Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.2.2016, 1:13   #10261
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Deadpool (2016)

Vickast humor , reciklirane akcione scene iz svih super heroj filmova koje ste gledali i veliko MEH

mislim da sam zavrsio su super heroji zanrom for good ,ovaj sam pogledao jer je neko iznenadjenje na blagajnama , ok filmic , veseo neki herojcic (vec ga klavire za combo heroj film predpostavljam)

5.4/10 (ne vidim sta je to odusevilo publiku toliko,zato niza ocena,popcornic neoriginalan i prepotentan)
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Markonije na korisnoj poruci:
Ekiman (25.2.2016)
Stara 26.2.2016, 2:20   #10262
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Moram da priznam da sam iznenadjen nekativnim ocenama za Deadpool. Pogledao sam ga dva puta a planiram i treci put.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 3:21   #10263
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Moram da priznam da sam iznenadjen nekativnim ocenama za Deadpool. Pogledao sam ga dva puta a planiram i treci put.
Pa dobro, ne moze svakome da se svidi.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 8:04   #10264
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Creed (2015)
www.imdb.com/title/tt3076658



Jednom rečju, žal' za mladost. Tanko do zla Boga.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 15:09   #10265
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Deadpool je okej, pitak film koji me je nasmejao u vise navrata. Ipak, humor mi i nije bas legao i film bi bio mnogo bolji da je umesto Rajana Rejnoldsa, koji je izgleda normalan covek koji ne glumi ludilo posebno dobro, glavnu ulogu imao neki stvarno lud glumac (Nik Kejdz iz mladjih dana )
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 18:56   #10266
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Deadpool je okej, pitak film koji me je nasmejao u vise navrata. Ipak, humor mi i nije bas legao i film bi bio mnogo bolji da je umesto Rajana Rejnoldsa, koji je izgleda normalan covek koji ne glumi ludilo posebno dobro, glavnu ulogu imao neki stvarno lud glumac (Nik Kejdz iz mladjih dana )
Mislim da mu je uloga odlicno legla, ne znam ni jednog glumca trenutno kome bi bolje legla uloga. Rajan nije savrsen svakako, ali Nikolas Kejdz kao Deadpool???
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 19:05   #10267
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Rajan Rejnolds je rodjen za ovu ulogu. Covek je inace i glavni pokretac celog projekta Deadpool filma koji je in the making vec preko 10 godina unazad jer nisu uspevali da ubede studio da ih finansira.

Fun fact:



Ovo je iz Deadpool stripa cirka 2007-me.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2016, 22:57   #10268
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
@Deadpool (2016) mislim da sam zavrsio su super heroji zanrom for good
Ако ти се није свидео Дедпул, то сада значи да нећеш више гледати суперхеројске филмове? Ма дааај...Суперхер. филмове који тек долазе је немогуће не одгледати. НЕМОГУЋЕ. И да, сложио бих се да је Рајан рођен за ту улогу.

Room
1 од најбољих драма задњих година. Реалност приказа, музичка подлога, нарација од стране детета, глума Бри Ларсон коју сам увек хвалио (при чему је потврда њеног талента коначно дошла до изражаја) и глума клинца су заокружени невероватном реализацијом приче по истоименој књизи и емотивношћу целокупног дешавања, а та емотивност се осећа не само код сваке иоле нормалне особе када гледа све оне тешке догађаје, већ посебно породичним особама. Стварно дирљиво. Након одгледаног, јасно ми је зашто има тако високе оцене и зашто је тако хваљен. А клинац је феноменалан, јер је скроз симпатичан са дивним дечјим гласом, а маестрално је одглумио за своје године.
Оцена 9/10.

The Lobster
Један од најчуднијих филмова које сам гледао задњих година. Прича је некако уврнута, јер навиру питања која се питате када гледате овај филм око саме радње, музика која се чује у позадини у појединим сценама је некако језива, али добро дочарава амбијент, па онда чудне сцене, па вреле, па језиве, па неразумне...Ко шта кога, али добро, морам признати да ми се филм ипак свидео, али ћу такође истаћи да очигледно није за свакога, јер многи овај филм могу наћи веома досадним, а други веома глупим. Мени је баш легао, држао ми пажњу. Разумео сам скоро све, иако ми је пар ствари остало нејасно.
Оцена 8/10.

The Big Short
Убитачно добар, али верзија финанс. кризе коју ја знам се разликује од овога...Мада нећу да пишем о томе беспотребно, већ да препоручим свакоме овај одличан филм са глумцима који откидају. Нема потребе за даљим описивањем.
Оцена 8/10.

The Danish Girl
Језив филм у смислу посматрања како се дешава трансформација мушкарца у жену од самог почетка и како је то изгледало по иначе истинитом догађају. Ово је филм који говори о трансродној особи (ваљда је тај термин прецизан), али мени лично најјачи утисак остављају ГОЛА Алиша Викандер са својим божанственим телом преплануле боје, савршеном лепотом, глумом и гласом. Девојка је божанство у женском свету. Други најјачи утисак ми је глума Путина (тако зовем Матијаса, белгијског глумца, јер много личи на Путина) који је опет био одличан и добро је што му се даје све више улога, јер му драме леже, а он има све потребно за врсног глумца. Обоје су ми глумили уверљивије од Едија који иако одличан, није ме импресионирао да би добио Оскара, за разлику од улоге Стивена Хокинга где ме јесте импресионирао.
Оцена 7,5/10.

A Most Violent Year
Квалитетна драма, међутим мало спорија за мој укус. Јако добра глумачка постава, као и сасвим реалистична прича, дакле ту ништа ново. Реализација се ипак одвијала некако спорије, са доста беспотребних сцена као и са неким потпуно необјашњивим ситуацијама у смислу зашто је овај урадио то и томе слично. Ипак, ко воли квалитет, посебно драме, независно од брзине одвијања, ово ће му се свидети.
Оцена 7/10.

El Secreto de sus Ojos
Квалитетна драма, са врсном причом, радњом, глумцима и глумом. Није као претходни аргентински филм који сам гледао Wild Tales, али је довољно добро. Проблем код овог филма, без обзира на квалитет, је што првих пола сата су спори и некако суви, а следећих пола сата убрзава темпом који је требао да почне од почетка и онда након првих сат времена, следећи сат је оно право, а посебно како се ближи крај. Крај је јако занимљив. Морам додати и да је главна глумица (природно) прелепа.
Оцена 7/10.

Carol
Добра драма, глумице и глума. Прича осредња, али генерално је све ок и препорука ко воли добре драме.
Оцена 7/10.

Victor Frankenstein
Није лош ни мало, напротив, филм је одличан са стране онога чиме се бави – делом живота Виктора Франкенштајна, а не његовим чудовиштем, које је у овом филму споредно. Ту је и Редклиф у улози Игора као и главна глумица из филма Winter’s Tale, па је генерални утисак заиста добар. Фалило је нешто да филм добије доста већу оцену, али и овако је довољно добар.
Оцена 7/10.

No Country for Old Men
Филм чијих је првих сат времена одлично, пре свих онај убица, али ме задњих пола сата не убеђује својом појачаном монотонијом и сувљим сценама и ту је направљена грешка као и у још пар делова филма. Ипак, филм је добар са појачаном карактеризацијом главних ликова и занимљивим расплетом.
Оцена 6,5/10.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 17:56   #10269
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Mislim da mu je uloga odlicno legla, ne znam ni jednog glumca trenutno kome bi bolje legla uloga. Rajan nije savrsen svakako, ali Nikolas Kejdz kao Deadpool???
Koje bi to bilo smejanje od filma

Problem s Rajanom u ovoj ulozi je sto me nije uverio da je Deadpool stvarno lud, nego vise deluje kao obican, normalan covek koji povremeno uradi nesto ludo, ali ne jer je stvarno lud, nego jer tako nalazu scenario i premisa. Nasuprot tome, kad gledam Dzeka Nikolsona u The Shining, Gerija Oldmena u Leonu ili Nika Kejdza bilo gde, imam utisak da sa njima stvarno nesto nije u redu. Ovaj Deadpool je stalno micasto lud, a ja sam hteo da vidim i malo prave poremecenosti.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
polarnimeda (28.2.2016)
Stara 29.2.2016, 2:04   #10270
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Room
1 од најбољих драма задњих година. Реалност приказа, музичка подлога, нарација од стране детета, глума Бри Ларсон коју сам увек хвалио (при чему је потврда њеног талента коначно дошла до изражаја) и глума клинца су заокружени невероватном реализацијом приче по истоименој књизи и емотивношћу целокупног дешавања, а та емотивност се осећа не само код сваке иоле нормалне особе када гледа све оне тешке догађаје, већ посебно породичним особама. Стварно дирљиво. Након одгледаног, јасно ми је зашто има тако високе оцене и зашто је тако хваљен. А клинац је феноменалан, јер је скроз симпатичан са дивним дечјим гласом, а маестрално је одглумио за своје године.
Оцена 9/10.
Odgledah malopre. Nije mi se dopao. Prva polovina filma još kako-tako, ali mi je posle baš pala koncentracija. Gluma je meh ili bar mene nije pogodila, ideja je dobra, ali je film krajnje običan IMHO.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 2:26   #10271
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Pa dobro, ne moze svakome da se svidi.
To stoji nego svakog kog sam pitao ovako svidjao mu se film , ovde sam prvi put video da mu se ne svidja pa zato.

Ja bi samo pohvalio Kapicica jer je odradio vrhunski posao sto se glasa tice, valjda ce da ga ubace u neki naredni film ako budu radili Colossus-a pre nego sto je postao Colossus dakle u human formi.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 2:34   #10272
anabelali
Novi član
 
Član od: 23.2.2016.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Iako verujem da ste ga već pogledali , pred noćašnju dodelu Oskara, preporučujem film The Revenant online sa prevodom.Uzbudjiva priča o američkom istraživaču neistraženih delova američke divljine. Nakon napada medveda ,neki članovi ekspericije ostanu sa njim dok ne umre, a ostali nastavljaju put .Ali on nikako da umre .... ,,Povratnik" je između ostalog nominovan u kategorijama za najbolji film, najbolju režiju i najboljeg glumca.Šta će od svega toga zaista i dobiti ostaje nam da vidimo .Mene lično jako zanima da li će Leonardo Dikaprio konačno dobiti statuu ili će i ovoga puta ostati kratkih rukava.
anabelali je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 14:21   #10273
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The New World

Drugi pokusaj gledanja. Relativno dosadan film gde Pokahontas i Dzon Smit skakucu po travi bar jedno sat vremena, drugih sat vremena se Dzon (Kolin Farel) mrsti svojim prepoznatljivim obrvama, a radnja tece kao aritmija. Jedino sto vadi film su povremeni pejzazi i zanimljivost da je Kristijan Bejl pozajmljivao glas u crtacu i igrao u ovom filmu
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 16:49   #10274
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
The New World

Drugi pokusaj gledanja. Relativno dosadan film gde Pokahontas i Dzon Smit skakucu po travi bar jedno sat vremena, drugih sat vremena se Dzon (Kolin Farel) mrsti svojim prepoznatljivim obrvama, a radnja tece kao aritmija. Jedino sto vadi film su povremeni pejzazi i zanimljivost da je Kristijan Bejl pozajmljivao glas u crtacu i igrao u ovom filmu
^ Uh, ja sam ovaj film doziveo potpuno drugacije. Mislim da je Malick pravi car, i da je omeo samo sa To The Wonder, dok su mi svi ostali njegovi filmovi prva liga (Knight of Cups nisam jos gledao).
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Skenderevo na korisnoj poruci:
nameless1 (3.3.2016)
Stara 29.2.2016, 18:53   #10275
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Kidja

Ja kad ocenjujem film uzimam u obzir zaradu na blagajnama i 'hajp' koji se stvorio oko filma (ako je to izrazito). Po tome za Deadpool sam ocekivao makar malo originalnosti i neki vid iznenadjenja (nisam citao strip mnogi kazu da je verno preneseno ,pa ja to nisam mogao kao plus da posmatram jer sam bez reference).

Heroj koji radi piruete i vazduhu dok upucava 3 lika u glavu sa jednim metkom mi je sve sem originalno i zabavno ,a sto se tice reciklaze prepoznao sam jedno 30 filmova razlicitih ukljucujuci i drugi deo Matrixa (autoput motor karambol)

Zato mi se nije svideo filma i umesto realne 6-6.5 ocene samo mrsava 5 ca...

Na ovu moju konstataciju verovatno moze da se lupi dosta kontra argumenata (koji film je danas bas originalan?) ali cisto da ti priblizim zasto se meni a i predpostavaljam vecini kojima se nije svideo , nije svideo . (Edge of Tomorow je ekstremno!!! neoriginalan ali je fantasticni eyecandy sa godlike soundtrackom ,plus vrhunske scene iznova i iznova (da ne spojlresima tako cu reci) )

@Romantic

Pa dobro bas ako bih isao bioskop i tu se "motao" neki superherojski filma ,verovatno bih i pogledao (audio/vizuelni dogadjaj koji PC ne moze da simulira) ,ali sto se tice kod kuce ,verujem da sam batalio taj zanr for good. (isto vazi za GoT ako ni jedan od dva lika koje gotivim nije preziveo ,jer me sudbina drugih likova uopste ne interesuje)
(Xmen 1 i 2 iz originalne triologije su mi odlicni 3-ka je uzas a sad prave buckurise sa svim mogucim herojima zajedno ,pa na reklami (YT thumbnail) za Kapetan Ameriku 3 stoji Iron man glavom i bradom * (a ladno su promenili ,znaci bio je da se ispravim ovo je bilo) )

btw 6.5 za No Country for Old Man po meni je bolji(veca umetnicka vrednost) od 90% filmova iz tog posta zajedno,nisam gledao Room doduse (bas ne gotivis bracu Koen ? ) ,koja ti je ocena za There Will Be Blood ?

Poslednja ispravka: Markonije (29.2.2016 u 19:13) Razlog: * ispravka
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2016, 21:29   #10276
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Dnevnik gledanja filmova II

Originalnost scena u filmu Deadpool nije bas vrhunska ali je daleko od neoriginalnog i dosadnog. Osim komicnih referenci i dogadjaja glavni adut filma je muzika. JunkieXL je odradio posao vrhunski. Ja apsolutno preporucujem da odgledate film u bioskopu bas zbog kvalitetnog zvuka.

main theme
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2016, 7:55   #10277
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The 5th Wave (2016)
http://www.imdb.com/title/tt2304933/

Veću budalaštinu u životu nisam video. Samo me interesuje je li u pitanju niskobudžetsa produkcija (kako su snimane scene, stvarno, ili je u pitanju simulacija), ne verujem da bi u ovo neko ulagao.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2016, 14:01   #10278
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
@Kidja

Ja kad ocenjujem film uzimam u obzir zaradu na blagajnama i 'hajp' koji se stvorio oko filma (ako je to izrazito). Po tome za Deadpool sam ocekivao makar malo originalnosti i neki vid iznenadjenja (nisam citao strip mnogi kazu da je verno preneseno ,pa ja to nisam mogao kao plus da posmatram jer sam bez reference).
Ne kapiram sto je bitno da li je film zaradio 400 hiljada ili 400 miliona i da li ga ocekuje armija nerdova ili klinaca? Ja svaki film ocenjujem po tome koliko je bio zabavan i koliko je lagano ubio sat i po - dva, onda mozda na kraju pogleedam ko je reziser itd.
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku acaf na korisnoj poruci:
Doomche (2.3.2016), ezenkiel (12.3.2016), Gladiator (2.3.2016), pentraksil (1.3.2016), polarnimeda (1.3.2016), Skenderevo (1.3.2016), uros@3D (2.3.2016)
Stara 2.3.2016, 13:33   #10279
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Good Dinosaur (2015)



Standardna simpatična pričica sa par zanimljivih ideja, klasičnim humorom... CGI je prava zvezda crtaća i u par navrata mi se činilo da su pejzaži fotorealistični, baš sam ostao zapanjen. Pejzaži su inače prelepi i crtani je pravi praznik za oči. 7/10

The Little Prince (2015)



Zanimljiv crtać koji nije bukvalna interpretacija knjige već je radnja napravljena tako da uključi knjigu. Tehnički je vrlo lepo urađen, umetnički takođe. Npr. baš mi se sviđa stil kojim su odradili delove iz knjige. Ima zanimljivih detalja i finu kritiku opšte nametnutog sistema vrednosti. Da je kraj bio originalniji umesto ovako generički, dao bih mu bolju ocenu, ovako 7/10.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Miki1987 (2.3.2016)
Stara 2.3.2016, 17:12   #10280
Gladiator
Član
 
Član od: 14.4.2011.
Poruke: 75
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

http://www.imdb.com/title/tt0168122/
da li da gledam jel film cemu,posto ga neki hvale a neki kude pa me bas interesuje jel trosenje vremena il nije. hvala
Gladiator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com