Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.11.2009, 2:53   #8661
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

RUS: da si ikada posetio zvanichnu prezentaciju Nihiluma, dok je pre bila, i pregledao profil svakog igracha, kod nekih bi video pod proffesion/curent job: blizzar employ, council, adv. assosiate... itd...
tako da su oni medju prvima bili koji su saznali za sitne cake (sitne kao shto su neka minorna pozicioniranja, itd...), i to im je omogucilo progress i first killove...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 5:14   #8662
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Samo jos ovo moram da prokomentarisem. Bili su najbolji. Kad su videli da se kolju i da nijedna od njihovih gildi ne moze da ima zagarantovano prvo mesto, merge-ovali su se da *****u sve ostale. Fazon Federer i Nadal se bore za prvo mesto, i obojica znaju da samo jedan od njih moze biti prvo mesto, onda lepo razmisle, sto mi da se ne spojimo i da ih zahebemo sve! I pocnu da igraju u dublu i ne moze niko da im pridje i sve je tu super. A gde je timski duh ljudi koji su igrali 2-3 godine pre toga? Gde je borbeni duh? To sto su se spojili je toliko lame da nemam reci. Sad su ga ispusili, i to zesce.

Samo cekam malo vremena da prodje, da Premonition dobije malo publiciteta, pa da krenu sponzori da ih kljukaju parama a ove da odhebu, pa da vidim na koje ce mesto onda da padnu. I da vidim sta cete vi "Ma Ensidia je najjaca!!!" da kazete...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 11:30   #8663
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Nisam ciljao na foru da su im dali item da rokaju sve i svasta.Jer bi onda tako ocistili BT i nikad ne bi videli first world kill.Poenta je da je trenutno,ae da kazem,Ensidia druga u svetu i to sto ti kazes da kad Premonition dobije kesa i pocne reklama i bla bla niko nece reci da je Ensidia najjaca nije istina.Jer sam si pomenuo Federera i Nadala isto kao sto je Nadal drugi na listi a mnogi ga smatraju najboljim u svetu.A mogao bih jos tu da komentarisem ali ae nije ovo tenis tema .Sad da oni nisu imali gear za SWP nesto mi sumnjivo,imali su oni poprilican gear i tada jednostavno se desilo da nisu prismrdeli SK gamingu.A ae recimo da je pivalica rekao sve tacno za cake i da saznaju.Ali daj da ja kazem sitne cake nekim 25-gearovanim likovima opet mogu se kladim da ne bi tako lako ubili bossa.Ae nije bitno ne mogu se svadjati protiv tabele koja pise na nekim popularnim sajtovima.A jos gluplje mi da se svadjam jer nisam ni video raidove premonition-a.Sta znam mozda i jesu stvarno bolji :P
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 15:43   #8664
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Joj brate, ala svi vi koji pricate u tom fazonu "je*ena Ensidia" idete onim pravcem 'necu da ih volim jer su najbolji'.
O cemu vi pricate, poredite Ensidiu sa ostalim guildovima, i dolazite do zakljucka da oni NISU najbolji. Pa kako nisu? Ljudi su uzeli 90% world firstova i oni nisu najbolji guild svih vremena?

Odmah da kazem, nisam im nikakav supporter, nisam njihov fan nikakav, je*e mi se uopste za bilo koji drugi guild i njegove killove, ali realno bez ikakve diskusije se mora priznati da su najbolji guild. Atm da, imaju jacu konkurenciju, ali su i dalje najjaci. Pa i da ne racunamo wotlk naxx, i Yogg 1st kill su oni uradili?

Sta sad, neko ce mi reci da wowprogress sajt kaze da je Ensidia no2, da je to tako?
Da elaboriram.... Da, Premotion jeste uradio prvi tribute to instanity, i jedino po tome ga sajt wowprogres stavlja na prvo mesto. I sada to sto su oni uradili insanity jednu sedmicu prije Ensidie znaci da mnogo pwnovali Ensidiu? Realno, ko je radio te stvari tipa immortala u naxxu, sada i ovog insanity-a treba da zna da i sreca ucestvuje u tim stvarima? Sta ako je (lupam nasumican primjer sada), na Faction championsu, naletio warrior i DK i 2shootovao dva healera za vreme jednog pokusaja Ensidie, i oni zbog toga izgubili tribute to insanity za tu nedelju, i samim time prepustili "prvo" mjesto Premotionu? Sta ako se desilo nesto tipa toga, to treba da znaci da Ensidia nije vise najbolja?

Nadalje, druga stvar, i ako cemo sve to da racunamo... Ensidia je vec pre 15-ak dana uradila tribute to immortality, i do sada je JEDINI guild koji je to uradio. Citaj: http://www.wowhead.com/?achievement=4156 ako neko slucajno ne zna sta je to. Ovaj achievement je.... ja ne znam kako ga da opisem zaista... vrhunac idealnosti, profesionalnosti, kako jos da ga opisem. Naravno, opet je sreca faktor i ovde, ali kazem, i po principu gledanja stvari na koje utice i sreca, opet su prvi.
E sada, vi statisticari, sto mnogo gledate ove sajtove, mozda i ne znate da je nekom odlukom admina sajta, ili koga vec zaduzenog za ovaj sajt, odluceno da taj achievement (tribute to immortality) nece ulaziti u statistiku za rangiranje, nego ce biti samo onako napomenut.

Tako da, Ensidia je realno gledano i dalje prva, i to ubjedljivo, jer kao sto sam rekao vec, ja za immortality stvarno nemam rijeci, i kompjuter kao masina moze da napravi gresku, tako da mi nije jasno kako to obican covjek uopste moze da uradi ovaj achievement (jer je opste poznato da i najmanja greska u Totgc 25 moze da uzrokuje death playera). Dakle, 25 ljudi u isto vrijeme rade ~3sata jednu stvar koja zahteva od covjeka max focus, i pri tome nijedan od 25 ljudi ne pravi ni najmanju gresku, stvarno /bow.

Opet cu ponoviti, nisam im nikakav fan, ne zanosim se njima, boli me za njih... nego, glupo mi da citam mnogo zajedljivih komentara o njima. Jednostavno, bilo kome ko je najbolji u bilo cemu, mora se odati priznanje, makar to bilo i pljuvanje u dalj.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 16:06   #8665
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Brate... look out of the box...
to shto su imali jbni 1st kill ih ne chini najboljim guildom na svetu!!
I ako pogledash svaki njihov first kill, videcesh da uglavnom imaju odredjeni setup, koji posle vecina guilda kopira, isti patern encountera prave, hrsm u istom trenutnku, gear i spec isti kao i oni itd... Oni dobijaju ****** info, ili hint ili kako god hocesh, ili jednostavno, kao shto neko reche, imaju svoj PTR, gde mogu da testiraju sve mogucnosti, i odrede dobitnu kombinaciju!!! Zato i imaju 1st skoro sve!!
Ako prochitash taktike za odredjene bossove i krenesh da ih raidsh, imash dobre shanse da failujesh, jer u tim taktikama ne pishu odredjen cake i trikovi koji se koriste... a koje Nihilum nekada, Ensidia sada prva otkrije...
Svakako stoji da ti treba ogroman skill i dosta srece, da odradish tribude to imrotality, i za to im se zaista treba odati chast, ali relano, kada poredish gomilu igracha iz ensidie, kao i setup generalno, oni uopshte nisu najbolji! Ima dosta pojedinaca iz drugih guilda koji imaju znatno vishe skilla neko neki ljudi tu...
Ovo nije nikakav hate protiv Ensidie ili Nihiluma, ali je zaista iritantno da ljudi prichaju o nechemu, a znaju samo za to! Chuli su samo za Ensidiu i njihove first killove, i oni su najbolji, najjachi, jedini... realno, to je glupost...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 16:24   #8666
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

EDIT: Ponovo si stavio post pre mene! ZASTO BRATE TO RADIS!!!! xD Nisam mislio na tebe nego na post iznad tvog
Izvini ali ti si brate prso. Insanity treba da te usere, 2 gilde jeste a Ensidiju nije, a Immortality ima faktor srece ali je nesto najbrilijantnije cemu se treba moliti, a admin sajta je budala.

Sine taj admin ne znam sta radi ali siguran sam da balansira to mnogo bolje nego Blizzard, a sat vremena pricam sa ortakom o tribute njesra, o ensidii i svemu tome, nevezano za ovu nasu malu raspravicu. Kad smo radili The Immortal, svake nedelje umre po jedan ili dva lika na nekom nebitnom bossu, gde se najmanje nadamo, i to je neki maler ili nesto. Ali kad wipujemo svi na kao idioti, to ne moze da bude maler, odnosno moze ali bas bas mora da smo nesrecni da ceo tim umre a da niko od nas nije kriv. Tako da nemoj da pricas za ensidiu da su oni mogli da urade insanity ali sisao bog sa neba i reko "E necete prvi, nego treci!", a Immortality je zesci user pogotovu na FC.
Citat:
to ti treba bas da si skill za to + 1000000000000000000 KAMIONA SRECE DA TE *******
to je : faction champions - to je na foru kao u Magister terace oni 5 bosseva , svaki ima magije , na primer dobijes combo : DK , Ret pala, Holy priest , resto druid ,resto shaman , lock, mage , hunter
to ti je kombo koji dobijes
i vi morate da ih ubijete, ali sve rade znaci CCuju kao i vi silence etc , imaju PVP trinkete
i isto su kao i wi,. imaju Deminishing returns , znaci netraje Feer po 30 sec nego 8 sec
etc
problem je tu sto na primer ti stojis u picki materini brate i samo te DK gripuje u gomilu i stovare te njih 4 od jednom =oneshot
Tako da se njima samo posrecilo a da je Insanity nesto drugo gde sreca igra ulogu ali ne toliko vaznu posto ipak da bi tim wipovo neko MORA da pogresi a to onda nije perfektnost. Kolike su sanse da niko nista ne pogresi a da padne wipe? Ravne nuli.

A ako je razlika svega nekoliko dana tj nekoliko sati izmedju Ensidie i Juggernauta, sto je onda Ensidia toliki "OMFG PRO"?

Takodje nemaju earth wind and fire. Pa ne moze da se racuna svaki tribute koji uzmes i da budu prvi bez achievementa koji druge gilde imaju. Fazon ja imam Sarthariona sa jednim, dva, i tri zmaja (achievement), druga gilda ima Sartharion 2D i Immortal, i ja sam prvi?! Tu isto nema nikakve logike. I kad su dobili immortality, neka im sklone insanity, i ponovo nece biti prvi preko ljudi koji imaju insanity+earth wind and fire.

Poslednja ispravka: Supreme.50 (22.11.2009 u 16:38)
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 16:42   #8667
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Da sumiramo sve- koga zabole za PvE, uzmi 2.5k rating bez fotm klase/speca i gz
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 17:44   #8668
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

u areni ne mozesh da gledash flavour klasu... to je debilno... treba gledati combo tj setup...
ti kukash da su shamani slabi, evo ti nenormalni 2v2 setup, elem shaman + destro lock, resto shaman + hfb rogue, resto shaman + warr, enha shaman + rogue/retadin, resto + dk... slichne setupe imash i za 3s...
Drugo, to shto ne koristish, kako ti zovesh fotm klasu, tj setup, i ne mozesh da budesh top tim u areni, ne znachi da si losh, nego jednostavno je nemoguce igrati sa tim setupom jer je glup, ili nije kompatibilan...
Po tebi je skiller onaj ko igra nelf priesta sa 0/0/0 specom... o.O
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2009, 18:08   #8669
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Ma koji bre PvP dosta mi je bilo PvPa posle 2 god i visak meseci.Odustao sam od wowa kad me PvP smorio.Sada obracam paznju na PvE ali ne igram wow(nemam zelju).Mislim ispadne da su skilled igraci jedino PvPeri sa 2.5k+?Ma za PvE treba organizovanje 50x vece nego za jedan arena team.A ako cemo pricamo za Ensidiu opet i to.Neka bude kako os po vasem misljenju nisu prvi po meni jesu.A i kad se sabere overall nema im likova ni prismrdeti.To da dobijaju info ili sta vec.....otkud ti ta ideja?Procitao na netu?Glupe price jer niko jednostavno nije hteo da se pomiri sa tim da su bosseve cistili previse brzo,skoro odmah cim izadju :P
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 0:17   #8670
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

@ Pivalica
Prvo, kako su oni dosli do toga Pivalica? To sto su sad poznati, pa MOZDA i imaju svoj ptr na kome testiraju su sigurno zasluzili, nisu dobili posle mesec dana od izlaska vanile? I AKO su ga dobili (naglasavam ako i mozda, jer za to jos uvjek niko nema informaciju), dobili su ga posle nekoliko world 1st killova u vanili, i sopstvenim dokazivanjem.

Sada... druga stvar, to sto si rekao "Ima dosta pojedinaca iz drugih guilda koji imaju znatno vishe skilla neko neki ljudi tu", MOZE biti tacno u nekim slucajevima, nekih igraca ofc. Ali ti promasujes poentu skroz... Real Madrid je zadnjih sezona imao najvece zvezde i najbolje igrace za svaku poziciju nasumicno... ali on u tih istih zadnjih nekoliko godina nije NISTA osvojio. Tako isto i u wowu, guild, i raid nije stvar samo pojedinaca, stvar je grupe.

@Supreme
Cekaj ne shvatam? Kazes immortality sto su uradili je CISTA sreca, i ne treba da imaju zaslugu za to, a instanity nije sreca, nego jednostavno Ensidia je noob guild i nije mogao da uradi to?
Ovo sto si quotovao neki teks, oko velikog ucesca srece u immortality sam i ja rekao? Ne sporim da sreca ima veliki udeo u tom achievementu... ali isto tako, ne moze ni da se spori da je to vrhunac perfektnosti i onoga "svako radi ono sto treba, i to radi najbolje kako ume" u jednom raidu.

Nadalje... ako pogledas statistiku, mozes da vidis da je Earth, wind & fire uradilo 110 guildova atm. I sad ti stvarno mislis da Ensidia jos uvijek nema skill da odradi to, da je slabije skillovana nego tih 110 guildova?
Ili ti mozda ne pada na pamet da ljudi ne daju flying fuck oko neke je*ene VoA instance i 10 achievement poena, za kojih ne dobijaju apsolutno NIKAKAV reward? Ja sada opet nagadjam, ne znam nikoga licno iz Ensidie, ali mogu da se kladim da ti ljudi uopste i ne zalaze u VoA, niti je koga briga za to. Ociste totc hc i normal za jedno vece, i onda ostalih 6 dana idu i wankuju, boli ih uvo. Pa pogledaj na armory clanove Ensidie, pola njih nije presko 4k achievementa. Zasto? Jer ne daju flying fuck za neke debilozne stvari u igri kao sto je farmovanje nekih achievementa.

Sve u svemu, od vanile wowa, ljudi su uradili 90% world first killova, i ja ih postujem zbog toga, i cestitam im, i necu da se trudim da budem zajedljiv i osporavam njihove uspjehe na bilo koji nacin.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 0:57   #8671
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Nisu uradili 90, diskutabilno je da li su uradili i 60%. To sto ne daju "flying fuck" (ovo si verovatno cuo od nekih papana u wowu pa se nalozio na izraz)... sta da kazem. Mozda premonition nije "davao" "flying fuck" proslih 4 godine, ali su najbolji. Mozda moj cale nije davao flying fuck ali bi mogao da igra na 25 kompova istovremeno i da soluje sve zivo. Te polemike sta je ko sta MOGAO ostavi za veliki odmor. Takodje pogle Kungenu achievement poene. Da nije solovo sve?

Nisam ja rekao da oni nisu bili najbolji, ali vise nisu. To sto je tebi neko legenda ne znaci da je trenutno najbolji.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 1:08   #8672
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

E vidis o tome se radi ti kazes da vise nisu,primera radi nas par kaze da su i dalje najbolji......ne kontam sto se vise svadjamo ovo dokazivanje i nagadjanje moze ici do kraja.Realno mi koji mislimo da su najbolji smo vam dali njihove world killove i eto achievement i sve i bla bla.A vi ispadne samo nagadjate imaju li pomoc sa strane ili sta vec....Zaista ne vidim poentu ovoga vise necete me ubediti da nisu najbolji niti cu vas ja ubediti suprotno
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 1:26   #8673
Srkik2
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 104
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Zamrzeo sam Ensidia cim je nastala zbog njihove komercijalnosti.Tako da podrzavam da Premonotion jeste sad najbolje guild + Alijansa su
Srkik2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 1:50   #8674
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Nisu uradili 90, diskutabilno je da li su uradili i 60%. To sto ne daju "flying fuck" (ovo si verovatno cuo od nekih papana u wowu pa se nalozio na izraz)... sta da kazem. Mozda premonition nije "davao" "flying fuck" proslih 4 godine, ali su najbolji. Mozda moj cale nije davao flying fuck ali bi mogao da igra na 25 kompova istovremeno i da soluje sve zivo. Te polemike sta je ko sta MOGAO ostavi za veliki odmor. Takodje pogle Kungenu achievement poene. Da nije solovo sve?

Nisam ja rekao da oni nisu bili najbolji, ali vise nisu. To sto je tebi neko legenda ne znaci da je trenutno najbolji.
Nemam ja sta da se nalozim na neki izraz, korstim ga povremeno kao i bilo koji drugi gejmerski izraz.
Po cemu nisu najbolji atm? Po tome sto nisu odradili neki je*eni Earth wind and fire od koga ne dobijaju nikakav reward osim je*enih 10 achie poena? A imaju immortality vec 15-ak dana, za razliku od bilo kog drugog guilda. Yogg 1st su oni isto uradili, i Alagalon 1st takodje, i to spada u wotlk. I nisu najbolji i u wotlku atm?
Sad pogledao armory, Kungen ima 6k achie poena. S obrzirom da mu je char napravljen od samog pocetka wowa, i da su cistili sve zivo i nezivo, to je sad cudno sto on ima 6k? Pa ja licno znam dosta likova koji nisu hardcore raiding ili hardcore pvp/arena igraci, pa imaju preko 7k achie opet. Sto opet govori koliko ljudi iz Ensidie brinu o achievement sra*jima.

Citat:
Srkik2 kaže: Pregled poruke
Zamrzeo sam Ensidia cim je nastala zbog njihove komercijalnosti.Tako da podrzavam da Premonotion jeste sad najbolje guild + Alijansa su
Ni ja ne volim komerijalu u bilo kom obliku uopste, cak sta vise prezirem je. Ali realno, uspijeh, slava i komercijala tesko idu jedno bez drugog, bas tesko, makar se tu radilo i o pisljivoj igrici.
Ako nista drugo, i ja ne volim Premonotion jer su iz je*ene USA

Poslednja ispravka: joximovic (23.11.2009 u 2:01)
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 12:20   #8675
Miki-Car
Veteran
 
Član od: 21.6.2008.
Poruke: 678
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 260 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki-Car Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki-Car Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki-Car
Određen forumom Re: WOW kutak

Spoiler za Scam lol:
Date: Fri, 20 Nov 2009 14:29:17 +0800
From: wowaccountadmin@blizzard.com
To: thecarofmiki@hotmail.com
Subject: World of Warcraft Account Management


Greetings!
It has come to our attention that you are trying to sell/trade your personal World of Warcraft account(s).
As you may or may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.
If this proves to be true, your account can and will be disabled. It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment's employees.
If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.
If the information is deemed accurate, the investigation will be dropped.
This action is taken because we at Blizzard Entertainment take these sales
quite seriously. We need to confirm you are the original owner of the account.
This is easiest done by confirming your personal information along with concealed information about your account.
You can confirm that you are the original owner of the account by replying to this email with:
Use the following template below to verify your account and information via email.
* First and Surname
* Date of birth
* Address
* Zip code
* Phone number
* Country
* Account e-mail
* Account name
* Account password
* Secret Question and Answer
-Or-
WoW CD-Key
Show * Please enter the correct information
If you ignore this mail your account can and will be closed permanently. Once we verify your account,
we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.
We ask you to NOT change password until the investigation is fully completed.
Blizzard Entertainment Inc
Account Administration Teamaa
P.O. Box 18979, Irvine, CA 92623
Regards,
Account Administration Team
Blizzard Entertainment
2009-11-20
wowaccountadmin@blizzard.com


Spoiler za Odgovor lol:
A Blizzard Employee will never ask you for your password. Have a nice day, a55hole.


Desavalo se i ranjie?
Miki-Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Miki-Car na korisnoj poruci:
RUSuper (23.11.2009)
Stara 23.11.2009, 13:34   #8676
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Imaju cak i svoj postbox ROFL. Moram priznati da im je, za Kineze, engleski perfektan .

A sa ovime sto traze mogu i stan da ti uzmu a ne acc -.-
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 16:48   #8677
Srkik2
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 104
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

@ Miki_Car

Dobijam skroz isti mail,samo drugi sender.Ima ih raznih koje sam primao dosad.
Srkik2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 17:15   #8678
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Vec sam kacio temu za zastitu naloga (sem kupovine blizz authen keya):

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=40625
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 17:48   #8679
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Miki-Car kaže: Pregled poruke
Spoiler za Scam lol:
Date: Fri, 20 Nov 2009 14:29:17 +0800
From: wowaccountadmin@blizzard.com
To: thecarofmiki@hotmail.com
Subject: World of Warcraft Account Management


Greetings!
It has come to our attention that you are trying to sell/trade your personal World of Warcraft account(s).
As you may or may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.
If this proves to be true, your account can and will be disabled. It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment's employees.
If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.
If the information is deemed accurate, the investigation will be dropped.
This action is taken because we at Blizzard Entertainment take these sales
quite seriously. We need to confirm you are the original owner of the account.
This is easiest done by confirming your personal information along with concealed information about your account.
You can confirm that you are the original owner of the account by replying to this email with:
Use the following template below to verify your account and information via email.
* First and Surname
* Date of birth
* Address
* Zip code
* Phone number
* Country
* Account e-mail
* Account name
* Account password
* Secret Question and Answer
-Or-
WoW CD-Key
Show * Please enter the correct information
If you ignore this mail your account can and will be closed permanently. Once we verify your account,
we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.
We ask you to NOT change password until the investigation is fully completed.
Blizzard Entertainment Inc
Account Administration Teamaa
P.O. Box 18979, Irvine, CA 92623
Regards,
Account Administration Team
Blizzard Entertainment
2009-11-20
wowaccountadmin@blizzard.com


Spoiler za Odgovor lol:
A Blizzard Employee will never ask you for your password. Have a nice day, a55hole.


Desavalo se i ranjie?
Xaxa ql odgovor xD
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2009, 18:28   #8680
Dovla0
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 39
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Cool Re: WOW kutak

pozzzz drustvo imam jedno pitanje kako da original wow prebacim na piracki server pls recire hvala
Dovla0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com