Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.2.2007, 0:22   #781
Rockman
Član
 
Član od: 4.8.2006.
Lokacija: 3 doors down
Poruke: 72
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Post Re: WoW Warrior

~PvP (Arms) Build - "The Mortal Strike"~Arms Talents (31 points)

Deflection(Rank 3)
Improved Charge (Rank 2)
Tactical Mastery (Rank 5)
Improved Overpower (Rank 2)
Deep Wounds (Rank 3)
Two-handed Weapon Specialization (Rank 3)
Impale (Rank 2)
Axe Specialization (Rank 5)
Sweeping Strikes (Rank 1)
Improved Hamstring (Rank 2)
Mortal Strike (Rank 1)

Fury Talents (20 points)

Cruelty (Rank 5)
Improved Demoralizing Shout (Rank 5)
Piercing Howl (Rank 1)
Improved Battle Shout (Rank 4 )
Enrage (Rank 5)

Ako nekoga interesuje jos neke mogucnosti build-a please feel free to post.
Rockman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2007, 0:28   #782
Rockman
Član
 
Član od: 4.8.2006.
Lokacija: 3 doors down
Poruke: 72
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Post Re: WOW kutak

Warrior> Fight multiple mobs (for cash and experience)

NOTE>Generalno ova taktika se moze primeniti protiv jednog zestokog monster-a,ali dolazi do izrazaja kada se borite protiv vise ne tako jakih protivnika(PVE).Ovo mogu biti ocigledne informacije mnogima od vas, ali mislim da moze usmeriti pocetnike.

Prvo, pogledajmo razloge zbog kojih bi trebalo da naucis kako da se boris protiv vise protivnika istovremeno:


Survivalesava se: Krenes na nekog ali povuces i ostatak njegove druzine, ili bijes neku jadnu bespomocnu zivotinju a njegov BIG BROTHER ti se pojavi za vratom. Izgleda (po onome sto sam video) da ljudi ne znaju kako da ubiju vise mobova, i vidim puno bezanja i umiranja kao rezultat price.


Greed:Sto vise stvari ubijes vise ces para zaraditi, a ubijanje vise neprijatelja u isto vreme je brze nego loviti ih jednog po jednog(posebno kad su blizu medjusobno i tesko je tuci se samo sa jednim).

Leveling:Naravno, neces se tuci sa vise monstera koji odgovaraju tvom levelu(mozes sa dvojicom tvog levela, ali treba ti za to i malo srece).Bolji je fajt sa vise monstera 2-3 levela ispod tvog, i pokupiti kes kao i level.

Vanity(sujeta,uobrazenost):Priznaj, izgledas kao badass kada krenes na tri-cetri monstera i pocistis ih.

Fun:Tuci se sa trojicom je mnogo zabavnije nego ubiti jednog.
Rockman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2007, 0:32   #783
Rockman
Član
 
Član od: 4.8.2006.
Lokacija: 3 doors down
Poruke: 72
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Post Re: WOW kutak

Izgleda da je Blizzard napravio warrior-a da sam vodi brigu o populaciji mobova.Iskreno kada pogledate mogucnosti koje warrior ima, kao da nam kazu: Molim te ocisti pecinu, znamo da nemas pametnija posla.Ispod su vazne stvari koje treba zapamtiti ako ces da budes good killing machine:

Gear:UVEK ti treba najbolja oprema.Ako se bolja oprema dobija kroz quest, treba da si na putu da ga resis.Za warrior-a:lakoca dobijanja ekspirijanca zavisi puno od opreme.

Rend:Kljucna slova su D.O.T(damage over time) WOW je retka igra koja daje svojim warrior-ima DOT mogucnost, i neverovatno je da se dobija veoma rano.Ja unapredjujem Rend svaki put kad mogu, zato sto si neverovatan damage dealer kada radis na vise protivnika.
Trenutno moj Rend pravi 9 demage svake 3 sekunde, pomnozi to sa 3 monstera i to je 9 damage po sekundi.Pre 15lvl veoma je tesko doci do oruzija koji se priblizava tom levelu stete.Kosta veoma malo rage-a,i veoma se brzo obnavlja.

Thunder clap:Ovo je Area of Effect (AOE) mogucnost, i jos jedna poruka od Blizzard-a da zele da ti ubijes pregrst mobova.Pravi 8 instant damage-a za 4 okolna protivnika, ali vecu primenu ima u usporavanju protivnikove brzine udaranja.Trebalo bi da ubijes 2-4 protivnika pre nego sto ono to ucine tebi, i u tu svrhu treba da ih usporis.Uzmi Thunder Clap i zahvali se Blizzard-u!
Rockman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2007, 0:33   #784
Rockman
Član
 
Član od: 4.8.2006.
Lokacija: 3 doors down
Poruke: 72
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Post Re: WOW kutak

First Aid: Ako hoces da ubijas grupu za grupom cudovista, prva pomoc je veoma dobar nacin da brzo izlecis sebe.Kada krenes da ubijas stada monster-a:usresredi se na humanoid cudivista koja dropuju linen,silk...cloth.Pretvori svaki linen cloth u bandazu, i brzo ces unapredjivati skill(ja sam lvl80 posle jednog dana igranja)

Hot Keys:stavi sve bitne abillities(ukljucujuci bandage i potions)na quick-use bar,onda zapamti brojeve(umesto da gledas i klikces)

Rage:Rage je warrior-ov nacin da pravi puno stete,i nista ne podize rage brze nego kada te udara vise mobova istovremeno.Duel napravljen u raju.
Rockman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2007, 0:34   #785
Rockman
Član
 
Član od: 4.8.2006.
Lokacija: 3 doors down
Poruke: 72
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Post Re: WOW kutak

Pa kada smo sve to prosli, ovde su koraci da sve ovo radi sinhronizovano:
1.Podmiti caster-a da ti da armor buff i thorns,ili koristi scroll of protection(i dalje mozes bez buff-ova,ali pomoc je veoma dobra ako mozes da je dobijes).Takodje se uveri da tvoj battle-demoralization shout stalno bude u upotrebi.
2.Nadji grupu monster-a koje hoces da smaknes, pocni sa manjim grupama dok se ne uvezbas.
3.Prva stvar koju teba da podelis Rend svakom protivniku koji te napada.Ako se boris protiv agresivnih monster-a samo treba da im se priblizis,ako ne pridji im i Rend-uj ih da bi ih iznervirao.
4.Do sada bi trebao da imas 2-4 monstera na ledjima,i svi treba da imaju na sebi Rend.Kada
dobijes doviljno rage-a upotrebi Thunder Clap da bi ih usporijo.
5.Jedan po jedan monster(normalno prvi je onaj kome si prvo dao Rend) upotrebi ekstra rage za napad,iako ga neces imati puno!.
6.Kada mete pocnu da gube Rend, ponovo svakom daj Rend.Ista stvar je i sa Thunder Clap-om,ali sa njim ne moras da menjas mete.

Iznenadices se koliko ce brzo tvoji protivnici padati,kada stignes do zadnjeg on vec moze biti na izdisaju.

Kao sto sam rekao ranije pocni sa slabijim protivnicima.Fokusiraj se na humanoid-e(zbog cloth-a i kesa).Kada udjes u fazon, videces kako warrior moze biti mocna(i bogata) klasa.Mozes zamisliti kako ti ovo moze pomoci kasnije kada uglavnom svuda ides u grupi.


WOW: Combat: Warrior How-to: Fight multiple mobs (for cash and experience), by Averoth

Narode ja sam hteo da zapocnem novu temu al "NE DAJU"
Rockman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2007, 0:42   #786
Rockman
Član
 
Član od: 4.8.2006.
Lokacija: 3 doors down
Poruke: 72
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Post Re: WOW kutak

~Fury/Dual Wield Arms Build - "The Berserker"~


Arms Talents (21 points)

Deflection (Rank 2)
Improved Rend (Rank 3)
Improved Charge (Rank 2)
Tactical Mastery (Rank 5)
Improved Overpower (Rank 2)
Anger Management (Rank 1)
Deep Wounds (Rank 3)
Impale (Rank 2)
Sweeping Strikes (Rank 1)

Fury Talents (30 points)

Cruelty (Rank 5)
Improved Demoralizing Shout (Rank 5)
Unbridled Wrath (Rank 5)
Piercing Howl (Rank 1)
Improved Battle Shout (Rank 4 )
Improved Execute (Rank 2)
Enrage (Rank 5)
Death Wish (Rank 1)
Flurry (Rank 5)
Rockman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2007, 0:46   #787
Rockman
Član
 
Član od: 4.8.2006.
Lokacija: 3 doors down
Poruke: 72
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Post Re: WOW kutak

~Protection Build - "The Iron Wall"~
Arms Talents (10 points)

Deflection (Rank 5)
Tactical Mastery (Rank 5)

Fury Talents (5 points)

Cruelty (Rank 5)

Protection Talents (36 points)

Shield Specialization (Rank 5)
Improved Bloodrage (Rank 2)
Toughness (Rank 5)
Last Stand (Rank 1)
Improved Shield Block (Rank 1)
Improved Revenge (Rank 3)
Defiance (Rank 5)
Improved Sunder Armor (Rank 3)
Improved Taunt (Rank 2)
Improved Shield Bash (Rank 2)
Concussion Blow (Rank 1)
One-Handed Weapon Specialization (Rank 5)
Shield Slam (Rank 1)
Rockman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2007, 0:47   #788
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Mrzi me da citam ali verujem ti sve ...
alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2007, 0:55   #789
Rockman
Član
 
Član od: 4.8.2006.
Lokacija: 3 doors down
Poruke: 72
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Post Re: WOW kutak

G2G ali obecavam bice jos....samo jos da su mi dali da otvorim novu temu
Rockman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2007, 8:05   #790
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

nadji ovo i za Palu... mada nije lose da se ovo zna posto kad ukombinujes Drenaj wariora sa Gift of Naaru dobijes extra lika koga malo ko moze da dobije (uostalom kao i sve Drenaje).
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2007, 12:21   #791
Veljko the King
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 513
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 72 puta na 46 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Veljko the King Slanje poruke preko Skypea korisniku Veljko the King
Određen forumom WoW Lag

Juce ja sufrujem netom da vidim da li ima jos neki nas piratski server i nadjem jos jedan odem na forum da vidim da li se ljudi zale na lag kad ono oni kazu da je lag do 300 cak i na dial up-u(verujte mi nije laz moj brat na ovom serveru igra na dial up-u i stvarno mu je toliki latency).Sad meni nastaje problem.Ja kad udjem na server meni je lag oko 1500 sto je nemoguce igrati.Mislio sam da je do virusa ali sam kompjuter skenirao spyware doctor 4.0 i nod 32 2.70 sa najnovijim update-om, ali nista?Koristim Neobee ADSL 512/128kbp/s ima modem onaj koji se dobija od neobee-a(adctiontec home dsl).Da li mi mozete nekako pomoci da resim ovaj problem???


PS Download mi je 53kbp/s, upload je 12kbp/s nekad i 13.

Edit: Zaboravio sam da kazem da server koristi burning crusade 2.0.1 patch, ako vam to nesto znaci.(ne obican wow vec burning crusade)
Veljko the King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2007, 16:27   #792
sin2384
Član
 
Član od: 7.2.2006.
Poruke: 135
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku sin2384
Određen forumom Re: WoW Lag

Neki moji wow-ovci bi potpisali na 700ms, vecinom je svuda tako.
Mada, ne verujem da ti moze nesto pomoci, zavisi opet od provajdera, mreze, broj korisnika online i samog servera igre. Tesko da iko ovde moze da resi taj problem koji muci vecinu ljudi ovde.
sin2384 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 15:51   #793
donmarkon
Novi član
 
Član od: 10.6.2006.
Poruke: 19
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WoW Lag

Ja igram na Dentarg i koristim dial up flat lag mi je 350ms znac igram bg bez problema itd
donmarkon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 20:11   #794
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WoW Lag

Kod mene kako kad... Na kablovskom na 256 mi je nekada bio latency oko 200-300 i tad je ok ali cesto mi se desavalo da iz cista mira napuca na 1700-2000 i tad naravno nije igrivo... Ali neznam sto se to desavalo.

Sad sam na ADSL 768 ali nisam stigao jos da probam WoW ali probacu bas da vidim brzinu...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 22:54   #795
Veljko the King
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 513
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 72 puta na 46 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Veljko the King Slanje poruke preko Skypea korisniku Veljko the King
Određen forumom Re: WoW Lag

Meni je ujutru ponekad nema veze koliko ima igraca latency oko 250 ali posle podne latency ode do neigrivog malo pre sam probao bio je 13500.Dok kod mog brata koji ima dial up u bilo koje vreme preko dana latency oko 300.Sad me brat zeza kako mu je net bolji od mog!!!
Veljko the King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2007, 10:07   #796
V-fanatic
Novi član
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Azeroth-Goldshire
Poruke: 27
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

meni je lag obicno oko 37ms.a kada ima bas puno igraca oko mene dodje do 300ms i nista preko.
V-fanatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2007, 10:08   #797
V-fanatic
Novi član
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Azeroth-Goldshire
Poruke: 27
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

meni je lag obicno oko 37ms.a kada ima bas puno igraca oko mene dodje do 300ms i nista preko.
a imam kablovski od 64
.vazno vise ocistiti komp nego konekcija.probajte da formatirate komp i probajte wow onda.da vidite kako pichi.
V-fanatic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2007, 11:50   #798
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mozda je i to resenje ali nisam siguran...

Evo probao sam sa ADSL 768 i najveci latency koliko sam video bio mi je negde oko 600 ali sam u isto vreme skidao i torrente (za skidanje nije problem nego sam imao i upload) tako da mozda moze i malo brze. Evo sad cu da probam bas pa da vidim koliki je latency ujutru...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2007, 11:53   #799
SuperG
Veteran
 
Član od: 16.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 20 puta na 16 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku SuperG
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
genius kaže:
Mozda je i to resenje ali nisam siguran...

Evo probao sam sa ADSL 768 i najveci latency koliko sam video bio mi je negde oko 600 ali sam u isto vreme skidao i torrente (za skidanje nije problem nego sam imao i upload) tako da mozda moze i malo brze. Evo sad cu da probam bas pa da vidim koliki je latency ujutru...
Ako mislis da samo upload utice na ping, gresis. Download svakako utice na ping.
SuperG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2007, 15:58   #800
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Pa neznam. Meni je download dosta jak. Skida oko 70 kb po sekundi...

Kod mene je doduse specificna situacije. Internet mi stize preko ADSL modema koji je ukljucen u switch a u taj switch je ukljucen wireless AP. Masina na kojoj igram WoW prakticno dobija internet preko wireless mreze a sam WoW je istaliran na jednoj drugoj masini koji je povezan sa ovom na kojoj igram obicnim LAN kablom pa ucitava preko mreze i igru. Iz tog razloga verovatno imam malo veci ping nego sto je normalno...

Poslednja ispravka: genius (15.2.2007 u 16:10)
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com