Марвеловске". Али добро.
Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
S druge strane, najvece hvale su na racun Affleck-ovog Batmana.
А када се сетим колико су га нападали...а тек наступила објава. Као да их одлична глума Афлека задњих година није убедила...
Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Kakogod, nemojte da vas lose recenzije odvrate od filma, ovo je must watch za fanove zanra. Sto se mene tice dovoljno je da bude na nivou Man Of Steel, ja cu biti zadovoljan.
Лоше рецензије? Сада има 8,8 на imdb и 84% на буђавом anti-DC Rotten Tomatoes. Глас народа.

Људи, јављајте ваше личне утиске независно од свих силних "критичара", а што се тиче Man of Steel, њега је нужно одгледати, независно што није епски како се очекивало (иако је и више него добар), јер је BvS његов sequel, а истовремено и prequel 1. делу Justice League филма.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2016, 23:21   #10358
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Romantic
Ne znam zasto ali imam osecaj da se tvoje kritike i kritike profesionalnih kriticara na RT drasticno razlikuju.Ipak verovacu vise njima.Osim toga uzimajuci u obzir trajler,rezisera,poslednji film o supermenu,mislim da me moj spider sense ne laze.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2016, 1:15   #10359
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Tebi se svidja MoS, imas drugaciji ukus i verovatno bi za RLM rekao da su nemaci pojma
Apsolutno nemam problem sa bilo kim ko kaze da je MoS sr*nje.

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Ууу, ја оно што сам читао је да је филм и то од оних ликова који су окорели фанови (у смислу да спавају крај биоскопа чекајући ред) одрао колико је добар и да су критике "Марвеловске". Али добро.
Jbg, ima i jednog i drugog. Pratim 3-4 channel-a vezanih za filmove sa kojima uglavnom rezonujem dobro i svi do jednog su rekli da je film zakazao.

Mislim da su DC/WB u nezgodnoj situaciji jer imaju 2 najpoznatija superheroja na svetu od kojih su oba imala vise iteracija na filmskom platnu. Svako ima svoje misljenje o tome kako Batman i Superman treba da izgledaju i sta treba da rade.

Kontam da ce dosta bolje proci sa Suicide Squad-om. (Mislim sa review-ima, BvS ce sigurno izdominirati sa zaradom)
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2016, 16:25   #10360
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Watchmen je prilicno dobar film, 300 isto, dok je Sucker Punch trejler koji traje 2 sata, tako da mracna i gritty atmosfera ≠ dobar film
Sucker Punch nema posebno dobar scenario, ali isto vazi i za 300. Ipak, to su odlicni filmovi zbog Zaka Snajdera, koji ih je svojom rezijom mnogo podigao na kvalitativnoj lestvici. Watchmen je njegov najbolji film jer je i predlozak odlican; kad Snajder sam pise scenario ili snima adaptaciju necega sto ni u originalu nije toliko dobro napisano (a autoru 300, Frenku Mileru, pripovedanje ne ide nesto, bar koliko vidim po filmovima prema njegovim stripovima, i po jednom njegovom stripu koji sam citao - Roninu), to ne ispada bas toliko dobro, iako je u Sucker Punch pokazao da moze da smisli mnogo zanimljivih detalja i da izgradi upecatljivo okruzenje. U svakom slucaju, bas zbog Snajdera, iscekujem Batman vs Superman i postoji dobra sansa da mi se film svidi.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com