Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.8.2016, 13:44   #10721
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mciggzy kaže: Pregled poruke
Citao sam izjavu Yolandi Visser da su ih lepo iskopirali... nasao sam na netu, I zaista je tu dosta toga sto radi Die Antwoord...
Ne razumem, film iskopirao Die Antwoord? Ili mozda mislis na muziku samo? Glavna tema mozda podseca na njih ali se u filmu uopste ne primecuje (mislim i da je nema)
A i Die Antwoord nije jedini sa takvom muzikom, niti je prvi takav bend koliko ja znam.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2016, 14:48   #10722
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ne razumem, film iskopirao Die Antwoord? Ili mozda mislis na muziku samo? Glavna tema mozda podseca na njih ali se u filmu uopste ne primecuje (mislim i da je nema)
A i Die Antwoord nije jedini sa takvom muzikom, niti je prvi takav bend koliko ja znam.
Ne ne, mislim...kako bih to nazvao...vizuelni identitet


sad malo googlam
https://www.google.rs/search?q=suici...pmBSQQ_AUIBigB
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2016, 20:24   #10723
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mciggzy kaže: Pregled poruke
Ne ne, mislim...kako bih to nazvao...vizuelni identitet


sad malo googlam
https://www.google.rs/search?q=suici...pmBSQQ_AUIBigB
Opet kazem, niti su oni izmislili tetovaze niti ovakav stil i frizure.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2016, 14:56   #10724
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Znam, niti likove koji lice na njih, niti slicne grafite na belim zidovima, niti da devojka isto nosi tri sata na ruci...

nisam rekao da mogu da ih tuze, nego da prodvucem paralelu
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2016, 20:01   #10725
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mciggzy kaže: Pregled poruke
Znam, niti likove koji lice na njih, niti slicne grafite na belim zidovima, niti da devojka isto nosi tri sata na ruci...

nisam rekao da mogu da ih tuze, nego da prodvucem paralelu
Ma naravno, nego me nerviraju ovi poznati sa tim "kopiranjem" Sve neko od nekoga uzeo a kao da su te stvari oni izmislili
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.8.2016, 20:27   #10726
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

L'autre monde (a.k.a. Black Heaven) (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1479269/



Ne zna se ko je luđi: ovi u filmu, ili ja što gledam svašta. No, dobro je kao opomena da ne zalazite svuda po Web-u.
Spoiler za Titl:
.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip L'autre monde.zip (19,7 KB, 2 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2016, 11:53   #10727
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

A Hologram for the King (2016)
http://www.imdb.com/title/tt2980210/



Film koji me je baš iznenadio svojim tokom. Ima puno momenata vrednih viđenja, mada mi neke stvari deluju groteskno. Poruka na kraju je ipak najvredniji deo. Razlike se ipak mogu prevazići (zanemariti), kad su srce i egzistencijalne stvari u pitanju. Jedino je bitno šta čovek ima u sebi, ako sam dobro razumeo film..
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip A.Hologram.for.the.King.2016.720p.BRRip.x264.AAC-ETRG.zip (32,8 KB, 5 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (13.8.2016 u 12:43)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2016, 20:39   #10728
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

RV (2006), http://www.imdb.com/title/tt0449089/



Bob Munro and his dysfunctional family rent an RV for a road trip to the Colorado Rockies, where they ultimately have to contend with a bizarre community of campers.

Odlična opuštena komedija

*** *** ***

Cell (2016), http://www.imdb.com/title/tt0775440/



When a mysterious cell phone signal causes apocalyptic chaos, an artist is determined to reunite with his young son in New England.

Hmmm... Da je ovo pilot-epizoda, mogla bi to da bude solidna serija. Kao film... jedva da je "onako".
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2016, 14:52   #10729
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Money Monster (2016)
http://www.imdb.com/title/tt2241351/



Džudi Foster bi trebala da se bavi nečim drugim, a ne režijom, nije to za nju. Totalno upropašćen scenario (ni on nešto ne otkida baš, uzgred), gde ni zvučna imena Klunija i Robertsove ne mogu da spase stvar. Istini za volju, Kluni, lišen svakih emocija, očito do koske zaljubljen u sebe, kao da se u čitavom filmu pita, "**bote, otkud ja ovde?" Ono što bi trebalo da bude dramatično, ispada maltene smešno. I na kraju, salto mortale, sa padom na glavu. Živi užas; ja koji nikada nisam video rediteljsku kameru, čini mi se uradio bih bolje, jer od ovoga teško da može gore.

Poslednja ispravka: Suad Novic (14.8.2016 u 15:06)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2016, 18:27   #10730
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Everybody Wants Some!! (2016)



Brucoš pristiže na koledž i biva smešten u kuću sa ostalim članovima bejzbol tima, nekim starim, nekim novim... Priča je lagana i komična, dijalozi su odlični. Ceo film je atmosferičan, zabavan i fenomenalno prenosi emociju tog kratkog perioda nečijeg života. Jaka 9-ka i preporuka za obavezno gledanje.

Inače, stiže od istog lika koji je zaslužan za Dazed and Confused, Before Sunrise/Sunset/Midnight trilogiju... i poznata magija je i dalje tu
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2016, 18:46   #10731
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Everybody Wants Some!! (2016)

Priča je lagana i komična, dijalozi su odlični. Ceo film je atmosferičan, zabavan i fenomenalno prenosi emociju tog kratkog perioda nečijeg života. Jaka 9-ka i preporuka za obavezno gledanje...
Počeo da gledam i nisam imao živaca da odgledam do kraja. Ne znam, humor mi je izveštačen, sve se svodi na jurnjavu oko "mačaka", a i glumci mi više liče na večite studente. Ne zaslužuje tako visoku ocenu.

Poslednja ispravka: Suad Novic (14.8.2016 u 18:54)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2016, 21:04   #10732
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mislim da bi trebao da mu daš šansu do kraja. Na površini jeste jurnjava oko ženski, što je meni potpuno logično za jednu ovakvu družinu sa mentalnim sklopom popularnih sportista i u njihovim okolnostima. Ali kako film odmiče naziru se i stvari ispod površine. Svaki lik u filmu ima svoj specifičan karakter i način ponašanja u određenim situacijama. Mislim da se kroz uvid u likove i dijaloge odlično prenosi taj trenutni osećaj zajedništva kada ste mladi i bezbrižni, a opet velika razlika karaktera koja ih već tada stavlja na vrlo različite puteve ka budućnosti, a da oni toga još i nisu svesni. I sam kraj je po meni baš jak na taj način.

Mislim da je Richard Linklater (pisac i režiser) majstor u tome da izdvoji samo jedan specifičan momenat iz života i kroz relativno prostu radnju bogatu dijalozima napravi odličan uvid u jedinstvenost tog trenutka i emocije koje su moguće samo tada i nikada više. U Dazed and Confused je to osećaj kraja jedne ere (srednje škole), u Before Sunrise je osećaj one prve zaljubljenosti... Menja teme ali po meni uvek pogađa srž bez greške.

I za kraj zašto 9-ka, zato što mi uz sve kvalitete nema autentičnost gore dva pomenuta filma istog čoveka koji su među mojim retkim 10-kama.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2016, 0:47   #10733
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Aibo - одгледао сам поменути филм и био у чуду. Без проблема гледам филмове тог жанра и уживам, али овај ми је био напоран. Свима све добро иде, сви су паметни, лепи, уживају, нигде ни заплета ни расплета. Изузетно чудна нарација, мрзело ме и негативан утисак да оставим овде
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2016, 2:13   #10734
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ne znam, mi kao da smo gledali različit film. Da, na površini je sve jedna velika žurka ali koliko će to da traje i šta će postati od svih ovih likova kada više ne bude škole i bejzbola jer daleko od toga da su svi pametni i da im sve dobro ide...

Spoiler za O likovima sa moje tačke gledišta:
Pola njih uopšte ne studira kako treba. Biraju časove na kojima im gledaju kroz prste itd., imaju problema sa prihvatanjem bilo kakvog poraza i nadaju se da postanu pro nakon koledža... a većina će postati propali sportisti i ovo im je verovatno najbolje vreme u životu, što neko čak i komentariše u filmu. To je mislim ovaj plavi stariji lik što je najdesnije na posteru, koji na dobru priču hvata ženske. Otprilike je najsvesniji da je u pitanju kratkotrajno stanje i samo želi da se dobro provede dok još uvek traje.

Lik sa transfera koji izaziva tuču u baru je psihički neuravnotežen i već sada vrlo nefunkcionalan u društvu.

Plavi brucoš stoner kog provale da ima 30 godina a odbija da krene dalje već na prevaru proživljava to vreme iznova, šta dalje reći...

Brucoš koga svi zovu Beuter i koji se stalno nervira je zatucan momak sa sela koji uopšte ne uspeva da se prilagodi celoj ovoj atmosferi.

Naš glavni lik je jedan od onih sa mozgom. Njegov odnos prema devojci je npr. jasno drugačiji. Samo on i još jedan lik odlaze na predavanje na kraju filma dok ih dvojica drugih turiraju zbog toga, što je po meni jak simboličan kraj.


Kada se osvrnem na svoje društvo i poznanike sa faksa, svi smo bili bezbrižni i ambiciozni. Međutim danas od tih ljudi ima baš raznolikih slučajeva od uspešnih, preko Ok, pa do propalih i ogorčenih alkoholičara. I kada gledam ovaj film, mogu da pretpostavim šta kome od ovih momaka otprilike sleduje.

I evo, ovo je moja zadnja odbrana filma da ne bih dalje trovao temu. Pri svojoj visokoj oceni stojim, kao i tvrdnji da je film zapravo more then meets the eye, samo ako želite da zagledate ispod glazirane površine.

Poslednja ispravka: Aibo (15.8.2016 u 3:03)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2016, 2:41   #10735
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Slazem se sa svime sto je Aibo rekao. Meni je film bio veoma zabavan, iako nisam cuo za vecinu glumaca upecatljivi su i odradili su odlican posao, a i veci deo filma sam se smejao. Tacno je da je nerealno sto im sve lepo ide i svuda oko njih su megazgodne ribe (ali daleko od toga da su svi pametni), ali nije mi bilo tesko da tome progledam kroz prste. Ovakvom filmu nije potrebna klasicna naracija (ni zaplet ni rasplet), mene u globalu podseca na filmove kao sto su Goodfellas, The Wolf of Wall Street, naravno, Dazed & Confused... Mislim, po stilu i formi, ali ni po kvalitetu nije daleko.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Aibo (15.8.2016)
Stara 15.8.2016, 19:00   #10736
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Man Who Knew Infinity (2015)
http://www.imdb.com/title/tt0787524/



Pošto sam po profesiji matematičar, ne treba ništa da kažem o samom filmu iz najosnovnijih elemenata pristojnosti. Želim samo da posvedočim oko Ramanudžanovih reči o Bogu, jer sam imao priliku da nekoliko puta (nažalost po mene, samo nekoliko) osetim šta je i on osećao. I da dodam da je vrlo čudno da su neki sjajni matematičari, poput Galua, Abela, Urisona,... umrli vrlo mladi. Stvarno indikativno, možda čovečanstvo još nije spremno za ono što su mogli doneti.
Za mene, Bog = matematika.
Spoiler za Titl:
Uvek postavim autorski titl prvo na Forumu SK, pa posle drugde, te se on može "pohvaliti" da je prvi na Web-u imao titl za ovaj film.
Update titla imate na
http://www.opensubtitles.org/en/subt...ew-infinity-sr
Žao mi je što mora tako da bude. Trka ko će biti prvi.

P.S. Da bi još bolje upoznali Ramanudžana, pogledajte i ovo
The Genius of Srinivasa Ramanujan (2013)
http://www.imdb.com/title/tt2861842/?ref_=fn_al_tt_1
Valjda je to ovo
https://www.youtube.com/watch?v=QUnmAhXe9bg
Sam film je čini se urađen prema ovom BBC dokumentarcu (Džeremi Ajrons je odličan izbor za Hardija, liče, no Džeremi je lepši)
https://www.youtube.com/watch?v=Y7Ufxl-zSRI
P.P.S. Evo vam i poklona, veći deo Ramanudžanovog opusa, sa svim relevantnim podacima vezanim za njegov život i rad
https://www.mediafire.com/?z014c50txa3ku3u
Trebaće vam ovo za uživanje
http://windjview.sourceforge.net
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Man Who Knew Infinity (2015) BRRip XViD ETRG.zip (32,4 KB, 13 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (16.8.2016 u 11:34)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2016, 8:42   #10737
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Za mene, Bog = matematika.
Ali, matematika zaista postoji.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2016, 9:07   #10738
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Ali, matematika zaista postoji.
Ne treba bukvalno shvatiti ovaj znak jednakosti. Primeren je filmu i mojim osećanjima. Postojao je Ramanudžan i vidim ga kao Božjeg glasnika (ako se baci pogled na neku od njegovih formula iz beskonačnih redova, jednostavno nema drugog objašnjenja, jer on nije nije ništa dokazivao). A matematika je večna i najsavršeniji je produkt ljudskog uma. "I stvori Bog čoveka, po liku svom...". Ti se pitaš isto što i Hardi u filmu, pa bih ti rekao da ga ponovo pogledaš. Zakopčanog, ili otvorenog duha, izbor je tvoj. Ja bih recimo postavio ovo pitanje: Može li se vera u čoveka, humanizam, "izjednačiti" sa verom u Boga? Jer i to provejava kroz film.
Spoiler za Matematicari:
Dok sam jeo meke kruške u politici, u mladosti, zbila se ova anegdota sa pokojnim Vladanom Batićem u Negotinu, tada članom DSS. Rasprava je bila oko toga kako bi vlada trebala da izgleda... Davno je bilo, no išlo je otprilike ovako.
V->S: Ti Suade ne razumeš. Vlade formiraju pravnici (Čuo sam da je V imao na Svetom Stefanu stan u svom vlasništvu).
S->V: Jeste to tako, i zato je svuda u svetu haos. Kad bi matematičari (pravi, ne poput one poltronske pijanice iz DSS, ispostavilo se kasnije) uređivali države, bile bi to apoteke. Vaš pragmatizam ubija ljude.
Ima još jedna, sa Milanom S. Protićem, vajnim istoričarem (koje mrzim više od pravnika), valjda će iskrsnuti neka prigoda...

Poslednja ispravka: Suad Novic (18.8.2016 u 7:00)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Mac4LiF (17.8.2016)
Stara 17.8.2016, 18:28   #10739
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Endgame (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2941396/



Simpatična i vrlo dirljiva istinita priča o dečaku Hozeu, koji živi u senci uspešnog brata. (Dimitri Agado (Hoze) ima lepe šanse da bude novi Rudolf Valentino). Život mu donosi lepe, ali i neke izuzetno bolne trenutke. Usputna vrednost filma, a što se stidljivo naglašava, je položaj imigranata u Americi, kao i imperativ uključenja u trku za uspehom. Gotovo je fizički bolno kad vidite da su oni primorani da se utope u okolinu, zaboravljajući svoje korene.
P.S. Interesantno je da postoji istoimena serija (no ime im je jedino zajedničko)
Endgame
http://www.imdb.com/title/tt1797629/
u čijem je središtu još jedan šahista.
http://forum.titlovi.com/endgame--2011-_t55871.html
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Endgame (2015) BDRip.x264-NOSCREENS.zip (34,4 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (18.8.2016 u 14:10)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2016, 16:44   #10740
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Transformers: The Movie (1986)
http://www.imdb.com/title/tt0092106/?ref_=nv_sr_6


Beyond good. Beyond evil. Beyond your wildest imagination, ovaj slogan bukvalno sumira celokupno iskustvo. Sad vec ima 30 godina od kako je izasao ovaj kultni film i za mnoge ozbiljne filmofile ovaj film predstavlja jednu veliku reklamu za igracke, nije daleko od istine ali ovo je trenutno najbolji Transformers film koji smo ikada dobili, nakon gledanja Majkl Bej tresevi ce vam izgledati kao los vic, animacija, muzika pa sve do odlicne glasovne glume predstavljaju pozitivnu stranu filma, a najvise prasine i kontroveze barem sto se tice glasovnih talenata bila je vezana za glumca Orsona Velsa kome je bila ujedno i poslednja uloga na filmu. Ni sam film nije prosao bez kontroverzi i ujedno moram skinuti autorima kapu na hrabrosti i imati petlje za sve sto su prikazali na filmu i opet je pitanje kako su im dozvolili tako nesto, to je ujedno i mana samog filma, iako sve to izgleda kul i strava autori su decji crtani preforsirali sa previse drame da deca koja su imali tu priliku da pogledaju film u bioskopu zadobili su traumu za ceo zivot.

7/10

Poslednja ispravka: code master (18.8.2016 u 16:51)
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com