Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.3.2016, 22:53   #10381
Gladiator
Član
 
Član od: 14.4.2011.
Poruke: 75
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Zasto mislis da je toliko los? Film mozda nije najbolji, ali daleko od gluposti
volim kolin farela ali brate u ovom filmu mi se zgadio zivot mozda sam prekritican u ocenjivanju ali ovo je bio takav falš,fuš ili sat ja znam već ,nazalost. volio bih da imam lepe reci za ovaj film za koji sam bio uveren da ce biti dobar
Gladiator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2016, 23:45   #10382
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Захвалнице оном ко започиње свађе још једном показује какви су људи заправо, чак и преко форума, а у посту испод мог са претходне стране се то види јасно. А свакако бих волио да видим довршавање одговора на Рокстарово питање иначе постављено мени.

Људи, замислите, ШТА ТО ЗНАЧИ, ШТА МИ ТО ГОВОРИ чињеница ми се One Flew Over the Cuckoo's Nest није свидео у мери којој се свидео њима, јер хеј то је класик (попут Кума, Казабланке, Прохујало са вихором и сличним филмовима), како бре смем да му дам мању оцену од 9 или 10? Ако му дам мању оцену, НАПАААД!!! ... ... Много је фактора који утичу на то да не можеш да прихватиш да постоји нешто што се зове индивидуалност, субјективност, персоналност и слични називи, али шта ћеш...Опомена или бановање на кратко таквих ликова би решило ствар, мада модератори су се успавали (а врло радо бих се кандидовао за модератора не дозвољавајући спамовања и свађе). Слобода мишљења на овом форуму треба да се прошири пружањем више простора ликовима попут рецимо Зони или Пентраксил или Суад, а што мање појединцима који онако "културно" покушавају да подбоду некога, знајући да ће тако изазвати нешто што неће бити добро и очигледно желећи то. Изем вам бре свађе. Схватите да се о укусима не расправља!
Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Džek Nikolson nije imao srećno detinjstvo.
Као и велики број јавних личности. А опет, многи глумци који прођу те неке фазе кроз живот, покажу се фасцинантно у својим улогама. Хит Леџер је такође био у затвореном, имитирао лудака што верније, проналазаећи правог себе за улогу док га није пронашао. Слично је прошао и Џаред Лето за Suicide Squad, а резултат ћемо видети на лето.

Екиман, е вала си нашао слике Киануа... Извињавам се ја теби што сам био некако двопутан у том опису, али видео си и оцену која није мала. Некако сам остављен у средини са утиском, па зато нејасан опис. Није оставио утисак као што сам мислио да ће с обзиром на похвале, али је поред свега квалитет неспоран, шта год да сам написао. Снимио је 2 вестерна, али има у плану нови, па сам зато написао, а и мало сам побркао неки филм дел Тора мислећи да је Тарантинов. Уосталом, за Тарантинове филмове и не треба опис ни препорука, већ биоскоп, комп или ТВ. Просто. П. С. Вестерн не мора да је прави са Вејном или Иствудом нужно, али сам мислио у смислу оних класичних филмова (које ја иначе не подносим), јер ово новије не личи толико на вестерн (хвала Богу).
Citat:
hate kaže: Pregled poruke
A najzanimljivije je da on u ovom filmu ne glumi ludaka, već glumi kriminalca koji glumi ludaka.
Да. И одлично му иде. Али сам мислио више на његове препознатљиве гримасе, викање, скакање и генерално то лудачко понашање које је краљевски изражено (посебно у The Shining). Мада, мене је Шеф изненадио на крају филма, поприлично неочекиван потез од њега...

П. С. Правда за Афлека. Прво су га пљували иако није ни почело снимање BvS, где је показао квалитет, а сада се шале на његов рачун, јер је очигледно доста емотиван, а уз то је прошао оно најгоре - развод.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 0:03   #10383
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Романтик, чак и када правиш списак тих "класика" грешиш (шта ће ту Прохујало са вихором?), али све то на страну - често остављаш овде постове, неке твоје препоруке сам уважио и одгледао филмове и све је то супер, али Форум служи управо за размену мишљења. Криво ми је када неко ко очигледно воли филмску уметност, троши своје слободно време на то, труди се око описа овде, дакле конструктиван је члан повремено напише неке погрешне ствари. Око неких уметничких дела је поларизације публикума океј, али око нечега нема расправе, или видиш квалитет или не. Ја ти указујем повремено на то да си пропустио нешто изузетно и да обратиш пажњу на то, али ти тераш и даље своје и гледаш те екранизације ужасних америчких стрипова и озбиљно дискутујеш о томе. Гледао сам их 90% и то су толико генерички, индустријски филмови да нема смисла да их поредимо са класицима, а ти то као да стално радиш. Буди спреман и на супротна мишљења, то је све што могу да ти кажем и то је неко основно право на форуму.

Ево рецимо, ја не волим "Кума" и мислим да је прецењен филм, баш као и "Бекство из Шошенка", дакле сви имамо те моменте.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
Game fever (5.4.2016), goranmax (28.3.2016), Skenderevo (31.3.2016)
Stara 28.3.2016, 0:39   #10384
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
The Big Short

Sjajan film, must watch iz prosle godine.
Stvarno odličan.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 13:59   #10385
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Human Stain (2003)
http://www.imdb.com/title/tt0308383/



Šta reći osim da je u pitanju sjajan film o čoveku koji je čitavog života bežao od svog istinskog identiteta, sa gorkom kritikom američkih rasnih predrasuda. Džaba Linkoln i Građanski rat, jednaka rasna prava su ipak samo stvar na papiru. Stvarnost je nešto sasvim drugo, čovekova priroda je najveće zlo. Što bi jedan moj kolega surovo rekao: "Amerika se nikada ne može izlečiti od kompleksa da je reciklaža Evrope".
Rekao bih još, vrlo srećan izbor Ventvorta Milera za mladog Kolmena, jer je njegova senzualna priroda snažan kontrast starom grubom Kolmenu, i dokaz onoga šta mu je sredina uradila. Nikol Kidmen mi nije baš legla u ovoj ulozi, previše je tu "porculana".
I još, čini mi se da sad mnogo bolje razumem opsesiju koju je imao pokojni Majkl Džekson.
Spoiler za Titl:
Titl je za skraćenu BRRip.XviD.MP3-RARBG verziju filma, i baš se namučih oko sinhronizacije. Nećete dobiti mnogo više od duže, osim većih grčeva u stomaku.


P.S. Konačnu verziju titla možete skinuti sa
http://www.divxsubtitles.net/page_su....php?ID=122938
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Human Stain (2003) BRRip.XviD.MP3-RARBG.zip (32,3 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (28.3.2016 u 20:45)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 16:32   #10386
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Keeper'n til Liverpool / The Liverpool Goalie (2010), http://www.imdb.com/title/tt1488574/



Jo (13) is a smart thinker with a vivid imagination, but is bothered by classmates, and is a rather hopeless soccer goalie. He does what he has to survive this difficult time in life.

Opušteno, simpatično, smešno, lepo snimljeno...
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 18:01   #10387
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao sam Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) i moram da se složim sa većinom, film je u narativnom smislu krš. Pod hitno bi trebalo da menjaju pisca a kako vidim studio će ga angažovati i na preostala dva dela Justice League. Iznenađenje mi je da je Kristofer Nolan recimo bio zadužen za priču u MoS.

Dakle, utisci:

Sviđa mi se mračan, ozbiljan ton filma, podseća na Watchmen, za razliku od marvelovih filmova koji se drže stripskog prikaza i koji su za mene limunada.

Skoro cela glumačka postava je izvanredna, svi su odlično odradili svoj posao osim Džesi Ajzenberga koji je potpuni promašaj kao Leks Lutor. Zaista ne znam kako su mogli da ispadnu toliki slepci i da mu dozvole da radi one psihoze i nebuloze na filmu. A mogli su da uzmu Brajana Krenstona kao Leks Lutora. Leks iz serije Smallville je pojam za Džesija. Takođe, sve akcione scene su fenomenalne, posebno one sa betmenom. Akcija je zaista sjajno režirana, sa dosta dobrih kadrova. Ako ni zbog čega drugog, film bi trebalo videti zbog specijalnih efekata.

Gal Gadot kao Wonder Woman je po meni odlična, nažalost ima je premalo u filmu, za razliku od Luis Lejn koje ima svuda. Svaka čast Ejmi Adams na glumi ali jednostavno su trpali njenog lika svuda gde su stigli.

Priča mi je najslabiji deo filma, pre svega zbog načina na koji je ispričana. Mnogo cepkanja i skakanja sa teme na temu, dok su razrešenja nekih scena jednostavno glupa. Možda bi i reditelja trebalo da promene ako nije u stanju da vidi takve propuste.

E da, i Doomsday je u filmu (ima ga u trejleru pa nije spojler). Reći ću samo da su mi Faora i Zod bili mnogo bolji.

Moja neka ocena bi bila 5/10 za razliku od MoS koji bi mi bio 8/10.

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (28.3.2016 u 18:09)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 18:47   #10388
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Skoro cela glumačka postava je izvanredna, svi su odlično odradili svoj posao osim Džesi Ajzenberga koji je potpuni promašaj kao Leks Lutor. Zaista ne znam kako su mogli da ispadnu toliki slepci i da mu dozvole da radi one psihoze i nebuloze na filmu. A mogli su da uzmu Brajana Krenstona kao Leks Lutora. Leks iz serije Smallville je pojam za Džesija.

Zato sto Dzesi uopste nije Leks Lutor, vec njegov sin. Ali se slazem da je previse "psihoze" u njegovom liku.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 19:55   #10389
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Zato sto Dzesi uopste nije Leks Lutor, vec njegov sin. Ali se slazem da je previse "psihoze" u njegovom liku.
Potpuno nebitno što je u pitanju Alexandar Lex Jr. u pitanju, jer je sada on glavni Lex koga ćemo verovatno viđati u budućim filmovima. Lex the Clown. Trebali su da se drže klasike, barem što se likova tiče.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 21:34   #10390
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Романтик, чак и када правиш списак тих "класика" грешиш (шта ће ту Прохујало са вихором?), али све то на страну - често остављаш овде постове, неке твоје препоруке сам уважио и одгледао филмове и све је то супер, али Форум служи управо за размену мишљења. Ево рецимо, ја не волим "Кума" и мислим да је прецењен филм, баш као и "Бекство из Шошенка", дакле сви имамо те моменте.
Прохујало са вихором ми је пало на памет. Драго ми је што ме ниси напао с обзиром да био жесток у претходном посту. Мој сан је да оснујем компанију која би се бавила филмовима, видео играма, CGI трејлерима и кратким филмовима и осталим сличним стварима, тако да, истина је, толико волим филмску уметност. Некада могу да одгледам и пар филмова на дан (знам, болесно је), АЛИ мој укус је јако јако чудан. Може ми се доста свидети филм који је скоро свима најгори.

Ако размењујемо мишљења, не прихватам да неко изврће моје мишљење, без обзира на све. Шошанк ти се није свидео, ок (и Кум, први део, мени лично, јесте прецењен, иако ми се свидео), али те не подбадам због тога, јел да? Мислим...можеш и да пљујеш и по Титанику и по Господару прстенова (који ми иначе обликује живот), иако су то моји омиљени филмови, али те нећу нападати, мада ће ми бити криво нападање тих филмова.
Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Ја ти указујем повремено на то да си пропустио нешто изузетно и да обратиш пажњу на то, али ти тераш и даље своје и гледаш те екранизације ужасних америчких стрипова и озбиљно дискутујеш о томе. Гледао сам их 90% и то су толико генерички, индустријски филмови да нема смисла да их поредимо са класицима, а ти то као да стално радиш. Буди спреман и на супротна мишљења, то је све што могу да ти кажем и то је неко основно право на форуму.
Ја их не сматрам уметношћу, већ класичном забавом, убијањем времена са квалитетном акцијом, ефектима и тако (за то су Бог отац), јер немогуће је издржати стално гледање квалитетних драма и сличних жанрова (а видео си моје оцену за нпр. American History X). И наравно да нема смисла да их поредимо са класицима, то и не чиним, где си то видео да сам написао? Ако мислиш на високе оцене које дајем, веруј ми, треба ми пар сати док саставим листу филмова које ћу гледати, јер када бих гледао тек тако филм за филмом, падале би незгодне оцене и повремена висока. Ево, сада већ имам проблем да нађем квалитетан филм да ми држи пажњу па уместо тога играм неку игру. Овај филм са Џеком ми није легао у мери у којој сам очекивао да ће, јбг, колики год класик био попут Форест Гампа, који иако ми је био доста добар, није ме одувао као већину.

Е да, али што се тиче суперхер. филмова, сматрам да су 1. Ајронмен и 2. део Капетана Америке једни од најбољих у том жанру уз још пар филмова тог жанра. Ако си у 2. делу Капетана Америке пратио причу и гледао фасцинантне сцене борбе и све остало, верујем да си био одушевљен, јер иако је само бум/трас забава, филм има већу дозу квалитета од већине тог жанра.

Vladimirus86, мораш да се сложиш са већином? Хммм...
Spoiler za "Критике" фанова са нета...:
It's a solid 7.5/10 movie and some of the reviews are way too harsh. It reminded me of AoU but that was well received by critics because it was "fun", whatever the heck that means.

I'm seeing this movie 3 times lol

Movies are for the entertainment of people not for the self proclaimed "professional" critics

i like the movie, i dont understand why the harshness of the critics..

The movie was great, f*ck the critics. Now i can't wait for the Justice League to come out

73% from the audiences liked it. Fuck the critics.

As far as the fans are concerned it was a fantastic film the haters critics can do one !!! - The haters are mostly comprised of Marvel fan boys!

ИТД...
П. С. http://www.imdb.com/title/tt2975590/ http://www.rottentomatoes.com/m/batm...wn_of_justice/ http://www.metacritic.com/movie/batm...awn-of-justice http://www.allmovie.com/movie/v585336 . Али будимо реални сада, профес. критичари претерују, него су навикли на лимунаде Марвела где имате комичног Локија, детињастог Ултрона и ускоро ко зна колико блесавог Таноса. А прави заљубљеници стрипова траже мало мрачнију позадину у Watchmen стилу (који је такође покупио лоше "професионалне" критике, али важно је да Ултрон и Ентмен имају боље оцене...комеНННдија...).
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 21:41   #10391
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Ево рецимо, ја не волим "Кума" и мислим да је прецењен филм,
Da li je moguce da je ovo neko rekao...napokon!

Queen of the Desert (2015)
http://www.imdb.com/title/tt1837636/?ref_=nm_flmg_act_7

Osrednja drama po istinitom dogadjaju. Film je ipak dovoljno vrijedan gledanja
ako niste upoznati sa istorijom, odnosno stvaranjem arapskih drzava.

5/10


@ Romantic:

Mojne da se palis, bolje predji u modus razmnozavanja. Zivot ce ti dobiti potpuno novu dimenziju. Isto vazi i za Romantic-ove mucitelje. Svejedno i kad se desi, drugacije ce te se ovdje ophoditi te isto tako necete gledati na ove bubice tako katastrofalno....prosto divim vam se na energiji pubertetlija!!!
Srdacno vas,
Mac-inokushac.

Poslednja ispravka: Mac4LiF (28.3.2016 u 21:51)
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mac4LiF na korisnoj poruci:
Zemunelo (8.4.2016)
Stara 28.3.2016, 22:03   #10392
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
...
Daddy’s Home
Оцена 7,5/10.

One Flew Over the Cuckoo’s Nest
Оцена 7/10.
Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
... како бре смем да му дам мању оцену од 9 или 10? Ако му дам мању оцену, НАПАААД!!! ... ... Много је фактора који утичу на то да не можеш да прихватиш да постоји нешто што се зове индивидуалност, субјективност, персоналност и слични називи, али шта ћеш...Опомена или бановање на кратко таквих ликова би решило ствар, ...
Bez namere da produbljujem raspravu, ali ti sam trazis da te neko osine s vremena na vreme, jer ponekad su tvoje recenzije (a posebno njihove odbrane) jednostavno prst u oku.
Sta ti ovde pokusavas da kazes, da si ti zaljubljenik u sedmu umetnost zato sto gutas sve sto ti se servira a mi ostali nismo? Pa jos trazis banovanje za nekog ko ti skrene paznju na to?!?
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 22:28   #10393
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gle Romantik, ja imam citav spisak filmova koje svi vole, ja sam svestan tehnickog/umetnickog kvaliteta, uvazavam ali su mi ti filmovi bezveze. Ne pokusavam da budem objektivan kada je moj stav zasnovan na nekim preferencijama koje mi upravo to onemogucavaju. Ne mogu sad npr. ja da gledam Hobita ili Iron Mana i da sad komentarisem, ja bih svim tim filmovima dao nulu

A to radis jos gore nesto, gledas klasike, ne shvatis ih i trudis se da instaliras svoje subjektivno misljenje kao neko rezonsko, sto je nemoguce

I bas zato sto gledas filmove stalno, prosto minje neverovatno da ti se filmcine kao Apokalipsa ne dopadnu. Takodje ti je lista cesto cudna, kao da si skoro poceo da se bavis ovim hobijem.. Kako nisi ranije gledao American History X? Ali dobro, nikada nije kasno, tako da - samo napred.

A ja cu biti ovde da ti udaram kontre
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
goranmax (28.3.2016), nameless1 (28.3.2016)
Stara 28.3.2016, 23:05   #10394
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Potpuno nebitno što je u pitanju Alexandar Lex Jr. u pitanju, jer je sada on glavni Lex koga ćemo verovatno viđati u budućim filmovima. Lex the Clown. Trebali su da se drže klasike, barem što se likova tiče.
Ja kazem da je i dalje bezveze, samo sto si ti uporedio Leksa ("pravog" Leksa) sa njegovim sinom. Pokusali su malo drugacije i nisu uspeli (po meni). Ako vec hoces da se drze klasika, onda bi trebalo da ti smeta skoro svaki lik u BvsS a ne samo Leks Ne mora bas sve da se ide po "klasici" imali bi gomilu klonova (a vec ih i imamo poprilicno). Ali se slazem da je Leks najslabiji ovde, po meni su ostali odlicni, iako drugaciji od "originala"
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2016, 23:10   #10395
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mac4LiF kaže: Pregled poruke
Da li je moguce da je ovo neko rekao...napokon!

http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...ostcount=10054
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2016, 1:18   #10396
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Захвалнице оном ко започиње свађе још једном показује какви су људи заправо, чак и преко форума, а у посту испод мог са претходне стране се то види јасно.
znaci, moja zahvalnica rockstar-u govori o tome kakav sam ja covek? cak iako nije uperena protiv tebe, vec sam samo hteo da podrzim to da su filmovi koji se bave superherojima po pravilu neuporedivi sa onima kakav je let iznad kukavicjeg gnezda?
p. s. AKO se ovaj deo citata uopste odnosi na tu grupu zahvalnica.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
Skenderevo (31.3.2016)
Stara 29.3.2016, 2:41   #10397
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

On je ubedjen da na forumu protiv njega postoji neka zavera ljudi i zahvalnica.

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Када се на овом форуму вређа, као што то чини нпр. DeCoy, накупи се човек захвалница, јер изгледа да је то овде ефективно.
Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Пре свега, лепо је то што хоћеш да се накупиш захвалница тако што ћеш лагати односно набеђивати да је неко написао нешто што није, али то ти не помаже.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Tantor (30.3.2016)
Stara 29.3.2016, 12:41   #10398
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pride & Prejudice (2005)



Ja sa ne bih složio sa visokom ocenom na IMDB-u jer je podosta promašen duh i karakter određenih likova, bespotrebno izmenjene stvari, npr. da glavni junaci žive u blatu sa svinjama i kokoškama, itd. Moj konačni utisak je da je reč o lošoj ekranizaciji koja ne prenosi srž i suštinu dela. 4/10

Zato bih rado preporučio BBC ekranizaciju iz 95. u 6 epizoda, za koju smatram da potpuno zaslužuje svoju visoku 9-ku.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2016, 9:23   #10399
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dok gledah Noletov meč, u pauzi između gemova, išla je reklama za film Toma Henksa, sa 5 Oskar nominacija; mislim da je slika iz njega.

Koji je film u pitanju?
P.S. Mod bi mogao da prebaci oba posta tamo.

Poslednja ispravka: Suad Novic (30.3.2016 u 10:39)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2016, 9:54   #10400
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

То је био "Road to Perdition" (илити "Пут без повратка", како су га код нас превели). Постоји ова тема за та питања.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
Suad Novic (30.3.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com