Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.4.2011, 13:44   #10781
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

ako imate zivaca procitajte ceo post.

covek im je objasnio neke stvari http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/1951407952

a inace ja ne planiram da prekinem.
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.4.2011, 13:51   #10782
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa to bi pre došlo spontano. Ja osećam da mi se to vreme bliži. Ali opet... desi se da ne upalim wow po ceo dan, nekad čak i 5-6 dana. Desi se i da ceo dan igram. Ono što najviše radim u poslednje vreme je jednostavno majanje po svetu, arheologija usput i... to je to pored dayli dungeona. Bg nisam odigrao iihaha... poodavno. U TB sam išao prekjuče posle dva meseca... jbg, zasiti se čovek. U stvari ne bih ni produžio ovih trenutnih dva meseca da nije bilo nekih okolnosti.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2011, 11:49   #10783
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.163
Zahvalnice: 2.081
Zahvaljeno 4.922 puta na 2.858 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Nadam se da će ga prebaciti u free to play uskoro, makar prodavali premium ajteme u ingame shopovima ko što rade ostali f2p mmorpg-ovi.

Poslednja ispravka: DeCoy (24.4.2011 u 20:27)
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 2:45   #10784
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Nadam se da će ga prebaciti u free to play uskoro, makar prodavali premium ajteme u ingame shopovima ko što rade ostali f2p mmorpg-ovi.
Ozbiljno?
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 10:46   #10785
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

da, i ja se nadam. cata nema atmosferu uopste, ne znam da li umisljam, ali najlepse mi je bilo dok sam questovao u TBC-u.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2011, 11:15   #10786
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Vec je bila rasprava... igra verovatno nece preci u free2play...
Zashto bi se neko odrekao skoro milijardu dolara godishnjeg profita, zato shto se nekolicini igracha ne svidja neshto u igri?!
Kao i uvek, ljudi su se nauchili i zasitili, pa misle da je ono pre bilo bolje, a zapravo i nije... bilo je samo drugachije, i ono shto je bitno, bilo je novo!
Chinjenica je da je dosta toga sada olakshano, ali da se tek sada pojavila ova igra, i da ste tek sada krenuli da igrate, bilo bi vam veoma interesantno...
Svi kukaju kako im nedostaje s1/2/3, a ono bilo neizbalansirano za plakanje... ali je bio nov koncept, pa je ljudima tada bilo interesantno, a onda su se vec navikli...
Svi kukaju za vanilom kako je tada sve bilo teze i ovo i ono... nije bilo mnogo teze, kolko je bilo mnogo vishe vremenski konzumirajuce (besomuchno grindanje reputacije sa AD, da bi uopshte mogao da udjesh u naxx, isto takvo grindanje raidova i retardiranih questova da bi dobio aq gear delove, same thing za mc...).
Istina je da su pravili gomilu glupih i prelakih stvari (tipa KZ, wotlk naxx(znatno uproshceni encounteri), ToC...), ali uglavnom su stvari bile podjednako teshke i interesantne/kompleksne kao u vanili...
I ne moze se porediti to, na osnovu toga shto je sada guildama potrebno da ochiste sve na hc nedelju dana, a tada im je trebalo mesec dana...
Jednostavno sada imaju mnogo vishe resursa, znanja, iskustva, prakse, uigranosti, da bi bili u stanju da odrade to...
Inache... chinjenice neke... Arena je ubila world pvp, instance queues su ubili socijalni deo WoWa, upoznavanje sa ljudima, komunikaciju i interakciju...pre si znao ko je kakva osoba, a sada se samo gleda ilvl i achi... No, ja (dok nisam prestao), i dalje sam vishe uzivao da igram sa ljudima koje znam, i da chekam i po 2 sata da dodju online, i onda lagano, za 2 sata uradimo hc, i u medjuvremenu se na VT odvalimo od smejanja, zezanja, namerno namestimo da ubiju maga, jer uzivamo da slushamo kako kmechi na Vt, itd... Niko ne brani ljudima da i dalje to rade i tako igraju... Jednostavno sve ono shto je WoW postao sada, je samo ostvarenje onoga shto je vecina igracha zelela, i sada radi to... jednostavno ljudi uvek teze konformizmu, i da na shto lakshi nachin budu shto uspesnjiji... mogao bih da navedem gomilu primera (iz wowa, naravno), koji su doveli do ove situacije sada, al me mrzi da kuckam atm... al poenta priche je 'trazili ste - igrajte!'.
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
miloshbg (30.4.2011)
Stara 26.4.2011, 12:10   #10787
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Nismo trazili,zato i ne igramo
Kao sto i sam vidis tema je umrtvljena,mnogi su igru prestali da igraju,a to sto igraca ima na wowu sve vise znaci samo da dolaze neki novi klinci....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 11:25   #10788
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

patch 4.1 live
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2011, 18:15   #10789
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
hitmanneverdead kaže: Pregled poruke
patch 4.1 live
Koji je kako to obicno biva po default pun gresaka.

Steta samo sto nisu malo vise boost dmg frost mage-u
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2011, 3:58   #10790
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Koji je kako to obicno biva po default pun gresaka.

Steta samo sto nisu malo vise boost dmg frost mage-u
Primetio sam kod sebe, a onda i na forumu da jako jako mnogo ljudi ima s*****e Arena timove. Ne radi queue, invite, disband, ne vide se imena clanova itd. Iko primetio nesto slicno?
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2011, 13:29   #10791
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Mr.Lukyas kaže: Pregled poruke
Primetio sam kod sebe, a onda i na forumu da jako jako mnogo ljudi ima s*****e Arena timove. Ne radi queue, invite, disband, ne vide se imena clanova itd. Iko primetio nesto slicno?
Meni se desava samo da dobijem dc u BG i to recimo svaki drugi BG dosta je bio nestabilan server.Neki addon isto baguje padne fps zbog njega , nisam siguran koji je addon upitanju mislim da je recount.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2011, 13:45   #10792
tanatossr
Novi član
 
Član od: 28.4.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Potrebna pomoc.
Skino sam Burning Crusade preko toga instalirao Wrath of the Lich king update sve patcheve i kad sam pokrenuo igricu krenuo je cataclysm da se downloaduje sacekm 24h skine se i to , uplatim nalog na blizzardu i krenem da igram medjutim stalno mi se nesto downloaduje dok igram jer to normalno???
malo me nervira jer guta dosta mb na telenoru.A wow sam skinuo preko wi-fi

btw wow je enUS pa sam podesio realmlist.wtf da se kaci na eu serveru.
Da nema to neke veze sto stalno downloaduje dok igram
tanatossr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2011, 15:40   #10793
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
tanatossr kaže: Pregled poruke
Potrebna pomoc.
Skino sam Burning Crusade preko toga instalirao Wrath of the Lich king update sve patcheve i kad sam pokrenuo igricu krenuo je cataclysm da se downloaduje sacekm 24h skine se i to , uplatim nalog na blizzardu i krenem da igram medjutim stalno mi se nesto downloaduje dok igram jer to normalno???
malo me nervira jer guta dosta mb na telenoru.A wow sam skinuo preko wi-fi

btw wow je enUS pa sam podesio realmlist.wtf da se kaci na eu serveru.
Da nema to neke veze sto stalno downloaduje dok igram
Koji je poslednji patch koji si skinuo? trenutno je 4.1 e sad ako si to skinuo onda ne znam sta je problem jer 2 ortaka iz guilda koji imaju us isto skinuli si su preko loadera patch i na kraju je ispalo da je na nemackom i konstantno skida neke patcheve...jos nisu sredili to tako ne znam.Jedino da opet repatchujes/installiras sve ali ako si na mb-ajte onda si u problemu
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kidja na korisnoj poruci:
tanatossr (28.4.2011)
Stara 28.4.2011, 16:04   #10794
tanatossr
Novi član
 
Član od: 28.4.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

e to je to i kod mene prebacilo na nemackom ali nesto sam izmenio i prebacio sam na eng...koj wow koristis jel enGB
tanatossr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2011, 17:06   #10795
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
tanatossr kaže: Pregled poruke
e to je to i kod mene prebacilo na nemackom ali nesto sam izmenio i prebacio sam na eng...koj wow koristis jel enGB
Da da ja koristim enGB i nisam imao nikakvih problema.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2011, 11:28   #10796
bursac vladimir
Član
 
Član od: 20.11.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Pozz redakciji i zelim dobar savet da resim ovaj problem sto me muci.Kada udem u wow sve likove vidim kao unknow cak i NCP likove,nemam laga da se zna odma,jos 1 stvar je to da kad udjem u bilo koji battleground uvek mi wow zakuca i dobijem diskonekt.Obrisao sam i chache folder ali ni to ne pomaze.Molim vas da mi pomognete ako mozete jer mi se WOW igra.Hvala unapred!
bursac vladimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2011, 13:45   #10797
Alexfun
Član
 
Član od: 11.8.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 32 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Da li izronio neki opipljiviji info o novom blizzard-ovom mmo projektu Titan (osim ovih standardnih glasina sto kruze).

Bilo bi nezdravo dobro da odrade na temi starcraft-a ali koliko sam cuo, rekli su da ce biti totalno nova tematika, koja nije vezana za njihove postojece brendove


Sorry sto postujem ovde ali je glupavo da otvaram novu temu na osnovu glasina
Alexfun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2011, 14:55   #10798
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
bursac vladimir kaže: Pregled poruke
Pozz redakciji i zelim dobar savet da resim ovaj problem sto me muci.Kada udem u wow sve likove vidim kao unknow cak i NCP likove,nemam laga da se zna odma,jos 1 stvar je to da kad udjem u bilo koji battleground uvek mi wow zakuca i dobijem diskonekt.Obrisao sam i chache folder ali ni to ne pomaze.Molim vas da mi pomognete ako mozete jer mi se WOW igra.Hvala unapred!
Da li si probao bez addons ? jer se javlja isti problem?
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2011, 23:51   #10799
bursac vladimir
Član
 
Član od: 20.11.2009.
Poruke: 65
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Da li si probao bez addons ? jer se javlja isti problem?
probao sam ali i dalje je pravilo problem ,ne znam dal moze server da pravi takve probleme jer GM nista ne govori
bursac vladimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2011, 0:09   #10800
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
bursac vladimir kaže: Pregled poruke
probao sam ali i dalje je pravilo problem ,ne znam dal moze server da pravi takve probleme jer GM nista ne govori
Jbg jedino ti ostaje da uradis repair.Neverujem da je do servera to...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com