Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.1.2012, 19:43   #3441
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Romantic: Ukoliko ne želiš da čitaš tuđe mišljenje ili viđenje nekog filma koje je drugačije od tvog, onda nemoj ni postovati. Svako ima mogućnost da iznese svoje impresije o filmu, različita stanovišta će samo obogatiti temu.

I ubuduće se uzdrži od vulgarnosti i spama u postovima, niko nije dužan da čita kilometarske postove kojima očigledno samo ti vidiš svrhu.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Wolverine (25.1.2012)
Stara 18.1.2012, 19:57   #3442
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Mogu li ja da normalno postavljam filmove u temi namenjenoj za to, a da se ne nadje neko ko ce da citira svaki deo posta koji napisem i da me kritikuje kada se moje vidjenje filma ne poklapa sa njegovim?...i moram jos da se pravdam zasto sam odgledao nesto, zasto mi se svidja to, ma kako da se to meni ne svidi, jer to je klasik, to mora biti bolje od filma iz novog doba i slicne stvari...nije u redu vise, stvarno...
Ako kojim slucajem mislis na moj post, opusteno druze. Ti imas svoje mišljenje i argumente, ja svoje. Niko ne moze doslovno dokazati da je neko iznio tacne stavke te se muzika, filmovi, odjeca i slicno svrstavaju u stvar ukusa jer sto je nekome super, drugoj osobi nije.

Postoje neke fatalne rupe u odredjemnim filmovima koje vecina prepozna pa se film okarakterise kao losim, ili neki odlicni odlomci filma gdje se film okarakterise kao dobar ali se u vecini radi o subjektivnosti.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2012, 19:59   #3443
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Ne baš. Ferris Bueller's Day Off je gotovo definisao ovu vrstu komedija, i tada kad je film izašao to nisu bili klišei. Sve tinejdžerske komedije koje su izlazile kasnije su krale po malo od Ferris Buellera, odatle i osećaj klišea.
Nisam ni sumnjao da je tako. Čak sam i hteo da napišem da verujem da je tako ali me mrzelo da dužim.

Citat:
Nash Knight kaže:
I odakle ti ovo romantična??
Glavni lik ima devojku. Šalim se naravno, istina je da nisam baš preterano mislio dok sam pisao. Sad kad već pitaš, pa razmislim o tome, vidim da baš i nema osnova za taj epitet.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2012, 20:00   #3444
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
iris kaže: Pregled poruke
@romantic: Ukoliko ne želiš da čitaš tuđe mišljenje ili viđenje nekog filma koje je drugačije od tvog, onda nemoj ni postovati. Svako ima mogućnost da iznese svoje impresije o filmu, različita stanovišta će samo obogatiti temu.

I ubuduće se uzdrži od vulgarnosti i spama u postovima, niko nije dužan da čita kilometarske postove kojima očigledno samo ti vidiš svrhu.
У праву си, али ко ће после да се усуди да пише СВОЈ доживљај филма, када га неко извређа јер се не слаже са његовом оценом (Подругљиво "једва чекам твоје описе" итд). ? Може све то мало мекше.

А поготово је лоше прављење неке поделе на елиту од 10% која гледа смарт филмове и на 90% глупавих људи.
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Miki1987 na korisnoj poruci:
acaf (19.1.2012), player1 (18.1.2012), Romantic (12.2.2014), zvjer (18.1.2012)
Stara 18.1.2012, 20:04   #3445
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Ako kojim slucajem mislis na moj post, opusteno druze.
Skoro da sam ubedjen da ne misli na tebe. Jedan sam od retkih koji ima razumevanja za Romantika, decko kako nesto napise, odmah krene iscudjavanje, sprdnja, neretko i uvrede na njegov racun, sa lajkovima koji pljuste na sve strane! Naravno, sve to tolerisu moderatori. Zato razumem da ce da ga pogoditi i misljenje koje je skroz na mestu.

Od filmova koje je pominjao Romantik a koje sam gledao, gotovo da se ni sa jednim njegovim misljenjem ne bih slozio. Ali kad krenu da ga prozivaju oni sa kojima bih se nacelno slozio, ne mogu da ne budem na njegovoj strani..
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku zvjer na korisnoj poruci:
dacajak (18.1.2012), Doomche (18.1.2012), Oggy (18.1.2012)
Stara 18.1.2012, 20:29   #3446
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Miki1987
Ovo sad sto si rekao se toliko odnosi na mene da si slobodno mogao da mi direktno uputis. Kao prvo apsolutno sam siguran da nikog nisam vredjao, ni u jednom trenutku nikog nisam nazvao ni glupim i inferiornim niti bilo sta drugo. Rekao sam mu da je fascinantan i ostajem pri tome, njegove opise volim da citam jer mi pruzaju drugi pogled na film. Opet ponavljam ni u jednom trenutku nikog nisam vredjao, samo sam izneo svoje kontra argumente i svoje misljenje na koje imam pravo, to sto se dosta ljudi slozilo sa mnom to nije moja krivica.

Ako neko moze da pretpostavi da ce se neko rugati njegovom misljenju ili ga vredjati najpametnije je da to misljenje ni ne iznosi, koliko je puta svako od nas hteo nesto da kaze pa je shvatio da je glupo pa je precutao, isto tako i sa utiskom o filmovima. Postoje posledice za lupanje gluposti i tako je uvek bilo.

A cela ova situacija mi dovodi u secanje drugu situaciju, neko kaze za neki trenutni megahit da je djubre u generalnoj populaciji i svi odmah na njega pa kako, pa ovo, pa ono to je ovo 10% i 90%, ja se bar nadam da je ovih 10% ovde na forumu u vecini. Tako sam ja naprimer van odredjenog kruga ljudi uopste prestao da pominjem filmove, jednostavno nema poente, shvatio sam da moje misljenje nicemu nece doprineti pa sam ga precutao, ljudi u ovo vreme fejsbuka i interneta misle da misljenje svima treba da se deli i da se paradira njime ali nije tako, ako znas da nece koristiti i da ces na sebe navuci negativne komentare, jednostavno nemoj da iskazujes isto misljenje.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Equilibrium na korisnoj poruci:
Belfegor (18.1.2012)
Stara 18.1.2012, 20:33   #3447
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Онда те нисам разумео, мени је деловало саркастично.
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2012, 20:42   #3448
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Da, to sto rece Miki1987 i hvala Zvjer... (Jonathan nisam mislio na tebe uopste, tvoje misljenje postujem)
Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
ljudi u ovo vreme fejsbuka i interneta misle da misljenje svima treba da se deli i da se paradira njime ali nije tako,
Ja sam svoj profil na FB-u pre 3 godine deaktivirao, internet koristim pomalo, a nemam ni jedan uredjaj tipa IPod, IPhone i ne igram video igre (kao pre 4 godine) niti sta slicno...tako da se ne mogu nazvati covekom koji je rob tehnologiji i time se ponosim, vec najvise volim da gledam filmove.
Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
ako znas da nece koristiti i da ces na sebe navuci negativne komentare, jednostavno nemoj da iskazujes isto misljenje.
Ovo je nemoguce, jer bi znacilo da se plasim da iskazem ono sto mislim zbog nekoga, makar o filmu...? Ne ortak, to zvuci opasno...ionako se mnogo desava kroz cenzuru sa internetom, jos samo ovo...pa gde onda sloboda ide...
Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
pogotovo nemoj da poredis ova moderna CGI gowna sa vrhunskim klasicnim delima kinematografije
I ovo su moderatori ostavili, jer je to kultura, ali si izbrisali moj post, to je vazno...i onda secam se kada sam napisao sr**e, nesto u vezi GTA V i naravno izbrisali su. SK mobing...
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2012, 20:48   #3449
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
.I ovo su moderatori ostavili, jer je to kultura, ali si izbrisali moj post, to je vazno...i onda secam se kada sam napisao sr**e, nesto u vezi GTA V i naravno izbrisali su. SK mobing...
To je bio propust, i sada je ispravljen. I iznosenje misljenja da je film sr..., koliko god bilo pogresno je dijametralno suprotno od vredjanja drugih osoba na ovom forumu, sto si ti uradio. Iznosenje licnog misljenja je dozvoljeno na forumu, vredjanje nije!

Citat:
Miki1987 kaže: Pregled poruke
А поготово је лоше прављење неке поделе на елиту од 10% која гледа смарт филмове и на 90% глупавих људи.
Mislim da je Belfegor aludirao na cinjenicu da, dok se odredjen procenat ljudi opire trendu filmske industrije u Americi, velika vecina ga zdusno prihvata, i da postovi u ovoj temi oslikavaju taj odnos... ne da su oni koji uzivaju u Holivudskim naslovima glupi - oni jednostavno odrazavaju mainstream.

Na primer, u ovoj temi necemo videti da se se ljudi na prvu loptu odusevljavaju filmovima koji sa lakocom dobijaju visoke ocene na portalima namenjenim filmskoj umetnosti, niti cvrkucu pesme hvale na sve sto Holivud ima da nam ponudi... kritika postoji, i tome tezimo.

Poslednja ispravka: Iris (18.1.2012 u 21:03)
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Belfegor (18.1.2012)
Stara 18.1.2012, 20:59   #3450
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Romantic

1. Nije se odnosilo na tebe nego uopsteno. Ne pricam o onom o cemu imam slabo znanje, tvoje konekcije sa tehnologijom su jedna od tih stvari.

2. Ne, cenzura bi bila kad bi ti se zabranilo da kazes, ovako ti samo savetujem da razmislis o tome sta pises i koliko je to objektivno i prihvatljivo, ili da se spremis da te ljudi kritikuju. Cist dobronameran savet.

3. Stojim iza toga, rec kao rec savrseno pogodna za upotrebu u razgovoru, i rec "idiot" moze biti uvreda pa je niko ne cenzurise u drugim situacijama.

Poslednja ispravka: Equilibrium (18.1.2012 u 21:07) Razlog: typo
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2012, 21:09   #3451
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
ne da su oni koji uzivaju u Holivudskim naslovima glupi - oni jednostavno odrazavaju mainstream.
A ovi ostali odrazavaju hipsterstream, a?
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2012, 21:44   #3452
vozar.b
Starosedelac
 
Član od: 25.4.2011.
Lokacija: Kisač (21211) Srbija
Poruke: 1.771
Zahvalnice: 196
Zahvaljeno 430 puta na 407 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

i da se vratimo opet na preporuke filmova
posle preporuka nekoliko drugova konacno da odgledam Apocalypto
Apocalypto Trailer - Official (HD)

Радња филма је смештена у цивилизацију Маја, где је идиличан живот једног човека брутално прекинут од стране насилничне освајачке силе, која га тера на опасан пут у свет у ком владају страх и репресија и где га чека неизвестан крај. Подстакнут јачином љубави према једној жени и својој породици, он ће направити очајнички покушај да се врати кући и спасе живот на који је навикао.

odlican film, ocena 8/10
vozar.b je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku vozar.b na korisnoj poruci:
bela lampa (19.1.2012), Wolverine (25.1.2012), zone2403 (18.1.2012)
Stara 18.1.2012, 22:06   #3453
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
A ovi ostali odrazavaju hipsterstream, a?
Being mainstream because being hipster is too mainstream?

Sry za off, morao sam.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2012, 23:35   #3454
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
vozar.b kaže: Pregled poruke
i da se vratimo opet na preporuke filmova
posle preporuka nekoliko drugova konacno da odgledam Apocalypto
Apocalypto Trailer - Official (HD)

Радња филма је смештена у цивилизацију Маја, где је идиличан живот једног човека брутално прекинут од стране насилничне освајачке силе, која га тера на опасан пут у свет у ком владају страх и репресија и где га чека неизвестан крај. Подстакнут јачином љубави према једној жени и својој породици, он ће направити очајнички покушај да се врати кући и спасе живот на који је навикао.

odlican film, ocena 8/10
I ja sam skoro odgledao Apocalypto ali bih mu dao 7/10.

Slazem se sa Romanticom za Wall-E. Precenjen jako.
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2012, 23:35   #3455
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sve u svemu kad god Romantic nesto ispostuje, ova soba ozivi kao nekad, kad su postovi pljustali po minutu a ne po danu, i svaka mu cast za to

druga stvar, forum je kao takav i namenjen za suceljavanje tj za iznosenje razlicitih misljenja i uporedjivanja jednih sa drugim, pa da svako izabere kako i sta mu odgovara...za onih 10 i 90% sam mislio upravo na ono sto je iris objasnila i dalje stojim iza toga...jednostavno nija tako samo u filmskoj industriji, nego u svim sverama drustva!!! takodje Equilibrium (osim sto mi je to jedan od boljih filmova), svaka cast, objasnio si im druze e sad, dosta off-a.

Da ne bude da ne gledam mainstream filmove potvrdicu sledecim:

Real Steel

Pre svega odgledao samo zbog Jackmana, jednostavno toliko sam ga poistovetio sa Wolverine-om (licno i personalno naj lik iz x-man serijala, mislim na celu fransizu ne samo na filmove), da moram da odgedam sve njegove filmove makar bili i deciji. Mnogi su razocarani filmov, ali sta se i ocekivali od ovakvog filma, cist klise, deciji film i ako ga tako posmatrate sigurno cete mu dati i visu ocenu. Nemojte mi reci da niste gledali Mocne Rendzere kad ste bili klicni, a odgledajte ih sad .
Kad vec pisem, pre neko vece sam odgledao i The Big Hit, i iskreno, mislim da mu je ovo najgora uloga, Wahlberg-ova, jednostavno mi nije jasno, zasto su jedno vreme akcioni filmovi morali da budu i smesni u isto vreme???
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Belfegor na korisnoj poruci:
Equilibrium (19.1.2012)
Stara 19.1.2012, 3:50   #3456
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Interstate 60: Episodes of the Road



"Low-budget" biser. Film nije nikakvo "remek-delo", i podseca vise na jednu "produzenu" seriju sa Sci-Fi kanala, ali je pun "nekonvencionalne" snage, bezbriznog, bajkovitog pa i romanticnog duha, i dolazi od jednog od tvorca "Povratka u buducnost". Preporuka.

Poslednja ispravka: dijego_ (19.1.2012 u 4:28)
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
Aibo (19.1.2012)
Stara 19.1.2012, 4:44   #3457
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Vals im Bashir http://www.imdb.com/title/tt1185616/




Animirani film o ratu u Libanu sa izraelske tacke gledista. Reziser uzaludno pokusava da se seti svog ucesca u sukobu, a kako bi saznao sta mu se stvarno desilo intervjuise kolege sa kojima je sluzio. Film je skoro pa dokumentarac, uradjen na fantastican i specifican nacin. Pokazuje pravu sliku rata, kroz komicne ali i tuzne i zaista potresne situacije. Muzika odlicna, zaista neverovatan film. Upozorenje za one koji planiraju da gledaju, na kraju su prikazani pravi snimci ishoda masakra u Sabri i Satili, nije za one sa slabijim stomakom i zivcima. Inace film je nominovan za Oskara (mada Oskar u poslednje vreme i ne znaci puno). Od mene preporuka.

Poslednja ispravka: pentraksil (19.1.2012 u 4:57)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Doomche (19.1.2012), Ice-Man (21.1.2012), zvjer (19.1.2012)
Stara 20.1.2012, 0:15   #3458
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

http://www.imdb.com/title/tt1291584/



Film je fenomenalan, uzbudljiv i emotivno jak koji govori o mrznji,zavisti i ljubavi izmedju 2 brata i njihovog oca.


10/10
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2012, 3:13   #3459
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Cunami emocija je najjaci adut ovog filma, ja sam se iskreno pokajao sto sam dao 7,5 ocenu pre neki dan ali mi se svidelo kako su odradjene borbe.
7 plafon plafona.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2012, 20:05   #3460
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Misery [1990]

http://www.imdb.com/title/tt0100157/



Stvarno ne znam zasto sam odlagao gledanje ovog filma.
Samo cu reci da sam bio koncentrisan od pocetka do kraja, zakucan pred monitor. Muzika, atmosfera, kamera, gluma, sve je na najvisem nivou. Kathy Bathes je prilicno morbidna sto doprinosi atmosferi kakvu i treba da ima ovaj film. I nije strasan koliko psihicki ubija ako se uzivis u ulogu Paul Sheldona. Prosto obozavam ovakve filmove, bez efekata itd, cista atmosfera, odlicna gluma, prelepi predeli ali i jeziva atmosfera, zvuci i morbidni elementi.

Prosto je neverovatan psiholoski profil Annie Wilkes.

Kapiram da nije za svakoga, neko ce reci da je dosadan, glup itd ali ja vrednujem kvalitet.

8,5/10 bez razmisljanja.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
pentraksil (20.1.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com