Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.9.2012, 0:48   #9321
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Onda ga koristis pogresno
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 2:11   #9322
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Hvala za odgovor oko klana.

Zasto je bio uklonjen Kv-5 iz radnje?Razmisljao sam da ga kupim ali tek kada videh da ga nema smorih se tesko.A onaj IS6 je uzasan krs,to cujem svugde i po celom internetu i jutjubetu.

Koliko razumeh taj kv5 je jos gori od kv4 jedino sto ima vise helta i ima vece slabe tacke.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 8:13   #9323
Sablast
Član
 
Član od: 3.11.2009.
Lokacija: Kuzmin
Poruke: 44
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

lik Zihail
preporuka
stavite ga na ignore pre nego li ga sretnete
Sablast je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 9:05   #9324
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ne bi verovao kako IS-6 dinguje, pa ako znas da ga igras valjano daleko je od djubreta... jedino sto ima 175mm penetraciju, sto je malo za tier VIII... Istu imaju i Type 59 i SPershing ali oni su ipak mediumi...

Ja imam T34, za samo jednu noc kad sam ga uzeo sam skupio 1.7 miliona i kupio mu sve module... Patio sam se da uzmem IS-3, sad i na njemu imam sve module + dodatni milion kredita... Nije normalno kako zaradjuje...

p.s. to sto kazu da je Lowe dosta precizniji od T34 nije tacno jer ti u praksi ne znaci mnogo zato sto sa T34 pogadjam lagano sve sto mi dodje u vidik, tkd.....
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 9:18   #9325
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
pRoskiLLz kaže: Pregled poruke
p.s. to sto kazu da je Lowe dosta precizniji od T34 nije tacno jer ti u praksi ne znaci mnogo zato sto sa T34 pogadjam lagano sve sto mi dodje u vidik, tkd.....
Lowe >> T34, samo što ovi što su T34 dobili za dž ga kuju u nebesa
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 9:23   #9326
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ja sam ga kupio... razmisljao sam dugo ali nisam snajperski tip pa nisam uz'o Lowe... ALI, kad god ga nadjem 1 na 1 negde, operem ga... ili mu se zabijem u stranu pa moze samo u kupolu da me gadja gde mi ne moze nista... Ako ne to, onda ga zapalim redovno tako sto ga cepam napred u menjac... ma milina... sto Lowe voli da pije, ne moze niko...

a sto je Lowe >> T34 ?
ako moze pojasnjenje, jer ja bas mislim suprotno (kad se radi o mom nacinu igranja)... nisi u pravu jer u mnogome zavisi od playstyle-a...

Poslednja ispravka: pRoskiLLz (25.9.2012 u 10:27) Razlog: pitanje za DeCoy-a
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 10:20   #9327
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da,tih 175pena zvuci jadno za tier 8 a IS-ovi inace imaju najjacu penetraciju od sovjeta.

Mene u mom KV3 ili IS-u Lowe uvek zvekne iz daljine kao neki TD,ne stignem ni da ga vidim.Dok kada jurisam ka njemu moze da se slika,prosto ti je milina da pucas u njega jer ga busis samo tako a i meta je ogromna pa mozes u pokretu da pucas na njega.

Kada vidim t34 znam da sam obrao bostan jer ih uglavnom srece kada smo okrenuti jedan ka drugom frontalno.

Gledam nesto,pa on ima 248 pena,ovo je nehumano!
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 10:25   #9328
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
Da,tih 175pena zvuci jadno za tier 8 a IS-ovi inace imaju najjacu penetraciju od sovjeta.

Mene u mom KV3 ili IS-u Lowe uvek zvekne iz daljine kao neki TD,ne stignem ni da ga vidim.Dok kada jurisam ka njemu moze da se slika,prosto ti je milina da pucas u njega jer ga busis samo tako a i meta je ogromna pa mozes u pokretu da pucas na njega.

Kada vidim t34 znam da sam obrao bostan jer ih uglavnom srece kada smo okrenuti jedan ka drugom frontalno.

Gledam nesto,pa on ima 248 pena,ovo je nehumano!
aj sto ima 248mm pen, nego sto ima 400 dmg-a, ako uzmes ventilaciju i rammer kao ja, reload ti je manji od 12 sekundi...

jedno pitanje: posto su podaci dati za tenk dati kada je posada na 100%, interesuje me da li su u to uracunati i onih bonus 10% sto dobijaju od commandera.

znaci, da li su to podaci za 100% (npr loader), pa tih dodatnih 10% tek treba da uracunamo ili je tih 10% vec uracunato u datu specifikaciju?
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 11:39   #9329
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
Da,tih 175pena zvuci jadno za tier 8 a IS-ovi inace imaju najjacu penetraciju od sovjeta.

Mene u mom KV3 ili IS-u Lowe uvek zvekne iz daljine kao neki TD,ne stignem ni da ga vidim.Dok kada jurisam ka njemu moze da se slika,prosto ti je milina da pucas u njega jer ga busis samo tako a i meta je ogromna pa mozes u pokretu da pucas na njega.

Kada vidim t34 znam da sam obrao bostan jer ih uglavnom srece kada smo okrenuti jedan ka drugom frontalno.

Gledam nesto,pa on ima 248 pena,ovo je nehumano!
Meni je ovo čudno, ja sa IS-om i T-44 baš teško probijam Lowe spreda, možda u proseku svaka treća granata prođe.
T34 jeste opasniji, ali bar njega bez većih problema probijam.


Citat:
pRoskiLLz kaže: Pregled poruke
... Patio sam se da uzmem IS-3, sad i na njemu imam sve module + dodatni milion kredita... Nije normalno kako zaradjuje...
IS-3 dobro zarađuje?!
Koliko dobro, imam ga otključanog, a imam ima i para pa me interesuje..



Što se tiče rasprave T34 vs Lowe, Lowe je bolji all around tenk, ali ako igrač kod T34-ke maksimalno iskorišćava kupolu, tenk postaje baš za*eban.
Takođe koliko znam Lowe ima malo povlašćeniji MM u odnosu na T34.

Poslednja ispravka: vetar. (25.9.2012 u 11:49)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 11:58   #9330
iarnautovic
Novi član
 
Član od: 29.3.2012.
Poruke: 25
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Da li moram sa kupljenim Lowe da kupim i posadu,ili mogu odmah da treniram posadu iz mog tigra?
iarnautovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 12:04   #9331
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Само да напоменем да суперпершинг нема 175 пен, него 170. И да, заебано је догфајтовати се са тигром двојком рецимо. Али, пробијаш викспотове на свим тенковима које срећеш, тако да ипак може. Међутим, ако си 1в1 рецимо са кинг тигром, а он уме да виглује, онда си наебо.
Са друге стране, ти дингујеш још царскије, а људи махом не знају викспотове. Оно, шта ја знам, ја сам више него задовољан тенком.

Е да, кад упоређујете пенетрацију ових премијума са осталима, имајте на уму да имају твикован ММ. Није исто Т-44 са 175 пенетрације и тајп.

Citat:
meni je ovo čudno, ja sa is-om i t-44 baš teško probijam lowe spreda, možda u proseku svaka treća granata prođe.
T34 jeste opasniji, ali bar njega bez većih problema probijam.
ИС нисам пикао годину дана, али са Т-44 пробијам лове баш, баш често и то без нишањења. Оно, једини хеви тог тира кога ћу да гађам са сто метара док возим и кад дингује да се чудим
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 12:18   #9332
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
ИС нисам пикао годину дана, али са Т-44 пробијам лове баш, баш често и то без нишањења. Оно, једини хеви тог тира кога ћу да гађам са сто метара док возим и кад дингује да се чудим
Sa T-44 sam toliko dingovao Lowe spreda, da sam skoro prestao da ga gađam spreda, a uvek ciljam što ravniji deo spreda, moram da proučim slabe tačke...mada realno mi Lowe nije problem, jedino to napucavanje spreda ..
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 12:22   #9333
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Немам појма, обратићу баш пажњу, мислим, не гађам га у слабе тачке, него офрље по шасији
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 12:25   #9334
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ne znam zasto pricati gluposti, Covek je pitao koji PREM tenk i svi dobro znate ako igrate + imate sve navedene tenkove DA je najbolji premium tenk(a sluzi samo za pravljenje para i mozda za trening posade+ premium tenkovi nisu tu u igri da bi bili nepobedivi i da naravno da su LOSIJI u odnosu na ostale osmice ako ih vozi imalo narmalan igrac) "LOWE" i ne zbunjujte ljude oko toga...

Dakle najbolji premium tenk je lowe posle njega ide sve ostalo pa kome se svidja kome ne nbt je, imam sve premium tenkove i preko 25k odigranih partija i vrlo dobro znam sta pricam. Nijedan tenk ppremium naravno nije izbalansiran kao lowe:top, oklop, mm... Tromi medo jeste ali kad jednom udjes u stos sa istim tromi medo postaje zaebani ebach
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 12:32   #9335
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

IS3 je odlican tenkic, ako dobro igras s njim on ce zaradjivati i kad gubis i to bez premiuma. IS, odlican takodje. T-44 onako, cesto bude zadnji u koloni pa nemoz skoro nista da probije.
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 12:34   #9336
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Теби баш не значи рецимо како лик воли да игра? Шта ако му се баш не свиђа плејстајл код ловеа? Оће ли се малтретирати са мучним грајндом? Зашто ако може да узме неки тенк који му одговара, а да опет млати паре, само 10% мање?
Пусти људе да препоручују, човек је питао и људи му одговарају. Ако је теби апсолутно небитно да ли ти се тенк за грајнд пара свиђа или не, не мора да значи да је и неком другом тако. Ја рецимо са ловеом не бих издржао пет партија за редом, док бих са тајпом могао двадесет, а да се не сморим. Ако то није битно, онда не знам шта је, јер за тих двадесет сам сигурно зарадио бар трипут више него са ловеових пет.
Наравно да ће свако да да различит савет, а лик ће да изабере оно што му звучи најприближније његовом трипу и то је управо оно што треба да уради.

И чему такав наступ уопште? Дај свој став, узеће се у обзир, али немој да намећеш свој угао гледања свима, није то поента форума. И још на такав начин...

И још нешто - нико није рекао да лове није најбољи зарађивач, али то није једино битно и све време људи причају о томе, јер је у томе поента, а не у математизирању сабраних особина тенкова да се добије најбољи скор.
Citat:
pa kome se svidja kome ne nbt je
Човек пита јер хоће да КУПИ. Дакле, не пита дискусије ради. Да је дискусије ради и да је математизирање у питању, лако би сви дали глас ловеу. Али ако човек хоће да КУПИ премијум тенк, не мислиш ли да ''коме се свиђа коме не'' прелази у један од најбитнијих аспеката при одлуци?
ЈАКО је битно да ти при млаћењу пара имаш и сатисфакцију у гејмплеју, а не да ти то буде само посао који мрзиш.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
pRoskiLLz (25.9.2012)
Stara 25.9.2012, 12:35   #9337
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
iarnautovic kaže: Pregled poruke
Da li moram sa kupljenim Lowe da kupim i posadu,ili mogu odmah da treniram posadu iz mog tigra?
Možeš da ih pretreniraš, gube isto kao i kad prebacuješ na bilo koji drugi nemački heavy tank.

Ja kad sam uzeo Lowe nisam mogao da ga smislim a još i posada nije bila na 100%, samo sam sa Type-om igrao. Kad su za Type promenili MM prešao sam na Lowe i nakon 50-ak odigranih partija legao mi je k`o budali šamar.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 12:42   #9338
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Да, тајп уме да смори, бар је мене сморио јер је тромо говедо. Мада из туђих искустава чујем да се људи не сморе и после иљаду партија.
Ал добро, сад су му вратили ММ ако ништа друго.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 13:16   #9339
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
Теби баш не значи рецимо како лик воли да игра? Шта ако му се баш не свиђа плејстајл код ловеа? Оће ли се малтретирати са мучним грајндом? Зашто ако може да узме неки тенк који му одговара, а да опет млати паре, само 10% мање?
Пусти људе да препоручују, човек је питао и људи му одговарају. Ако је теби апсолутно небитно да ли ти се тенк за грајнд пара свиђа или не, не мора да значи да је и неком другом тако. Ја рецимо са ловеом не бих издржао пет партија за редом, док бих са тајпом могао двадесет, а да се не сморим. Ако то није битно, онда не знам шта је, јер за тих двадесет сам сигурно зарадио бар трипут више него са ловеових пет.
Наравно да ће свако да да различит савет, а лик ће да изабере оно што му звучи најприближније његовом трипу и то је управо оно што треба да уради.

И чему такав наступ уопште? Дај свој став, узеће се у обзир, али немој да намећеш свој угао гледања свима, није то поента форума. И још на такав начин...

И још нешто - нико није рекао да лове није најбољи зарађивач, али то није једино битно и све време људи причају о томе, јер је у томе поента, а не у математизирању сабраних особина тенкова да се добије најбољи скор.

Човек пита јер хоће да КУПИ. Дакле, не пита дискусије ради. Да је дискусије ради и да је математизирање у питању, лако би сви дали глас ловеу. Али ако човек хоће да КУПИ премијум тенк, не мислиш ли да ''коме се свиђа коме не'' прелази у један од најбитнијих аспеката при одлуци?
ЈАКО је битно да ти при млаћењу пара имаш и сатисфакцију у гејмплеју, а не да ти то буде само посао који мрзиш.
Neznam kako lik igra i ne zanima me, nikome nisam rekao da ne moze da preporucuje vec da se mane corava posla i da kupi jedini prem tenk koji vredi tih 43 i nesto lesnika, sto se tice svidjanja nekog tenka nijedan premium tenk mi se ne svidja igram sa njima samo iz razloga odrzavanja garaze i kupovine novih tenkova i glupiranje sa modulima i to je JEDINA!!! namena prem tenkova niti su dobri niti zanimljivi za igranje, ALI evo ponavljam se ponovo najbolji omer cena/kvalitet je tenk Lowe i kazem ti jos jednom imam sve prem tenkove i znam sta ti pricam... Tajp je s***** ima svojih trenutaka i sad ali ALI... T34 ima onu mrcinu od topa i zna da oshine ali treba pre svake partije neko da sipa vodu za tobom kad krenes u bitku.. SP odlican tenk zaradjuje dosta manje para od lowe ali vrlo, vrlo zanimljiv tenk evo danas sam ostao sam sa njim protiv t-29 i e-75 i nisu znali gde da gadjaju i pobijem... KV-5 nema ga u prodaji.... IS-6 uzasan tenk ne uzimati u obzir... Tajp 62 i DMax, dakle tajp 62 urcina od tenka, a Dmax odlican za igranje... ako sam zaboravio neki, aa pa da Lowe Najbolji Premium Tenk jer ko sto ti rece stil igre je bitan...

Covek nek izabere sam mrzi me da razglabam zasto je tajp dobar ili lowe ili SP, ali eto moje misljenje je poznato
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 13:23   #9340
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
IS-3 dobro zarađuje?!
Koliko dobro, imam ga otključanog, a imam ima i para pa me interesuje..
mislio sam na T34... (;
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com