Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Upravljačke simulacije

Upravljačke simulacije Menadžeri, tycooni, "mali bogovi" i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.9.2007, 11:16   #21
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Skinuo sam jos nocas, i nisam odusevljen...Malo toga je promenjeno.
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2007, 13:02   #22
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
Jamiroquai kaže: Pregled poruke
Skinuo sam jos nocas, i nisam odusevljen...Malo toga je promenjeno.
Meni licno je mnogo bolji . Realniji , nove opcije , dosta bolji skin (i lakse za snalazenje) , utakmice su dosta zabavnije , processing je dosta brzi , transferi i jos mnogo toga . . . sve je stvar ukusa , ali po meni ovaj je najbolji od svih menedzera
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2007, 22:59   #23
bruno
Član
 
Član od: 28.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 220
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

jeste malo toga je promenjeno, ali opet ima novih stvari. Sta ste ocekivali, da ce da napave skroz novi koncept igre?
Dosta je brza igra, ubaceno je taman dovoljno novih sitnica...
bruno je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2007, 23:07   #24
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
Jamiroquai kaže: Pregled poruke
Skinuo sam jos nocas, i nisam odusevljen...Malo toga je promenjeno.
Ima ona stara izreka:

Ne popravljaj ono sto nije pokvareno
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2007, 9:46   #25
huligan
Starosedelac
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Panama City,Panama
Poruke: 1.294
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku huligan
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Molim slike od ljudi koji su odigrali demo
huligan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2007, 18:13   #26
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Evo i ja da kazem nesto o novom FM-u!
Svi znamo da je FM najbolji menadzer koji je ikad postojao i da iz godine u godinu on postaje sve bolji i bolji, ali u novom FM-u postoji nesto sto kvari utisak u igri a to je onaj ruzan skin (ali to se da promeniti)!Barem se meni ne svidja taj skin a nadam se da nisam jedini! A sa druge strane nije mnogo toga promenjeno u novom menadzeru! Ubaceno je par novih opcija i malo ispremestan meni i to je to!
Kada se sve sabere novi FM i nije nesto napredovao ali opet cu ga igrati jer boljeg nema!
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2007, 22:26   #27
bruno
Član
 
Član od: 28.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 220
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Ovde cu izneti neke novine u FM 2008, ko ne zeli da sazna, nek preskoci moj post
Naravno, skin je najmanji problem, jeste malo neobican onako sav beo, ali dobro, u konacnoj verziji ce biti nekoliko skinova, a i ljudi ce praviti svoje skinove, kao za svaki FM, tako da je taj problem resen
Svidja mi se kako su izrezali samo face igraca, i dobro umesto necih stoji 3d model, ali ok je i tako. Svidja mi se onaj meni za taktike, squad,(to je mozda bilo i u starom, ali ovde je nekako primetnije, i stalno ga sad koristim) sto ima posebno news, i inbox, u toku utakmice taktiku mozes da menjas dok traje napad, sudije su malo naglasene, veoma bitna stavka je da sad mozes da trazis od trenera da ti da informacije o tvojim igracima(kao sto se dobijalo kad skautiras nekog igraca koji nije tvoj), kaze ti ko je zvezda tima, podesavas budzet, tj mozes da trazis od board-a, da ti doda tacan broj evrica koliko ti treba za kupovinu igraca(ako ti npr fali, ili sl.). E da na pocetku sezone te pitaju koje su ti ambicije, i u zavisnosti od toga, ti daju pocetni kes, ali su ostriji prema tebi ako ne ispunis obecanje. Za SVAKOG igraca kojeg kupis imas misljenje navijaca, koje se menja u zavisnosti od njegove igre, i jos ponesto ...
Ako nekog interesuje neka odredjena pojedinost, neka pita...
Pozz
bruno je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2007, 22:54   #28
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
bruno kaže: Pregled poruke
[B]...u toku utakmice taktiku mozes da menjas dok traje napad...veoma bitna stavka je da sad mozes da trazis od trenera da ti da informacije o tvojim igracima(kao sto se dobijalo kad skautiras nekog igraca koji nije tvoj)...
Ovo si mogao i pre...doduše za tvoje igrače u kratkim crtama, možda je sad prošireno...ne znam, nisam video...

Nego kakva je komunikacija sa medijima...da li još uvek pred svaku utakmicu imaš jedna te ista pitanja, mogli bi bar malo da stave neka nova i raznovrsnija...ili one gluposti...šta mislite o igraču utakmice
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2007, 23:21   #29
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ovo si mogao i pre...doduše za tvoje igrače u kratkim crtama, možda je sad prošireno...ne znam, nisam video...

Nego kakva je komunikacija sa medijima...da li još uvek pred svaku utakmicu imaš jedna te ista pitanja, mogli bi bar malo da stave neka nova i raznovrsnija...ili one gluposti...šta mislite o igraču utakmice
E da, u starom menadzeru si mogao zmureci da klikas i da odgovaras na pitanja medija jer su pitanja uvek ista! Demo sam igrao malo jer nisam mogao vise zbog skina ( uzasan je ), i do tada sam dobio samo jedno pitanje! Cuo sam da su pitanja raznovrsnija tako da tu nece biti problema! Ma bice super konacna verzija i svi cemo igrati novi FM! Da li ce i ovaj izaci na CD-u ili na DVD-u?
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 8:48   #30
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Kupi original i bice na dvd-u :P
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2007, 17:18   #31
bruno
Član
 
Član od: 28.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 220
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ovo si mogao i pre...doduše za tvoje igrače u kratkim crtama, možda je sad prošireno...ne znam, nisam video...

Nego kakva je komunikacija sa medijima...da li još uvek pred svaku utakmicu imaš jedna te ista pitanja, mogli bi bar malo da stave neka nova i raznovrsnija...ili one gluposti...šta mislite o igraču utakmice
Da samo sto sada vidis umanjeno pitch, dok kod proslog ovu opciju nisam ni koristio, sada deluje nekako prirodnije.
Da ona pitanja i dalje smaraju, posle utakmice,pa ih uglavnom izbegavam... a ne znam da li sam napomenuo da u team talk-u imas na utakmici opciju ask asistent, pa on preporuci sta da im pricas...
bruno je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 20:55   #32
masteri
Veteran
 
Član od: 17.1.2007.
Lokacija: Beograd, Mirijevo
Poruke: 1.044
Zahvalnice: 1.014
Zahvaljeno 231 puta na 107 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku masteri
Thumbs up Re: Football Manager 2008

Izgleda zanimljiv ovaj novi Manager proacu ga/
masteri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2007, 12:57   #33
vertigo
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Subotica
Poruke: 375
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vertigo
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Jedna lepa vest za ljubitelje! FM 2008 izlazi 19. oktobra u Evropi. Potvrdjeno!
vertigo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2007, 12:24   #34
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Ocekivao sam ga i ranije, negde oko 14-og...Al dobro
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2007, 12:59   #35
Jerry McLafllin
Član
 
Član od: 7.10.2006.
Poruke: 80
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 36 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
Sarmatian kaže: Pregled poruke
Sudeci po najavama, opet nece biti ispravljeni sustinski problemi vec ce samo dodavati sminku. Lepo je to sto cemo moci da imamo vise interakcije sa medijims, ali ako opet vidim da mi najbolji igrac u Zenitu iz Petersburga nece da potpise novi ugovor (stari 3000 evra nedeljno) za 25000 evra, i igra kod mene jos dve godine kao slobodan igrac za 3000 a pritom odbija bar 10 puta ponude Barse, Milana, Bajerna, Celzija... onda je ovaj serijal zaista propao.

Ovo sam naravno naveo samo kao primer, takvih nelogicnosti ima milion. To je nesto sto ti upropasti igru, i ne moze je izvaditi ni povecanje i smanjenje terena i variranje izmedju transfer i wage budzeta (dobro su setili). Kada vidim da je sasvim moguce odigrati All out Attack taktiku celo poluvreme protiv jake ekipe (Juventus) i dati im 5 komada a da ne primis ni jedan, nema tog 2d prikaza utakmice koji to moze da nadomesti...

Igram ovaj menadzer od prvog dela kada je bilo 8 atributa igraca i samo jedna liga, i od drugog dela (koji je zaista doneo neke novine) vidim samo sminku koja se ubacuje a stvarni problemi ostaju. Posle nekoliko sezona, kada prodje sadasnja generacija igraca, kvalitet velikih klubova opada, pa mi se desava da se Vojvodinom uzmem ligu sampiona `ladno. Iz nastavka u nastavak, sve to ostaje isto...

Sto je najgore, vidim da vecina ljudi koji igra ovu igru, uopste ne registruje problem u ovim stvarima. Naprotiv, vecina zaista trazi samo sminku. Da me neko ne shvati pogresno, nemam ja nista protiv dodatnih opcija, ali odbijam da mi neko prodaje maglu, samo lepo zapakovanu. Zasto Milan u 7-oj sezoni kupuje od mene nekog klinca za 50 miliona evra koji nema kvalitet za Milan i zavrsava na 12-om mestu u ligi? Nema veze, moci cemo da prosirujemo stadion...

Bojim se da ce FM 2008 samo nastaviti tradiciju dodavanja novih problema umesto resavanja starih...
Izvanredna zapažanja !

Mi koji od FM-a očekujemo da povećava stepen realnosti igre a ne bezvezna kozmetička unapredjenja ne možemo biti zadovoljni takvim "novim verzijama".
Zato više ne ne igram FM. Jednostavno nema smisla.
Npr.Ni za nedeljnu platu od 100000 Eura (a verovatno ni za 10000000000000 Eura) neće u Partizan da vam dođe neki klinac iz Švedske,Danske,Portugalije... Igrače možete da dovodite iz Afrike i delimično Južne Amerike (i odande većina neće da dođe). Nema veze ni ako osvojite 10 Liga Šampiona uzastopno ni ako imate budžet od 10000000000000000000 Eura. Ne vredi. Taj igrač onda pređe u drugi klub gde igra za platu od 200 Eura. I hajde vi sada igrajte tako nešto besmisleno.
Uzred, budžet kluba je toliko lako napuniti da ni u tome više nema nikakvog izazova.
Jerry McLafllin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2007, 10:19   #36
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
Jerry McLafllin kaže: Pregled poruke
Izvanredna zapažanja !

Mi koji od FM-a očekujemo da povećava stepen realnosti igre a ne bezvezna kozmetička unapredjenja ne možemo biti zadovoljni takvim "novim verzijama".
Zato više ne ne igram FM. Jednostavno nema smisla.
Npr.Ni za nedeljnu platu od 100000 Eura (a verovatno ni za 10000000000000 Eura) neće u Partizan da vam dođe neki klinac iz Švedske,Danske,Portugalije... Igrače možete da dovodite iz Afrike i delimično Južne Amerike (i odande većina neće da dođe). Nema veze ni ako osvojite 10 Liga Šampiona uzastopno ni ako imate budžet od 10000000000000000000 Eura. Ne vredi. Taj igrač onda pređe u drugi klub gde igra za platu od 200 Eura. I hajde vi sada igrajte tako nešto besmisleno.
Uzred, budžet kluba je toliko lako napuniti da ni u tome više nema nikakvog izazova.

Pa mozda nisu ispravljene te greske! Ali opet boljeg menadzera nemas tako da ti jedino preostaje da cepas ovaj do sledece god. dok ne izadje novi!
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2007, 13:00   #37
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Football Manager 2008

To uopste nije besmisleno. Da se sve tako vrti oko novca, uveli bi i namestanje tekmi O_o

Zasto bi on dosao u totalno nerazvijenu zemlju, koja ne pripada EU, gde je standard zivota nizak itd... ?
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2007, 13:46   #38
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Da, ali kad ti sa Zvezdom ili Partizanom uzmeš LŠ 3-4 puta zaredom onda postaješ maltene najjači klub u Evropi sa veeelikim budžetom i logično je da će i najbolji igrači hteti da potpišu za tvoj klub. Jeste da su oni iz Italije, Španije, Engleske i sličnih zemalja gde se lepo živi, ali niko nije toliko gadljiv na pare...pa i Lucarelli je otišao u Shakhtar u Ukrajinu, zar ne

Zato ja u FM-u sa jednim klubom igram maksimalno 3-4 sezone, posle kreću da se pojavljuje neki nabudženi regeni i sve postaje bzvz
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2007, 23:30   #39
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Pa to sto neko npr uzme LS za Zvezdom/Partizanom ne poboljsava standard zivota, niti nas uvodi u EU...i slicno...
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2007, 23:32   #40
huligan
Starosedelac
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Panama City,Panama
Poruke: 1.294
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku huligan
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
Jamiroquai kaže: Pregled poruke
Pa to sto neko npr uzme LS za Zvezdom/Partizanom ne poboljsava standard zivota, niti nas uvodi u EU...i slicno...
Realno,bez varanja sa Partizanom ili Zvezdom moze se uzeti LS za nekih 7-8 sezona
huligan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Football Manager 2006 dodgeme Online susreti 6 26.9.2008 22:11
Football Manager 2007 vladale Online susreti 3 26.8.2007 20:35
The Best Uninstall Manager Predrag Stankovic Aplikativni softver 5 29.1.2007 12:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com