Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2009, 23:14   #1
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Still Life 2




Siguran sam da se mnogi secaju jedne od najboljih avantura iz 2005 godine - Still Life a poneki cak i prvog dela iz 2003 - Post Mortem. Oni koji su i odigrali Still Life znaju da je na kraju ogroman cliffhanger i kunuli su developere i izdavace zato sto je Microids propao a Still Life 2 je imao sve sem svetle buducnosti. Da se cuda dogadjaju bili smo svedoci krajem 2007 kad se Microids digao iz mrtvih i najvavio, ni manje ni vise, vec Still Life 2. Malo ko je tad obracao paznju na to da igru NE pravi sam Microids vec su to poverili nepoznatom francuskom studiju GameCo Studios, koji do tad nije imao ni jednu igru za sobom (sad ima jednu, Mozart koji je izasao samo na francuskom a na engleskom verovatno nikad ni nece). A jos manje se primecivalo da ce igra biti u full 3D.

I eto, posle skoro 2 godine pravljenja igre prvi put mozemo da vidimo sta su to GameCoasi zbrckali, igrajuci demo koji se pojavio pre nekoliko dana i koji se moze skinuti, recimo, ODAVDE (1.1GB). Pre utisaka iz demoa par reci o zapletu iz prethodnih igara, cisto da bude jasnije onima iz zadnje klupe koji ne paze na casu.

U Post Moretmu vodite Gusa Macphersona, detektiva iz 20ih godina proslog veka, koji se iz Njujorka seli u Pariz i tamo zapocinje karijeru umetnika. Nedugo po dolasku, kod njega stize jedna mlada zena sa molbom (i gomilom kesa) da se pozabavi morbidnim i brutalnim ubistvom bracnog para kojima su odsecene glave. Najvece zamerke igraca su se odnosile na mnogo dialoga (koji su btw nelinearni i umnogome odredjuju tok igre) i na premalo inventarskih zagonetki. Veca paznja javnosti za ovu igru se javlja tek dve godine posle izlaska tj 2005. kada se pojavio Still Life, duhovni nastavka Post Mortema (posle odigranog Still Lifea svi su pohrlili da odigraju i Post Mortem).

U Still Lifeu vodite mladjanu agenticu FBI, Victoriu McPherson, unuku, sad vec pokojnog Gusa. Viktorija radi na slucaju serijskog ubice koji ne ostavlja nikakve tragove pa istraga tapka u mestu a ona je zbog toga jako nesreca (ajde). Da bi se malo smirila i sabrala, za bozicne praznike odlazi kod tate na odmor. I dok se relaksira (i pece kolace) pretura po tavanu da joj prodje vreme. Tu nailazi na stare dnevnike svog dede Gusa iz kojih saznaje da je slucaj na kome je on radio pre 80 godina jako slican sa njenim slucajem. Pa se pita da li je moguce da isti ubica deluje vec toliko vremena. Naizmenicno vodeci Gusa u proslosti i Victorie u sadasnjosti, klupko price se polako odmotava i zavrsava se cuvenim krajem a la spanska serija. Taman kad Rosalinda treba da progleda pojavljuje se odjavna spica i mora da se ceka 24 sata da bi se videla sledeca epizoda...sa razlikom da je ovde bilo potrebno 4 godine da bi se videla sledeca epizoda. Still Life je kod igraca prosao vrlo dobro, a sem kraja, najvise zamerki je upuceno na racun zagonetki, koje variraju od ekstremno lakih do prakticno nemogucih (ko je spomenuo kolace). I jos samo da napomenem da obe igre obiluju (Post Mortem malo manje) mnostvom brutalnih scena, nasilja i besnog jezika, sto naravno nikako ne mozemo da uzmem za zlo.

I konacno dolazimo do glavne teme ove teme, Still Life 2. I ovog puta ste u cizmama Victorie koja se nalazi u Mejnu i pokusava da uhvati Ubicu sa Istocne obale. Naravno, nema nikakvih odredjenih tragova i opet tapka u mestu. Da stvari budu jos gore, pobrinula se Paloma Hernandez, TV voditeljka koja izvestava o serijskom ubici i omalovazava Victorin rad. Paloma je takodje lik nad kojim cete imati kontrolu u igri. Jedne veceri Paloma zove Victoriu i saopstava joj da ima neke tragove o ubici a za uzvrat trazi ekskluzivne informacije od FBI-ja. Naravno, Victoria odbija i spusta joj slusalica a bas u tom trenutku serijski ubica ulece u Palominu sobu i kidnapuje je. Odvodi je u neku napustenu kucu u sred sumetine i zatvara je u sobu dok on odlazi da obavi neka hitna posla da bi se kasnije pozabavio njome. Tu pocinje demo i na vama je da izbavite Palomu iz ruku ludaka.

Kao sto vec rekoh, SL2 je full 3D za razliku od svojih prethodnika i nije ga pravila ista ekipa. Ako pogledate slike (pogotovo drugu), lako se da zakljuciti da je grafika uzas. Ruzna, siromasna na detalje i animacije, senke su krezave, teksture isprane i zamucene, svetlo boze pomozi, broj poligona se moze nabrojati na prste, ukratko ispod svakih standarda za jednu avanturu iz 2009 godine. Posle ovog Cevill mi deluje kao nesto nestvarno. Prvi minus, idemo dalje.

Inventar = kukala im majka. Vecu glupost nisam video jos iz vremena kad je avanture pravio ko je stigao (jer je to bilo in). Desnim klikom prizivate inventar koji je podeljen na 16 kvadratica - polja. Svaki predmet koji pokupite zauzima odredjeni broj kvadratica (slicno kao u RPG igrama). Neki velik predmeti zauzimaju svih 16 polja (dusek i merdevine u demou), tako da ako imate nesto sa sobom, to nesto prvo morate da izbacite da bi ste oslobodili prostor. To bi jos i proslo da je predmete moguce baciti bilo gde ali to nije slucaj. Predmete je moguce ostavljati samo na za to odredjenim mestima (kontejner i ormar u demou). Mozda na prvi pogled ovo ne deluje kao losa ideja, ali kad pomislim koliko ce biti zongliranja i setkanja tamo vamo zbog ogranicenog inventara, vec pocinjem da smisljam psovke na racun GameCoovih mama i devojaka. Jos jedan minus.

Na neke druge tehnikalije nemam zamerki sem mozda na glas same Victorie, nekako je iritantno simpatican, vrlo upecatljiv. Zaboravih kako je zvucala u kecu ali mislim da nije isti.

Nastavak u sledecem postu zbog ogranicenja na 6500 karaktera...

Poslednja ispravka: Shlaymara (21.4.2009 u 0:00)
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Shlaymara na korisnoj poruci:
DeCoy (21.4.2009), Djordje Turjacanin (21.4.2009), Father Jape (3.5.2009), Ketchua (21.4.2009), LoshMeeBre (21.4.2009), Nergal (24.4.2009), Pjanovic (20.4.2009), RarMan (18.5.2010), snežana stanković (22.4.2009)
Stara 20.4.2009, 23:24   #2
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Still Life 2

Ali sve ovo nije nista u poredjenju sa atmosferom i dozivljajem. Sta bi ste vi uradili da vas neki manijak odvede bogu iza nogu, saopsti vam da ce vas unakaziti na spektakularan nacin i ostavi vas same u nekoj sobi? Mislim da bi uradili sve zivo samo da se odatle izbavite. A sta radi Paloma? Filozofira i prosipa glupave komentare. Glasom nafurane plavuse kad joj ponudite da pomiluje zabu, komentarise da ni za zivu glavu nece dotaci izolovani gajtan da bi sprzila elektroniku zastitnog polja koje je sprecava da pobegne. A uz to je opustenija od Velje na saboru u Guci. Mora da je citala walkthrough pa zna da ce se izvuci. A tek serijski ubica. Covek koji zavlaci policiju i FBI kao od sale, ostavlja zarobljenicu samu u prostoriji u kojoj ima gomila predmeta koje moze iskoristiti za svasta. Recimo, ja bih pokupio zarac, natempirao se kod vrata i sacekao da manijak svrati. Kad bi usao imali bi jednu veliku brutalnu scenu i The End.

Da skratim, i onako sam ga vec posteno oduzio. Ne verujem da ce od ovoga ispasti nesto dobro, ali tako to obicno biva kad posao poveris nekome ko za to nije dorastao. Iskreno se nadam da ce na kraju od ovoga i ispasti nesto dobro ali cisto sumnjam.



Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Shlaymara na korisnoj poruci:
Dio37 (21.4.2009), Djordje Turjacanin (21.4.2009), ezenkiel (21.4.2009), Ketchua (21.4.2009), LoshMeeBre (21.4.2009), Morava (21.4.2009), Pjanovic (20.4.2009), snežana stanković (22.4.2009), zdenkosilk47lvl (24.4.2009)
Stara 20.4.2009, 23:26   #3
zdenkosilk47lvl
Novi član
 
Član od: 20.4.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

Still life je odlicna igrica ...jeste da je teska...ali sam je svejedno presao....jel se zna kad izlazi drugi deo?? ili je vec izasao?
zdenkosilk47lvl je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 23:37   #4
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Still Life 2

Zaboravih da kazem
Igra bi trebalo da izadje sad u aprilu mada je na nekim mestima datum jos neodredjeniji i stoji Q2.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 23:50   #5
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Still Life 2

Mda, i meni je utisak bio malo bljutav posle par minuta demoa.
Ali kapiram da cu je sigurno odgledati.

Ovo za ograniceni inventar je .
Znaci imam jedan predmet u inventaru, zauzima jedan kvadrat, i hocu dusek da pokupim, al nema mesta .
No, mislim da cu odigrati full igru, cisto zbog price...

Btw, ja sam prvo igrao Post Mortem, pa onda Still Life .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 23:59   #6
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Still Life 2

Citat:
Nikola Milosavljevic kaže: Pregled poruke
auuuuuuuu ove fotke zaista izgledaju krajnje zabrinjavajuce!!!
A ovo je slika sa sajt, propaganda bre A da ne pricam da je rezolucija zakucana za 1024x768.
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	copyrighter_Exterieur.jpg
Viđeno:	108 puta
Veličina:	71,5 KB
ID:	28499

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke

No, mislim da cu odigrati full igru, cisto zbog price...
Verujem da ce je 99% ljudi odigrati samo zbog price.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 0:08   #7
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Still Life 2

Kolega Shlaye, hvala na detaljnom cinicno-razocaranom raportu.

Na stranu grafika... I glup inventar (zasto ljudi poslednjih godina insistiraju na cross-breed igrama?)... I kretenski propusti... I moja alergija na nove igre sa vodjenjem vise likova...

Kada sam odigrao Still Life, rekao sam sebi da iz inata necu odigrati drugi deo, upravo zbog bezobraznog cliffhangera na kraju.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 23:43   #8
Nikola Milosavljevic
Član
 
Član od: 31.10.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 317
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Nikola Milosavljevic Slanje poruke preko Skypea korisniku Nikola Milosavljevic
Određen forumom Re: Still Life 2

auuuuuuuu ove fotke zaista izgledaju krajnje zabrinjavajuce!!!
Nikola Milosavljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2009, 22:14   #9
kalikali
Član
 
Član od: 18.3.2008.
Poruke: 97
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

ja cekao i docekao ali uzalud
instaliram igricu sve kako treba i kad je pokrenem ekran mi se zacrni i nista se ne desava
ostavim ja to tako neko vreme ali se nista ne desava samo crnilo
u cemu moze da budde problem
probao sam vise puta ali uvek isto CRNILO
da napomenem da mi konfa podrzava i jace igice od ove i drajveri su zadnja verzija
kalikali je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2009, 22:22   #10
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Still Life 2

Losa verzija igre ?
Bem li ga...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2009, 23:23   #11
Pinball Wizard
Član
 
Član od: 18.4.2006.
Poruke: 181
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

"instaliram igricu sve kako treba i kad je pokrenem ekran mi se zacrni i nista se ne desava "

Problem je u losem kreku, od cega pati i dosta ulicne omladine Bronksa ,salu na stranu,imas drugu verziju kreka koju mozes da skines sa neta, koja ispravlja upravo taj black screen problem.

Zavrsio danas igru.Sve u svemu razocarenje.
Ocajna grafika i animacija likova, texture koje izgledaju kao nesto sto izadje iz mene nakon previse pica, idiotski inventar...

Dobre strane igre su: sasvim solidni sinematici, zavrsava se prica iz prvog dela sto je verovatno i jedini razlog zasto treba odigrati ovu igru,i hmmmm....pa glavna prica nije toliko losa...
Pinball Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2009, 16:35   #12
MarkoNI
Veteran
 
Član od: 30.7.2007.
Poruke: 580
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 68 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

ja am zaj*bo više da igram jer karakter mi uspori pa kad trči kao u "slow-motion" a na kraju se sve pokopa, pa da bi se vratilo u normalu moram da izađem iz igre pa da pokrenem igru ponovo... i tako na svakih 15min. A pored toga bagovalo se negde vrata neće da mi se otvore da izađem, zatim karakter mi nestaje i gubi texturu... ja uzmem deinstaliram i bacim disk, džabe ga nareza
MarkoNI je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 3:26   #13
Mikica86
Član
 
Član od: 9.10.2008.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 423
Zahvalnice: 120
Zahvaljeno 103 puta na 68 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

Ja sam skinuo demo dvojke, i nazalost, stvarno je katastrofa...
Kec je stvarno odlican, dok ova dvojka ima ocajnu grafiku, koja je zakucana na 1024x768, ali to i nije najstrasnije, prica nije nista bolja, a da ne komentarisem dijaloge , stvarno ne znam kako su dosli do ovako loseg proizvoda, nabavicu i full verziju, cim se pojavi, mada po ovome mislim da cu napraviti veliku gresku, posto male su sanse da je iole bolje u kasnijem toku igre. Kec je stvarno bio zakon.
Daj bože da je jos vise odloze i barem ispeglaju te bagove, ili nek prerade celu igru...
I da svaka cast Shalymara-i, i ja bi se pritajio sa zaracem, sacekao, i the end, brutallity !!!
Mikica86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2009, 13:42   #14
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

Glavni razlog sto cu odigrati ovu igru je da vidim misterioznog ubicu iz keca i da proverim da li su moje predpostavke o tome koje on tacne...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2009, 18:12   #15
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

Svakojake predmete sam imao u inventaru u zadnjih 20 godina koliko igram video igre... Bilo je tu i bičeva, bicikala, ogromnih štapova sa šakama na vrhu, majmuna (živih), ali MADRAC sam držao po prvi put. Gde to ovoj curu stane?

Utisci? Razočaran sam, šta drugo reći.

- Grafika slaba, daleko ispod prethodnika (to što je 3D, mačku o rep). I zaključana na 1024x768 pa (na mom monitoru) izgleda još gore. Možda će to zakrpiti do izlaska konačne verzije.

- Ovo što sam od priče video deluje krajnje tupavo. Shlaymara je napisao u čemu su problemi da se ne ponavljam.

- Voice acting mi je sumnjiv, ali rano je reći. Igraću je, u svakom slučaju, ali se plašim najgoreg.

Ovo mi dođe kao da neka B grupa pravi filmski nastavak odličnog trilera. Original (Misterija X)je, recimo, režirao Martin Skorseze, glavnu junakinju je glumila Nikol Kidman, njenog oca Entoni Hopkins a njenog šefa Morgan Frimen. Postigao je veliki uspeh, sjajne kritike, mnoge nagrade.

I onda studio proda pravo na snimanje nastavka nekom desetom. Snima se Misterija X2. Režiser je sada Uve Bol. Agenticu igra Kristina Loken, oca glumi Stiven Sigal (biće i tuče, ali samo krupni kadrovi) a šefa Majkl Dudikof. Pa ko voli, neka navali!


Citat:
Red Wing kaže: Pregled poruke
Glavni razlog sto cu odigrati ovu igru je da vidim misterioznog ubicu iz keca i da proverim da li su moje predpostavke o tome koje on tacne...
To "objašnjenje" o ubici ne mora ovde biti smisleno, pošto igru ne radi isti tim i očito se ne drže okvira koji je postavila prethodna igra.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nergal na korisnoj poruci:
Pjanovic (24.4.2009)
Stara 8.5.2009, 10:37   #16
The X Factor
Član
 
Član od: 1.2.2006.
Poruke: 46
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

Citat:
Mikica86 kaže: Pregled poruke
Kec je stvarno odlican, dok ova dvojka ima ocajnu grafiku, koja je zakucana na 1024x768
Zar je kec imao bolju grafiku? Meni je, doduse, monitor 17-ica, pa mi ovo sasvim dovoljno. A i rezolucija mi nikad nije razlog da ne odigram avanturu.
The X Factor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2009, 15:45   #17
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Still Life 2

Grafika je najmanji problem kod ovakvih igara
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2009, 20:19   #18
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

odigro sam prvi deo...odusevio sam se kao i vi...malopre sam instalirao demo...grafika je uzas...ali nije vazno,mislim da su pogresili sa 3d pristupom...nzm za vas,ali nakon zavrsetka demoa imao sam zelju da igram jos...interesantno...naravno odigracu full kad izadje...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2009, 18:32   #19
paulvandyk68
Banned
 
Član od: 21.9.2007.
Lokacija: Zrenjanin
Poruke: 1.974
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 353 puta na 278 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku paulvandyk68
Određen forumom Re: Still Life 2

Kada stize igra na trziste? Dali ima neko informaciju?
paulvandyk68 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2009, 20:52   #20
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Still Life 2

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
Ovo mi dođe kao da neka B grupa pravi filmski nastavak odličnog trilera.
Tu si u pravu. Budzet je bio "saka rize", mada mi nije jasno zasto su insistirali na 3D kad je 2D jednostavnije i jeftinije napraviti (barem ja tako mislim).
Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
To "objašnjenje" o ubici ne mora ovde biti smisleno, pošto igru ne radi isti tim i očito se ne drže okvira koji je postavila prethodna igra.
Ako je verovati jednoj zeni koja je odigrala nemacku verziju igre (a postovi su joj vrlo dobri i u sitna crevca je opisala SL2) onda nema bojazni da ce prica biti losa. Po njoj, prica je odlicna i novi autori su uspesno "povezali" desavanja iz prethodnih igara i lepo spakovali u novu pricu, stavise, prica je (opet napominjem, po njoj) jedina svetla tacka u celoj igri.

Citat:
paulvandyk68 kaže: Pregled poruke
Kada stize igra na trziste? Dali ima neko informaciju?
Pise ti u postu #10, ali evo jos jednom. Igra je trebalo da izadje pre par dana ali je odlozena za jun (kao download) tj august kao box. Ali neki ljudi, koji su igru "narucili" sa sajtova za tu namenu, dobili su obavestenje da ce igru dobiti tek u novembru (sto znaci da tek tad i izlazi).
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shlaymara na korisnoj poruci:
Nergal (27.4.2009)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, opis igre, still life, still life 2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Half Life 2 Smoke Akcione igre 972 29.4.2020 19:00
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Still Life reljaz Avanturističke igre 78 29.12.2011 19:20
Next Life ezenkiel Avanturističke igre 10 21.3.2009 19:53
Half Life Priča grdja O igrama uopšte 23 20.5.2008 18:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com