Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.12.2012, 2:31   #10321
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: World of Tanks

Mislim da moze da se desi da upadnes u jaku partiju kad ima malo ljudi. Meni se jednom desilo da sam sa M6 upao sa tier10 tenkovima iako to nije moguce po MM tabeli. Igrao sam u neko gluvo doba kad je broj igraca na serveru bio ispod 10k.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 2:39   #10322
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Tad se desavaju i one partije 3 na 4 i slicno, ali to samo negde od 4 do 7 ujutru. (:
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 2:40   #10323
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

То је и мени пало на памет, тада се свашта дешава, ММ не уме да направи битку и онда поблесави (они фазони, три на пет и то). Али то је опет ретко, чак и када редовно играш у пет ујутру, као ја нпр

едит:
улете Токсик
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 8:27   #10324
tocameda
Novi član
 
Član od: 20.12.2011.
Poruke: 8
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Bakster kaže: Pregled poruke
Ljudiiiii... jel izbacuje blokira igra jos nekom dok ocitava borbu ? reinstal sam je, brisao sam app data.... ne znam koji joj je q, jednom udje u borbu pa 3-4 puta blokira
I meni se to isto događa. Kada ne pokrenem XVM odnosno wot_ logger problem je ređi ali nije rešen....opet se događa.
tocameda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 9:31   #10325
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
Погледао сам, у 7.1 су му проширили ММ, а вратили су му стари у 7.5, када су дошли т10 медијуми.

Значи, сретао је т10 тенкове од јануара до јула. Ако их срећете и даље и то често, онда ебига, треба то пријавити. Мада опет, стварно не знам како је то могуће...

Чекамо Владу, можда је писао у неком инат моду...

Мислим, ебига, ово ми баш делује мало вероватно, у најмању руку.
Često igram kasno noću i ponekad se desi tajp u tier X borbi. Inače ih srećem u vodu sa drugarima iz klana, da pojasnim.
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 11:01   #10326
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Па људи онда дајте целу информацију, ја напишем да тајп има наклоњен ММ, ви дођете и кажете да нема и то не да нема него да улази у т10 битке јако, јако често и онда испадне да је Срлеб упадао у т10 у јуну, а да их ти виђаш у платуновима или да понекад упаднеш у т10 у пет ујутру кад побенави ММ... И још Срлеб који није у фазону ''сумњиво ми то са наклоњеним ММом'' него ни пет ни шест него ''НЕМА'', са све упитником и узвичником

Ја већ мислио да лудим, тражим ММ чартове за протеклих пет печева, читам печ ноутс, чешљам официјелне форуме да видим дал је неко пријавио, питам се шта је то са мном кад ја не упадам у т10 битке са тајпом и зашто ВГ не пријављују да су променили ММ...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 13:24   #10327
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Povlacim ono sto sam reko za type 59 da ne ulazi u T10 bitke, evo upravo sam u pao u t10 bitku, postavicu kasnije i scren, j....i mm
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 13:45   #10328
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ah ti problemi u raju za vas sto kupiste premijum tenak
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Zemunelo na korisnoj poruci:
--timebandit-- (5.12.2012), xandar (5.12.2012)
Stara 5.12.2012, 13:57   #10329
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Што се мене тиче, проста математика, више пара бих изгубио на грајнд ствари без премијум тенка него што кошта тај премијум тенк Ако узмемо да сам хонорарац, ова реченица добија још више на смислу

Ја све чекам неки деус екс расплет овога са тајповим ММом, да дође неко коме је све јасно, само није гледао топик ова два дана
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 16:22   #10330
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Zemunelo kaže: Pregled poruke
Ah ti problemi u raju za vas sto kupiste premijum tenak
Neki su i dobili. Eto ja na primer. (:
Bio u pravo vreme, na pravom mestu i stigo mi mail sa 50+ promo kodova koje sam ekspresno ukucao za par meseci premiuma, kineza, lavica i ostalih drangulija. (:
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 18:37   #10331
Bakster
Član
 
Član od: 24.11.2012.
Lokacija: ;)
Poruke: 326
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 64 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
tocameda kaže: Pregled poruke
I meni se to isto događa. Kada ne pokrenem XVM odnosno wot_ logger problem je ređi ali nije rešen....opet se događa.
Stvarno ne znam sta se desava, vidim da ima jos ljudi sa istim problemom... ali danas nije radio forum :/ sad cu da pogledam da li je neko nasao resenje ako je proradio...
Bakster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 20:30   #10332
Crveni
Član
 
Član od: 9.4.2008.
Poruke: 88
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Iako već duže vreme posmatram ovu igru (još odkada je izašao prvi taiser za nju), tek sam je juče instalirao u nameri da se priključim našim online oklopnim divizijama . Već sam izabrao sovijetski MS-1 za tenk kojim ču uleteti u svoj prvi okršaj, ali ne pre nego što se dobro pripremim. Zato vas sada pitam za kakav napredniji savet u vezi sa upotrebom malog sokoćala.

Dakle, šta kažete kakve su mi šanse protiv potencijalnih pretnji? Pod time mislim na srednje i teške tenkove i to kakvu štetu mogu da im nanesem sa topom kalibra 45mm?
Da li mogu da imobilišem teški tenk pogotkom u gusenice i onda ga gađanjem u zadnji deo trupa/kupole uništim? Koliko je protivnički artiljerski baraž efikasan protiv tenkova?
Da li protivnik može da me uoči u žbunu očitavanjem one crvene siluete?
Koliko preticanje treba da se uzme prilikom gađanja cilja koji se kreće bočno u odnosu na vaš tenk ?
Koliko opadanje granate da očekujem na većim dometima?
Crveni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2012, 20:36   #10333
tipd
Član
 
Član od: 18.5.2007.
Poruke: 110
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 11 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Samo kreni da igras i sve ce ti biti jasno
tipd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tipd na korisnoj poruci:
Crveni (5.12.2012)
Stara 5.12.2012, 20:50   #10334
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kao što ti rekoše, nemoj da brineš, samo gruvaj i kašće ti se samo
Realno igra mnogo više naginje ka arkadi, ali da, prilikom pucanja treba obratiti na to da granata ima lučnu putanju, oceniti kretanje protivnika. Protivnik te uglavnom iza žbuna opazi kada pucaš, ako čučiš i ćutiš treba da se približi da bi te video. Možeš da imobilišeš tenk pogotkom u prednji/zadnji kraj gusenica, ali i da ga lagano uništiš posle toga ne baš. Za to je onda zadužena artiljerija ako na vreme spazi da si ga trekovao. I da, arty može da te oneshotuje (pogodak u motor ili ammo rack), bez obzira koji tenk voziš
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Crveni (6.12.2012)
Stara 5.12.2012, 21:05   #10335
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Crveni kaže: Pregled poruke
Iako već duže vreme posmatram ovu igru (još odkada je izašao prvi taiser za nju), tek sam je juče instalirao u nameri da se priključim našim online oklopnim divizijama . Već sam izabrao sovijetski MS-1 za tenk kojim ču uleteti u svoj prvi okršaj, ali ne pre nego što se dobro pripremim. Zato vas sada pitam za kakav napredniji savet u vezi sa upotrebom malog sokoćala.

Dakle, šta kažete kakve su mi šanse protiv potencijalnih pretnji? Pod time mislim na srednje i teške tenkove i to kakvu štetu mogu da im nanesem sa topom kalibra 45mm?
Da li mogu da imobilišem teški tenk pogotkom u gusenice i onda ga gađanjem u zadnji deo trupa/kupole uništim? Koliko je protivnički artiljerski baraž efikasan protiv tenkova?
Da li protivnik može da me uoči u žbunu očitavanjem one crvene siluete?
Koliko preticanje treba da se uzme prilikom gađanja cilja koji se kreće bočno u odnosu na vaš tenk ?
Koliko opadanje granate da očekujem na većim dometima?
Kriva ucenja igre je veoma dobro odradjena (osim ako si Poljak). Sva pitanja koja ti nisu jasna ovde ces naci sve moguce varijante resavanja svakodnevnih "teskih" odluka.
Ako ti je english makar malo dobar tu je uvek youtube.com ili sledeci dedicated sajtovi:

http://wiki.worldoftanks.com/Main_Page

http://www.wotdb.info/

http://mirtankov.net/

Samo da znas ovo je droga ona najgora. Kad te ujede celicna buba sve o cemu ces pricati sa drustvom je: top, gusenice, kupola, motor, radio, pen, dmg, Poljaci

Srecan lov...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
Crveni (6.12.2012)
Stara 5.12.2012, 22:50   #10336
Zemunelo
Član
 
Član od: 11.4.2008.
Poruke: 479
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 86 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@Crveni
igra je klasična arkada-pucačina u prvom-trećem licu.
Nemaš ti šta da se brineš, kao tier1 tenk nećeš upadati u partije gde imaš medium i heavy tenkove niti arty.
Za to ćeš morati da odmakneš u tier-u tenka koji voziš.

Nemaš ni šta da se brineš o putanji granate jer kad naciljaš protivnika tvoja posada će odaslati granatu tamo gde si tražio...uglavnom
Kada to ne urade a posebno u očiglednim situacijama gde si dobro stavio nišan onda ćeš jesti tastaturu

Tvoje šanse protiv većih tenkova (veći tier) su nikakve tako da ni tu ne treba da brineš, bićeš poslastica u njihovom nizu uništavanja

Jedino što treba da naučiš je strpljenje jer strpljen-spasen.
Posebno se odnosi na nišanjenje kad moraš sačekati da se nišan skupi i ako si TD (tank destoyer) pa čekaš negde u žbunu trebaće ti strpljenje.
Tada će uglavnom da te salete par mediuma i satru lagano ali ti ipak budi stpljiv.

Ovo ti je kanter u tenkovima, laganica ne brini.

ps. kad nišaniš tenak koji juri punom brzinom ti stavi nišan ispred njegove putanje dovoljno da se skupi i opali po osećaju a malo ispred njega uglavnom mada zavisi od brzine.

pss. Videćeš da je sve to trtmrt jer kad gađaš niži tier od sebe lako ćeš ga pogoditi ili zapaliti gde god da ga pogodiš. Čak i kad nišan nije skupljen.
Veruj mi događalo se čak i u prednji deo a sa strane gađajući da mu zapalim motor
Kad gađaš viši tier čućeš - DING!
Zemunelo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zemunelo na korisnoj poruci:
Crveni (6.12.2012)
Stara 5.12.2012, 23:04   #10337
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
crveni kaže: Pregled poruke
iako već duže vreme posmatram ovu igru (još odkada je izašao prvi taiser za nju), tek sam je juče instalirao u nameri da se priključim našim online oklopnim divizijama . Već sam izabrao sovijetski ms-1 za tenk kojim ču uleteti u svoj prvi okršaj, ali ne pre nego što se dobro pripremim. Zato vas sada pitam za kakav napredniji savet u vezi sa upotrebom malog sokoćala.

Dakle, šta kažete kakve su mi šanse protiv potencijalnih pretnji? Pod time mislim na srednje i teške tenkove i to kakvu štetu mogu da im nanesem sa topom kalibra 45mm?
Da li mogu da imobilišem teški tenk pogotkom u gusenice i onda ga gađanjem u zadnji deo trupa/kupole uništim? Koliko je protivnički artiljerski baraž efikasan protiv tenkova?
Da li protivnik može da me uoči u žbunu očitavanjem one crvene siluete?
Koliko preticanje treba da se uzme prilikom gađanja cilja koji se kreće bočno u odnosu na vaš tenk :d?
Koliko opadanje granate da očekujem na većim dometima?
На доста твојих питања ћеш добити одговор само из личног искуства, мислим, ''колико падање ракете да очекујем'' - па оно, три и по пиксела на сто метара))
У преводу, пази, ко што рекоше људи, крива учења је прилично добра, седи у тај МС-1 и иди около, пуцај, вози, ударај се у зграде, дави се у водама итд. Моје предвиђање је да ћеш негде тамо око петог-шестог тиера већ да капираш основније ствари, а исто ту негде или можда чак и касније ћеш да имплементираш и оне мало финије ствари за које се гугла и иде по форумима. Све то зависи од особе до особе, али ово што сад хоћеш да поставиш, да се ''падујеш'' пре конкретног играња, то и нема толико смисла у ВоТу колико се теби можда сада чини.
Немој да бринеш и само седи у тај МС-1, сви остали на мапи ће исто тако да возе около ко и ти јер је 90% ликова у МС-1 инсталирало игру пре десет минута (оних 10% су резервисани за ликове који су дошли да се иживљавају на новим играчима).
Требаће ти 2-3 иљаде партија да дођеш до десетог тиера, до тада ћеш научити гомилу ствари и проћи кроз цео тиер рејнџ.

Poslednja ispravka: Doolio (6.12.2012 u 1:10)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Crveni (6.12.2012)
Stara 6.12.2012, 2:17   #10338
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Takodje imas opciju od tira 2 koju vrstu tenka da guras.Laki,srednji,ili teski(teski pocinje od petog ali jedna grana je srednja do tada) i unistavac tenkova(TD).

Takodje imas i artiljeriju koja ima totalno drugaciji nacin igre od ostalih tenkova jer koristis artiljerijski mod koji je na SHIFT da bi gledao mapu iz pticje perspektive,to jest kao sa Google Eartha.Ja licno poceh da igram sa ariljerijom mada mi je dosadila posle nekog vremena.

Sto se tice tierova,prva 3 su ti zezancija i tu nema ozbiljnih partija,uglavnom svi jure kao muve bez glave,stoga slobodno i ti to radi dok ne udjes u stos.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku gently na korisnoj poruci:
Crveni (6.12.2012)
Stara 6.12.2012, 9:13   #10339
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
...unistavac tenkova(TD).
Aman, ako ćeš već da posrbljuješ TD onda reci lovac tenkova (lovac na tenkove).
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Crveni (6.12.2012)
Stara 6.12.2012, 13:11   #10340
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Aman, ako ćeš već da posrbljuješ TD onda reci lovac tenkova (lovac na tenkove).
Stvarno, koji bi bio naš naziv za TD? Na wikipediji dominira termin samohodni top, ali to mi je više za SPG... pominje se i jurišni top (ISU-152).
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com