Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.4.2011, 23:07   #881
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Posto smo mi sa ovih prostora dosta pametni ljudi voleo bi da mnogi ovde odu na zvanican sajt Ubisoft foruma i da daju svoj feedback na 3 jednostavna pitanja, koja ce licno tim iz Ubisofta da pregleda sto ce znatno uticati na igru.

Citat:
1. What do you enjoy most about open world games?

2. What do you hate the most?

3. Are there any aspects of AC that you are getting tired of?


So, for example, please post using the numbers as reference as follows:

1, I like exploring new areas and finding hidden spots

2, I hate getting lost!

3, No - It's amazing!


Feel free to expand on your points, however a clear and concise post will help no end!

This thread is VERY specific, so please keep to the questions posed - do not spam or use it for any other feed back please.

Your answers can shape the future titles, so please post wisely!
Tema se nalazi Ovde ako niste registrujte se prvo pa dajte svoj doprinos da se poboljsa AC serijal.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 0:57   #882
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Bogme, lepo se namučih sa onih 10 glyphova (THE TRUTH) ali kad sam ih sve "otvorio" ništa se ne dešava. Pogledao sam na internetu i našao sam da postoji neki REVEAL, na sajtu sa cheatovima sam našao i snimak nekakvog Dezmondovog pentranja, ali meni to u igri ne postoji. Da li je neko pronašao ovo??
Pogledaj da li za deseti cluster piše da pritisneš 'Enter' pa da odigraš zagonetku ("play puzzle" beše) ili da pritisneš 'Enter" pa da gledaš klip. Meni se dešavalo ovo prvo, iako sam naizgled već prošao dotičnu zagonetku. Problem sam rešio tako što sam tokom poslednje deonice desetog clustera (tzv. quarantine zone) krenuo da pratim crvene tačkice sa desne umesto leve strane ekrana.

U suprotnom, igra me je naprasno izbacivala u The Truth meni, negde pri kraju lanca tačaka... Zašto - nemam pojma. Patch mi je bio instaliran.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 1:18   #883
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

pobogu sto me iznuruje ova misija kad treba doci do bazilike svetog petra a juri te pola odreda brogijinih ljudi uvek stignem pred kraj i tu me zakace i ode mi vreme..vec 10ti put ovo igram
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 1:30   #884
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Ta misija je prilično laka ako te ne zanima da ostvariš punu sinhronizovanost. Ja sam lepo uleteo u crkvu sa dva minuta fore i pobio na brzinu sve protivnike koji su uleteli nakon mene. Mnogo pomaže onaj novi borbeni feature koji ti omogućava da bukvalno ubiješ protivnika svake dve sekudne (verovatno znaš o čemu prićam), a ako ima zeznutijih neprijatelja, onda su dimne bombe keva.

Ja sam posle pokušavao da pređem tu deonicu tako da ne izgubim nimalo healtha... Prilično teško. Fora je u kretanju po krovovima.

Poslednja ispravka: caine (5.4.2011 u 1:39)
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
flamingos (5.4.2011)
Stara 5.4.2011, 2:19   #885
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

^ cim ponavlja 10 puta znaci hoce 100% sync

Nego o kojoj misiji tacno mislite?
Spoiler za ?:
Kad se bezi sa jabukom?
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
flamingos (5.4.2011)
Stara 5.4.2011, 2:30   #886
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Fail s moje strane. Drugi deo moje poruke se odnosi na tu misiju sa jabukom, a prvi deo i cela flamingosova poruka na misiju pre te, kad se trči od papine rezidencije do bazilike.

I da, fora za ostvarivanje potpune sinhronizacije u prvoj misiji je bežanje preko krovova, a fora sa drugom je u što hitrijem dostizanju vode (kad se izađe iz bazilike ide se desno preko zgrada, pa se onda prate zidine).
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 2:48   #887
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Pa u prvoj misiji meni ostane 1 i po minut. Ne vidim teskocu tu

A sto se tice druge...pa ja sam se odma setio Maria Auditorea
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
flamingos (5.4.2011)
Stara 5.4.2011, 3:09   #888
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

na misiju sa jabukom boze mili..ma da jurisi da stignes sto pre do bazilike ko muva bez glave..a ovi me gadjaju strelama..jos kad mi kamera napravi salto..ode sve u beskraj..jeste pokusavam 100% da ostvarim..i niakko mi ne uspeva..idem i preko krovoa i tri razlicite putanje..samo jel treba doci na krov ili unutra? boga mi za ovu igru ne bi bil olose da osmisle novu mogcnost kontrole tako da ti sma sojim telom isceniras pokrete koje ce lik da radi..onda ne bi siznuo kad mi kamera skrene pa umesto da se popnem ja se odbacim nazad
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 4:24   #889
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Treba doći unutra. Ja sam išao po krovovima što sam brže mogao, izgubio sam dosta stražara dok sam stigao do bazilike, a onda sam se sakrio u jedan od mnogobrojnih zaklona... razbacani su svuda unaokolo pored bazilike.

Teškoća, Icemanu, je u bekstvu od stražara za zacrtani vremenski period. Meni je u početku bilo prilično zeznuto, a, u svakom slučaju, i dosta zavisi od sreće...

Elem, mora se priznati da su im određeni aspekti priče veoma zanimljivi. Šteta samo što čine deset odsto zapleta. Čini mi se da će se to promeniti u nastavku.

Spoiler za poprište radnje trećeg dela:
Nadam se da neće ići u noviju prošlost u odnosu na renesansu, pa čak iako poprište radnje bude Amerika, da će to biti praistorijska Amerika, iz doba Adama i Eve... E, to bi bilo nešto! Neko će reći, gde će Dezmondov predak da se bavi parkourom u praistoriji, ali videli smo The Truth klip iz dvojke, bejahu tu neke zgrade...

Pored toga, sviđaju mi se i glasine o Japanu, a naročito o starom Egiptu. Veranje po piramidama u pustinjskom miljeu... awesome. A da ne pominjem ni (u igrama zapostavljenu) egipatsku mitologiju, plus zanimljiva kultura koja može da iznedri stilski vrlo zanimljive dijaloge (kao iz prvog Ass Creeda, koji kao da su ispali iz nekog kvalitetnijeg stripa)...

Uz to, voleo bih i još deonica u sadašnjosti, otprilike u odnosu 25:75 u korist Egipta.


Spoiler za ono što je meni nejasno...:
Ono što je meni nejasno, a što mislim da nije trebalo da ostane nerazjašnjeno jeste šta je Ecio mislio pod "plantovanjem seeda" u poslednjoj međuanimaciji osme sekvence? OK, dodirne jabuku, vidi da će se Ćezare ponovo uzdići u Španiji 1507. godine i onda čeka nekoliko godina do poslednje sekvence. Međutim, o kakvom semenu priča? Da li je previše gledao Inception ili tu ima nečeg dubljeg?

Dalje, Dezmond sugeriše da je neko tačno skrojio splet događaja tako da naša ekipa otkrije lokaciju jabuke tačno 72 dana pre lansiranja templarskog satelita, da bismo mogli da provalimo šifru. Pitanje je - kako? Kako je neko mogao tačno da predvidi kada ćemo mi da provalimo lokaciju jabuke? Da li to se na to odnosi Eciovo seme, da li je to video kada je dodirnuo jabuku, pa je podesio šifru na 72 u tom cilju? Ali, kako se to uklapa sa značenjem broja 72 širom istorije? Kako, I ask you?

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Spoiler za masive spojler:
1. Ne mislim da su Juno i Minerva templari, templari si mali u odnosu na njih, ovi bogovi nemaju po meni veze sa njima al mozda imaju veze sa Desmondom.

2. Morzeov kod na kraju klipa preveden "I Am Alive"( ON se obraca nekom-Desmondu, jer je njegov mozda sin koji pokusava da ga upozori na predstojece dogadjaje i da kad on ubije lucy da to nije kraj. Subjekt 16 (Erudito - nasao sam jako zanimljivo da je iz imena izsotavljeno A koje ako uvrstite dobijate Auditore. Subject 16 je vrlo moguce sin od njega ili koga ? Claudie ? Lucy ? vise vuce na lucy sa teorijom gore.

3. Lucy prima poruke potpisane od strane W. (ovaj potpis postoji i u clusterim od subjekta 16. gde je W. templar. Da li je she... ipak lucy, ipak templar i da su Minerva i Juno zbog toga uboli lucy
Spoiler za odgovor:
1. Nisu punokrvni templari (jer svakako žele da izbegnu metaforički kraj sveta koji templari kuvaju), ali zastupaju sličnu ideologiju. Jasno je da su ljudi bili njihovi robovi i da su ih bogovi potčinili pomoću delova Edena, slično kao što pokušavaju templari... If you ask me, i jedni i drugi su negativci, s tim što je ljudski i božji interes trenutno isti. No, ko zna...

2. Kako je moguće da je subjekat 16 Dezmondov sin? Nije Dezmond neka turbo-folk kokoška pa da dobije dete sa 12 godina...

Ovo za Erudita je veoma zanimljivo i teško da je slučajnost. Moja teorija je da je u pitanju Dezmondov otac koji je, ako se sećate jednog dijaloga iz prvog dela, takođe assassin, i to verovatno neko viši u rangu, čim ima pristup šiframa ostalih članova ekipe... Heck, možda je to famozni Vilijam M(iles?).

3. Pretpostavka da je Lusi templar jer prima mejlova od lika koji je možda templar ne pije vodu, jer mejlove od njega ne prima samo ona već i Šon, a kasnije i sam Dezmond (The Da Vinci DLC). Kad smo već kod toga, jel je neko provalio o čemu se radi u prepisci između nje i Vilijama?

Citat:
gamer4life kaže: Pregled poruke
Vidim ja zašto hoće da izbace treći deo do kraja godine: da ljudi mogu da se naigraju pre kraja sveta. xD
Imam par pitanja, i neku svoju teoriju.
Spoiler za spojler:

EDIT: Sad sam se setio nečega. U AC2 kada Desmond ima viziju van animusa vidimo Altaira i Mariu Thorpe. Razlog zašto Desmondova vzija ne prati Altaira kada skoči jeste to da je dete Altaira i Marie Desmondov predak. Ovo znači da se sećanja u DNK nalaze samo do ovog trenutka i nema šanse da se Desmond "seti" šta je Altair nakon toga radio, barem ne kroz Altairove oči.
Spoiler za odgovor:
A zašto bi to značilo da se sećanja u DNK nalaze samo do tog trenutka? To može biti objašnjeno nizom drugih stvari, ali, u svakom slučaju, sve su to samo pretpostavke, nema tu nekog konkretnijeg argumenta...


...to be continued
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
flamingos (5.4.2011)
Stara 5.4.2011, 4:27   #890
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

...nastavak

Citat:
gamer4life kaže: Pregled poruke
Spoiler za end credits:
Ja nisam mogao da prekinem creditse, ne znam zašto, ali nisam čuo glas. Mada znam da su ti glasovi William M. i neki nepoznat lik. Oni ga pronalaze, vraćaju u animus, i Desmond se u stanju šoka vraća i odigrava one misije iz Da Vinci Dissapearance DLC-a. na kraju misija nalazi u jednom manjem Vaultu koordinate, koje sam zaboravio gde pokazuju. Desmond upada u komu, a William M. i taj lik odlaze na lokaciju koordinata, jer je to navodno lokacija jednog od Hramova (Temple) koji bi trebao da spreči novu katastrofu. Te hramove su stvorili oni koji nisu hteli ili mogli da učestvuju u ratu, nakon one prve nepoznate katastrofe kada su većina Those Who Came Before i ljudi pobijeni. Ta katastrofa će se ponovo destii za 72 dana, kada Abstergo bude lansirao Satelit sa jabukom, da bi preko njega upravljali čovečanstvom.
Spoiler za odgovor:
Prvo, teorija ti ima fatalnu manu - The Da Vinci Dissapperance se ne odigrava nakon završnice igre jer Vilijam M. u mejlu poslatom Dezmondu naglašava da ovaj o tome ne sme da obavesti ni Lusi ni Šona. Zašto bi mu to pisao ako je Lusi mrtva?

Drugo, odakle ti svi ovi podaci iz ostatka poruke? Gde si video da su Vilijam i nepoznati lik otišli na tu lokaciju, da su hramove sagradili oni koji nisu mogli ili hteli da učestvuju u ratu i da je uopšte bio nekakav rat? Ništa od toga se u igri ne pominje? Pretpostavka je da su bogovi nastradili ne ratom, već od strane Adame i Eve koji su ukrali The Apple.

Inače, šta sam ja pomislio tokom creditsa? Vilijam mi nije ni pao na pamet, već sam pretpostavio da je lik koji za sebe tvrdi da je ekspert zapravo Vidić, a da su templari pratili našu ekipu do Koloseuma (ideja o praćenju mi je bila na umu još otkad sam pročitao Rebekin mejl o "sivom kombiju"), s nadom da će ih ovi odvesti do jabuke.


Spoiler za još nešto:
I da, ako jabuka pokazuje lokacije hramova, kako to da templari još nisu stigli do njih kada su im lokacije poznate još od kraja prvog Ass Creeda?


Šta da kažem, srednje ime su mi teorije zavere.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 8:02   #891
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Pogledaj da li za deseti cluster piše da pritisneš 'Enter' pa da odigraš zagonetku ("play puzzle" beše) ili da pritisneš 'Enter" pa da gledaš klip. Meni se dešavalo ovo prvo, iako sam naizgled već prošao dotičnu zagonetku. Problem sam rešio tako što sam tokom poslednje deonice desetog clustera (tzv. quarantine zone) krenuo da pratim crvene tačkice sa desne umesto leve strane ekrana.

U suprotnom, igra me je naprasno izbacivala u The Truth meni, negde pri kraju lanca tačaka... Zašto - nemam pojma. Patch mi je bio instaliran.
Instaliran patch, sve kako treba, jedino nisam gasio sve one crvene lampice redom, već kako stignem. A i negde na skoro pola igre sam prodao sve one gluposti koje se skupljaju uz pare, misleći da se time zarađuje, a kad sam shvatio da su potrebne za SHOP QUESTS već je bilo kasno, tako da nijedan nisam mogao da odradim. Zato sam počeo ponovo iz početka, pa lagano, igra mi je dovoljno zanimljiva za replay...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 11:58   #892
Teva
Starosedelac
 
Član od: 23.2.2006.
Lokacija: Tamo gde su kuće od čokolade i prozori od marmelade....
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 301 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

A gde mogu da nađem (pokrenem) DLC sa Da Vinčijem? Il je to ono sa uništavanjem onih silnih mašina
Teva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 13:29   #893
jahi
Član
 
Član od: 21.2.2010.
Poruke: 357
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 95 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
Teva kaže: Pregled poruke
A gde mogu da nađem (pokrenem) DLC sa Da Vinčijem? Il je to ono sa uništavanjem onih silnih mašina
Није . Потребно је да игрицу patch-ујеш на 1.1 . На мапи ће се појавити Да Винчи ДЛЦ и 2 Темпларске јазбине . Ако не успе јави се на ЛП .....
jahi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 14:29   #894
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Instaliran patch, sve kako treba, jedino nisam gasio sve one crvene lampice redom, već kako stignem.
Biće da je u tome fora. Dakle, treba krenuti s desne strane ekrana ka levoj, usput gaseći lampicu po lampicu.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 14:46   #895
Alex
Član
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Najgora zemlja na svetu
Poruke: 171
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Jel moze neko detaljnije objasnjenje kako zapoceti da vinci DLC?

Hvala.
Alex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 15:43   #896
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Spoiler za big-ass spoiler:
Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Spoiler za odgovor:
A zašto bi to značilo da se sećanja u DNK nalaze samo do tog trenutka? To može biti objašnjeno nizom drugih stvari, ali, u svakom slučaju, sve su to samo pretpostavke, nema tu nekog konkretnijeg argumenta...
Pa i ovo moje je pretpostavka. Mislim, ima logike da bude tako. E sad, da li je istina ili ne, možemo samo da se pitamo.


Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Spoiler za odgovor:
Prvo, teorija ti ima fatalnu manu - The Da Vinci Dissapperance se ne odigrava nakon završnice igre jer Vilijam M. u mejlu poslatom Dezmondu naglašava da ovaj o tome ne sme da obavesti ni Lusi ni Šona. Zašto bi mu to pisao ako je Lusi mrtva?
NE znam. NEma mi smisla da Desmond Upada u nekakav šok i komu, a da to nije posle scene sa jabukom u trezoru. Ovako sam to shvatio: Da vinci Dissapearance niej trebao da bude DLC, već odmah u igri, pa zato poruka da si došao do tih sećanja iz 1506. Ili to, ili to zavisi da li si prešao DLC pre ili posle kraja igre, jer ja nisam dobio mejl da sam pronašao to što su tražili u 1506-oj.

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Spoiler za odgovor:
Drugo, odakle ti svi ovi podaci iz ostatka poruke? Gde si video da su Vilijam i nepoznati lik otišli na tu lokaciju, da su hramove sagradili oni koji nisu mogli ili hteli da učestvuju u ratu i da je uopšte bio nekakav rat? Ništa od toga se u igri ne pominje? Pretpostavka je da su bogovi nastradili ne ratom, već od strane Adame i Eve koji su ukrali The Apple.
Ne, pretpostavka je da su TWCB i većina ljudi uništeni nepoznatom katastrofom, a samo hramovi mogu da je spreče. Rat je izbio pobunom Adama i Eve. Ljudi su brojčano bili nadmoćni i pobedili su. Pretpostavlja se da će se nova katastrofa desiti kada Abstergo lansira satelit, za 72 dana. A spominje se sve, ako slušaš Juno u poslednjoj misiji, u trezoru ispod Koloseuma. Takođe, obrati pažnju dok pričaš sa Shaunom i Lucy u skrovištu, posle svake sekvence. Tamo je rečeno da je ta nepoznata katastrofa verovatno bio solarni bljesak koji je obrnuo magnetne polove Zemlje i izazvao nestabilnost. Ovo je rečeno, ako me pamćenje služi, u ACII.

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Spoiler za odgovor:
Inače, šta sam ja pomislio tokom creditsa? Vilijam mi nije ni pao na pamet, već sam pretpostavio da je lik koji za sebe tvrdi da je ekspert zapravo Vidić, a da su templari pratili našu ekipu do Koloseuma (ideja o praćenju mi je bila na umu još otkad sam pročitao Rebekin mejl o "sivom kombiju"), s nadom da će ih ovi odvesti do jabuke.
Ovo je dobra ideja. Mada, mislim da bi isti glumac dao glas Vidiću, tako da je ovo malo verovatno. Ako uzmemo da je to bio Vidić, onda je malo čudno kako je William došao do Desmonda, osim ako i on nije undercover pa je zajedno sa Vidićem strpao Desmonda nazad u Animus. Templarima je potrebna jabuka, a pošto je prema Williamovim rečima ne mogu koristiti bez onoga što se nalazi na tim koordinatama, vrlo je moguće.

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Spoiler za još nešto:
I da, ako jabuka pokazuje lokacije hramova, kako to da templari još nisu stigli do njih kada su im lokacije poznate još od kraja prvog Ass Creeda?
Jabuka nije pokazala lokacije hramova, već drugih POE.

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Šta da kažem, srednje ime su mi teorije zavere.
Malo ti slabo idu, jer sam ja ovde našao dosta rupa i nelogičnosti.

Ako se slažete, da premestimo svu raspravu u novu temu i tamo je nastavimo.
http://www.sk.rs/forum/showthread.ph...29#post1299129

Poslednja ispravka: gamer4life (5.4.2011 u 15:51)
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 15:48   #897
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

hvala braco asasini(caine,iceman) zavrsio konacno misiju kako treba,opasna ova jabuka majku mu,malo me nervira nacin upravljanja jer sad treba pobijem pola vojske..
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 15:54   #898
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Merda! Ne mogu da predjem ono sr*nje kad treba da letim sa onim Bomberom pa to ti je, ne da se kontrolisati nikako Verovatno ce mi jedino ta side misija ostati ne odigrana Inace, sad procitah ovo za drevni Japan, to bi bilo odlicno. Ne mogu da zamislim kako bi igra izgledala ako treci deo bude moderno doba...
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 16:26   #899
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Merda! Ne mogu da predjem ono sr*nje kad treba da letim sa onim Bomberom pa to ti je, ne da se kontrolisati nikako Verovatno ce mi jedino ta side misija ostati ne odigrana Inace, sad procitah ovo za drevni Japan, to bi bilo odlicno. Ne mogu da zamislim kako bi igra izgledala ako treci deo bude moderno doba...
Pucaj u zemlju da se odrzavas u vazduhu kad ti treba. Ne zuri i unisti kule koje te gadjaju prvo pre nego glavna postrojenja (posto ce i one tako zapaljene da ti pruze uzgon). Tu misiju sam se vozikao jako dugo a nisu uspeli da me pogode.

@gamer4life
Slazemo se mi, al moderatori izgleda ne
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2011, 17:03   #900
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Pucaj u zemlju da se odrzavas u vazduhu kad ti treba. Ne zuri i unisti kule koje te gadjaju prvo pre nego glavna postrojenja (posto ce i one tako zapaljene da ti pruze uzgon). Tu misiju sam se vozikao jako dugo a nisu uspeli da me pogode.
Znam to, al' dzaba kad ja nem' trunke skilla za te letelice. I u dvojci sam se mucio kad sam morao da letim, a tek sad kad jos i pucati treba U svakoj igri gde ima nesto da se pilotira, sa mukom prelazim te delove
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
assassin creed


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed III GATTUSO88 Akcione igre 2108 26.11.2020 22:49
Assassin's Creed IV: Black Flag dex3108 Akcione igre 1338 7.1.2018 23:22
Assassin's creed problem razorvh95 otpaTci 0 3.6.2013 15:01
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com