Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.3.2017, 18:15   #11281
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

King Kong (2005)
http://www.imdb.com/title/tt0360717/?ref_=nv_sr_3



Novi film Kong Skull Island, probudio je u meni neki vid nostalgije prema filmu King Kong iz 2005 koji je rezirao Piter Dzakson, jos se secam kakav je ovo hajp imao tada. Posle trilogije Gospodara Prstenova to je bila njegova sledeca stvar, ali pre svega bi zeleo da napomenem prvi King Kong film iz 1933 klasik za sva vremena,smatram da svaki ljubitelj filma mora da ga pogleda obavezno. Što se tiče verzije Piter Dzeksona i mog ponovnog gledanja posle dužeg vremena smatram da je film ok i da je ovo dobro odradjen rimejk ali i dalje pati od onih problema koji su bili diskutabilni i te 2005 godine. Sa pozitivne strane specijalni efekti, atmosfera i sam King Kong i sjajan performans Endi Serkinsa uz pomoć motion capture tehnologije. Što se tiče problema a možda i najveći problem od svih a to je da film predugo traje, skoro slično iskustvo sam imao i sa filmom Apocalypse Now i neponovilo se više, sve imam osećaj kako pojedine scene su bespotrebne i da traju zauvek od upoznavanja likova pa dok stignu do ostrva, znam da su hteli da produže i daju neki svoj pečat i omaž i ljubav prema originalnom filmu ali ne ide. Ni produžena verzija filma nije ništa bolja. Od svih glumaca složiću se da se Džek Blek nekako ne uklapa u celu sliku, čudan izbor moram priznati. U šustini za film mogu da kažem da je solidno odradjen rimejk ali original iz tridesetih ima taj šarm koji će samo ljubitelji sedme umetnosti moći da razumeju, čak još bolja preporuka je oficijalna video igra koju potpisuje Ubi Soft i koja se takodje pojavila 2005 uoči premijere samog filma i u igri možete da igrate kao čovek ili kao King Kong lično.

Ocena 7/10

Poslednja ispravka: code master (8.3.2017 u 19:36)
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2017, 18:23   #11282
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Poredis King Konga sa Apokalipsom? Zaista? OK, kapiram da je taj film mnogima dosadan pa nisi mislio bukvalno, ali najveci anti-ratni film u istoj recenici sa preraslom gorilom... Neke stvari treba ostaviti u proslosti, King Kong je definitivno jedna od njih.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2017, 18:29   #11283
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Poredis King Konga sa Apokalipsom? Zaista? OK, kapiram da je taj film mnogima dosadan pa nisi mislio bukvalno, ali najveci anti-ratni film u istoj recenici sa preraslom gorilom... Neke stvari treba ostaviti u proslosti, King Kong je definitivno jedna od njih.
Mislio sam na duzinu filma, Apokalipsa je klasičan film verovatno najbolji anti-ratni film smešten u Vijetnamu samo da je još malo kraći.

Poslednja ispravka: code master (8.3.2017 u 18:45)
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2017, 18:33   #11284
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
code master kaže: Pregled poruke
Mislio sam na duzinu filma, Apokalipsa je klasičan film verovatno najbolji anti-ratni smešten u Vijetnamu samo da je još malo kraći.
Pa imas X filmova koji traju mnogo duze .. Apokalipsa je spor film, verovatno si na to mislio, pogotovo u odnosu na ove moderne stvorene za ADD generaciju.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2017, 18:43   #11285
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Pa imas X filmova koji traju mnogo duze .. Apokalipsa je spor film, verovatno si na to mislio, pogotovo u odnosu na ove moderne stvorene za ADD generaciju.
Ok sve u svemu Apokalisa je strava film samo nisam siguran da li cu moci ponovo da ga gledam, jednom je dovoljno.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2017, 20:06   #11286
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Cinjenica je da je Apocalypse Now neobicno dug film, posebno ako je gledao Redux verziju koja traje 202 minuta. Ne slazem se da ima X filmova koji traju mnogo duze od toga
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2017, 20:48   #11287
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
cinjenica je da je apocalypse now neobicno dug film, posebno ako je gledao redux verziju koja traje 202 minuta. Ne slazem se da ima x filmova koji traju mnogo duze od toga :d
Има их колико хоћеш, што познатих што ових мање познатих. ОК, продужена верзија ЈЕСТЕ филм који траје поприлично, али по мени траје таман довољно и обично се људи жале на његов темпо пре него на само дужину трајања.. Поготово јер човек гледа Господаре где је свака продужена верзија по 4 сата.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
caine (8.3.2017)
Stara 9.3.2017, 10:49   #11288
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Logan 2017

Gledao sam sinoć u Rodi Hju Džekmana poslednji put u ulozi Vulverina i oduševio se! Nisam imao nikakva očekivanja. Otišao sam u bioskop, jer su me zvali i nisam imao ništa pametnije da radim. Tačnije, devojka je sa sestrom juče gledala neki šou u kome su gostovali Hju Džekman i Patrik Stjuart, nakon čega im je dunulo da gledaju film, a ja sam samo ispratio i kao što već rekoh - oduševio se.

Moram da kažem još, da mi je ovo prvi Vulverin film, ranije sam gledao par X-MEN filmova, ali nikad zasebno ovako. Imao sam sreće, jer mi kažu da su ovi ranije bili srraanje.

Elem, film je nabijen akcijom, emocijom i malim iznenađenjem(za mene velikim) sa onom klinkom.
Spoiler za za klinku:
Provalio sam da je mala neki mutant,mislio sam da čita misli ili tako nešto, ali mi ni na kraj pameti nije bilo da je i ona Vulverin i da je onako zayebana. To me oduvalo.
Hju i Patrik, kao i onaj albino Britanac genijalni, pogotovo ovaj prvi. Uvek sam ga cenio, gledao solidan broj njegovih filmova, čovek je prosto car i prodao je ovaj film. Akcija i film ovakvog tipa, bez glumca, kao što je on su smešni. Takođe, svidelo mi se što kada njega nešto boli i ti imaš taj neki osećaj, nešto što nije baš uvek tako u svim akcionim filmovima. Ume da se desi da udarci i povrede ne ostavljaju nikakav osećaj na gledaoce, što ovde nikako nije slučaj. Naravno, to nije samo njegova zasluga kao glumca, već i dobrim delom ljudi koji su ovo snimali.

Film je prosto hebeno dobar i da nema nikakve veze sa Marvelom, opet bi bio odličan, jer je priča nekako jednostavna, a opet ne umanjuje doživljaj i ne zatupljuje. Nema nekog nepotrebnog i prevelikog objašnjavanja i gubljenja vremena. Sve se nekako dešava ispred tebe i ti si uvučen da pogledaš šta će se dalje dogoditi, iako traje 2 i po sata nisam se osećao umorno, kao posle nekih drugih filmova.
Od mene visoka ocena i velika preporuka.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku mentolbrebombona na korisnoj poruci:
Oggy (12.3.2017), player1 (9.3.2017)
Stara 11.3.2017, 8:53   #11289
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nicostratos le pélican (a.k.a. Nicostratos the Pelican) (2011)
http://www.imdb.com/title/tt1891942/



Kusturica kao glumac u dirljivoj priči.
P.S. Sređena sinhronizacija
https://www.opensubtitles.org/en/sub...-le-pelican-sr
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Nicostratos the Pelican (2011)YouTube,mp4,745 MB.zip (23,6 KB, 8 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (11.3.2017 u 11:59)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2017, 13:27   #11290
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gerry (2002)
http://www.imdb.com/title/tt0302674/



Poprilično dosadan i nerazumljiv film.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Gerry (2002) (Gus Van Sant, 2002).zip (7,6 KB, 5 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2017, 20:45   #11291
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

xXx: Return of Xander Cage (2017)
http://www.imdb.com/title/tt1293847/



Vin Dizel mi nije baš prirastao za srce, no njegovi filmovi su puni izuzetnih akcionih scena. Takav je i ovaj.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip xXx Return of Xander Cage (2017) HDRip.x264-STUTTERSHIT.zip (27,6 KB, 5 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2017, 11:22   #11292
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The House of the Spirits (1993)
http://www.imdb.com/title/tt0107151/



Ne treba puno priče. Sjajna glumačka ekipa i sjajan film nemačko-dansko-portugalske koprodukcije. Iako traje 2h 20' čovek ima utisak da nije sve ispričano. Nekako mi je druga polovina filma slabija od prve, iako je do koske nabijena dramom. Na kraju sam ostao pri utisku da filmu nedostaje nešto što bi ga svrstalo u baš izuzetna ostvarenja, i to čitava dimenzija, premda ne mogu tačno da izrazim šta je to.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The House Of The Spirits (1993) 720p.BluRay.x264.YIFY.zip (32,3 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (13.3.2017 u 20:38)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.3.2017, 22:17   #11293
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sing

Предиван филм са изузетно занимљивим ликовима. Подсећа на Зутопију, али иако није на том нивоу, више ми је легло јер је фокус на музици, а она је овде изузетна (а има и доста алузија). Осим музике, свиђа ми се лепа прича, одличан хумор, а ликови су посебно интересантни. Најзанимљивији су Џони и Мина. Наставак нам стиже тек 2020, а ако буде слично овоме, биће супер.
Оцена 8/10.

Moonlight
Квалитетна драма, али не и савршена. Прича и посебно глума су изузетни. Иако мислим да су критике мало претерале са похвалама и високим оценама (посебно metacritic са оценом 99, еј бре...), филм има квалитет. Мени је држао пажњу на шта је првенствено утицала уверљива глума, која је брутално реална. Понашање, мимике лица, емоције...баш уверљиво, али да ли је Оскара...тешко...Мада је деградација у свим областима друштва доста присутна те филмска индустрија није изузетак.
Оцена 8/10.

Moana
Симпатичан филм као и гласовна глума где се не само по гласу него и по изгледу виде паралеле између Мауија и Двејна Џонсона. Прича је такође интересатна, али приказ океана, зеленило и све те лепоте су најлепша ствар у овом филму, уз наравно Моану. Тачно ти дође да се покупиш и одеш на острва источно од Филипина. Дивота.
Оцена 7,5/10.

Bleed for This
Квалитетан бокс филм. Задњих година је баш доста филмова о боксу. Елем, Мајлс Телер одличан као и остали глумци. Јако занимљива истинита прича. Све у свему, филм ми је држао пажњу и задовољан сам.
Оцена 7,5/10.

I, Daniel Blake
Филм који коначно приказује реалност у Великој Британији стављајући у рестроспективу човека који представља оне људе које држава гази терајући их на улицу или у смрт, а исто важи и за девојку која глуми младу и самохрану мајку са двоје деце. Велика доза реалног је оно што овој драми даје печат и јасно је зашто се британским властодршцима ово не свиђа. Није све тако идеално како BBC воли да представља.
Оцена 7,5/10.

Loving
Диван филм, квалитетна драма која говори о борби са расистичким ставовима САД-а половином 20. века. Једина мана филма је што је на моменте био успорен, па је генерално могао бити краћи за 20-ак минута. На крају филма сам сазнао да је рађен по истинитом догађају, што га чини још занимљивијим. У сваком случају, лепа љубавна прича као доказ да боја коже нема никакве везе са љубављу и да је љубав за све без разлика.
Оцена 7/10.
Spoiler za Осталa 4 филма - нема спојлера:
Christine
Филм о новинарки која је била сва под стресом те је постала позната по нечему што је учинила...што је у филму. Филм је добар, али мало сувља драма за мој укус, а и радња није ишла смером који одаје неку занимљивост, већ негативност. Глума је одлична, нема шта.
Оцена 7/10.

A Monster Calls
Није ми се свидео и вероватно је прецењен, јер су оцене превише високе, мада када се погледа Епизода 7 Звезданих ратова, прецењеност и дизање у небеса није ништа ново, али морам признати да ми је концентрација опала негде на средини филма због одређене приватне ствари која ми се баш у току филма десила, па је можда и то утицало да не мислим довољно на филм...због чега филму морам дати нижу оцену. Сам филм је некако тужан, са квалитетном причом и добром нарацијом.
Оцена 7/10.

Assassin's Creed
Убисофтово велико разочарење. Да се разумемо, кореографија је овде једино што вреди (и што извлачи прелазну оцену) – сцене борбе су заиста ремек дело, као што су одлични и прикази Шпаније у време инквизиције, али ово је морало 5 пута боље јер је нешто што је постало култ данас. Дакле, све остало је у најмању руку велико разочарење: прича је клише, дијалози лоши, а радња се одвија пребрзо. Глума је довољно добра и ако ту додам сцене борби, јурњаве и паркура, препорука за филм остаје само ако вам се гледа нешто да очистите мозак (као мени) иако вам и тада остаје бес у прикрајку. Ово би додуше требало да буде серија, али ето...Већ сам писао пре изласка филма у биоскопе да ми трејлер говори прежвакану причу и то неповезану са изворним материјалом из видео игара. Као да су били у фазону да буде јурњава, паркура, атрактивних сцена и орао што чешће да се прикаже са лебдећом камером изнад, а суштина је небитна. Пази почињеш легендарни серијал са роботизованом справом где се враћаш у прошлост...уместо да кренеш од те прошлости. Warcraft је такође био разочарење, али је макар заслужио већу оцену због иоле неке повезаности, радње и богатијег садржаја.
Оцена 6/10.

Jackie
Досадан, одужен и некако умртвљен од почетка, у фокус ставља психу Жаклине Кенеди у време убиства Кенедија, али та прича се одвија на јако сув начин иако је једино вредно у филму глума, пре свега Портманове, иако ми је на моменте и таква глума деловала помало извештачено, али како и не би кад је вероватно тежила ка Оскару или макар номинацији. Велико разочарење од филма, пар пута сам се запитао колико има до краја, једва сам чекао крај. Што се тиче самога убиства, Кенедија је убила ЦИА по налогу Ротшилда, јер је Кенеди био једини председник који је хтео избацити Федералне резерве и вратити овлашћење штампања новца трезору односно самој држави (ништа ново за ЦИА, јер су ионако продужена рука Ротшилда као и медији и малтене све остало у САД-у). Такође, он је често причао о ономе што су данас медији направили као нешто што није тачно (називајући то теоријама завере), а што је заправо тачно, а то су групације које заправо контролишу свет и данас се то најевидентније може видети...али не у школским књигама, новинама, ТВ-у...него отвореним очима, иако ће неки увек гледати затвореним очима.
Оцена 5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2017, 1:42   #11294
zerohn
Član
 
Član od: 1.5.2010.
Poruke: 175
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Contratiempo

Isti režiser i scenarista kao i za El cuerpo. Dvoje ljubavnika u saobraćajnoj nesreći ubijaju momka i pokušavaju da zataškaju svoj zločin. Napeto do samog kraja. Vrijedno gledanja.
zerohn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2017, 11:57   #11295
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Passengers (2016), http://www.imdb.com/title/tt1355644/



A spacecraft traveling to a distant colony planet and transporting thousands of people has a malfunction in its sleep chambers. As a result, two passengers are awakened 90 years early.

Prilično dobra SF priča, sviđa mi se. A tek onaj bazen

***************************

Collateral Beauty (2016), http://www.imdb.com/title/tt4682786/



Retreating from life after a tragedy, a man questions the universe by writing to Love, Time and Death. Receiving unexpected answers, he begins to see how these things interlock and how even loss can reveal moments of meaning and beauty.

Solidna drama pretočena u opuštajući film.

*****************************

Manchester by the Sea (2016), http://www.imdb.com/title/tt4034228/



A depressed uncle is asked to take care of his teenage nephew after the boy's father dies.

Još jedna solidna, mada previše depresivna drama.

******************************

Hacksaw Ridge (2016), http://www.imdb.com/title/tt2119532/



WWII American Army Medic Desmond T. Doss, who served during the Battle of Okinawa, refuses to kill people, and becomes the first man in American history to receive the Medal of Honor without firing a shot.

Iako ne volim ratne filmove, ova (anti-)ratna drama je jednostavno odlična, uz malo previše krvave scene borbi (da, znam da su borbe takve zaista, ali ipak...).
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2017, 12:09   #11296
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Maigret je britanska serija (filmova) o francuskom inspektoru Megreu, koga odlično igra Mr. Bin Ko voli starinski pristup kriminalističkim filmovima, ovo bi svakako trebao da pogleda.



Maigret Sets a Trap (2016), http://www.imdb.com/title/tt5012394/
Chief Inspector Jules Maigret hunts for a serial killer.

Maigret's Dead Man (2016), http://www.imdb.com/title/tt5017060/
Maigret plunges into the murky Parisian underworld.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2017, 12:54   #11297
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Brimstone (2016)
http://www.imdb.com/title/tt1895315/



Nema veze s mozgom da ovo bude vestern. Jedan od najodvratnijih filmova koje sam gledao. Pirsovu ulogu ne bih prihvatio ni za milijardu $. RP 18+
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Brimstone (2016) WEB-DL.x264-FGT.zip (25,4 KB, 4 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (15.3.2017 u 10:32)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Ekiman (19.3.2017)
Stara 15.3.2017, 13:43   #11298
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Without a Clue (1988)
http://www.imdb.com/title/tt0096454/



Dobar izbor glumaca za Šerloka i Votsona.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Without.a.Clue.1988.1080p.BluRay.x264.YIFY.zip (39,7 KB, 5 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2017, 15:34   #11299
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Johnson County War (2002)
http://www.imdb.com/title/tt0280264/



Obrada stare dobre teme pohlepe u Halmark produkciji. Simpatičan film, no niišta posebno.

Spoiler za Titl:
Adaptacija odličnog hrvatskog titla, rađenog za klip koja nije kao klip koji ja imam. Moj je mislim sa YouTube i nekako je skraćen. U nedostatku engleskog, dijalozi hr titla, ako su rađeni na sluh, dosta su improvizovani. Postoji jedino poljski titl ali za 2 CD-a, te je možda hr titl po njemu rađen. Film je dug, 2:55:34, pa molim svakoga ko primeti neslaganje titla i dijaloga na filmu da mi ukaže na to. Potrajaće neko vreme dok titl ne bude konačan.

P.S. Titl je, što se mene tiče, konačan. Na nekim linijama sam morao da improvizujem. Svaka sugestija za ispravku je dobrodošla.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Johnson County War (2002) DVDRip, mp4, 338 MB.zip (47,4 KB, 1 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (19.3.2017 u 11:11)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2017, 23:58   #11300
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Brimstone (2016)
http://www.imdb.com/title/tt1895315/



Nema veze s mozgom da ovo bude vestern. Jedan od najodvratnijih filmova koje sam gledao. Pirsovu ulogu ne bih prihvatio ni za milijardu $. RP 18+
Odlican film.
Po meni odlican vestern,misterija,drama.
Radnja filma prati mladu nemu devojku kada u njen grad dolazi misteriozni svestenik ciji motivi su nepriljatejski nastrojeni prema devojci i njenoj porodici.
Zadnjih 20 minuta ima dosta preterivanja i film je nekako vestacki produzen.Inace gluma i rezija su odlicni kao i glavni antagonista Gay Pirs, za kojeg generalno mislim da je potcenjen glumac.
Takodje za ljubitelje Game of Thrones ovde se u epizodnim ulogama javjaju John Snezni i Crvena Vestica.

7/10

Poslednja ispravka: Ekiman (20.3.2017 u 20:31)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
Mac4LiF (22.3.2017), Trosarinac (24.7.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com