Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.8.2015, 19:35   #9701
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@ColdBoot

^ Slazem se uglavnom sa ovim sto si napisao, osim sa delom da ne volim Odiseju zbog toga sto je bajata. Naprotiv, ti stari specijalni efekti su mi bas dobro legli, a ono sto ne mogu da prihvatim je da je to najbolji SciFi film svih vremena. PMLM nije i nikada nece biti, najvise zbog uvoda i zakljucka koji su ruku na srce, dosadni i predugo traju Film je PMLM tim delovima previse iseckan, i doprinosi tome da odusevljenje onim 'dobrim' delom filma splasne
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2015, 20:38   #9702
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ant-man





Vidim da niko do sada nije preporucio Ant-man pa hajde ja da to ucinim
Prijatno sam iznenadjen filmom, malo drugaciji od ostalih iz Marvelove kuhinje (ne previse) ali svakako zanimljiv. Par poprilicno simpaticnih i smesnih scena, akcija takodje odlicno odradjena. Mislim da ovde lepo pase 3D pogotovu u onim "minijaturnim" scenama.
Sve u svemu dobar film, ja sam i vise nego zadovoljan.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2015, 22:00   #9703
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Nešto se mislim, možda su Romanticovi predlozi zaista vrhunska remek dela ali obično u žanru koji ne šljivim.
Поновићу: нисам именовао ни један филм ремек делом, а учинићу то у неком од наредних постова.

Што се тиче Одисеје, још нисам поставио да се скида, јер не знам коју верзију да скинем, од 142 минута (Theatrical) или од 161 минут (Premiere). Коју верзију да скинем? Extended верзије и те како могу утицати на крајњи исход виђења филма, па питам.
Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
ne mogu da prihvatim da je to najbolji SciFi film svih vremena.
А ако им је најбољи, што му лепо нису ударили највеће оцене...на много сајтовима није на првом месту.

Елем...опис ова 2 филма ми стоји око месец дана, ако не и дуже...

Meet Joe Black
Напомена: филм траје 3 сата, чисто да се не шокирате пред гледање. Добијао сам препоруке за овај филм од бивше девојке. Њу је расплакало, али мене не као неки филмови, иако овај филм заиста има дубину и доста емотивно приказује свет и оно што је сам живот – трептај ока. Само што ако је био испуњен, немаш за чиме жалити.

Затим, глуме врхунски глумци, сценарио је одличан, а текстови и цитати су изузетни и једни од најбољих у филмовима. Много делова је, поврх тога, кратко и јасно сажето да не оптерети мозак. Заиста један добар филм са фокусом на питање пролазности живота, бесмисла свега (ако нема љубави) и важност породице.

Има значи тих порука, цитата и дилема које екран ставља пред вас, уз пропраћеност одличном глумом и јаком емотивношћу. Велика препорука заиста, а једина мана је трајање од 3 сата (ма истрпићете ви то ).
Оцена 7,5/10.

It Follows
Оно што овај филм чини популарним међу филмским критичарима је начин на који је снимано (углови снимања), некарактеристична звучна подлога и везаност за сам карактер који мора у сваком трену да пази на свој живот. Прича је дакле добра, филм има иновација, дакле, није досадно и наравно, глума је прилично уверљива, а и оживљавање атмосфере 80их је присутно, што је добро. Ипак, све ово није алиби да филму дам већу оцену, а искрено се чудим доста високим оценама на сајтовима...ваљда када неки филм хоће да подигну у небеса онда то иде само у плус...(попут прецењеног WALL-E).

У овом хорору (који ми више личи на напету тинејџ драму него класичан хорор) нема те престрављености, ужаса и свега што хорор имлицира, иако бежиш стално од смрти (успут се сексајући са ким стигнеш...ех тинејџерке...).

У сваком случају, нетипичан хорор – нема вампира, зомбија, звукова са страна, класичне демон силе итд, већ нешто друго. Пристојна прелазна оцена је и више него довољна. The Conjuring је најбољи хорор филм који сам видео у задњим годинама, а прате га Insidious и нешто новији хорор The Babadook.
Оцена 6,5/10.
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Vidim da niko do sada nije preporucio Ant-man pa hajde ja da to ucinim.
Да је изашла квалитетна blu-ray download верзија, падале би препоруке.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2015, 23:09   #9704
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Поновићу: нисам именовао ни један филм ремек делом, а учинићу то у неком од наредних постова.

Што се тиче Одисеје, још нисам поставио да се скида, јер не знам коју верзију да скинем, од 142 минута (Theatrical) или од 161 минут (Premiere). Коју верзију да скинем? Extended верзије и те како могу утицати на крајњи исход виђења филма, па питам.А ако им је најбољи, што му лепо нису ударили највеће оцене...на много сајтовима није на првом месту.
Moja greška, ustvari si upotrebio izraz "najbolji" što je PMLM u bar minornom preseku sa remek delom. Mada, šta ga znam, može značiti i najbolji u kršu.

Uzmi Premiere verziju, nisam gledao, ali bi mogla da popuni neke rupe koju Dreamfall pominje, jes da je duža... I kad je ovaj film u pitanju imaj u vidu da je on poznat i gledan i posle bezmalo 50 godina od pojavljivanja. Hoće li u sledećih 50 iko znati za npr Interstellar? - Edit: ogradiću se, Interstellar je dobar film PMLM

Još samo jedan detalj, Odiseja(roman) je bila planetarni hit u svoje vreme i većina ljudi koja je gledala film je mogla da pređe preko nekih filmskih aproksimacija i vizuelizacija jer reditelj nije odstupao od literarne potke koja je većini bila unapred poznata.

Citat:
А ако им је најбољи, што му лепо нису ударили највеће оцене...на много сајтовима није на првом месту.
Znači, nisi ni odgledao a već vidim da si naoštren. Mora da će da padne neka visoka ocena od tebe...

Poslednja ispravka: ColdBoot (4.8.2015 u 23:25) Razlog: ograda
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2015, 1:21   #9705
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kad je o klasicima reč, evo jednog, pa makar samo kamera bila u pitanju (i propaganda verovatno za ulazak u WW2).

The Devil and Daniel Webster (1941)
http://www.imdb.com/title/tt0033532/

Poslednja ispravka: Suad Novic (5.8.2015 u 7:22)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2015, 12:42   #9706
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Arachnoquake (2012)

Koja glupost Ništa ne valja u ovom filmu, počevši od priče, preko glume (Edvard Furlong ), pa sve do specijalnih efekata. Preskočiti!

(Ja ga odgledao zato što mi se nije spavalo, TV mi bio prebačen na Universal, a mrzelo me dustanem duzmem daljinac )
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2015, 19:07   #9707
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Po mom misljenju OK film,ali sem par ljudi nikoga nisam cuo da tvrdi da je remek-delo.
http://www.bfi.org.uk/news/sight-sou...ectors-top-ten

A i ova lista na stranu, ja sam bas stekao utisak da izuzetno mnogo ljudi ceni Odiseju. Podsecas me na druga koji me je ubedjivao da niko nije cuo za Planescape: Torment i da samo ja volim tu igru. Da, Call of Duty i Interstellar jesu trenutno popularniji kod mainstream publike, ali to ne znaci da samo par ljudi tvrdi da su Torment i Odiseja remek-dela, naprotiv.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2015, 20:46   #9708
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Reci da je Odiseja najbolji film svih vremena i da je jedini koji treba spasiti. I reci da je Odiseja sra.nje ..je potpuno isto.

Bez uvrede ali tupite nekoliko strana o jednom filmu i niste uspjeli napisati ni jedan jedini argument. Sve na fazi fanbojsa ili hejtera. Subjektivno mišljenje bez konkretnog opisa, zakljucka ili bilo kakve argumentacije.

Da nisam pogledoa film, citajuci vase komentare ne bih znao da li je film komedija ili horor. Da li je gluma losa ili dobra, da li su dijalozi urnebesni ili ne postoje.

Takodjer, svako ko je sposoban kupiti domenu ce napraviti stranicu i dodati svoju listu najboljih filmova. Umjetnost se ne moze izmjeriti instrumentom. dojam se ostvaruje na trenutnom stanju ličnosti koje ga konzumira. Da sam odiseju gledao sa deset godina, objesio bih se u prvih 10min.

..ali ako vec diskutujete o umjuetnosti, onda se moze iznjeti objektivan stav a to je kakva je gluma, sceniski prikaz, koliko je kompleksan scenario, da li ima neku poruku, kakavi su vizualni efekti za vrijeme kada je izasao i ak oje stariji rad, kako se danas nose itd itd. Ako mislis da je film los onda kazes zbog toga i toga, i obrnuto.

A ne: odiseja je do jaja ili odiseja je odron.

P.S. Ono sto mi nikada nece biti jasno, bilo da si hejter, fanboj ili hipster, je činjenica sto se ne dozvoljava da neko ima drugacije mišljenje. Kao da ne moze da postoji drugaciji ukus vec se u diskusijama vecinom namece ono licno svoje bez i malo prostora da sugovornik moze imati drugo vidjenje.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
Doomche (9.8.2015), Picard (6.8.2015), player1 (5.8.2015)
Stara 5.8.2015, 21:51   #9709
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

ColdBoot, PMLM - јел то значи "по мом личном мишљењу?" Елем, знао сам да ћеш ми препоручити Premiere верзију.

Jonathan, +1.

Walking With Dinosaurs
Диван филм, усмерен пре свега млађој публици, али генерално, може за све узрасте. Признајем да је voice over благо омео утисак (јер су ту мало претерали), али наравно, мени то није сметало да се фокусирам на предивну причу која прати живот једног диносауруса и на предиван CGI, иако је више деловало као да је снимано уживо него на компу. Уз то, ако волите диносаурусе и мирнији тон филма, онда је ово идеално.
Оцена 8/10.

Toy Story
Предивно. Никада као мали нисам довршио остатак филма, јер сам тада одгледао око 5, 10 минута (малтене ништа), а сада сам, УСЛЕД НЕМОГУЋНОСТИ НАЛАЖЕЊА КВАЛИТЕТНОГ ФИЛМА, коначно дао шансу и веома ми се свидело. Изузетно лепа прича, одличан voice over, добра анимација, ма све је супер. Све време сам пратио филм и на крају, једва дочекао да гледам наставак. Ванземаљци су краљеви:"A stranger. From the outside. Oooooo..."
Оцена 9/10.

Toy Story 2
Овај део сам гледао одавно, само што је било на тв-у па нисам ни обраћао превише пажњу. Сада је другачије. Осећај можда није бољи од 1. дела, иако је наставак мало садржајнији, јер је авантура у питању, има много више ликова, много сам се више смејао, много више дешавања и некако је садржајније. П. С. Ванземаљци су ми најјачи:"You have saved our lives. We are eternally grateful".Хаха
Оцена 8,5/10.

Toy Story 3
Све боље од бољег. Ово је на нивоу преходних, ако не и бољи. Изгледа да ми CGI филмови поприлично леже. Реткост је да ми се неки није свидео, мада су скоро сви генерално одлично одрађени. Toy Story спада у сам врх најбољих CGI филмова и не чуди. С обзиром на Ендијеве године, биће занимљиво градити причу у наставцима. Лично, био бих задовољан да се направи серија по овоме од почетака дружине играчака, али добро, то би био (финансијски) велики залогај. Занимљиво је да су хероји на крају филма, ни мање ни више него
Spoiler za СПОЈЛЕР!!!:
ванземаљци!
Оцена 8,5/10.

Finding Nemo
Симпатичан филмић, лепа радња, причица, све је занимљиво, ајкула је краљ. Дакле, типичан филм од Pixar-a, с тим што ми се филмови где се радња одвија на мору, никада не допадну онолико колико би могли када би се одвијала као нпр. у Toy story. Ипак, филм је пуно симпатичан због брда занимљивих ствари, а централни елемент (родитељски однос) је јако лепо приказан.
Оцена 7,5/10.

Poslednja ispravka: Romantic (5.8.2015 u 22:15)
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2015, 23:10   #9710
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Lazarus Effect

Imdb-ov Editor's pick kojem ništa ne bi smetalo da bude osrednji da plot nisu ufrkestili u poslednjoj trećini. Ovako je ispala vrlo konfuzna Carrie na serumu. Jedino dobar - Suadov titl.
Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Елем, знао сам да ћеш ми препоручити Premiere верзију.
Pa ti ko da ćeš da gledaš u neprovetrenom "Partizanu" na drvenim sedištima a ne izvaljen na kauč sa daljincem u jednoj i pivom u drugoj.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2015, 21:56   #9711
sloba89
Član
 
Član od: 20.1.2010.
Poruke: 443
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 215 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Fantastic Four (2005)
Fantastic Four - Rise of the Silver Surfer (2007)

Pre nekoliko dana na TV sam gledao prvi i drugi deo Fantastične Četvorke, prvi deo sam gledao kad je te 2005 izašao pa ponovo podsećanje na njega mi je probudio neki vid nostalgije ukratko
film nije toliko loš koliko ljudi pričaju o njemu nije remek delo ali može da se odgleda ono što pamtim najviše je humor i odnos izmedju Majk Čiklisa (The Thing) i Kris Evansa (Human Torch) njih dvojca me uvek zasmeju, drugi deo filma e to je već druga priča njega mogu da svrstam medju najgore nastavke koje sam video, inače ovo je bio prvi put da sam gledao drugi deo te 2007 godine sam više bio uzbudjen da vidim Simpsonove u bioskopu da sam zaboravio da je ovaj film izašao uopšte.

Fantastic Four - Rise of the Silver Surfer mi deluje nekako sklepan na brzinu da za 92 minuta koliko traje film dosta stvari se dešava da neke stvari ostaju nedorečene plus u filmu imamo tri negativca Dooma, Srebrnog Letača i Galaktikusa (čiji izgled u ovom filmu je izazvao opštu debatu medju fanovima) sve ovo podseća
na Spiderman 3 i Amazing Spiderman 2 jednostavno ne ide, opet u par navrata su me nasmejale scene sa Evansom i Čiklisom ali to je već postalo predvidivo i ne spašava film, nije ni čudo da posle loših kritika drugog dela Fox odluči da restartuje Fantastičnu Četvorku sa novim glumcima i ozbiljnim tonom a sudeći po kritikama ne izgleda baš najbolje.

Ocena za prvi deo 5/10
Ocena za drugi deo 3/10

Poslednja ispravka: sloba89 (6.8.2015 u 22:11)
sloba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2015, 20:25   #9712
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Spread (2009), http://www.imdb.com/title/tt1186370/



Solidna drama (sa znatnim udelom komedije) o muškim i ženskim sponzorušama. Dodatni bonus: priličan broj golišavih cica.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Miki1987 (16.8.2015)
Stara 8.8.2015, 14:09   #9713
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Casablanca (1942)




Jedno 12.5 godina planiram da ga odgledam i eto konačno se desilo. Prilično zanimljiv film nabijen dobrom atmosferom. Pored Ricka, show krade i Captain Louis Renault, a dijalozi između njih dvojice su odlični. Da li sam stekao jasan utisak da gledam nešto vanserijsko i legendarno? Nisam. Da li sam se lepo zabavio i uživao u dobroj atmosferi? Svakako. Ovako na prvu - 8ica.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2015, 16:34   #9714
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Casablanca (1942)

Jedno 12.5 godina planiram da ga odgledam i eto konačno se desilo. Prilično zanimljiv film nabijen dobrom atmosferom. Pored Ricka, show krade i Captain Louis Renault, a dijalozi između njih dvojice su odlični. Da li sam stekao jasan utisak da gledam nešto vanserijsko i legendarno? Nisam. Da li sam se lepo zabavio i uživao u dobroj atmosferi? Svakako. Ovako na prvu - 8ica.
Ako je "prilično zanimljiv film" a snimljen pre 75 godina, valjda nema sumnje da je legendarni klasik?

Pošto ti se kroz postove provuče i po koji romantični onda evo, za tebe i Romanticovo društvo, još starije legende koju čak i ja mogu da pogledam - Snegovi Kilimandžara.

P.S. - Film je PD otud direktan link
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2015, 0:03   #9715
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Terminator Genisys Uprljaše terminatora kao i transformerse. Nema se nista za vidjeti. Pokradene scene iz prva dva dijela su tuga.

Valjda ce neko odraditi redizajn terminatora from the ground up.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2015, 1:35   #9716
_ToMeK_
Član
 
Član od: 12.7.2008.
Poruke: 329
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 46 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nema potrebe, dovoljno je odgledati T1 i T2 i praviti se da nastavci ne postoje, i ne očekivati nikakave rimejkove i slično. Jednostavno, "magija" prva dva filma je neponovljiva.
_ToMeK_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku _ToMeK_ na korisnoj poruci:
filpan (10.8.2015)
Stara 9.8.2015, 15:11   #9717
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Terminator ce se štancati kao betmen, supermen, transformersi i slicno.. to je neizbježno. $
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2015, 18:24   #9718
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Interstellar (2014)



Nakon što se slegla prašina, uzeh da pogledam ovo bez nekih predrasuda. Vizuelni deo je dobar, ima tu na momente i jako dobre režije. Zvuk mi se svideo još više, muzička podloga ubada u pravim trenucima i stvara zaista dobar osećaj u mnogim scenama. Ipak, film kao celina igra na sigurno i po meni ne uspeva da se otrgne od nekih utabanih blokbaster standarda. Ne nosi nikakav sebi svojstven artistički pečat, emocije ili filozofiju. Od mene jedna solidna 7-ica.

Što više njegovih filmova pogledam, shvatam da je Nolan zaista pošten radnik koji radi sasvim dobro i pouzdano. Da je auto bio bi Golf.

Poslednja ispravka: Aibo (10.8.2015 u 16:03)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Mario Pavićević (10.8.2015)
Stara 9.8.2015, 21:36   #9719
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meni se recimo dopala Nolanova Betmen trilogija, mada je utisku dosta doprineo odlican izbor glumaca. Bas po mom ukusu. Inception mi je onako, nije los. Opet, odlican glumac sa kojim film tesko moze da ispadne los.

Interstellar je vec meh, lepi efekti i to je to. Muziku retko pamtim (ovde se bas nista ne secam), verujem da je dobra, ali su svi ostali aspekti ispod proseka. ( :
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
caine (10.8.2015)
Stara 10.8.2015, 0:17   #9720
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Runner (2015)
http://www.imdb.com/title/tt3687398/



Opet politika, ništa novo kad su položaji i izborne trke u pitanju, i kompromisi koji moraju da se prave. Nikolas Kejdž u meni neobičnoj ulozi političara-zavodnika, valjda kao trening za buduću kandidaturu za predsednika (svi su bili švalerčine ). Atmosfera filma mi je takođe pomalo čudna, odslikava njegovo duševno stanje i rekao bih veliko nezadovoljstvo samim sobom i ekološkom katastrofom oko nas.
Još su mi sirove impresije, moraću još jednom da ga odgledam. Sigurno je da ga vredi pogledati.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com