Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.7.2015, 17:09   #9641
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Ista stvar sa Olivijom Vilijams u

The Postman (1997)
http://www.imdb.com/title/tt0119925/
A, nije to ista impresija niti tip žene. Olivija možda nije lepa ali mi ni za trenutak nikad nije delovala odvratno. A ova, ko da našrafi glavu neke karakondžule u svakom trećem kadru.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2015, 17:11   #9642
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

True Grit (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1403865/



Visoko kotirani vestern, zbog scenarija ne bih rekao, ali Džef Bridžis i Hajli Štajnfeld (nadam se da nisam pogrešio oko njenog imena) su odlično obavili posao. A Mat Dejmon i nije baš pravi izbor da pali klinke.

Poslednja ispravka: Suad Novic (18.7.2015 u 18:00)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2015, 21:24   #9643
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Mask
Одличан. Прошли пут, пре неку годину, сам га прекинуо на половини и сада ми се као целина дефинитивно веома свидео. Џим је жива легенда. Нема шта не може да одглуми и да изимитира. Његова глума, враголије и мимике су супер и ово је прави филм за љубитеље хумора (могао бих додати и да је ово као Ејс Вентура са маском, јер су карактери веома слични када је реч бенављењу и понашању).
Оцена 8,5/10.

Ex Machina
Није разочарао, а плашио сам се да хоће. Мали број карактера је укључен у причу која је заиста добра и говори оно чега се треба плашити. Зрелија је варијанта Чепија, али ме мало подсећа на један (додуше доста лошији) филм сличне тематике (па и наслова), а то је The Machine (чак се и машина исто зове – Ејва (Ava)). Дакле, пријатан филм који не ствара тензију, али по ко зна који пут позива на опрез са вештачком интелигенцијом и експериментисањем. Препорука.
Оцена 7,5/10.

Kingsman: The Secret Service
Доста забаве, акције и ни трена досаде. Акција се у многим тренуцима и одвија пребрзо, што некима може да смета, али је и прича добра, класична у новом руху. Филм је право освежење, а у неким тренуцима има преплитања озбиљности и хумора уз далеко већу дозу озбиљности, тако да филм није комедија или црни хумор, како се често наводи. Нема шта више да додам, већ се прикључујем похвалама (али умереним, а не неко епско хваљење) и да додам да ми се највише свидела сцена пред крај...
Spoiler za Сцена пре крај...:
...
Оцена 7/10.

Chappie
Симпатичан филм као и робот. Обилује акцијом и пажња је посвећена роботу Чепију као робо детету, који касније поприма облик зреле особе и упознаје суров свет какaв је око њега, а посебно каква је људска природа, али опет је и ту подела добро – зло, па је и то лепо избалансирано.

Оно што брине је све чешће снимање оваквих филмова у смислу тежње ка примени интелигентних робота у стварности, а то је веома опасно попут дирања лава са обе руке у кавезу, док је он гладан. Филм приказује заправо да је човек најгоре створење, али и дотиче нека научно-филозофска питања свести човека, бесмртности итд. У сваком случају, филм је ок, симпатичан и препорука.
Оцена 7/10.

Spoiler za ОСТАЛИ ФИЛМОВИ КОЈЕ САМ ГЛЕДАО:
If I Stay – Филм са породичном трагедијом и тмурном атмосфером. Нисам одушевљен филмом, па ни глумом нешто много, јер као целина је пристојан филм, али има одбијајућих делова, доста пресека и сматрам да веома слаткој и талентованој Клои Грејс никако не леже овако тмурни филмови. Она је за добру акцију и некакво ведрије дешавање, а не овако мучење унутар сценарија. Дала је доста у овом филму, али није то било довољно. Ипак дајем и више него заслужену оцену.
Оцена 6/10.

Housebound - Ако неко од филмских критичара (и људи из ове професије) сматрају да овај филм припада хорор жанру, ја сам онда градоначелник Београда, јер је то 1 од мојих највећих жеља, с тим што је остварива, а ово прво око жанра је оствариво само ако нисте нормални.

Е сада, када је реч о самој радњи, глуми итд. све је добро и веома занимљиво, посебно глума. Препорука је да не гледате опис ни трејлер. Прича је онако, ништа посебно, али је лепо урађен филм и има вредност. Види се да није неки високо буџетски и управо та чињеница наспрам довољно доброг што пружа је највећа предност.

Ово је (уз још ко зна колико медијски ненапумпаних и непропраћених филмова), дакле, пример да не треба богатство за филм (а пример таквог брукања смо видели нпр. у Трансформерсима или најновијем филму о Нинџа корњачама: брдо пара уложено, а бездушност и сувоћа до Месеца).
Оцена 6/10.

Deliver Us from Evil – Лош филм, да се не лажемо. Прича се тиче запоседнутости особе, а како се то одвија је јако лоше урађено. Дијалози су ок, глуам је добра, па ни ефекти од оног што има...али сама прича и атмосфера се некако не подударају. Не препоручујем и кајем се што сам га одгледао.
Оцена 4/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2015, 9:40   #9644
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A Brilliant Young Mind (2014)
http://www.imdb.com/title/tt3149038/



Film prati detinjstvo i napredak mladog matematičkog genija, kojeg tragični događaji prisiljavaju da grubo odraste, ali i da shvati da matematika ipak nije sve u životu, da ima i vrednijih (bolnijih) stvari koje nas čine onime što jesmo. Čoveku dođe da zaurla kad život zarije zube u Nejtanovu čistu, predivnu dušu. Biće i titl uskoro.

P.S. Evo ga, ali će mu trebati neke popravke (kod tekstova zadataka). No to uopšte ne smeta da se film odgleda, ostalo je pristojno.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip A Brilliant Young Mind (2014).zip (36,2 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (20.7.2015 u 15:38)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2015, 23:06   #9645
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spy (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3079380/



Za komediju, verujem da je film imao popriličan budžet, ima dosta atraktivnih (skupih) scena, otkačenog humora, pa ipak mi deluje nekako promašeno. Ili mi ne leži ovakav humor.

Poslednja ispravka: Suad Novic (22.7.2015 u 12:16)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2015, 12:03   #9646
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Senator Likes Women (1972)
http://www.imdb.com/title/tt0068193/

Stariji film, ali sa i te kako aktuelnom temom. Komedija, ali od koje se ledi krv u žilama.

Poslednja ispravka: Suad Novic (22.7.2015 u 21:17)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2015, 15:36   #9647
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

After the Sunset



За све оне који лето проводе, према упутствима, у нашој земљи, један лепи тропски филм са тиркизно-зеленим обалама, коктелима, дијамантима и Салмом Хајек. Савршен филм за +40.

One Eight Seven



Негде на 3/4 филма пало ми је на памет да је само неки комплексаш од просветног радника могао да напише овакву глупост. Наравно, још једном сам био у праву јер вам филм у епилогу то и саопштава. Шта да вам кажем, женске списатељице разних дистопија и мучене просветаре препознајем на кеца.

Тешко је објаснити овакав филм. Претерано драматично, на моменте хистерично а затим и бесмислено, филм вам представља све потешкоће са којима се наставници суочавају, колико оне реалне, толико и очигледно производ траума и жеље за осветом. Неки филмови о затвору и робијашима делују као Дизнијева бајка у поређењу са овим Сотониним слугама који позирају као ученици средње школе у Лос Анђелесу.

Добар саундтрак.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 17:44   #9648
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Snakes on a Plane (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0417148/



Kriminalac pokušava na bizaran način da spreči svedoka ubistva da svedoči. Avionski let od Honolulua do L.A. pretvara se u pravi horor.

Spoiler za Upozorenje:

Iako se radi o simuliranim scenama, nije baš prijatan za gledanje. A ima i preterivanja kao ono sa anakondom. Rupa u scenariju je kako su se zmije našle na Havajima, ako na njima nema zmija.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Snakes on a Plane (2006).zip (30,3 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (25.7.2015 u 15:06)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2015, 12:56   #9649
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Child 44 (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1014763/



Nije li ovo nekakav rimejk

Citizen X-a
http://www.imdb.com/title/tt0112681/

koji je čini mi se, mnogo, mnogo bolji od ovoga?
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2015, 13:29   #9650
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Koliko ja znam nije rimejk, ali su dogadjaji slicni....mozda i gresim.

Poslednja ispravka: Iris (25.7.2015 u 22:30)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2015, 14:53   #9651
USS Missouri
Novi član
 
Član od: 14.5.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Child 44 (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1014763/



Nije li ovo nekakav rimejk

Citizen X-a
http://www.imdb.com/title/tt0112681/

koji je čini mi se, mnogo, mnogo bolji od ovoga?
Knjiga po kojoj je radjen film: http://www.laguna.rs/n1128_knjiga_dete_44_laguna.html
USS Missouri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2015, 15:13   #9652
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citizen X je takođe rađen po knjizi
https://en.wikipedia.org/wiki/Citizen_X
ali nisu isti događaji. Definitivno različite priče, jedino što im je zajedničko je užasno svedočanstvo o monstruoznosti Staljina. Kakav Džek Trbosek i bakrači, jedino što me zaista čudi je kako narod nije smogao snage da se obračuna sa njim. Šta li će još isplivati ako KGB arhive budu jednom bile dostupne.

Poslednja ispravka: Suad Novic (25.7.2015 u 20:49)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2015, 23:31   #9653
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Wolf Totem (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2909116/



O životu kineza pod komunističkim režimom se nešto i nisam nagledao filmova, no to je ovde nekako sporedna stvar, suština je u narušavanju prirodne ravnoteže.
Spoiler za tekst:
Pod komunizmom ljudi imaju male šanse, životinje nikakve.

Izvanredan film, koji se ne propušta.

Poslednja ispravka: Suad Novic (27.7.2015 u 2:50)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
malo blesav (27.7.2015)
Stara 27.7.2015, 16:36   #9654
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Furious Seven (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2820852/

Probajte da odredite žanr ovoj gluposti:
Akcioni film- akcije ima, ne sporim, ali je teško zamisliti je u realnom vremenu
Naučna fantastika- nije ni to, premda ima mnogo elemenata
Triler- teško zbog gornjeg
Šund- pa i nije, naglašavaju se porodične vrednosti i vrline pravog prijateljstva
Romansa- svakako nije, premda ima i tog elementa, sa glumom zaplači Bože
Strip- nije, glumci su realni, a glume (stvarno mučno videti) kao da je svaki od njih Bogom dan i da filma ne bi bilo bez i jednog od njih; možda nisam ovo sročio najsrećnije, ali sam siguran da razumete šta sam hteo da kažem
Video igra- pa skoro da je tu negde, no i one imaju neku svoju realnost, a ovo baš nikakvu

Šta je ovo, ako nije ništa od gornjeg?

Koga ovo može da pali? Ni klinci više ne sisaju vesla, no nastranih uvek ima. Zemljo, otvori se!
Jedina preporuka od mene: ZAKONOM ZABRANITI, a ako se ipak odlučite na žrtvu da odgledate, nikako na pun stomak. Povraćanje garantovano.
JEDINO što je meni realno je 0/10

Poslednja ispravka: Suad Novic (27.7.2015 u 16:57)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
gorann (6.8.2015), jonathan (28.7.2015), Skenderevo (28.7.2015)
Stara 27.7.2015, 19:12   #9655
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 684
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Child 44 (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1014763/



Nije li ovo nekakav rimejk

Citizen X-a
http://www.imdb.com/title/tt0112681/

koji je čini mi se, mnogo, mnogo bolji od ovoga?
Ni meni se Child 44 nije uopšte dopao, Citizen X mi je na hardu, možda ga odgledam večeras, nije rimejk.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2015, 22:44   #9656
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Far from the Madding Crowd (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2935476/



Kod žena pitanja srca mogu da dovedu do strašnih zabluda, a to kako se čini, nikada neće izgubiti na aktuelnosti. To saznaje i Batšeba, koju oholost dovodi do slepila kad je izbor životnog saputnika u pitanju.
Izuzetan lik Gabrijela...
Podseća me, a neznam baš zašto, na Ukroćenu goropad (blaža verzija).

Spoiler za tekst:
Hepiend kao da je naručen iz neke sapunice, uopšte ne deluje realno, tolike greške život ne prašta, pa makar i da je Viktorijanska Engleska u pitanju.


Solidan film, gledanje nije bilo izgubljeno vreme.

Poslednja ispravka: Suad Novic (27.7.2015 u 22:55)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Miki1987 (4.8.2015)
Stara 28.7.2015, 3:22   #9657
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Suad Novic Ja izbjegavam nesto sto ne volim tako da FF serijal nisam nikada sagledao. Pogledao prvi dio i to je to.. no, do neki dan kada sam jednoj osobi pustio cijeli serijal u par dana pa ja postranice pogledao ostale dijelove.

Zadnji sam pogledao iz radoznalosti i implementacije zamjene za tragicnog glumca. I garantovano tvrdim da Furious Seven utice na inteligenciju svakog gledaoca. Nemoj traziti logiku niti žanr. Film je tragedija današnje stvarnosti. Ljudi postaju gluplji i nema nekog uljepsavanja i objašnjenja oko toga. U suprotnom ne bi dosegao ovolike razmjere. Ja sam se licno suzdrzao komentara jer sam se nasoa u manjini kojoj se ovaj film nije, malo reci, dopao.

Cijeli serijal je uvreda na inteligenciju i ogromna je tragedina da ovakve stvari konzumiraju siroke mase. Nekada su scene iz ovog serijala bile ekskluziva za parodije (rip Leslie Nielsen). Ali.. mozda i nije iznenadjenje kada je vecina konzumenata kardašijans konzumenti, vecina je konzumenata velike brace i igre na selu, ili maloumnog sadrzaja pjudipaja koji zgrce milione na takvim osobama. ZUbog takvih se i dalje snimaju adam sendler filmovi. Zbog njih i postoji Furious Seven. Oni su vecina a logicno objasnjenje ne trazi.

Da ne bude sve off, pogledao sam..

Kill Me Three Times (2014). Film manjka dobre glume, scenarija i generalno uvjerljivosti. Ideja se mogla izvuci ka solidnom zavrsetku no cijeli sadrzaj izgleda kao prva proba glumaca. Svaki dio filma je oskudan. Jednostavno ne postoji razlog da se film pogleda.

One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) Da, 40 godina poslije. Znam, kriv sam.. ali mislim da se vrtio na tv-u pa kao imao sma predstavu sta je i svaki put ga proskocim. Onda je dugo stahjao na hdd-u i eto.. nakanio se da ga pogledam.

Jedmo malo remek djelo. Kazem malo jer se relativno odvija u konstantnom okruzenju. Teret se prenosi na glumce koji su ovdje brigirali. Film salje nekoliko poruka naseg drustva koji se neuspjesno bori sa problemima socijalnog drutva ali je nabolje film prihvatiti bez teske demagogije. Ipak mi je nabacio osmjeh na lice i ako je tragedija.

Jurassic World (2015) Mislim da je najboklje da ovo klinci pogledaju a da mi stari preskocimo. Film manjka cak i dobrih CGI scena. Da je neko pustio par scena i nije rekao kako se film zove, rekao bih jedan od onih sto se vrte na univerzal kanalu ala šark tornado i slicno. Par anonimnih glumaca sa par CGI scena i ako ovdje, na zalost ima poznatih faca. Film je plitak bez posebnog plota i ne tako vizuelno impresivan.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
Skenderevo (28.7.2015)
Stara 28.7.2015, 8:22   #9658
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Suad Novic Ja izbjegavam nesto sto ne volim tako da FF serijal nisam nikada sagledao. Pogledao prvi dio i to je to.. no, do neki dan kada sam jednoj osobi pustio cijeli serijal u par dana pa ja postranice pogledao ostale dijelove.
Realno, zalosna stvar je da je prvi deo pristojan film.

Prvo, ima veze sa "divljim" trkama, drugo, ima bazu u realnosti.

Posle su od toga napravili akcione napucaljke sa fantasy elementima, sto se veoma dobro vidi vec od cetvorke kada se vratio Dizel.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2015, 9:29   #9659
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Little Death (2014), http://www.imdb.com/title/tt2785032/



The secret lives of five suburban couples living in Sydney reveal both the fetishes and the repercussions that come with sharing them.

Odlična komedija/drama o seksu, fetišima i stvarima koje se rade "iza zatvorenih vrata spavaće sobe"
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2015, 13:27   #9660
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

War Pigs

U WWII komandose su, najčešće, iza linija neprijatelja ubacivali desantnim akscijama. Ili išli okolo-naokolo da se prišunjaju neopaženo. Ovi, jok... oni to glavnom džadom, što bi se mučili? Ni ostatak nije cveće.

Ukupni utisak je, da je neko ko inače ima štofa samo za parodije pokušao da napravi "ozbiljan" movie al', old habits die hard...

ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com