Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.11.2014, 17:01   #8621
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Thumbs up Re: Dnevnik gledanja filmova II

Water for Elephants (2011)
http://www.imdb.com/title/tt1067583/?ref_=nv_sr_6

Radnja fima se desava pocetkom 30tih.I radi se o mladom covjeku koji silom ne prilika nalazi posao u cirkusu i zaljubljuje se u zabranjeno voce.

"Emo vampir" je poprilicno dobro odradio posao,opusteno pa ipak onako kako pripada datoj ulozi."Nazzi kauboj" je takodje odlican ali srecom nema ni "N" od
nazzi-a ili pak Djanga.Ovdje je prosto ljudskiji ali opet kao osoba sa kojom se netreba za****vati.Sve u svemu skoro pa u novom ruhu,naravno akcenat je i dalje prisutan.Rees W. je sasvim neutralno ok. Ono sto vam ce se takodje svidjeti jeste nacin na koji je snimljen...takoreci staromodni nacin ili mi se takoreci cini.

Ukratko, drama za preporuku!

8/10
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2014, 19:12   #8622
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
NOTTINGHAM kaže: Pregled poruke
Mjuzikle obicno ne gledam,tj kad vidim da je mjuzikl preskacem.Ali u ovom slucaju mi je drago sto sam bio mlad i naivan pa se prevarih.Bez posebnog objasnjenja reci cu samo uzivacete u ovom Irskom biseru.Trebam li reci sjajna muzika,sjajni likovi,dobar humor.Lako stivo i naravno my recommendation.
http://www.imdb.com/title/tt0101605/
Samo da dodam da to nije mjuzikl posto se radnja ne odvija kroz muzicke deonice, nema "pevanih dijaloga", iako muzika jeste bitan deo filma. Nemam zelju da cepidlacim, ovo pisem jer su meni mjuzikli izrazito dosadni, a The Commitments nije mjuzikl i, izmedju ostalog, zato mi se izuzetno dopao
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2014, 23:57   #8623
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Calvary na engleskom znaci golgota,mjesto izvan Jerusalimskih zidova na kome je Isus raspet.I upravo ova moderna Irska drama raspinje glavnog glumca svestenika izmedju njegovih strahova,nedoumica i odnosa sa ostalim clanovima malog mjesta u ruralnoj Irskoj.Ako volite zaista pravu dramu modernog doba pogledajte.Odlicno snimljen film i moja preporuka ako volite mracne filmove.
http://www.imdb.com/title/tt2234003/
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	images.jpg
Viđeno:	41 puta
Veličina:	5,5 KB
ID:	50689  
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NOTTINGHAM na korisnoj poruci:
bela lampa (7.11.2014), mp3lopov (7.11.2014)
Stara 7.11.2014, 1:33   #8624
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Twentynine Palms



Верујте ми на реч - плот на имДБу је најзабавнији део овог филма! Ништа од овог ја нисам могао да установим (ни где су, ни шта раде ни шта хоће) јер једино што се овде дешава јесте пут партнера/љубавника од мржње до лудила. Међутим, то доста лепо звучи када се неко попут мене потруди да "преведе" и да смисао овој небулози. У стварности - ово је досадан, спор (и још траје два сата) покушај уметничког говора кроз покретне слике, негде на нивоу прве године факултета где све "сева" од претенциозности и монструозне амбициозности да шокира својим слободама.

Добро запамтите да овај филм обавезно прескочите, јер има занимљив постер и плот, али понављам, то се не да закључити по одгледаном филму. Након овога требала ми је терапије нечег холивудског, одгледах Фантастичну Четворку - па то је класик и ремек дело у односу на ово. Што је најгоре, ја оваквих филмова имам на десетине гигабајта, а хоћу свима да дам шансу. Хоби је хоби.
Rocky, cenim da ti još nisi ubeđen da si najgori film već odgledao(pričali smo o tome) pa i dalje gledaš bućkuriše(kako ovaj dobi ocenu preko 5, vrag bi ga znao). Uglavnom, što uopšte skidaš đubre(u 10-cima gigabajta) kad postoje i online verzije?

Malo proskimovao kroz jednu sa ruskom nadsinhronizacijom i pokidao se od smeha. Samo zamisli muški i ženski glas koji valjda simultano prevode, i u neverici su šta gledaju...(...Желајеш га Каћа?...(втф???))

Poslednja ispravka: ColdBoot (7.11.2014 u 2:44)
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2014, 2:52   #8625
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Coldboot - a zamisli poljsku sinhronizaciju koju radi SAMO JEDAN "sinhronizator", za sve likove u filmu?! Kako to oni mogi da gledaju..

Inace, ja sam old-school. Ne volim online nista, ja to lepo da imam na hardu, otkud znam, zaboravim da uplatim internet, a tipa, petak je, 19h, a sledi vikend ili slicno. Stare navike Volim da imam na hardu, cuti, jedva sam se odvikao od rezanja svega sto skinem sa interneta na DVD. Imam 500+ DVDa sa igrama/filmovima, doduse, sve sami klasici. Ovo novo ne smatram vredno cuvanja, retko kada mi se nesto novo bas svidi
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
Extreme Player (8.11.2014), ezenkiel (9.11.2014)
Stara 7.11.2014, 5:45   #8626
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Babadook



tesko je nesto reci, a ne pokvariti ga...

i jednostavan i ne. film koji te tera da se zamislis dalje od toga da prosto pohvatas ono sto se u jednom trenutku cinilo ocigledno, a potom se gubi, vraca na drugi nacin...
sa jedne strane te ostavlja da mu sam pridas znacenje, sto generalno ne podnosim, ali ti sa druge ostavlja kompletnu celinu, koja moze da se zaokruzi.
ne plasi te na prepad. na momente me je jezio iako sam se u tim trenutcima pitao zasto. cudno. inace se bas retko jezim. valjda nije samo bilo hladnije u sobi.
neobican je, ali nikako preterano. ni to ne bih voleo.

sirokogrud sam nocas - 8/10.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
bela lampa (7.11.2014), Iris (7.11.2014), Srlandand (9.11.2014), ZoNi (7.11.2014)
Stara 7.11.2014, 16:31   #8627
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Interstellar



Ono sto sam siguran a to je da Nolan ne ume da snimi los film, svaki njegov film sam pogledao i ni jedan me nije razocarao, kao ni ovaj. Nisam otisao u bioskop sa prevelikim ocekivanjima npr da cu videti najbolji naucno fantasticni film ikad snimljen, ali sam zeleo da vidim nesto DOBRO jer kao sto rekoh nije me ni jednom razocarao. Film mi je bio izuzetno interesantan odavno nisam nesto tako zanimljivo gledao. Odredjeni momenti su mi bili prilicno uzbudljivi i nekako nestvarni za gledanje. Sa naucne strane ima prilicno zanimljivih stvari.
Kasting je odlican, mada likovi i nisu toliko u prvom planu koliko sama radnja, ideja i vizuelni dozivljaj.
Tehnicki izgleda savrseno, prosto sam uzivao, takodje i zvucni efekti. Za muziku je naravno bio zaduzen Hans Zimmer i mogu slobodno reci da je prevazisao sebe (jedva cekam da se pojavi ceo soundtrack).
Ako ste u mogucnosti OBAVEZNO ga pogledajte u bioskopi jer NECETE potpuno doziveti film. Naravno film ima i svojih mana nije toliko savrsen, nije mi se svideo onaj bespotrebni humor koji odvlaci paznju, ima malo vise patetika.... ALI IPAK film se mora svideti siroj masi i sam Nolan je izjavio kako nije cistokrvni naucno-fantasticni film.
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku bela lampa na korisnoj poruci:
ColdBoot (7.11.2014), Doomche (7.11.2014), NOTTINGHAM (7.11.2014), perablenta (7.11.2014), Picard (8.11.2014), Skenderevo (8.11.2014), Srlandand (9.11.2014), zvjer (7.11.2014)
Stara 7.11.2014, 18:46   #8628
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.470
Zahvalnice: 1.098
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
@Coldboot - a zamisli poljsku sinhronizaciju koju radi SAMO JEDAN "sinhronizator", za sve likove u filmu?! Kako to oni mogi da gledaju..

Inace, ja sam old-school. Ne volim online nista, ja to lepo da imam na hardu, otkud znam, zaboravim da uplatim internet, a tipa, petak je, 19h, a sledi vikend ili slicno. Stare navike Volim da imam na hardu, cuti, jedva sam se odvikao od rezanja svega sto skinem sa interneta na DVD. Imam 500+ DVDa sa igrama/filmovima, doduse, sve sami klasici. Ovo novo ne smatram vredno cuvanja, retko kada mi se nesto novo bas svidi
Ovo kao da sam ja pisao
Mada nemam više takvu kolekciju sve sam razdelio, imam još manje od 100 dvd sa po 6 divx i to se nadam da ću odgledati ...nekad...
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2014, 21:33   #8629
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jos jednom sam pozitivno iznenadjen novijom Ruskom kinematografijom.Gledao sam par filmova od istog rezisera(Andrey Zvyagintsev)
i svaki je bio odlican.Vrhunski film.
http://www.imdb.com/title/tt2802154/
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	download.jpg
Viđeno:	57 puta
Veličina:	12,2 KB
ID:	50697  
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NOTTINGHAM na korisnoj poruci:
pentraksil (8.11.2014)
Stara 8.11.2014, 11:58   #8630
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Da li si ovaj film gledao u bioskopu?

Poslednja ispravka: Wolverine (8.11.2014 u 21:56) Razlog: Nema potrebe za citiranjem poruke koja je direktno iznad.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2014, 14:38   #8631
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nisam isao u bioskop,ali kod kuce imam dobar projektor pa gledam na velikom platnu tako da je bilo gotovo isto,mozda i bolje od nekih domacih bioskopa.
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2014, 17:00   #8632
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.331
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

White Bird in a Blizzard (2014) - Najbolje sto bi mogao da opisem ovaj film je da izgleda kao kada stvarate sliku dok citate neku depresivnu, pretencioznu, dosadnu knjigu. 1/10

Fading Gigolo (2013) - Apsolutno jedno veliko nista, jedino sto vredi je Woody Allen koj je smesan svaki put kad se pojavi ali on je takav u svim svojim filmovima tako da je bolje gledati ga u spostvenoj reziji nego li reziji John Turturro. 2/10 i to samo zbog Vudija

Better Living Through Chemistry (2014) - Napokon film o apotekarima i svoj toj hemiji. Sam Rockwell nosi ceo film koj je po meni morao da bude bolji i to uz malo bolji scenario i dijaloge bio bi sasvim iznad proseka a ovako je tu negde prosecan. 6/10
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	white-bird-in-a-blizzard-2014.jpg
Viđeno:	44 puta
Veličina:	87,5 KB
ID:	50704   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	52466212455827693933.jpg
Viđeno:	46 puta
Veličina:	98,7 KB
ID:	50705   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	better-living-through-chemistry-dvd-cover-50.jpg
Viđeno:	45 puta
Veličina:	97,4 KB
ID:	50706  
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2014, 20:34   #8633
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Lucy (2014), http://www.imdb.com/title/tt2872732/



A woman, accidentally caught in a dark deal, turns the tables on her captors and transforms into a merciless warrior evolved beyond human logic.

Prilično solidan SF film, sa dobrom akcijom. Sviđa mi se.

***

The Babadook (2014), http://www.imdb.com/title/tt2321549/



A single mother, plagued by the violent death of her husband, battles with her son's fear of a monster lurking in the house, but soon discovers a sinister presence all around her.

Dobar horor.

Poslednja ispravka: Iris (8.11.2014 u 21:58)
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2014, 21:51   #8634
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
bela lampa kaže: Pregled poruke
Interstellar

....
Ako ste u mogucnosti OBAVEZNO ga pogledajte u bioskopi jer NECETE potpuno doziveti film.
Odgledao i to u biskopu, bez laganja zbog ove preporuke.(2D, ja licno ne podnosim 3D)

Otisao sam da odgledam OK SF film. A ustvari sam se vratio odgledavsi FAAAAAaaantasticnu dramu, koja se eto dogadja paralelno sa nekim SF zbivanjima( koja su BTW objasnjenja u 2 recenice, bukvalno, i to jos kao slag na tortu sa najobicnijim vremenskim paradoksom).

Imam sto sta da kazem, ali necu da slucajno nekome neki deo price ne upropastim, stvarno mi bi bilo zao. Necu ni u spoiler tag jer znam da ima tehnickih problema sa time.

P.S. Nisam isao u bioskop, do veceras, od 2010. Najvise zbog publike i sto mi subtitles jako smetaju od kako sam se odvikao od njih(ne zbog srpskog jezika, nego zbog pojavljivanja i nestajanja sa ekrana). Imao sam izgleda jako veliku srecu veceras da sam imao vecinom starije u publici, par mladjih sto je bilo napustili su pre polovine filma salu. Kokice i ostale gluposti su bile pojedene u prvih 30 min, a telefoni su zazvonili jedom i tada samo na sekundu.

Poslednja ispravka: Iris (8.11.2014 u 22:00) Razlog: slika
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
bela lampa (9.11.2014)
Stara 9.11.2014, 0:04   #8635
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gledao sam THE BABADOOK iskreno ga nisam bas skontao tj. prispavalo mi se na pola filma ali ne od smora,nego od umora.
Anyway,dobar pocetak ali onda na red dolaze delovi iz the Shining i Exorcist sto mi se bas i nije svidelo i ako su mi to najbolji horori...
Film je zanimljiv ali nista posebno bolji od glupavog Conjuringa,bar po meni
6/10(mozda cak i 7 zavisi kako ga ko skonta)
Spoiler pitanje za kraj:

Spoiler za kraj:
Ona je to sve umislila zbog depresije,smrti muza?Na kraju se naucila boriti sa svojim ''demonima'' tako sto ih je zakljucala u podrumu?
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 0:44   #8636
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Automata

Definitivno mi se više svideo od virusno/apokalipčnog mainstreama koji preovladava i dosadi više, ali sa meni bar, neubedljivom premisom. Konačni utisak je - previše traje za čudan i mlitav kraj uobličen u nemuštom buba-robotu. "We want to live" - cvrc poruka od inteligencije koja šatro mnogo prevazilazi ljudsku.

Banderas je vrlo dobar i možda samo zbog njega i vredi da se pogleda.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 1:43   #8637
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Donnie Darko (2001), http://www.imdb.com/title/tt0246578/



A troubled teenager is plagued by visions of a large bunny rabbit that manipulates him to commit a series of crimes, after narrowly escaping a bizarre accident.

Odgledao Director's Cut ovog filma. Sve u svemu, utisak je "onako". S obzirom na kultni status, očekivao sam nešto mnogo bolje, zanimljivije... Ovako sam dobio blago iznad-prosečan film.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 3:01   #8638
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^Nisi trebao da gledaš DC, moj utisak je da je u tom izdanju previše toga otkriveno u filmu, a ima i nekih besmislenih stvari. Mada, ni ja nisam neki veliki fan filma, ali cenim da je theatrical cut mnogo bolji.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 10:16   #8639
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Heh, možda je mnogo otkriveno, ali ja sam radnju potpuno drugačije skontao od onoga kako je zamišljena

Spoiler za .:
Pročitao sam FAQ na IMDBu i tek sam tu saznao da u filmu postoji putovanje kroz vreme, bića iz budućnosti i slično Sve vreme sam mislio da je film zasnovan na psihičkim problemima Donija Darka i na njegovim tripovima...
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 14:02   #8640
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Gledao sam THE BABADOOK iskreno ga nisam bas skontao tj. prispavalo mi se na pola filma ali ne od smora,nego od umora.
Anyway,dobar pocetak ali onda na red dolaze delovi iz the Shining i Exorcist sto mi se bas i nije svidelo i ako su mi to najbolji horori...
Film je zanimljiv ali nista posebno bolji od glupavog Conjuringa,bar po meni
6/10(mozda cak i 7 zavisi kako ga ko skonta)
Spoiler pitanje za kraj:

Spoiler za kraj:
Ona je to sve umislila zbog depresije,smrti muza?Na kraju se naucila boriti sa svojim ''demonima'' tako sto ih je zakljucala u podrumu?
Spoiler za odgovor:
moje vidjenje... da li je babadook fizicki stvaran ili ne, nije bitno.
proizvod je ne samo depresije njene zbog smrti muza, vec i zato sto za to podsvesno krivi svoje dete. istovremeno, on je delom i konstrukcija deteta koje oseca da ga majka ne voli, koji se bori i da sam sa sebe skine teret odgovornosti koju i ne sme da ima. zato valjda i lici na madjionicara, kojeg je mali voleo da glumi...

a na kraju, da... zakljucala ga je. nije mogla da ga ubije, jer tako gorkog ukusa covek tesko moze da se resi zauvek... mozes da ga vecito nadvladas, drzis na distanci. u podrumu osecanja...

evo, i sada kada se prisecam.. zasluzio je 8 od mene definitivno.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
Ekiman (9.11.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com