Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.4.2011, 10:41   #961
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Assassin's Creed 2

Spoiler za nagrada:
Dobiješ plašt koji ti spušta noteirity na 0 i ne moraš se smarati sa onim posterima i slično.
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djordje Turjacanin na korisnoj poruci:
Dejan16 (10.4.2011)
Stara 10.4.2011, 10:44   #962
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassin's Creed Brotherhood

Za 100% obnavljanje Rima nagrada je:
Spoiler za nagrada:
Auditore plašt sa kojim je zloglasnost uvek na nuli. Za razliku od ACII gde je sa Auditore plaštom zloglasnost uvek bila na maksimumu.


Preteče me Đorđe dok se ja mučim sa /spoiler tagovima, umesto da odem na napredni editor.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gamer4life na korisnoj poruci:
Dejan16 (10.4.2011)
Stara 10.4.2011, 13:16   #963
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Nakon 17 i po sati presao sam igru. Sad se bacam na ostatak Sve sto mogu reci da je ovaj serijal jedan od najboljih koji je izasao u proteklih 5-6 godina ako ne i vise. Detaljnije utiske cu da ostavim nakon 100% predjene igre i predjenog DLC-a
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2011, 13:24   #964
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Nakon 17 i po sati presao sam igru. Sad se bacam na ostatak Sve sto mogu reci da je ovaj serijal jedan od najboljih koji je izasao u proteklih 5-6 godina ako ne i vise. Detaljnije utiske cu da ostavim nakon 100% predjene igre i predjenog DLC-a
Pa DLC moze samo poboljsati utisak o igri. Ali mislim da si trebao da prelazis razlicite misije, a ne da ostavis DLC za kraj jer su misije iz DLCa na isti kalup pa ces se mozda i smoriti ..
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2011, 13:28   #965
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

^ znaci ti si samo story cepao.

Ja uradim sve moguce pre sledece story misije. Kad se dobiju oni zadaci od tri fakcije uradim ih odma jer tad imaju smisla. Npr...oslabiti borgia snage lupam i trgovinu a ti si ih vec sredio

Mada nije da ima neka ekstra nagrada za utroseno vreme da se sve to uradi pre story misije. To sam i rekao da mora da promene na njihovom sajtu. Treba ljudi koji tako lutaju i gledaju svaki cosak da budu i malo nagradjeni tj da ta side misija ima uticaj na story misiju. Da uklone glupe sakupljacke misije, feathers treasures i slicno. Recimo romulus treasure je namesteno tako da ga dobijate pri kraju igre, sto prekida open world concept, treba da postoji nesto sto vi mozete da pronadjete vasim trudom sto ranije, ovde nije bitno kad cete uraditi te katakombe, mozete komotno da cekate kad se sve otkljuca pa jedan po jedan...Da same side misije budu duze, epske i da nagradjuju mnogo vise. Ako sam recimo oslabio borgia snage da se to i vidi u recimo nekoj misiji. Al to zahteva onda da protivnici budu tezi.

Obrnuo sam AC1. Moram reci da likove koje ubijate imaju mnogo bolje izgradjeniji karakter. I vase istrazivanje o njima doprinosi da osmislite plan kako gde da blendujete sa publikom, gde su postavljeni strazari i slicno, da li ce isti da bezi i koje su moguce rute itd...Samo kad bi vratili taj koncept iz AC1 ali bez montonih side misija i sa drugacijom rutom...ne idi u ovaj grad ubi ovog itd, nego vise open world kao sto je sad, mnogo bi to vise izgledalo kao pravi assassin creed.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2011, 13:49   #966
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Ma ja sam radio uporedno sve zato mi je i trebalo 17 i po sati. Obnovio sam citav Rim, radio sporedne Agent misije, Kristinine misije, Leonardove masine, izvrsavao one zadatke za rankovanje medju lopovima, prostitutkama i placenicima, isao u fight club, radio challange u virtual treningu i naravno proveo 8 sati posebno u MP-u Sad samo dovrsavam ono sto mi je ostalo u AC:B-u
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2011, 16:11   #967
Red Marquis
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 267
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 98 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
^ znaci ti si samo story cepao.

Ja uradim sve moguce pre sledece story misije. Kad se dobiju oni zadaci od tri fakcije uradim ih odma jer tad imaju smisla. Npr...oslabiti borgia snage lupam i trgovinu a ti si ih vec sredio

Mada nije da ima neka ekstra nagrada za utroseno vreme da se sve to uradi pre story misije. To sam i rekao da mora da promene na njihovom sajtu. Treba ljudi koji tako lutaju i gledaju svaki cosak da budu i malo nagradjeni tj da ta side misija ima uticaj na story misiju. Da uklone glupe sakupljacke misije, feathers treasures i slicno. Recimo romulus treasure je namesteno tako da ga dobijate pri kraju igre, sto prekida open world concept, treba da postoji nesto sto vi mozete da pronadjete vasim trudom sto ranije, ovde nije bitno kad cete uraditi te katakombe, mozete komotno da cekate kad se sve otkljuca pa jedan po jedan...Da same side misije budu duze, epske i da nagradjuju mnogo vise. Ako sam recimo oslabio borgia snage da se to i vidi u recimo nekoj misiji. Al to zahteva onda da protivnici budu tezi.

Obrnuo sam AC1. Moram reci da likove koje ubijate imaju mnogo bolje izgradjeniji karakter. I vase istrazivanje o njima doprinosi da osmislite plan kako gde da blendujete sa publikom, gde su postavljeni strazari i slicno, da li ce isti da bezi i koje su moguce rute itd...Samo kad bi vratili taj koncept iz AC1 ali bez montonih side misija i sa drugacijom rutom...ne idi u ovaj grad ubi ovog itd, nego vise open world kao sto je sad, mnogo bi to vise izgledalo kao pravi assassin creed.
Prvi deo te je terao da budeš više stealth nego kasnija dva, a mislim da većina ljudi više uživa da vodi lika koji ne mora baš da se sekira šta će biti ako naleti na hrpu protivnika, plus time je i sam tok igre tečniji i brži.
Sklonost ka nekakvim kalkulacijama i proračunima nije nešto što široka mainstream ciljna grupa baš priželjkuje, pa ja to i ne bih očekivao da urade za trojku.
Ali još veći bonus za igrače kakav sam i ja recimo, koji pročačka svaki ćošak mape bi morao da bude...
Red Marquis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2011, 17:56   #968
danoney
Član
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 211
Zahvalnice: 183
Zahvaljeno 43 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Taj DLC meni nije na mapi iako sam ga ubacio onako kako treba, e da li je to zbog toga što se mora igrica završiti do kraja ili je neka zavrzlama kod mene opet ???
danoney je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2011, 20:40   #969
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Ubisoft bez kočnica

Ubisoft bez kočnica
Citat:

Nakon što je Electronic Arts prodao svoj udio u Ubisoftu, iz tvrtke poručuju da su sada slobodni te da oštro kreću na konkurenciju
Electronic Arts je do sada bio vlasnik udjela Ubisofta i to je uvijek ostavljalo strah od neprijateljskog preuzimanja. Electronic Arts se napokon povukao iz Ubisofta i to je otvorilo prostor za slobodno djelovanje kompanije.

"Kada je Electronic Arts napustio vlasništvo kompanije, štošta se promijenilo i sada smo spremni za napad na Electronic Arts i Activision", objašnjava Ubosoftov CEO Yves Guillemot. "Sada smo potpuno neovisni, osjećamo se puno bolje i kao broj tri spremni smo za tržišnu borbu. Na treću poziciju došli smo s 25. i želimo biti prvi!"
from bug.hr

Oooopa, prijetimo. Ajde momci sada ste slobodni. Pokazite svima sta ste to vi krili godinama. srecnooo!
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 13:24   #970
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Mali offtopic. Je l' gledao neko ovo http://www.imdb.com/title/tt1582457/ ? Tek danas nabasah na ovo, kupuje se trenutno
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 14:04   #971
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.885
Zahvalnice: 460
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Oces Bordzije ? Ja ti preporucujem ovo:
http://www.happynovisad.com/strip/bo....strip.330.htm
http://www.happynovisad.com/strip/bo...rgia.5980.html
http://www.alanford.co.rs/stripovi/s...trani%20autori
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2011, 15:26   #972
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Mali offtopic. Je l' gledao neko ovo http://www.imdb.com/title/tt1582457/ ? Tek danas nabasah na ovo, kupuje se trenutno
Jeremy Irons sušta suprotnost ovome Rodrigu na kojeg sam navikao u igri. Barem što se tiče fizičkih proporcija
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2011, 0:59   #973
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Obnovio sam sve sto se moze obnoviti i pise mi 97% , je l' sad moram sve one zgrade da pokupujem da bih bio na 100%?
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2011, 6:27   #974
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Aham.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2011, 15:58   #975
losmi1612
Novi član
 
Član od: 17.4.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Presao sam igricu i nije mi uopste jasno,kao da nemam nekih delova, nisam imao deo sa letenjem itd, jel igrica ima samo 9 sequence i kakav je ono dodatak na youtubu reveal (north america)?
losmi1612 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2011, 19:40   #976
gamer4life
Veteran
 
Član od: 4.2.2008.
Lokacija: Subotica, Vojvodina
Poruke: 719
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 142 puta na 94 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gamer4life Slanje poruke preko Skypea korisniku gamer4life
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Taj deo sa letenjem nije obavezna misija, tj. možeš je uraditi i kasnije. A uradićeš je tako što ćeš raditi "Leonardo's War Machines" misije.
gamer4life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2011, 23:24   #977
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Mali offtopic. Je l' gledao neko ovo http://www.imdb.com/title/tt1582457/ ? Tek danas nabasah na ovo, kupuje se trenutno
skinuo sam sve epizode ( 3 :P ), čitao sam da je odlična serija, a i ima lep skor na IMDB... a Showtime inače pravi odlične serije, ali su dosta " grafični" ( ako znate na šta mislim ) i veoma liberalni što se rečnika tiče... tako da znate ako vam to smeta
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2011, 1:46   #978
Red Marquis
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 267
Zahvalnice: 243
Zahvaljeno 98 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
skinuo sam sve epizode ( 3 :P ), čitao sam da je odlična serija, a i ima lep skor na IMDB... a Showtime inače pravi odlične serije, ali su dosta " grafični" ( ako znate na šta mislim ) i veoma liberalni što se rečnika tiče... tako da znate ako vam to smeta
Kome to u Srbiji može da smeta
Serija je odlična, šteta što će da ima samo 9 epizoda...
Red Marquis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2011, 12:51   #979
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Evo vam jedan wallpaper koji nigde nisam mogao na netu da nadjem, pa sam uzeo skrin prilikom instalacije brotherhood-a.


Uploaded with ImageShack.us
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
Cofi (14.4.2011), NIDZA bOj (14.4.2011), Partybreaker (14.4.2011)
Stara 14.4.2011, 16:39   #980
Number3
Novi član
 
Član od: 27.12.2010.
Poruke: 10
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Assassins Creed Brotherhood

Koga interesuju Bordzije moze da procita PORODICU (M. Puzo). Delo je pisao jako dugo i to mu je bila opsesija. Smatrao je Rodriga Bordziju zacetnikom mafije i prvim donom.
Number3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
assassin creed


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed III GATTUSO88 Akcione igre 2108 26.11.2020 22:49
Assassin's Creed IV: Black Flag dex3108 Akcione igre 1338 7.1.2018 23:22
Assassin's creed problem razorvh95 otpaTci 0 3.6.2013 15:01
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com