Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Upravljačke simulacije

Upravljačke simulacije Menadžeri, tycooni, "mali bogovi" i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.10.2007, 10:52   #101
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
tiberije kaže: Pregled poruke
Moze li neko da mi kaze kako da ukljucim da mi atributi igraca budu numericki jer, sada mi prikazuje samo graficki prikaz sa onim pravougaonikom koji je popunjen do izvesne mere. Nikako ne mogu da nadjem kako da ukljuceim i borjeve pored toga (znate on heading 18, finsihing 16...). Ebi ga navikao sam da uporedjuem karakteristike igraca po brojevima a ne sa ovim glupim pravougaonicima.


Evo ovako:
Udjes u preferences pa u Display & Sound i onda iskljucis ovo!

Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2007, 20:38   #102
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Following on from Neil's post yesterday about how we're planning to release the patch in the next couple of weeks, and because lots of people are having problems with the workaround for the closing down bug, and a couple of other long term bugs coming to our attention which we deem serious, we have decided to release a beta version of the patch in the next couple of days, which should solve these problems (and others).

This will also give people the chance to give feedback on said patch before we release it "officially" in a couple of weeks time.

As soon as this beta version of the patch is ready, we will unleash it.

For those who don't know what a "beta" is, it's basically a test version, and the same test version that we would be testing here before releasing.

We hope this appeases some of you who are unhappy, in particular with the closing down bug, and appreciate your patience.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2007, 11:27   #103
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Izasao je beta patch!!Popravlja puno bugova,closing down,ponistene golove , ogroman broj golova iz ofsajda i mnog toga!Mozete ga skinuti sa fm srbija!

PS.Konacno mogu sa mojom Zvezdom krenuti!Juce kad sam bio na stadionu osecao sam se kao da igram menadzer...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2007, 14:24   #104
ReeNE
Banned
 
Član od: 29.10.2007.
Lokacija: Sid
Poruke: 5
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ReeNE
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Skinuo sam igru preko neta (532MB), i mogu reci da mi se na prvi pogled svidela, ali opet ima nekih nedostataka i propusta, kao sto su povrede igraca prosecno po kolu se povredi 10 igraca, sto je stvarno preterano.
Nisu licencirali Englesku premier league, sto je isto jedan velik propust.
Ali u sustini igra nije losa, i svakim danom mi se sve vise igra, jer je to ipak Football Manager na koji smo navikli.
ReeNE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2007, 0:35   #105
Se7en_
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 33
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Se7en_ Slanje poruke preko Skypea korisniku Se7en_
Određen forumom Re: Football Manager 2008

E, ovako, meni se licno igra svidja i nemam neke vece zamerke (doduse nastavio sam ono sto sam igrao u Demou sa Manchesterom, tako da ne znam za ostale, ali nemam nesto mnogo ponistenih golova, penala, ofsajda i sl gluposti). Mali Silva iz valencie je u igri najbolje levo krilo na svetu, jes da je decko odlican, ali bas ovoliko. Ima jos mnogo precenjenih igraca, a koliko sam do sada odigrao rezulteti se slazu u stvarnosti....

Nego, jedan moj drugar ima problema sa igrom, naime kada god ide na quit game restartuje mu se komp, ne pojavljuje mu se nikakva greska niti plavi ekran, ima 512 rama, fx 5200 i AMD K7 XP2500+BOX / 333MHZ FSB 512kb cache Barton. Probao je sa 3 instalacije i raznim ostalim pomagalima i nije mu nista uspelo, jedino sto mi je palo na pamet jeste da je greska u napajanju, ali druge novije igre, mnogo zahtevnije od Managera mu rade dobro, tako da mi nije jasno u cemu je problem. Da li se nekom ovo desavalo ili zna u cemu je problem bio bih mu veoma zahvalan...
Se7en_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2007, 9:17   #106
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Neka instalira ovaj beta patch.Mislim da on to ispravlja...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2007, 1:02   #107
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

U celom serijalu su engleski klubovi i igraci precenjeni. I klubovi sa ostrva. Kada vidim da svaku drugu godinu Rangers i Celtic igraju polufinalu lige sampiona sa neka dva engleska kluba, kosa mi se digne na glavi
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2007, 1:20   #108
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Pa znaš kako...ko će koga ako neće svoj svoga

Iskreno, nisam primetio za škotske klubove da stižu tako daleko, ali za Engleze si 100% upravu...Svake godine Chelsea ili Manchester uzmu ili LŠ ili Kup UEFA, a tu su i Liverpool i Tottenham...a što je čudno skoro nikad nema Arsenala
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2007, 13:21   #109
huligan
Starosedelac
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Panama City,Panama
Poruke: 1.294
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku huligan
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Pa znaš kako...ko će koga ako neće svoj svoga

Iskreno, nisam primetio za škotske klubove da stižu tako daleko, ali za Engleze si 100% upravu...Svake godine Chelsea ili Manchester uzmu ili LŠ ili Kup UEFA, a tu su i Liverpool i Tottenham...a što je čudno skoro nikad nema Arsenala
Sad sam zavrsio sezonu sa Zvezdom,kod mene je upravo Arsenal uzeo LS,u finalu su otkinuli Lyon sa 3:0
huligan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2007, 13:58   #110
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Kod mene Arsenal dao 46 miliona evra za Behramija
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 1:01   #111
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

I opet budale izostavljaju huge database na početku

Ista priča kao i za prošli FM...http://www.fm-serbia.net/forum/index.php?topic=41131.0

Večeras i sutra ću malo da testiram novi FM, pa očekujte i neke utsike sutra uveče

Za početak jedan mali crnjak
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	piksi2.jpg
Viđeno:	101 puta
Veličina:	25,6 KB
ID:	13647  

Poslednja ispravka: DeCoy (3.11.2007 u 3:01)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Srlandand (3.11.2007)
Stara 3.11.2007, 3:46   #112
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

OK...odigrao sam par pripremnih utakmica sa Zvezdom i ne primetih neke probleme u odbrani(naravno nemam patch)

Moram da priznam da mi se sviđa novi FM...ima dosta sitnih novih detalja koji mi se za sada dosta sviđaju(pregledni Transfer Center, sada vidiš na semaforu za koliko je produžena utakmica i još neke sitnice)...Moram malo SI-ovce i da grdim, tj. i dalje ništa nisu uradili povodom glupih team talkova i razgovora sa medijima...

Super je što vas zapadnjaci više ne odbijaju iz mesta...eto ja sam u Zvezdu doveo Franciska Molinu bivšeg golmana Atletika i Deportiva i Brazilca Amorosa, igrao u Dortmundu i Parmi čini mi se...jeste da su matori, ali vrede više od ovih "naših" bednika od stranaca(već su leteli Lucas i Molina, a najverovatnije će istim putem da završi i Barcos)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 15:49   #113
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
I opet budale izostavljaju huge database na početku

Ima patch, mislim da nije preko 1Mb koji to ispravlja.
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 16:15   #114
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Nema potrebe za patch-om, samo treba prekopirati panels fajl sa linka koji sam dao, preko originalnog...veličina ~150kB i čekirati opciju Always Reload Skin ili tako nešto...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 18:17   #115
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Definitvno čekam da izađe full verzija patch-a pa tek onda krećem ozbiljnije da igram

Ima malih problema u odbrani...koristim sličnu taktiku kao u FM07 i ovde odbrambeni igrači nisu tako efikasni u duelima sa protivničkim napadačima...jbt Drogheda Utd. mi je u prijateljskoj uvalila 5 komada(doduše ja sam dao 6, ali opet). U 2. kolu predkvalifikacija za LŠ sam jedva prošao Beitar Jerusalim...na jednoj utakmici bude kiša golova(kao ono sa Droghedom 6:5), pa onda na sledećoj jedva uvaljam jedan i tako...

Ko je rekao za umaranje igrača 100% je upravu...Nisam probao druge veće evropske klubove, ali ovi u Zvezdi se umaraju nenormalno...

Sviđa mi se što postoji veća potražnja za igračima koje ponudim na prodaju...pre je bilo možda 2-3 interesenta i to samo ako ponudim igrača za neku bagatelu, a sad uspem da prodam igrača i iznad njegove tržišne vrednosti(Salas otišao u FC Moskvu za 3.8M)...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 20:00   #116
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Definitvno čekam da izađe full verzija patch-a pa tek onda krećem ozbiljnije da igram

Ima malih problema u odbrani...koristim sličnu taktiku kao u FM07 i ovde odbrambeni igrači nisu tako efikasni u duelima sa protivničkim napadačima...jbt Drogheda Utd. mi je u prijateljskoj uvalila 5 komada(doduše ja sam dao 6, ali opet). U 2. kolu predkvalifikacija za LŠ sam jedva prošao Beitar Jerusalim...na jednoj utakmici bude kiša golova(kao ono sa Droghedom 6:5), pa onda na sledećoj jedva uvaljam jedan i tako...

Ko je rekao za umaranje igrača 100% je upravu...Nisam probao druge veće evropske klubove, ali ovi u Zvezdi se umaraju nenormalno...

Sviđa mi se što postoji veća potražnja za igračima koje ponudim na prodaju...pre je bilo možda 2-3 interesenta i to samo ako ponudim igrača za neku bagatelu, a sad uspem da prodam igrača i iznad njegove tržišne vrednosti(Salas otišao u FC Moskvu za 3.8M)...
Taj sam...Umaranje igraca stvarno je smesno...Ti do drugog kola kvalifikacija za LS ne mozes im dovesti fitness na oko 80-90%,dok tvoj protivnik uvek ima 100%spremne igrace...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 21:40   #117
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Meni se 2008 vise svidja od 2007 (iako nisam neki ljubitelj menadzera, vise volim da kontrolisem igrace sam(citaj: PES)). Krenuo sam sa Zvezdom (s kim bih drugim) i nervira me to sto su mi svi igraci nekako jednaki, pa mi zao da ih izbacujem. Takodje me nerviraju lake povrede igraca, kao i neka nepreglednost u svim onim opcijama, ali jako malo sam ga igrao pa cu tako konacan utisak imati tek posle par nedelja.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2007, 22:56   #118
huligan
Starosedelac
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Panama City,Panama
Poruke: 1.294
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku huligan
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Sviđa mi se što postoji veća potražnja za igračima koje ponudim na prodaju...pre je bilo možda 2-3 interesenta i to samo ako ponudim igrača za neku bagatelu, a sad uspem da prodam igrača i iznad njegove tržišne vrednosti(Salas otišao u FC Moskvu za 3.8M)...
Ja prodao Bastu Kopenhagenu za 5 milketa
Mada sledeca stvar je po meni malo glupo odradjena.Recimo Gorana Adamovica,koji mi je cele prve sezone igrao u nekoj filijali i to dost budjavo sam za njegovu otrlike trzisnu vrednost uvaljao Radipu
huligan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2007, 0:34   #119
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Što se tiče umora, to je vaša greška! Kad počinjete igru, odaberite da krene u zemlji u kojoj igra počinje u junu mjesecu, mislim da je to Španija. Onda otkažite svaku drugu prijateljsku da razmak ne bude samo tri dana između mečeva. Ostavite 3-4 meča, sa većim razmakom, da igrači stignu doći do daha. Kad krenete u junu, imate mjesec dana više za fizičke pripreme. U tom periodu do dan-dva pred prvi meč u treningu podesite da vježbaju samo strenght i aerobic, ali intenzivno, a ostalo skroz malo ili da uopšte ne vježbaju. Kasnije im rasporedite normalne treninge, odaberu se slabiji protivnici za pripreme i sezona se dočeka sa spremnim igračima!!!
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2007, 1:22   #120
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

To sve odavno primenjujem...osim da prvu sezonu počinjem u junu...obavezno stavim lakše treninge sa naglaskom na fitness u pripremnom periodu i otkažem dosta prijateljskih utakmica, tako da igram po jednu na svakih 6-7 dana...

...možda ovo jeste realnije nego ranije(u sedmici se igrači maltene nisu ni zamarali), ali je i drugačije nego ranije, pa se ljudi još nisu privikli...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Football Manager 2006 dodgeme Online susreti 6 26.9.2008 22:11
Football Manager 2007 vladale Online susreti 3 26.8.2007 20:35
The Best Uninstall Manager Predrag Stankovic Aplikativni softver 5 29.1.2007 12:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com