Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.2.2011, 15:13   #1401
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Ja ne mogu više da gubim vreme na polemiku koja je osuđena na propast od počekta. Jbg, ako ti treba upload idi si nađi nekoga ko nudi jači, uzmi Orion, što da ne? A neee, svima se otvorilo du*e kad su ponudili veće brzine za ugovor i uzeli 4 i 8 mbit, iako nema razlike u ploadu izmedju ugovora i postpaida. A sad kukate što ste to uradili. Posle download nije bitan...

So long and thanks for all the fish.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 15:46   #1402
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Баш ме занима да ли има неког корисника Ориона да каже какав је тај пакет 6/1 и колико поред цене тог пакета још плаћа да би уопште могао да користи тај пакет?

Шта ћемо са много већим поскупљењима струје, воде, грејања, пореза на имовину, фиксне телефоније, млека, хлеба и свих осталих „мораш да платиш“ дажбина где не добијамо ништа више, само више плаћамо?
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 15:59   #1403
Banko
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2008.
Lokacija: Šabac
Poruke: 1.517
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 186 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Orion ima 16Mb/1Mb za 2400din uz ugovor na 2 godine. e sad i mene interesuje jel moze da se uzme kod njih samo net ili mora i jos nesto ( kao sto je kod sbb i kablovska, kod telekoma fixni telefon, mislim broj) ?
Banko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 16:00   #1404
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
urke kaže: Pregled poruke

Шта ћемо са много већим поскупљењима струје, воде, грејања, пореза на имовину, фиксне телефоније, млека, хлеба и свих осталих „мораш да платиш“ дажбина где не добијамо ништа више, само више плаћамо?
Nebitno, važno je da je SBB poskupeo za 250 din i da nije povecao upload.

Banko, Orion je nov i do sada se još nije pokazao kao wow operater niti wow provajder neta. Ne bi pravio ugovor od dve godine sa njima. Čisto da te poštedim kukanja u Orion temi za godinu dana kad oni nešto za*eru.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 16:02   #1405
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Banko kaže: Pregled poruke
Orion ima 16Mb/1Mb za 2400din uz ugovor na 2 godine. e sad i mene interesuje jel moze da se uzme kod njih samo net ili mora i jos nesto ( kao sto je kod sbb i kablovska, kod telekoma fixni telefon, mislim broj) ?
Za Orion usluge pogledaj ovu temu, ili zovi njihov korisnicki centar.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 16:09   #1406
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Wink Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Za Orion usluge pogledaj ovu temu, ili zovi njihov korisnicki centar.
Само да не зове више од једном; неће знати који је одговор техничке подршке заправо прави

Убр, мораћу да тражим од СББ проценат. Доста сам урадио за њих у овој теми, 3 месеца гратис није довољно
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 16:25   #1407
raider357
Član
 
Član od: 1.3.2010.
Poruke: 86
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Ruku na srce, upload jeste mizeran, 384Kbit je ništa, to u praksi neće biti ni 45 kilobajta od predviđenih 48. I sada sa ovih 256 nikad mi ne prelazi preko 30 kilobajta, uglavnom je oko 29, dok uploaduješ nešto muka da te uhvati.
raider357 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku raider357 na korisnoj poruci:
starx (15.2.2011)
Stara 15.2.2011, 16:44   #1408
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Administratori svaka cast vi ovde treba da budete od ugleda i da dajete primer ostalima kakav hleb i melko mislim da ovde nije mesto za to ma koliko bilo vazno, govorimo o internetu, zasto vas tako boli? Stvarno mi nije jasno? Hocemo jos vaznije stvari koliko smo posveceni Bogu? Kajete li se sto nist vise?
Posto je vecina skrenula sa puta (pa i ja) ne zivimo onako kako bi to trebalo.Hocemo li i to da ukljucimo to ja mislim da je vaznije od svih poskupljenja, zar ne?

Hajte da neidemo daleko nego samo da pricamo o netu. Vi nemozete meni nikako da utulite u glavu da je vama bolji veci download zapravbo bolja opcija i za mene. Stvari su relativne i nisu onakve kako ih ja ili vi zamisljate i vidite, mi mislimo malo drugacije i sta sad. Sada vi kao prosvetitelji meljete nesto .Iznesi svoj komentar neodgovaraj na tudj osim ako nije neko pitanje. Orion nemogu da uvedem kao ni telekom, kada sam hteo da ostavim SBB posle isteka ugovora morao sam da cekam proklete portove, i jos nije instalirano u mojoj centrali, ljudi nece da placaju TV kablovski i uzemaju one fleseve preko mobilne mreze nije bilo ADSL-a neznam bas ovog tenutka, koliko znam Orion ce moci nesto kasnije i nebitno.
Korisnici smo samo diskutujemo o temi a neuveravam nikoga sta je bolje sta ne, gledam svoje potrebe a ima jos ljudi sa "slicnim" pa onako pricamo, neznam zar je toliko tesko shvatiti to, Sbb mogu da pljujem samo kada neradi kako treba, dao bog imao sam grdnih muka u proslosti ali sad je uredu vec nekoliko nedelja, dakle ne pljujem samo se cudim povecanju od 50% i jos ponekim njihovim odlukama.

Nasa diskusija nije propala ona traje, nasa diskusija nece doneti nikakve promene na polju SBB-ovih paketa, ona je samo diskusija nista drugo,zasto postoji? Zato sto nas interesuje ta tematika tu je cela filozofija, ja molim clanove da ne ispravljaju krive drine.
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 16:49   #1409
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Thaedass kaže: Pregled poruke
Da li ti zivis u USA gde su placanje poreza i DSL zakonom obavezni? Karikiram sa razlogom - Internet nije obavezan. Ako nemas mogucnosti da budzet opteretis sa dodatnih <300 dinara onda si lud covek jer si i sa Internetom bespotrebno nategao budzet. Surovo,ali logicno
Pa netreba mi ni struja, drzavna televizija ni kablovska, pa da odem na selo i da uzivam kad idemo tom logikom. Strav je u tome sto covek kaze to je "samo" jos 150 din i stvarno 150 din je nista a znas kad sam primao inekcije imao sam prepisanih 5 komada ja primio 4 i nisam teo da idem za petu i pitam dr-a dal ta jedna znaci nesto a on kaze pa jedna ko jedna ne znaci al ko peta znaci, tako da i ovih 150 ne znaci nista dok ih ne nakalemis na ono sto vec placas, a i tom logikom nebi trbali da kukamo kad gorio poskupi za 4 dinara, sta su 4 dinara, a?
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 17:42   #1410
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Cool Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
starx kaže: Pregled poruke
Administratori svaka cast vi ovde treba da budete od ugleda i da dajete primer ostalima kakav hleb i melko mislim da ovde nije mesto za to ma koliko bilo vazno, govorimo o internetu, zasto vas tako boli? Stvarno mi nije jasno?
Чини ми се да ни један од три администратора није учествовао у овој теми. Можда ја нисам видео нешто што ти јеси?

Не можеш да даш пример некоме ко не види извор проблема него се ухвати једне приче ко пијан плота.

Citat:
starx kaže: Pregled poruke
Hocemo jos vaznije stvari koliko smo posveceni Bogu? Kajete li se sto nist vise?
Бог не постоји, на Интернету.

Citat:
starx kaže: Pregled poruke
Sada vi kao prosvetitelji meljete nesto .Iznesi svoj komentar neodgovaraj na tudj osim ako nije neko pitanje.
Дај и мени мало.

Citat:
starx kaže: Pregled poruke
Nasa diskusija nije propala ona traje, nasa diskusija nece doneti nikakve promene na polju SBB-ovih paketa, ona je samo diskusija nista drugo,zasto postoji? Zato sto nas interesuje ta tematika tu je cela filozofija, ja molim clanove da ne ispravljaju krive drine.
Колико контрадикторности на једном месту! Из напред изнетог могу да закључим да лично Ти нешто хоће, али нити знаш шта хоћеш нити зашто ти то треба.

Не можеш да вратиш задужење на приватном торенту, не можеш да постављаш пиратерију на рапидшер, не можеш да стримујеш порниће? Или мислиш да ти је пинг у онлајн игри лош зато што је мала брзина аплоуда а не зато што је твоје чвориште загушено торентима других корисника или једноставно ниси искључио uTorrent и променио свој ИП да ти машину не би гушили долазни упити личера на торентима које си до пре пар минута скидао/сидовао?

Људи, онај коме реално треба већа брзина ка Интернету, обезбедиће себи ту већу брзину. За ситну пиратерију ни један провајдер не мари, зато се и не обазиру на оваква кукања.
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
Morandi (8.7.2011)
Stara 15.2.2011, 17:45   #1411
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Znas ti odlicno nasta sam mislio nisam dokon kao ti da izvrcem stvari....
idi bre covece u vraga ne obracaj se vise bar ne meni pozdrav...

Poslednja ispravka: starx (15.2.2011 u 17:53)
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 17:52   #1412
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
starx kaže: Pregled poruke
Idi bre covece u vraga neobracaj se vise bar ne meni pozdrav...
Evo ja ću: Sa 256 up teram 2 TeamFortress2 u isto vreme na dva kompa bez laga i bez seckanja. Nikad, ali nikad, nijednom nisam poželeo da imam brži upload jer mi nije ni trebao. Moj drug koristi skajp bez problema sa 128 up.

I drugi put, piše se "Ne znam" "ne mogu" i naročito "ne obraćaj" a ne neznam nemogu i neobraćaj. Ako nepismeno pišeš niko te nikad neće shvatiti ni trunku ozbiljno.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 17:53   #1413
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Nemam ja vremena za to brzo kucam hteo bih nesto da odgovorim i ti se otkaci od mene ovako pisi samo izvoli...



Opet problemi


Poslednja ispravka: starx (15.2.2011 u 18:02)
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 18:06   #1414
zakzizu
Veteran
 
Član od: 18.7.2008.
Poruke: 694
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 25 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

mogli bi stvarno malo povećti brzinu
zakzizu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 18:07   #1415
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

@SirDuck & urke:

Sad ima da budem vrlo bezobrazan :

Pošto vama odgovara cena, paketi, ponuda i sl, i pošto linkovi SBBa idu preko Rumunije, da vidimo kakve su cene interneta kod jednog kablovskog provajdera tamo:

http://www.upc.ro/internet/

i evo link čisto da možete lepo da konvertujete cene u €, da bi vam bilo kasnije lakše za račun:

http://coinmill.com/EUR_RON.html

Elem, ko nije slep vidi da je 256/64 net besplatan, da je cena za 3/512 4.5€, da je cena za 15/2 Mbit 7.3€, i da je cena za 25/4 ogromnih 9 €. I to je pitanje neta. Ima tu i ova strana sa promocijama:

http://www.upc.ro/promotii/

sa paketom koji je ekvivalentan mix paketima kod SBBa uz dodatak telefonije, onako pride, da se ljudi ne brinu previše. Sad, koliko pravi SBB profita na nama kad ja plaćam MIX paket M klase (ili ti kablovski net 8 Mbit i kablovska TV) po novom oko 30 € a za te pare tamo dobijješ net od 25 Mbit sa kablovskom TV sa 114 kanala i sa telefonom? Samo do njihovog Maximum paketa za TV kanale ja treba da doplatim sve što SBB ima kao dodatne pakete ili ti skoro 2000 dinara plus. Ili ti, za isti tip ponude ja treba da platim 20€ više. Normalno? Bome nije. Nemamo mi plate dva puta veće od njih pa da kažemo da smo na istom.

Moj 8Mbit paket je 20€ grubo rečeno, njima je 25Mbit 9€ ili ti imaju 6 puta jeftiniji net od nas uz kudikamo bolji upload. Šta sad? Oćete li da nas ubedite da SBB kupuje net po 6 puta većim cenama nego rumunski provajderi?

Da li je iko od nas tražio da nama daju ovakve cene danas? Ne. Tražimo da nam daju normalan upload. Dakle, da nam daju upload od 1 Mbit na jačim paketima. Inače, ovog provajdera sam uzeo kako jednog od onih koji imaju ponudu sličnu onoj koju ima naš SBB po pitanjima odnosa download/upload. Da li da pominjem da tamo najveći broj provajdera ima dosta bolji odnos download/upload? Da li da pominjem da kod njih lako se dovodi i optika do stana za relativno male pare?

Šta normalan čovek može da zaključi kad malo prošeta po netu, vidi ovo, nešto malo naučio šta i kako, pa pogleda ponudu SBBa nama? Pa prvo da je u pitanju očigledna pljačka, da je SBB pilićarska firma, i da bi bilo koji stranac odmah pitao gde je tu država da vidi šta se tu radi i zavede red. Meni nije jasno zašto ih branite. I što napadate nas koji prozivamo piličare i kažemo da su sada preterali i da više nije izdržljivo. Treba reći piličaru da je pilićar, dopadalo se to njemu ili ne, ok, prihvatamo da prave ogroman profit na nama, ali brate, valjda imam prava da kažem dotičnom da nisam baš tolika ovca.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku vasiljevic na korisnoj poruci:
1Stefanel1 (22.2.2011), Budimir_Trajkovic (15.2.2011), Denny Crane (15.2.2011), DragonSlayer (15.2.2011), Morandi (8.7.2011)
Stara 15.2.2011, 18:08   #1416
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Da li tvoj drug može da koristi webcameru na skajpu, bez problema? Da li tvoji poznanici mogu da okače slike na fejsu, bez da čekaju sat vremena za jedan album, jer ne znaju da smanje slike, već uploaduju onako, sveže sa fotoaparata koji slika u 5 ili 7 megapiksela i gde je samo jedna slika ~5Mb? Nije sve u "sitnoj pirateriji", jer se može opušteno piraterisati i sa uploadom od 64Kb, već je ljudi 21. vek, ljudi pokraj tekstualne informacije, sve češće razmenjuju i multimediju, a ovaj upload je čisto gušenje razvoja Interneta u Srbiji i stvarno ne znam kome to treba.

ADSL provajderi su ispali na kraju fer i omogućili su maksimalni upload koja ta tehnologija može da podrži. Zašto SBB ne omogući maksimalni upload na jačim paketima koja DOCSIS tehnologija može da podrži?

Zašto jedino u zemlji Srbiji kablovski operateri nude manji upload nego ADSL operateri? Zašto je manji upload nego na običnom 2.4Ghz wireless Internetu? Da je ova zemlja normalna, bio bi uveden propis po kome bi jasno određen bio odnos DL prema UL.

Druga stvar, zašto je problem kreirati još neke pakete, sa jačim uploadom, pa ko voli, neka izvoli, ali naravno da to ne bude bezobrazno skupo?

Zašto recimo da pokraj 6/0.3 paketa po ceni od 1500+ dinara ne bude paket 4/1 po istoj takvoj ceni? Ne znam za vas, ali ja bih radije uzeo 4/1 paketm umesto 6/0.3. jer sve što skinem sa 6Mb, isto tako skinem i sa 4?

I zašto je onaj upload booster po ceni od 900 dinara onako nelogično napravljen? Da onaj korisnik koji ima upload od 256Kb za 900 dinara dobija još 256Kb, a da onaj korisnik koji ima 768Kb dobije za istu cenu 768Kb? Zar to nije diskriminacija i uslovljavanje jednom uslugom drugom, što nije po zakonu?

I na kraju, zar nije logičnije da daš 300 dinara za 256Kb uploada, 600 za 512Kb, a 900 za 768Kb? Pa tako ako neko koristi osnovni paket, a želi dodatni upload, može da doplati?

A vi što podržavate zloupotrebu monopolskih pozicija, zahvaljujući takvima kao što ste vi smo i dalje u anusu Evrope i poslednja rupa na svirali.

Svuda u svetu cene interneta padaju, nevezano za kurs lokalne valute. Svuda u svetu veleprodajne cene Interneta padaju, tako padaju i SBBu, jedino u Srbiji cene Interneta rastu!
bachi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bachi na korisnoj poruci:
DragonSlayer (15.2.2011), player1 (15.2.2011)
Stara 15.2.2011, 18:09   #1417
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

@starx: Је л' ти то припејд пакет?

urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 18:10   #1418
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
starx kaže: Pregled poruke
Nemam ja vremena za to brzo kucam hteo bih nesto da odgovorim i ti se otkaci od mene ovako pisi samo izvoli...

To što pišeš nepismeno nema veze sa brzinom kucanja. Takođe postoje i znaci interpunkcije. I prekini da pljuješ po SBB-u.

PS: Problem sa downloadom koji imas trenutno je vrv privremen. Pozovi korisnički servis i pričaj kulturno sa njima te će i oni sa tobom.

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Da li tvoj drug može da koristi webcameru na skajpu, bez problema? Da li tvoji poznanici mogu da okače slike na fejsu, bez da čekaju sat vremena za jedan album, jer ne znaju da smanje slike, već uploaduju onako, sveže sa fotoaparata koji slika u 5 ili 7 megapiksela i gde je samo jedna slika ~5Mb? Nije sve u "sitnoj pirateriji", jer se može opušteno piraterisati i sa uploadom od 64Kb, već je ljudi 21. vek, ljudi pokraj tekstualne informacije, sve češće razmenjuju i multimediju, a ovaj upload je čisto gušenje razvoja Interneta u Srbiji i stvarno ne znam kome to treba.
Koristi je bez problema i da, mogu jer umeju da ih smanje, a takođe razumeju da je 7 GB slika previše za slanje.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 18:18   #1419
starx
Starosedelac
 
Član od: 30.1.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 281 puta na 187 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Citat:
Колико контрадикторности на једном месту! Из напред изнетог могу да закључим да лично Ти нешто хоће, али нити знаш шта хоћеш нити зашто ти то треба.

Не можеш да вратиш задужење на приватном торенту, не можеш да постављаш пиратерију на рапидшер, не можеш да стримујеш порниће? Или мислиш да ти је пинг у онлајн игри лош зато што је мала брзина аплоуда а не зато што је твоје чвориште загушено торентима других корисника или једноставно ниси искључио uTorrent и променио свој ИП да ти машину не би гушили долазни упити личера на торентима које си до пре пар минута скидао/сидовао?

Људи, онај коме реално треба већа брзина ка Интернету, обезбедиће себи ту већу брзину. За ситну пиратерију ни један провајдер не мари, зато се и не обазиру на оваква кукања.

Kakva su ovo prozivanja? Nisam ni citao pa jbte zgrozio sam se kada sam procitao sta pise , ja neposedujem licnu pirateriju kako bi nesto ja prosledjivao na rapid, verovatno primer iz licnog iskustva.
Za ping ako si citao kazem mikrotikom sam igrao cod 64/256 radi savrseno mislim da moze i manje.
Sto se tice pornica mozda opet tvoj licni primer stvarno nemam sta da saljem veoma bezobrazno za jednog moderatora. Nekoristim torente na kojima ja treba da pravim upload ne treba mi to......

Molim da se ovakva ponasanja sankcionisu nisi ti bogom dan ovde, ej ja neznam sta hocu???? i saljem pornice dno dna....

Nisam mogao da se neoglasim na ovako nesto, strasno je sta ti pises, treba da te je sram za jednog moderatora.



Moj paket je mix ugovor na 2 godune d3 i 8mb , ne zamara me pravopis oladi serduck...
starx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2011, 18:22   #1420
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Ok, budi nepismen. Ja sam jedva uspeo da pročitam tvoj post.

Ajte molim vas još jednom, svi koji su nezadovoljni nek odu sa SBB mreže i nek završe posao.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slike sa digitalnih fotoaparata - razno Iluminator Fotografija 1074 11.10.2007 1:14
Intel dizajnira čipove sa osamdeset jezgara Maverick78 Overklok 10 6.3.2007 14:14
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36
sporo startanje windowsa sa wirelessom Paladin Internet usluge 9 19.7.2006 20:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com