Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.9.2014, 19:01   #8201
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Equilibrium

Пре 10-ак година сам одгледао почетак филма и тога се сећам у магли. Данас, могу рећи да је 1 од најбољих SF koje sam gledao. Прави класик који, после скоро деценије и по, изгледа ФЕНОМЕНАЛНО. Недостаци филма су слабо приметни или неприметни.
Meni je Equilibrium upropašten onim silnim mlataranjem, slično nastavcima Matriksa (koji su, opet, upropastili ideju originala). Ne znam ko je tu kopirao od koga, ali su dobar primjer kako sjajnu alegoriju pretvoriti u holivudsku tabačinu.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.9.2014, 19:38   #8202
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Слажем се, али сам то изоставио због целине филма, шта знам...скоро увек се нађе нешто тако у филмовима што мораш да истрпиш.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2014, 9:23   #8203
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Meni je Equilibrium upropašten onim silnim mlataranjem, slično nastavcima Matriksa (koji su, opet, upropastili ideju originala). Ne znam ko je tu kopirao od koga, ali su dobar primjer kako sjajnu alegoriju pretvoriti u holivudsku tabačinu.
Isto!
Film bi bio odlican da nisu ubacili to neprotrebno "mlataranje".


Mada... kada vec pricamo o nedostacima... i kraj je malo naivan.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2014, 12:00   #8204
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pozajmili su ideju iz reklame za Smirnoff koju je rezirao Michel Gondry. Mozete reklamu Michel Gondry Smirnoff da pogledate na youtube-u.

Poslednja ispravka: Acanen (12.9.2014 u 12:22)
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2014, 20:01   #8205
JoXa
Veteran
 
Član od: 13.7.2007.
Poruke: 546
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 97 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Angry Video Game Nerd: The Movie


Umesto uvoda prvo da kazem ja sam Avgn fan tako da je ovo jos bolnije za mene ali film ja pure dog shi8t!

Film je baziran na kompjuterskom geeku koji nerdrage-uje prilikom igranja old school igara.Na Youtubu ovaj koncept deluje savrseno a prilikom toga je super duhovito i zabavno,na filmu je sve obrnuto.

Radnja filma se desava kada Avgn odluci da se suoci sa svojim najvecim strahom,najlosijom igrom svih vremena Atarijevom zloglasnom ET igrom i otkrije tajnu koja stoji iza nje.
Kao prvo scenario za film je dobar na papiru ali u praksi je katastrofa,radnja je glupa,zamarajuca,sa nultom dozom sarma i duhovitosti.Znam da ce mnogi reci da je ovo film koji na neki nacin i radjen da bude B produkcija ali tu dolazi do drugog problema...
Film na neki nacin pokusava da bude ozbiljan,solidna CGI,paznja na detalje,kamera(posto je James aka AVGN u stvarnom zivotu perfekcionsta) a u drugom delu totalno opozit.

Gluma je nepostojeca,barem kada gledam neke gluposti tipa Jackass gde su akteri filma isto sarlatani a ne glumci imas osecaj da se zezaju ali ovde je sve ukoceno,lazno,bolno za gledanje upravo zbog drugog razloga:film ne zna kako sebe da prikaze kao zezanciju ili pravi film.

James je bleda kopija sa svojih YT klipova,njegos side kick je iritantan crnac za kojeg sam siguran da je tu samo da ne kazu da je film za white people only.Glavni zenski lik je simpatican ali klasican zenski stereotip(vajda da se dodvori zenskoj fan bazi)Ostali likovi su bezlicni osim glavnog negativca:ludog Generala,koji spasava ceo film(on je ono sto bi James trebao biti)

Najbolji deo filma je sam kraj odjavna spica(zadnjih 5-10 min videcete i zasto da ne pokvarim iznenadjenje).

Film je takodje prepun cameo uloga raznih YT zvezda ali oni definitivno ne mogu da spasu ovu Abominaciju.
I za kraj umesto zakljucka:

3/10(samo zbog kraja)
Moram se složiti sa tobom, film je jedno ogromno razočarenje. Mogao je snimiti E.T. specijal, ali ovo je haos loše. Sama predstava Nerda kao superstara ne pije vodu, sećam se kako je Džejms pričao o tome kako je AVGN svojevrsna parodija na recenzente video igara, i na nerdove koji žive u podrumu roditelja. Ovo je apsolutno neočekivano, ceo lik je okrenuo za 180 stepeni.

Humor koji se previše trudi, kao i svi kvazi-glumci u filmu (i sam Džejms nije se dovoljno uživeo u ulogu, što je strašno)... Iskreno, jedini deo filma koji mi se svideo je bio E.T. (podsetio me je na Nindža Kornjače iz starijih filmova; voice-acting za njega i nije tako loš).

Šteta.
JoXa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2014, 20:45   #8206
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

X-Men: Days of Future Past

Потврђује ознаку можда и најбољег филма из серијала, али следе наставци тако да је та чињеница шлаг на торту. Не могу ни да замислим колико је оно било тешко снимити, сценарио мора да је био доста компликован, јер и када све до детаља пратите, не можете похватати целокупну радњу с обзиром да је у питању везивање прошлости и садашњости...из будућности. Хаха

Елем, о глуми нећу трошити речи, јер су сви фантастични, посебно младе снаге нових филмова, али бих засебно нахвалио Фасбендера кога иначе једва чекам да видим у филму Assassin's Creed. Филм је тужан од самога почетка, иако све касније долази на своје место.

Прегршт акције, преплитања прошлости и садашњости, борбе, ефекти...шта даље да пишем. За овакве филмове се не даје препорука, већ казна ако се пропусте. Право двочасовно уживање.
Оцена 10/10.

Maleficent

Одличан филм и морам признати да ми је необично гледати омиљену бајку из детињства овако кроз модеран филм са свим овим ефектима, а да ми се то (и поред много лоших адаптација) свиди. Мени се изузетно свидело и једина мана је што је кратко трајало, сат и по. У сваком случају, све бих дао да могу да гледам “Успавану лепотицу”, оригиналну причу (јер ми измењена не смета, зато што уноси какве такве новине) на исти начин приказано као у овом филму, са Анђелином у главној улози.

Највећи адут овог филма је мало измењена прича (али лепа, изузимајући охолост људског рода) која изискује разнолике емоције и приказ света, сва она природа, створења (сем (лоших) људи) и све остало што је импресивно.

У сваком случају, волио сам бајке као мали, ово ми је омиљена, а за овај филм дајем велику препоруку.
Оцена 9/10.

Edge of Tomorrow

Добар филм, задовољан сам, а за ефекте нећу трошити речи, јер су фантастични што и није ништа ново. Када су у питању прича, радња, атмосфера, изузетно сам пријатно изненађен, јер сам се плашио да поред толико најава и свега не буде нешто попут Годзиле или Трансформерса.

И глумачка постава је одлична, а Том Круз као да не стари. Највише му леже улоге неког специјалца, агента, командира, али и ово је добро извео. Да не дужим даље, велика препорука.
Оцена 9/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Romantic na korisnoj poruci:
JohnnyNT (13.9.2014), player1 (13.9.2014), vozar.b (16.9.2014)
Stara 13.9.2014, 3:28   #8207
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Romantic

Potpisujem sva tri....mozda ne toliko visoke ocene, ali svakako odlicni filmovi. Preporuka i od mene.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2014, 10:27   #8208
Milan Maunic
Član
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Sombor
Poruke: 86
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 16 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milan Maunic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Milan Maunic
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Potvrdjujem dobre kritike za X-men Days of the future past. Vredi pogledati.
Milan Maunic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Milan Maunic na korisnoj poruci:
Wolverine (19.9.2014)
Stara 13.9.2014, 21:34   #8209
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Giver

Solidan, mada nekako kao da je moglo to i bolje. Mada i pored toga bolji od Divergent, Hunger Games i sličnih.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.9.2014, 19:35   #8210
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sword of the Assassin (2012)



Poznat u Vijetnamu, kao Thien Menh Anh Hung (Krvavo pismo) (2012). Ovo je do sada najskuplji film u Vijetnamu. Film je u kineskom wuxia stilu, wuxia znači virtuelni borilački heroj. Sama priča je realizovana u kineskoj produkciji. Junak uobičajen za ovu vrstu filma je usamljeni lik sa prošlošću, i osvetom u srcu. "Krvavo Pismo" ima puno zla, izdaje, masakriranih tela, vatrometa, gotovo komičnog zlog čoveka, ljubav, iskupljenje, osvetu, majstorstvo u Chi tehnikama borbe, flash bekove i proročanske snove. Obično zovu takve filmove "Pirinčani vesterni". Ovo nije ni blizu drame kao što je "Saving General Yang", ali priča je zrela, ispričana u raskošnoj koreografiji i vredi je pogledati.

P.S. Sva raskoš filma može se sagledati ako skinete Blood Letter 2012 BluRay 720p DTS x264-CHD [PublicHD] (Size: 4.37 GB), no sasvim je solidna i ova verzija Thiên.Mệnh.Anh.Hùng.-.Bức.Huyết.Thư.Online.Full od 307MB sa Youtube-a, stim što se titl treba sinhronizovati za nju.
Evo vam i to
http://www.podnapisi.net/sr/thien-me...tlovi-p3534739


verzija.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Blood Letter (2012).zip (13,9 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (16.9.2014 u 9:32)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 0:40   #8211
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

X-Men: Days of Future Past - Gledao sam sve delove, ali tad nije bilo aktuelno povezivanje filmova u jedan univerzum, tako da sam prve delove gledao kao samostalne filmove.

DOFP je u sustini soft reboot X-Men serijala i nacin da dalji filmovi imaju solidnu bazu koju ce nadogradjivati.

Film inace ima dosta rupa (kao npr. kako je Xavier ziv nakon Last Stand-a), ali zazmuricu jer jelte, ti prvi delovi nisu bili planirani za nesto vise, hence ovaj film i buduci.

Odgledao sam i after credits scenu, iskreno nije mi jasno, jer nisam citao stripove. Krenuo sam da citam na netu clanak, ali sam odustao jer su u pitanju spojleri i za sledeci film, X-Men Apocalypse.

Na kraju sta reci, imamo jos jedan odlican superhero univerzum, ostaje zal sto nije unutar MCU-a, ali ko zna zasto je to dobro.

8/10, dvosatno uzivanje

Ps: ako planirate da gledate, a nemate predznanje, svih 6 filmova pre DOFP sazeto u 3 minuta ---> link
Pps: neke stvari objasnjene iz DOFP, spojleri naravno ---> link
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 8:23   #8212
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
...(kao npr. kako je Xavier ziv nakon Last Stand-a)...
Well, young one, preskocio si jedan after-credits... tj. 2 aftercredits-a zapravo

Spoiler za ...:

XMEN3: Na kraju se Xavier budi u telu drugog coveka tako sto je astralno projektovao svoj um pre nego sto ga je Feniks rasparcala. Xmen3 je ionako crna ovca serijala (zajedno sa Origins wolverine koga sad nazivaju i non-canon).

Wolverine (2013): Xavier se pojavljuje na kraju filma zajedno sa Magnetom uz opasku Wolverinu kako on nije jedini sa mocima (kao razlog kako je preziveo) i da sledi velika opasnost (DOFP).


Citat:
Odgledao sam i after credits scenu, iskreno nije mi jasno, jer nisam citao stripove.
Spoiler za ...bez teskih spojlera za sledeci deo:

Onaj decak sto pomera piramide je mladi Apocalypse, prvi i najmocniji mutant u xmen univerzumu, rodjen u drevnom Egiptu. Ona 4 lika na konju u pozadini su 4 jahaca apokalipse naravno

Doduse ne mozes nikako da se spojlerujes citajuci detalje iz Age of Apocalypse i kako je predstavljen u stripu jer se XMEN filmovi jako retko drze stripova, vise uzmu esenciju price i naprave nesto svoje.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
Wolverine (19.9.2014)
Stara 15.9.2014, 13:10   #8213
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Well, young one, preskocio si jedan after-credits... tj. 2 aftercredits-a zapravo

Spoiler za ...:

XMEN3: Na kraju se Xavier budi u telu drugog coveka tako sto je astralno projektovao svoj um pre nego sto ga je Feniks rasparcala. Xmen3 je ionako crna ovca serijala (zajedno sa Origins wolverine koga sad nazivaju i non-canon).

Wolverine (2013): Xavier se pojavljuje na kraju filma zajedno sa Magnetom uz opasku Wolverinu kako on nije jedini sa mocima (kao razlog kako je preziveo) i da sledi velika opasnost (DOFP).




Spoiler za ...bez teskih spojlera za sledeci deo:

Onaj decak sto pomera piramide je mladi Apocalypse, prvi i najmocniji mutant u xmen univerzumu, rodjen u drevnom Egiptu. Ona 4 lika na konju u pozadini su 4 jahaca apokalipse naravno

Doduse ne mozes nikako da se spojlerujes citajuci detalje iz Age of Apocalypse i kako je predstavljen u stripu jer se XMEN filmovi jako retko drze stripova, vise uzmu esenciju price i naprave nesto svoje.
Spoiler za sk:
Iskreno, ne secam se scene nakon x3. Ni lik u ovom linku iznad nije znao da objasni, osim toga da moze svoju pamet da prenese u drugo telo, spominje se i xavierov brat blizanac, ali ne objasnjava zasto je ponovo u kolicima, mislim bezveze je sto nsu barem spomenuli kako je preziveo...A citao sam i za apokalipsu, nije najstariji, neka Selena je najstariji mutant...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 13:56   #8214
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Chef (2014), http://www.imdb.com/title/tt2883512/



A chef who loses his restaurant job starts up a food truck in an effort to reclaim his creative promise, while piecing back together his estranged family.

Super opuštena komedija. Baš mi se svideo film... A one sendviče što prave - uf, deluju extra! Ne znam da li ima takvih kod nas negde

***

@ Romantic: meni je Equilibrium među 10 najboljih filmova svih vremena, nebitno kog žanra.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
bokela (17.9.2014), uros@3D (16.9.2014)
Stara 15.9.2014, 21:25   #8215
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Super opuštena komedija. Baš mi se svideo film... A one sendviče što prave - uf, deluju extra! Ne znam da li ima takvih kod nas negde
Kakvi crni sendviči - sve što je pravio, mešao, seckao itd u filmu deluje toliko dobro, da nema šanse da ne ogladniš, i poželiš da skuvaš/naručiš neku veoma dobru klopu!

A i muzika je sjajna...

Poslednja ispravka: Iris (15.9.2014 u 21:58)
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.9.2014, 23:26   #8216
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A, da, zaboravio sam da pohvalim i muziku, stvarno je odlična
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2014, 0:57   #8217
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Edge of Tomorrow - Definitivno tihi hit leta. Malo mi je kraj manjkav, ali sve ostalo je na vrhunskom nivou. Mimici me podsecaju na masine iz Matrixa, imao sam neki flesh dok sam gledao Bila bi dobra fora da je ovo prequel matrixa 8/10 lagano
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
vozar.b (16.9.2014)
Stara 16.9.2014, 7:34   #8218
vozar.b
Starosedelac
 
Član od: 25.4.2011.
Lokacija: Kisač (21211) Srbija
Poruke: 1.771
Zahvalnice: 196
Zahvaljeno 430 puta na 407 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^odlican film, bolji nego sto sam ocekivao i tomu kruzu definitivno leze ovakve uloge!
bas sam i ja razmisljao odakle su mi poznati ti mimici, i jeste lice na masine iz matrixa kao i na masine iz igre crysis
svakako preporuka za ovaj film svima koji jos nisu odgledali!
vozar.b je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2014, 12:57   #8219
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Expendables 3

Nešto sam se smorio ko i ovo vreme, aj reko da pogledam ovo čudo da danem malo...(pretpostavljam da je ovde većina gledala već). Očekivao sam opet neku zahebanciju ali ispade da ovaj nastavak ima neke pretenzija na "ozbiljnost" - koliko se to može reći za bang-bang žanr. Solidna pucačina i bilo je zabavno a Banderas posebno. Slatko me nasmejao.

Ostalo je da u 4.-ci pozove Chena i Andželinu koja bi mogla da nastupi u paketu ko Bilja Jeftić, i to je to onda...
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2014, 19:30   #8220
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Idemo dalje...

The Giver

SF sa dubioznim fikšn delom. Kad nešto ima manje smisla i dosadnjikavije je od prosečne reklame od 0,5 minuta, kako ga ne preporučiti? Možda sa, gledajte Edge of Tomorrow ako vam se gleda SF.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com