Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.4.2007, 1:59   #1
pop1
Novi član
 
Član od: 18.4.2007.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Servis PS2 lose iskustvo u Beosoftu

Elem evo vam saveta kako da ne nastradate kao ja.
Dobio sam od brata konzolu koja je bukvalno radila 10 sati ali je zato stajala jedno 3 godine. Igre je cas ucitavala a cas ne, mada od 200 igara nikad nije bilo pravila kada ce ucitati, jednom recju mucenje. Neupucen odem u servis
Beosoft, prime konzolu, kazu da je to ciscenje, i da dodjem sutra po nju.
Sledeceg dana stvarno kazu gotova, odnesem im 900 dinara i odem sretan kuci. Ali opet sve isto kao da nista nisu dirali. Posto je bio vikend odnesem im konzolu u ponedeljak i dosta igara misleci da sve to lepo probaju. Oni kao da su znali da cu se vratiti, unapred se izvinjavaju i kazu da dodjem sutra po konzolu. Opet eto mene sutra, kazu sve je u redi i ja stigoh kuci i sedoh da probam. Prvu koju sam stavio radi, sledeca radi e posle ove druge nece ni jedna, tri sata sam ubacivao diskove i nista. Pozovem opet servis ljut ko ris, oni kazu izvinite dodjite po vase pare. Odem po novac i odnesem konzolu u Tehnoland i oni me posle tri dana obaveste da mi je u konzoli laser od nekog drugog modela konzole koji uopste ne pripada tu. I eto tako ode 60 eura za laser, a moj laser verovatno ispravan i ociscen Beosoft uvali nekom drugom. Tako ljudi da znate u Beosoft ni za zivu glavu da vas ne bi ovo zadesilo.
pop1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dobar servis racunara absonic Kvarovi 12 10.1.2007 1:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com