Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.12.2014, 10:39   #8861
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mozak na otavu i uživanje u ovoj blesavoj komediji

Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2014, 3:05   #8862
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Interview
Iznenađujuće gledljivo *****e.

Cela ova pompa i nepuštanje u bioskope će verovatno da donese mnogo veće pare, nego što bi inače. Skoro se nije digla ovolika prašina oko nekog filma, neverovatna besplatna promocija, čak se i Obama uključio. Ne bi me čudilo da je i sam Sony dodao ulje na vatru namerno.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2014, 3:49   #8863
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
@Dark Magician

Spoiler za Gone Girl (2014):


Sama njezina teorija otmice je previse glupa. Njeno silovanje se moglo brzo provaliti i provalili bi same njezine tvrnje kako je maltretirao i vezao.

Simulirala je silovanje na kamerama dok se na tim istim kamerama kao ne vidi njezino ponanšanje predhodnih dana s njim, njezin dolazak i ugodni provod u toj kući.

Htjela mu se osvetiti da bi na kraju filma rekla: ubila sam za tebe, ko jos to moze reci.

Kako je ona ubila za njega ? Zasto bi ona ista radila za njega ? On sa njenim dubiozama nema nikakve veze osim sto je nije cijenio dok ona govori da je sve to zrtvovala za brak. Jednostavno nema logike kada ona zna da je on svjestanj njezinih provokacija. Kome onda servira fake situaciju ako oboje znaju sta je istina ?

..i jos nekoliko stvari koje se jednostavno ne poklapaju. Vrlo je lako skontati da on nema veze sa onim stvarima iz šupe. Na vecini njih nema ni jednog njegovog otiska dok ipak, njemu se terete.

I nakon svega, zar nije bilo logicno da ona ode od njega sa razlogom jer je varao a ne da mu radja dijete i da ga tjera da im brak uspije.. sto je fail i za nju i za njega ? Htjela je da ode od njega tako sto ce se ubiti a njega stpati u zatvo, a poslije kada su to svi saznali, ona na silu ostaje.

Sve su te stvari jednostavno neuvjerljivo prevazidjene.
Spoiler za spojler:
Mislim da je mogla iz kuce upravljati kamerama tj brisati dijelove koji joj nisu odgovarali,a za ono na kraju ja sam to ovako shvatio:Koliko sam vidio ona se na kraju htjela ubiti i tako zavrsiti svoju osvetu.Nakon svih okolnosti i sveg sto se desilo morala je promijeniti plan.Ona zna da on pati i da mu je to sto mora sa njom provoditi vrijeme i dobiti dijete gore i od zatvora i zato se tako ponasa prema njemu.Bar sam ja tako shvatio I slazem se da je scena u kojoj je pustaju iz bolnice totalno glupa i ne znam sta su htjeli time postici ali eto.Sve u svemu film mi je bas legao.
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2014, 1:09   #8864
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

THE Interview (2014)

Jelte, sa naglaskom na THE... Tolko frke, tolko pompe, tolko prasine, tolko zabrana, tolko price oko, paaaa, prilicno dosadnog filma.

Ako je komedija (a kao jeste) nasmejao sam se onako -heh- mozda 2-3 puta. Prica kao prica jeste zanimljiva (jer je jelte kao kontraverzna), ali realno film je nista specijalno.

Vidim da je ocena sa 9.6 spala vec na 9.0, ja sam filmu dao 6 i to na jedvite jade. Sta znam, pricace se dosta sad o filmu, zato verujem da ce ga mnogi i odgledati ali imam utisak da ce mnogi biti i razocarani.

Ja film nekom mom okruzenju necu preporucivati sigurno.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rainman na korisnoj poruci:
bokela (6.1.2015)
Stara 26.12.2014, 5:29   #8865
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Cloverfield

Морам да признам да ми је ово један од омиљенијих филмова, па сам га се радо подсетио у ово празнично доба (а и гледао сам га тек трећи пут). Шта је оно што ми се допада? Имерзија. Гледајући верзију од осам гигабајта (у односу на првобитни дивЉикс) искуство је чак и боље, једноставан и забаван филм, нема ту много филозофије. Такође сам својевремено пратио и кампању за овај филм, о којем је писао и СК, коју је могуће пратити и сада, макар путем Wayback Machinea.

Ово можда и не бих напоменуо, да нисам пронашао линк између Кловерфилда и једног од готово најпознатијег филма ових дана који нико није гледао, тј. Лизи Каплан, која глуми у оба. У путању, је наравно, The Interview.

Да ли је ово била генијална Сонијева маркетиншка бравура, који је искористио тератонску експлозивност данашњег Интернета који је само чекао сличну информацију, коју су пренели сви медији о којекаквим забранама и претњама, организованим гласањем на имДБу (филм је имао оцену 9.9 у једном тренутку, 40 000 гласача чини ми се)? Наравно, ми овде смо превише "кул" да би насели тек тако, али мени је искрено било забавно. Баш као и овај филм.

Што се њега тиче, ту нема изненађења - напорне, искрено и дебилне, форе Сета Роџена фејлују по милионити пут, али ако се опустите мало (уз чашу или две вина након одличне Божићне вечере) ово је једноставно то - забава. Има чак и добрих фора, али филм је остао у златној средини пародије и комедије, што се мени није допало, сматрам да су требали да иду "до краја" па макар увредили публику. Овако је таман довољно "политички коректно", мада је то можда и квалитет за широке народне масе. Буквално оцена - што да не?
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
ezenkiel (26.12.2014), goranmax (28.12.2014), nameless1 (26.12.2014)
Stara 26.12.2014, 15:18   #8866
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I ja se donekle slazem sa The Interview....Ok, nije neka katastrofa ali definitivno nista posebno. Jesam se nasmejao par puta ali tu opet ima jako puno usiljenih fora koje meni iskreno nisu smesne. Ni govora o osmici a kamoli o famoznih 9.8 ili sta vec.
Ali moram im odati priznanje za sjajan marketinski trik.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2014, 15:44   #8867
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Potpuno se slažem sa tobom. Pomalo iritira da je njegova prošlost skroz mutna (bio je agent, Ok, ali za koju agenciju, šta mu je sa ženom...). A briga za običnu prostitutku, da je film još malo potrajao, dovela bi do pada Kremlja. Plitko, do zla Boga.
...verovatno je ček bio podebeo...
Ima više prostitutki u filmu izgleda.
Ne vidim kakve veze ima za koju agenciju je radio, potpuno nebitan podatak za film. Za ženu je dovoljno objašnjeno šta se desilo.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2014, 16:27   #8868
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ispada da je taj film sa Denzelom najgori film ikada , vidim neki ljudi porede film sa Bolivudom? Obicno kada neko spomene Bolivud pretpostavlja se da ima dosta "over the top"scena a to svakako nije slucaj sa ovim filmom.

Vise nego solidna akcija u duhu nekih ranijih Denzelovih filmova.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2014, 16:34   #8869
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^ Guglao sam da vidim oce biti nastavka i naletim na ovaj clanak. Sad mi je jasan deo sa craiglistom

http://screenrant.com/equalizer-movi...sequel-update/
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2014, 19:45   #8870
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Neka realnija ocena za The Interview bi bila negde oko 6-tice(i to samo zbog nadolazećih praznika smo dobre volje, inače...) kako sad stoji ocena za Spies Like Us, na koji me asocira. Par verbalnih forica i kreveljenja su sav humor u ovom filmu a za poruku o napaćenom korejskom narodu koji bi (iz nekog razloga koji nema veze sa blagostanjem) rado spasili posredstvom sankcija i svih drugih pritisaka, nek' se ubrišu.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2014, 0:22   #8871
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke

Gone Girl (2014) U hoolivudu se nerjetko desava da se tokom stvaranja filma zovnu ljudi (mogu biti drugi režiseri), budu upoznati sa jednim dijelom cijelog scenarija, a zatim se od njih trazi da odrade završnicu filma. Ne znam kako se oni precizno zovu ali u biti rade finalizaciju scenarija dok je vecina filma vec snimljeno. Ako nadjem nesto detaljnije o tome jer holivud ne voli o tome puno pricati, postavit cu.

Mislim da se to ovome filmu desilo. Dobro je krenuo, zanimljiv je a onda ga preokrenuše u nesto sasvim drugo sto filmu u opste nije bio. Od tada je film pun rupa i besmislica. Steta, mogao je biti odlican. 5/10.
To je opstepoznato, ima na youtubu valjda 5-6 zavrsnica filma I'm a Legend, gde producenti izaberu jedan koji im najvise odgovara.

Pored lose glume Ben Afleka, onda Neal Patrik Harisa kome uopste nije mesto u takvom filmu, film ima jako smoran vajb nakon nekih sat vremena, da ne pominjem plot holove kojih ima vise nego rupa na svajcarskom siru.
Jedina svetla tacka ovog filma su sise Emily Ratajkowski.

Poslednja ispravka: Flamel (27.12.2014 u 0:41)
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2014, 1:05   #8872
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Interview - Iskreno, film mi je fino legao, cini mi se najbolji Rogenov do sad. Naravno film nema nikakvu umetnicku vrednost, ali ovakvi toalet-humor filmovi me ako nista oraspoloze. Ocena pada i pada na imdbu, sad je 8.3, imo neka jaka sedmica...

Kad su dolazili u Pjongjang, odma sam prepoznao sempl, doduse ja znam ovu verziju iz san andresa

compton


najjaca scena
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2014, 15:40   #8873
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Flamel kaže: Pregled poruke
da ne pominjem plot holove kojih ima vise nego rupa na svajcarskom siru.
Previše obraćate pažnju na to. Život ima plot holove, pa ih ima i filmska priča.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
Dark Magician (30.12.2014), Dzeki (27.12.2014), ezenkiel (6.1.2015), pentraksil (27.12.2014)
Stara 27.12.2014, 17:13   #8874
sloba89
Član
 
Član od: 20.1.2010.
Poruke: 443
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 215 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Looney Tunes - Back in Action (2003)

Looney Tunes - Back in Action film koga se više niko ni ne seća da postoji, film je loše prošao u bioskopima a i pojavio se u mesecu kada i Matriks 3 a i 3 deo Gospodara Prstenova je bio tu odma iza ćoška.

U filmu Duško Dugouško i Patak Dača pomažu Brendanu Frejzeru i Dzeni Elfman da reše misteriju i pritom da zaustave zloću pre nego što ostvari svoj pakleni plan, ovo je drugi po redu Looney Tunes film sa kombinacijom crtanih likova i glumaca prvi je bio legendarni Space Jam, film Space Jam je imao podeljena mišljena jedni da je film ok dok drugi su kritikovali da Šašava Družina nije imala humor iz starijih crtaća koji su ih proslavili, reditelj Joe Dante koji je režirao ovaj film prezire Space Jam što u nekoliko navrata to pokazuje tokom filma i išlo se ka tome da likovi i humor budu dostojni legendarnih crtaća medjutim humor koji uključuje žive glumce nekako ne funkcioniše ima vrlo malo smešnih scena gde sam se nasmejao i humor je nekako mlak, a kad pominjem glumce odnosno sam izbor tu je film teško podbacio a najgori medju njima je Stiv Martin kao glavni negativac njegova uloga može da se nadje na listi Top 10 najgorih filmskih negativaca ikada, ovaj film na neki način trebalo da bude uspešan kao Who Framed Roger Rabbit ali i na tom polju je Šašava Družina omanula.

Na kraju film može da se odgleda najmladji su ti koji će uživati dok starijima će biti interesantan zbog brojnih referenci i drugih iznenadjenja, ali kada bi birao izmedju Space Jam i ovog filma koji je bolji Space Jam definitivno.

Ocena 5/10

Poslednja ispravka: sloba89 (27.12.2014 u 21:16)
sloba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2014, 20:18   #8875
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Interview Za razliku od ostalih amerckih smeca ovaj i nije tako los, ima OK fora ali se vidi da je napravljen iz politickih razloga.Od mene recimo ocena 5


The Signal Sam pocetak filma mi je super, volim te filmove o hackerima ali nekako ono dalje sto se desava mi se ne uklapa bas mnogo. Film ima dobre efekte s obzirom da mislim da nije mnogo ulozeno u film. Podseca me na jedan stariji film sa istom tematikom koji je malo bolje odradjen. Ocena 6


The Guest Film o vojniku koji se predstavlja porodici Peterson kao drug njihovog sina koji je poginuo na ratistu. Dan Stevens koji glumi glavnog lika je odradio super posao, odlicna gluma ali sama prica ima mnogo rupa i neke stvari koje su bitne za samu pricu filma nisu objasnjene kako treba a to mi je odvojno. Ocena 6.

Locke Zanimljiv pocetak, sredina fantasticna ali kraj je ocajan, ocekivao sam rasplet dogadjaja a dobio sam apsolutno nista. Ocena 4

The Equalizer Denzel kao i obicno odradi sjajan posao, mnogo mu leze ove "badass" uloge. Sama prica i nije nesto ali mi nedostaju ovi akcioni filmovi koji su u duhu filmova iz 90-tih. Ocena 7
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
bokela (6.1.2015)
Stara 28.12.2014, 1:02   #8876
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

TUSK http://www.imdb.com/title/tt3099498/



Tusk,novi film Kevina Smita,lika koji nije napravio dobar film jaaakooo dugo ali iz nekog razloga,ja uvek pogledam njegove filmove i ako imam osecaj da ga mrzim iz dna duse i da je lik sto bi rekli=wasted talent....

Radnja filma prati dvojicu internet-radijskih voditelja koji traze zanimljive price da bi ih prepricavali /sprdali se u svojoj radijskoj emisiji .Glavni lik Walace (Justin Long) antipaticni lik koji trazi materijal za emisiju da bi se prepricavo i zezao se na racun nekog luzera.
Lika mrzite od pocetka i zelite da pati ili da umre nekom uzasnom smrcu(ali ceka ga gora sudbina od smrti).Lik odlazi u vukojebi*nu negde u Kanadi u potrazi za cool pricom.
Medjutim...
Tu upoznaje Howard Howe(Michael Parks) ekstremno creepy dekicu(lika koga vidite odmah kazete: ok sa ovim likom nesto nije u redu) pustolova koji drogira glavnog lika i pokusava da ga pretvori u verovali ili ne
Spoiler za I NIJE SPOJLER:
Morza


Devojka i najbolji drug(Haley Joel Osment-decka kojeg nismo videli posle 6cula i A.I)pokusavaju da nadju Walace ali ono sto ce naci vise nece biti ljudsko bice:

Takodje poljavlje se cameo lik Detektiva koji im pomaze koji je jako poznati glumac ali je potpuno unistio film pretvarajuci ga iz horror/misterije u bednu komediju...

Film je ekstremno bizaran i definitivno ne za svaciji ukus i zeludac.Prvi deo filma je zaista zanimljiv i zanimace vas sta ce biti dalje ali zatim dolazi Cameo glumac koji bespotrebno unistava ceo film...
Vredi pogledati ako ste fan Kevina Smitha i bizarnih filmova tipa:Ereserhead ili Human catapilow....

5/10(ovaj film je nemoguce oceniti jel je stvar ukusa,kod mene je izazvao efekat iz :''Ehhh'' u "Mehh'')

Poslednja ispravka: Ekiman (28.12.2014 u 1:20)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 1:46   #8877
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Koja je ovo sprdnja od filma, The Interview naravno.

Meni licno taj humor i ne lezi, nesto slicno kao The Green Hornet i This Is the End.

Da nisam bio bas raspolozen za neki prosecan, glupav humor ne bih ni gledao.

Ima par scena koje kao da su iz nekog drugog filma a ostatak je za 2/10.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 2:27   #8878
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
TUSK http://www.imdb.com/title/tt3099498/



Tusk,novi film Kevina Smita,lika koji nije napravio dobar film jaaakooo dugo ali iz nekog razloga,ja uvek pogledam njegove filmove i ako imam osecaj da ga mrzim iz dna duse i da je lik sto bi rekli=wasted talent....
Ehhh... pa ti si gori od Zonija. Šta ti je samo trebao spoiler kad si sve drugo prepričao?

Poslednja ispravka: Iris (28.12.2014 u 10:35)
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2014, 12:39   #8879
Crytek
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 222 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
The Interview Za razliku od ostalih amerckih smeca
Uh sto ne volim takvo generalizovanje.
Za najimpresivniju svetsku filmsku produkciju upotrebiti izraz "smece" kao generalnu primedbu.

Slazem se da ima puno vise losih filmova nego dobrih, ali je americka produkcija svakako najimpresivnija svetska kolekcija filmova sa velikim brojem odlicnih ostvarenja.
Ajde da razumem takvu ocenu da u svetu ne postoje primeri meksickih, veneceluanskih pa i srpskih i hrvatskih sapunica, ali tek tako reci "smece" za americku produkciju je smesno (najblaze receno).
Crytek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 10 korisnika se zahvaljuje korisniku Crytek na korisnoj poruci:
caine (28.12.2014), Ekiman (28.12.2014), ezenkiel (6.1.2015), goranmax (28.12.2014), micko76 (28.12.2014), nenad_kvrgic (24.1.2015), Rainman (28.12.2014), Skenderevo (28.12.2014), uros@3D (28.12.2014), ZoNi (4.1.2015)
Stara 28.12.2014, 13:38   #8880
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Ehhh... pa ti si gori od Zonija. Šta ti je samo trebao spoiler kad si sve drugo prepričao?
Nisam prepricao nista,sve i mnogo vise se moze videti u trileru , bilom kojem kracem opisu/reviju(spoiler free) filma
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com